Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biedronkabronka7

zbyt mokra pochwa

Polecane posty

Gość uwielbiam kobiety
mam tez problem kiedy lize mojej dziewczynie po dwch minutach dochodzi ma orgazm tak mocny ze normalnie sika sluzem gdziejs okolo 500ml musze uwazac kilka razy mialem pelne usta i mokra twaz a przy sexsie jak dochodzi to musze go wyciagnac bo sika jak z hydrantu czy ona jest chora czy to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wmat
mokra to zaleta?!ha ha dobre u mnie to byl problem,calowanie na lawce 20 min mimo wkladki oznaczalo mokra plamke na spodniach!az tak sie podniecalam potem na randke zakladalam grube podpaski:o a okresu nie mialam,seks po jakims czasiestwierdzil ze mam wiadro i z innymi bylo ciasniej-byl moim 1wszym :o ale od nadmiaru sluzu nic nie czul zerwalismy i 2 lata jestem sama i mam was gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam kobiety
do Wmat wzruszyl mnie twuj opis facet wogule sie niezna mi sie to podoba uwielbiam kiedy jest mokro niepszejmuj sie kiedys ktos cie doceni ja to bym dal duzo zeby miec taka jak ty nienazekal bym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam kobiety
czy na ta strone nikt nie wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex instuktor
czy moja dziewczyna powinna isc do ginekologa kiedy jej lize i ma orgazm to z niej az sika bardzo duzo sluzu mialem pelne usta a przy bzykaniu to ona mnie odpych jak dochodzi i tryska z niej jak z hydrantu cale luzko mam zarabane pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie twoja dziewczyna ma problem a ty masz problem ,bo wydzielanie śluzu jest dla normalnego faceta bardzo podniecające a problem jest z barkiem nawilżenia bo znaczy że facet nie podnieca jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołączam do tematu
Znalazłam ten temat, bo wczoraj u mnie pojawił się ten sam problem. Mój narzeczony nie jest choojnie obdarzony, ma przeciętnego albo małego. Nie mierzyłam :D. Zawsze jak się kochaliśmy było tarcie, a wczoraj miałam dni płodne i zrobiłam się tak mokra, że nie czuliśmy tarcia w niektórych pozycjach i mu opadł w środku... Strasznie przykro mi się zrobiło. Potem pobudziłam go jeszcze raz i w pozycji na jeźdźca było ok, ale ja byłam za mokra. Jemu było przyjemnie, a mi nie. Rodziłam dziecko, ale zauważyłam, że mam dni,kiedy jest ciaśniej i dni kiedy jest luźniej. Ostatnio stale mnie doprowadzał do orgazmu minetami i przez to bardziej robię się mokra. Nie wiem co robić. Stale na jeźdźca to też nudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z tego
Ja tez mam malego. Moja zona jest sucha. Na poczatku byly obtarcia i naderwanie wedzidełka. Potem zaczelismy uzywac olejek, lubrykanty. Uczucie rewelacyjne bo slisko i mozna dluzej. Powinnas sie cieszyc ze jestes mokra. Problem to jest jak jestes za sucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołączam do tematu
Mam nadzieję, że z tą mokrością to nie będzie już cały czas, bo wcześniej było normalnie. Lepiej mieć suchą pochwę i nawilżać ją niż za mokrą, bo na mokrość nic nie da się zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie
Zbyt sucha jest raczej mało komfortowa. Nie zawsze masz lubrykant pod ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz nie to samo
Jak czytam, ze im bardziej mokra pochwa tym lepiej, a pewnie facet ma za malego, chudego, etc. to naprawde stwierdzam, ze bardzo ciezko jest zrozumiec ten problem komus kto go nie doswiadczyl. Dwa lata temu urodzilam dziecko. Przed i po porodzie bylo wszystko w porzadku. Dopiero od jakiegos roku mam problem ze zbyt wilgotna pochwa. Podniecam sie tak intensywnie i szybko, ze nie potrafie tego w zaden sposob kontrolowac. Wspomagam sie chusteczkami. Podczas stosunku gorzej czuje swojego parnera, on mnie rowniez. Dodatkowo on twierdzi, ze czasami jestem 'zbyt otwarta'. Cale szczescie obydwoje osiagamy orgazm, ale to nie jest to samo co wczesniej - po prostu bylo idealnie i nagle cos sie popsulo. W zaden sposob nie potrafie tego wyjasnic i przez to zaradzic. Juz zaczynam podejrzewac, ze to problem hormonalny - wieksze odczucia, wieksza wilgotnosc i rozwarcie. Boje sie, ze nam obydwojgu odechcie sie wspolzyc i rozsypie sie nasz zwiazek. Byc moze seks nie jest najwazniejszy, ale nie zmienia to faktu, ze jest bardzo bardzo wazny. Jezeli ktos poradzil sobie z tym problemem, to bardzo prosze, zeby sie podzielil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kureła
Taka mokra kuciapka to sama słodycz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peffe
Też tak mam, ale jakos mój partner nie narzeka, choc przyznam ze wczesniej nie mialam az tak duzego problemu z tym im czesciej zaczelismy uprawiac sex tym bylam bardziej wilgotna, jednak od czasu do czasu uzywam pudru dla dzieci on wysusza wagine... jednak uwazam ze naturalnie jest najlepiej... Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ronia
