Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biedronkabronka7

zbyt mokra pochwa

Polecane posty

Gość gość
To wielka zaleta. Ja właśnie to lubie podczas stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(m)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
im więcej soczków tym lepiej, takie fajnie się wylizuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemola
mam to samo. jestem tam tak mokra, gdy się podniecę, że czasami "soki" spływają mi powolną strużką po udach. bardzo wstydzę się, gdy facet ma mnie zaspokoić oralnie, bo wydaje mi się, że on się tam zaraz utopi :/ co ciekawe - faceci mają poranny wzwód, a ja mam poranne soki, serio! budzę się i jestem mokra. czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mokra wymarzona kochana zebys tylko ty to lubiala ja chce byc caly w jej soczystym owocu koledzy jestescie samoluby loda z wypelnieniem oooo tak na twarzyczke piersi bajka ale z pusi maja problem a ona tez chce widziec jak ciebie znaczy finalem ktory z was po lodziku wypelnieniu lubiacy patrzec jak ukochana by zadowolic patrzy co zrobi a milej jest wspolnie radzic sobie z ta przyjemnoscia ty jej mowisz za mokra ona powinna przy pierwszej twojej kropli skonczyc bo bedzie za duzo szanujcie kobiety bo to unikaty skarby zamiast chwalic masakra dogodzisz no ze... nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znowu mam taki problem że mój tż narzeka ciągle że gdy się podnicam mam zbyt dużo śluzu. Mówi ciągle ,,co Ci to tak leci?'' No co ja mam mu powiedzieć... jak przykladam sobie palce tam to na nich jest tyle tego wtedy . Nie wiem co z tym robić, nawet minety nie chce mi robić bo leci jak z kranu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 16 10
jak jest mokro jest super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie by to strasznie podniecało. Twój facet jakiś dziwny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli za wilgotno to popros partnera, aby zrobil ci to po warszawsku (raz penis do c..., raz do piasku),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_z_małym
Za wilgoć odpowiadają gruczoły Bartholina. Gdy są drożne i dają dużo wilgoci nie ma ryzyka stanów zapalnych. Jeśli komuś przeszkadza nadmiar wilgoci, słyszałem o zabiegach wycięcia gruczołów. Ale nie polecam, szkoda kasy na lubrykanty, które w porównaniu z naturą są słabe! Lecie się panie, każdy z nas to lubi... Nie szukajcie problemów gdzie ich nie ma! ;):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. Albo jesteś podniecona albo nie. To twój facet pewnie ci wmówił, kryjąc wstyd, że ma za małego usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif- popieram. :D:D Kobieto, idz sie leczyc, ale na głowe, za to co dałas sobie wmówić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ten sam problem z mokrością, który gdyby nie moich 2 partnerów to pewnie bym nie wiedziała, że go mam, bo mi to wcale nie przeszkadza. I o ile mogłam zrozumieć pierwszego z nich, bo był niezbyt hojnie obdarzony to aktualnego nie rozumiem w ogóle. Ostatnio za jego namową było bez gry wstępnej, w związku z tym byłam suchsza i nie było przyjemne dla mnie. Poza tym, zdarza mi się wytrysnąć, a przez to, iż on tego nie akceptuje muszę przerywać stosunek. I nie wiem, czy znajdę kogoś komu to się będzie podobać, skoro dobiłam już do 30tki i mi się to nie udało. Układa nam się dobrze, gdyby nie ten problem. Myślę o odejściu, ale jest to trudne... z drugiej strony seks i pilnowanie siebie, żeby za bardzo nie odpłynąć też jest frustrujący. To wszystko tak na mnie wpłynęło, że przestałam się czuć swobodnie w łóżku. Moje myśli skupiam tylko na tym i moje libido zaczęło spadać. Może pierwszy etap poznania, powinnam rozpocząć od pytania: robię się szybko mokra, gdy facet mnie podnieca i tryskam, gdy dochodzę, nie przeszkadza ci to? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to cudowne, że nie musicie używać lubrykantów. Ja bym tak chciała, a Ty narzekasz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość squirtfan
