Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość angie.......

jestem ladna mam 25 lat a mimo to nigdy nie mialam chlopaka

Polecane posty

Gość Jeden z nich
W tamtym temacie chodzi o wygląd, a nie o charakter ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeden z nich
Zgodzę się, te najładniejsze i pewne siebie sa postrachem mężczyzn, więc wszyscy szukają tych nieco spokojniejszych :P Tych naprawdę ładnych się obawiam, ale mądrych nie, bo ja jestem i tak mądrzejszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja olenka
wolicie te male paskudy tak jak moj ex hehe to nie sa faceci dziewczyny tylko leszczyki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko na niebie [zgłoś do usunięcia] odpowiadam na pytanie bo panowie boja sie ladnych i madrych kobiet wola te \"szare posluszne mychy\" Czasem takie kobiety sprawiaja wrazenie chlodnych i wynioslych!!!! Ale z pewnoscia zaden facet nie boi sie ich piekna i inteligenscji..co za bzdura..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeden z nich
Jak to się nie boją? Boją się :P Ale to tylko zasługa myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000000
dwqdef-twoja teoria o tym, ze jest łatwa i dlatego nikt jej nie traktuje poważnie kupy się nie trzyma. chyba całe życie spędziłeś/aś w jakiejs pipidówie. ja tam zawsze mieszkałam w wielkich miastach i żadko się zdarza żeby jakiś facet znał choćby jednego z poprzednich. mozna się bzykać codziennie z innym i nikt się nie dowie nigdy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeden z nich
Czego się boimy? Kompromitacji, to chyba wiadome :P Nawet ci odważni się boją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz powtarzam ze sie nie boja...Czasem widze taka piekna kobiete i juz sam styl bycia gestykulacja i wyraz twarzy wskazuja na to, ze jest pepkiem swiata..I chodz pod ta twarda skorupa pewnie znajduej sie ciepla subtelna kobieta czasem te niewerbalne sygnaly moga zniechecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden z nich [zgłoś do usunięcia] Czego się boimy? Kompromitacji, to chyba wiadome Nawet ci odważni się boją. Kolego jak sie boisz kompromitacji to znaczy ze musisz popracowac nad pewnosci siebie i nie rozpatrywac kazdej nowej znajomosci w formie sukcesu lub porazki..zmien podejscie a i piekne kobiety beda na wyciagniecie reki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona40
a ja jestem porzadna, ładna, tak przymajmniej mowią, napewno zgrabniutka i pare innych zalet, wad oczywiscie moze i tez wiadomo i poniewaz zamknelam sie w domu, nigdzie nie wuyychodze, to nie mam nikogo i nigdy nikogo miec nie bede :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeden z nich
Masz 40 lat czy to tylko nick? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona40
tak mam 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwi
zmartwiona40, to sie rozchmurz i wyjdz z domu ;] \"piekne\" dziewczyny w rozumienia tworcow reklam szamponow do wlosow, (generalnie) mysla ze im sie wszystko nalezy, bo wygladaja jak z rozkladowki, chodz nie ma w tym ich zadnej zaslugi. ich mniemanie o sobie bywa denerwujace i dlatego faceci nie zawracaja sobie nimi glowy na dluzej. oczywiste, ze sie wokol nich kreca i chca je \"zaliczyc\" bo taka jest natura faceta ze jego poped jest stymulowany wygladem... jesli masz 25 lat i nie mialas chlopaka na powaznie, to znaczy ze nie potrafisz doceniac ludzi wokol siebie, a najprawdopodobniej szukasz jednego z bohaterow seriali telewizyjnych, ktorzy bohaterami potrafia byc przez 45 min. 2 razy w tygodniu pozdrawiam i zycze powodzenia w przyszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
" jestem zalamana jak juz ktos mi sie spodoba a ja jemu tez to przy blizszym poznaniu okazuje sie ze chodzilo o seks bo facet zajety" na zajebistych koleżków lecisz trzeba przyznać. czy ty jesteś jedną z tych co potem się dziwią na kafe dlaczego facet je zdradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona40
nie mam z kim wychodzic i gdzie w sumie, moge wyjsc sama na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie.......
ostatnio nawet ja sie mu podobalam on mi a i tak mnie zostawil dla "gorszej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×