Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biedronkabronka7

zbyt mokra pochwa

Polecane posty

Gość biedronkabronka7

Witam. Mam mały problem natury fizjologicznej. Mianowicie moja pochwa jest zbyt wilgotna podczas stosunku... tylko nie piszcie, żeby używać na bieżąco chusteczek, bo tak robimy. Niby nie problem, a problem, bo jest za ślisko i zdecydowanie obniża mi to przyjemność podczas stosunku. Może są jakieś maści albo pigułki na to? Brałam tabletki antykoncepcyjne, teraz nie biorę i jest bez zmian. No i co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic się tym nie przejmuj niech Cie jak najdłużej kocha to przejdzie samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz śluz to się ciesz
Zaciśnij mnięśnie i po krzyku, wtedy będzie tarcie Miliony kobiet ma problemy ze zbyt sucha pochwą a ta z kolei narzeka ze jest zbyt nawiżlona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalalalalalalalaa
to ja też tak mam a to źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwiczyć mięsnie pochwy to śluź nie będzie obniżał przyjemności .Pamietajcie że dla doświadczonego faceta podnieca śluź z pochwy tak jak was stojący penis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wątpliwości...
czy macie dowody na toże te ćwiczenia mięśni koegla cos pomaga na sprężystść pochwy i odczucia przy współżyciu,bo spotkałam się z opini,że te ćwiczenia niewiele dają.Podbudujcie mnie,że tak,bo mam nieco lużna pochwę i zaczęłam systematycznie ćwiczyć,a nie chciałabym operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanna4321
zazdroszcze ci;/ ja od tabletek anty mam za sucho i zawsze musze uzywac zelu durexa a iak pierwsze wejscieb jest tragiczne;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój facet uwielbia jak jestem mokra ja tez to lubię,wkurza mnie natomiast jak tej wilgoci nie ma a szczególnie rano mam braki:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem tam
bardzo mokra. I faktycznie to obniża przyjemność :( Boję się tez że facetowi tez obniża tak jak i mi, bo może przez to nie jest mu tam ciasno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty kto
Powiem wam tak ;) hm... bo jesli jak to ktos powiedzial "nie jest mu tam ciasno" Facet ma Lekko skrzywionego penisa (90% facetow takiego ma) to mokra pochwa nie sprawia problemu ;) gdyż facet ma skrzywionego I MUSI BYC TAM JAKIES TARCIE !!! :] a jeżeli Facet ma idealnie prostego... i partnerka jest "mokra" to raczej sprawia to problem ... (maly bo maly ale jest xD oczywiscie problem) osobiscie radzil bym skontaktowac się z jakimś specjalistą ;-) Cos tam odpowiada za twoją "mokrą szparke" ;-) Pozdrawiam :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan minet
mokra vagina to rzadkość.wiekszość kobiet ma suche i przez to stosunek to nic miłego dla nich.nawilźaja dziwnimi farmaceutykami dla lepszej jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddaaaaaaaI
taka jest super szybko wchodzi i bez problemu to jest zalet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joe34
Ja to bym Ci nadmiar sluzu z ciebie wylizywal,spijał i wysysał zeby Ci ulżyć podczas stosunku i nie tylko,uwielbiam damski soczek,szkoda ze moja ma go tak malo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody Kochanek
Nim bardziej mokra tym lepiej, mój penis jest duży i wtedy łatwiej wślizguje się do środka, a jak cały już wejdę to muszę bardzo uważać jak dopycham do końca, wtedy czuję dużą stymulację prącia przez dno pochwy partnerki. Muszę przytrzymywać ją za biodra bo się cofa twierdzi że trochę za mocno w nią wchodzę, szczególnie przy wytrysku mocno ją trzymam bo wtedy robię się jeszcze większy. Mówi że ją boli ale z każdym dniem jest coraz bardziej na mnie napalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arrek
Mokra cipka to wielka zaleta. Ja tylko czekam az moja kobietka ma dni plodne, by tylko byla jak najbardziej mokra. Uwielbiam kobiece soczki, delektuje sie nimi,im wiecej ich jest tym bardziej sie nakrecam. Lubie czuc wilgotnosc i chlupanie jak wsadzam tam penisa, czesto przerywam by wsadzic tam palce i zlizywac z nich soczki i potem znowu jade z koksem. Mniam, mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak się zabezpieczacie
pigułki czy prezerwatywy? jeśli przypadkiem używacie gumek, to polecam takie z wypustkami czy tam prążkami - podczas owulacji czasami jestem tez tak bardzo mokra, ze az chlupocze, a na pościeli zostają mokre plamy mojego śluzu... nie rodziłam i szczególnie szeroka chyba nie jestem, ale w takich momentach tarcie jest jednak mniejsze i trudniej mi dojść. Dlatego wtedy używamy durexów pleasuremax (ale pewnie moga byc dowolne inne prążkowane/wypustkowe gumy, po prostu do tych sie przyzwyczaiłam) - moj facet nie czuje roznicy w stosunku do zwyczajnej prezerwatywy, ale dla mnie jest ona dosc wyczuwalna - penis jest bardziej "chropowaty", dokładniej czuje każdy ruch i jest wieksze tarcie. Moze nie jakaś kolosalna roznica, ale w te dni całkiem niezle poprawia sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowany damian
moja od jakiegos czasu tez robi sie bardzo mokra jak nigdy dotychczas...jestem z nia 5 miesiecy a dopiero od miesiaca sie tak dzieje, obawiam sie ze moze to byc spowodowane tym ze mnie zdradza>>czy moze sie myle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej miec problem suchej ...
Ja mam porównanie - przed ciążą miałam długo sucho.. ból przy wkładaniu a potem otarcia, szczypanie itp. Po urodzeniu dziecka jest wręcz odwrotnie i jest to dla mnie KATASTOFA. Chwilę jest fajnie a potem jest tak ślisko, że poprostu nie odczuwa się przyjemności, nic nie czuję NIC. I wierzcie mi lepiej było mieć sucho jest tyle lubrykantów - nasmarujesz i sexujesz a jak jest za dużo śluzu to nic nie zrobisz, nic :( jak pomyślę, że już nigdy nie poczuję takiej satysfakcji jak kiedyś... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniemasz
pamietaj ze to tez zalezy od wypitych wcześniech płynow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wargulka
rozwiazaniem tego "problemu" sa tabletki antykoncepcyjne,ale po nich spada ochota na sex..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma czegoś takiego jak
zbyt mokra pochwa, tak samo jak zbyt duży wytrysk. Albo jesteś podniecona albo nie. To twój facet pewnie ci wmówił, kryjąc wstyd, że ma za małego :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja takze tak mam
i najlepszym sposobem na zwiekszone doznania jest dobranie sobie odpowiedniej pozycji. Pokręć tyłeczkiem i wypróbuj jaka najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylker
ma być mokro !! Co to za pochwa ktora jest sucha albo co to za ptak ktory nie stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez czesto mam mokro przy chlopaku, ale najbardziej nie lubie jak mam plodne, wtedy jest masakra, kisiel w gaciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhkvgkigbgv
mojego podnieca jak mam bardzo mokro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbytmokra
Trafiłam na to forum ponieważ mam identyczny problem Moja "kasia" jest również zbyt mokra. Śluz spływa mi po udach, a członek mojego mężczyzny ślizga sie we mnie jak ryba w wodzie!! Co zrobić aby nie byc taka mokra? ??????? :((((( Byłam u ginekologa jestem zdrowa nic mi nie dolega :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×