A kto nie lubi tryskających kobiet? Ja uwielbiam. To chyba tak działa na faceta jak wytrysk na kobiety. Mega podniecające. Szczerze wiele lat myślałem, że to się zdarza tylko na wiadomych filmach ale okazuje się, że naprawdę są takie kobiety, które naturalnie to potrafią. Tylko je kochać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię lizać takiego mokrego borsuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam mokre dziurki aż mi na tą myśl sterczy siusiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pani 23:33 szkoda że się nigdy nie spotkamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona w trakcie stosunku też staje się bardzo mokra. Dodatkowo mój pierwszy wytrysk w niej powoduje, że jest bardzo ślisko. Rzeczywiście bardzo trudno jest wtedy dojść i trzeba nieźle napracować się żeby wytrysnąć. Zdarza się, że żoneczka mocno i intensywnie pracuje mięśniami Kegla i solidnie pracuje d**encją, zaciska c**eczkę a i tak nie mogę dojść i brzydko mówiąc zlać się w niej. Mimo tego uważam, że chlupanie i mlaskanie soków w czasie ujeżdżania jest fantastyczne. Nie ma czegoś takiego jak "za mokra cipka". Mokra cipka jest po prostu super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiedź do gość 2016.03.16 ile ja bym dał żeby mieć taką dziewczynę która jest taka mokra lizałbym ją dzień i noc napisałaś ''robię się szybko mokra, gdy facet mnie podnieca i tryskam, gdy dochodzę, nie przeszkadza ci to? '' nie przeszkadza mi to ja to uwielbiam im bardziej mokra tym bardziej bym lizał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kristofersonn
Niestety chłopy jesteście typowymi samolubami. Kobieta wyraźnie napisała że JEJ NIE JEST PRZYJEMNIE. żal mi waszych partnerek bo traktujecie je jak narzędzie dla waszych uciech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj namiary, a udowodnię Ci, że to Twój atut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam tak mokra że aż chlapię podczas stosunku i dzięki temu że zaciska miesniami facet zawsze dochodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAras
Właśnie nie ma czegoś takiego jak zbyt mokra cipka. Ona jest stworzona przez naturę żeby była mokra. Wiele kobiet ma coś takiego jak suchość pochwy, to jest dopiero problem. A nasze kochane panie które przejmują się tym że są zbyt mokre to mają c***owatych facetów. Każdy mężczyzna który wie co to dobry seks wie też że dobry seks to mokry seks. Im więcej wilgoci w cipce tym lepszy seks. Są trenerzy którzy uczą pary jak sprawić partnerce mokry orgazm bo taki jest najsilniejszy i najgłębszy. Dla niektórych kobiet odrobina wilgoci więcej niż zwykle również sprawia że orgazm jest mocniejszy i tu dużo zależy od partnera jak otworzy swoja partnerkę na przyjemność. Stara prawda kamasutry mówi" ona pierwsza" Dla niewtajemniczonych panów jeśli ona pierwsza dojdzie to ty tez będziesz miał mega przyjemność bo kobieta wtedy się odwdzięczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegos takiego jak zbyt mokra pochwa ludzie. Im bardziej wilgotna tym lepiej! Dla was i partnera. Facetowi lepiej i przyjemniej sie wchodzi gdy pochwa jest bardzo mokra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też robię się zawsze zbyt mokra (wystarczą pocałunki i już mi staje), ale znalazłam na to sposób: partner-długodystansowiec. Serio, godzina poruszania się penisa w pochwie i wilgotność spada do zera. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mokre są zakebiste uwielbiam się tak kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stojący fiutek
Widać kobiety jesteście naplone może dlatego macie taką mokro może przed stosunkiem z facetem trzeba sobie strzelić samej orgazm z palca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jepie ale macie problemy, ty chyba jestes jakas dziewica. Mokra kobieta to sama rozkosz dla faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z tym mokra jest bardzo podniecająca super się ją rucha może mój by cię zaspokoić moc orgazmu popatrz jak mój dodałem go jednej chętnej na tej stroniehttps://imig.es/c/BSsavdG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×