Ja rozumiem ta dziewczyne tez mam podobnie przescieradlo mokre jego meskosc zalana moim plynem.....podczas stosunku o niczym innym nie mysle tylko sciskam te miesnie jka moge i wtedy nie moge skupic sie na sobie.... zreszta to nic nie pomaga bo jemu opada i zaczynamy na nowo jak sie wytre chusteczkami..... pozycje rozne itd.... mozna sie namachac i miec dosc sexu !!! a potem prysznic bo oboje mokrzy na dole :p Wiec nie mowcie ze to SUPER bo nie macie pojecia. biore pigulki ale chyba zaczne zastrzyk moze cos sie zmieni. kiedys bylam sucha no tez obtacia bolaly ale jest slina itd.....i czucie.... no i czuc przyjemnosc :p zmienie antykoncepcje bo lekarz tez mi nie moze pomoc hehe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evien
Ja mam tez problem. 24 / 7 jestem mokra! Kiedykolwiek bym nie sprawdzila jestem strasznie mokra. Pochwa jest pelna sluzu. Daje to uczucie dyskomfortu. Facet zawsze mi mowi ze strasznie mokra jestem. Ja tez to czuje I wcale nie jest przyjembie (mam na mysli tak ciasno) Dodam jeszcze ze doslownie kapie ze mnie jak zaczynam calowac, piescic mojego faceta tam gdzie on lubi- ja z reszta tez uwielbiam (moze z tad ta reakcja myslalam) ale nawet jak jestem sama I tylko pomysle o sexie to jestem mokra Czy to normalne? Czy powinnam isc do lekarza z ta glupia przypadloscia?prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z za miedzy
Ja uwielbiam,jak u mojej chlupie to tak mnie podnieca :) Jak włożę moją maczugę i wyciągam to aż się błyszczy,wspaniały widok i uczucie,że kobieta jest podniecona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z za miedzy
Luźna ? Te ścianki w każdej dotykają członka,a w podświadomości faceta jest,że jak ma sucho to nie jest podniecona.Moje 21 znajdzie zawsze odpowiednie miejsce by się w odpowiedni sposób otrzeć :) Taki to długo włazi i wyłazi :) Niekiedy nie mogę do końca,ale to już inna sprawa.Lubię nieraz posmakować tych soczków i mogę lizać,ssać i wypijać je godzinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksonia
Grunt ,że z tego ocierania jest obopólna przyjemność i coś co zostaje w środku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisiel truskawek
Powiem jedno ze mój mąż nie chce mi robić minet## bo za mokra jestem. A ze mnie się nie leje ani nie sikam a i tak on uważa ze się za mokra robię. Pozatym od 3 lat się ze mną nie całuje bo prawdopodobnie robię mu loda i całowanie mnie go brzydzi potem. Bzykamy się też ok 2 razy w miesiącu choć ja mam 26 lat a mąż. 35 myślałam ze będzie lepiej. A jąk już się kochamy to trwa 15 minut max. A oni przedtem musi palcem ok 30 minut lechtaczke operować a mnie nie rusza bo bez żadnych pieszczot muszę na siłę się napisać żeby dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
az sie czytav nie chce tych pirdol co piszecie.mam 29l 2 dzieci ,kochajacego meza i szeroka mokra pochwe po porodzie, jest nie do zniesienia! przed porodem bylo super,kochalismy sie czesto kilka razy dziennie a ograzmy wspaniale. po [porodzie jest szeroko i mokro,okropnie. moze te co maja ciasne cipki po porodach byly zszywane? bo ja nie rozumiem jak moze byc ciasno... od 2 porodu minelo juz 1,5 roku i nic nie wskazuje ze bedzie lepiej. w pozycji od tylu wpada powietrze ,klasycznie jest luzno i trudno trafic w jakies mile miejsce, do cholery,nikt nie mowil ze po porodzie tak to bedzie...caly czas frustracja,usmiechamy sie do siebie, to nie rozwiazuje problemow udawanie ze jest ok. mokra pochwa jest naprawde duzym problemem, przed porodem nawilzenie bylo normalne ani malo ani duzo ateraz to tylko sie wycierac i nie piszcie bzdur ze mokro to milo bo nie wiecie co przezywa osoba taka jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet z za miedzy, napaliłam się jak cię czytałam i już jestem wilgotna :( chciałabym takiego 21cm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, ze gdy za mokro to niedobrze. Szczerze Ci wspolczuje. Podczas porodu pękłas tam? Bylo jakies szycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też ubielbiam jak jest mokro i tak fajnie chlupie a po za tym od tyłu jest z***biście jak jest tak mokro że aż mi po jajkach cieknie uwielbiam to. Kurde tak się nakręciłem że mi mało malego nie rozerwie hehe. chcialbym mieć taką mokrą kobiete jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ten sam problem ale razem z mezem dajemy rade. Jesli podczas stosunku nic nie czujesz to niech rownoczesnie piesci i twoja lechtaczke u nas dziala. Gdy on ma problemy z dojsciem przez za luzna imokra pochwe to gdy konczymy sie kochac ja zawsze biore penisa do ust i pozwalam mu tam skonczyc. To zawsze go podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciu siedlce
Ja uwielbiam, gdy żona jest bardzo mokra, że aż jej soczek cieknie z cytrynki. Wchodzę w nią wtedy bez żadnego oporu i posuwam do upadłego. A minetka jest wtedy najlepsza. Może niektórzy lubią mocniejsze tarcie w trakcie sexu, ale moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak zbyt mokra ci.pka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rany, jak ja bym chciał taką mokrą partnerkę. Przecież ja mógłbym godzinę pod nią leżeć i wszystko wylizywać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×