Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dajanna

Mój facet słucha Deep Purple...

Polecane posty

Gość Dajanna

Nie wiem co o tym myslec, jak mozna dzisiaj sluchac takich staroci. Jak powiedzialam o tym kolezankom to wysmialy sie ze mnie i z niego. Nie zeby mial sluchac disko polo ale cos bardziej co jest dzis na czasie. Beznadziejny przypadek. Ja sama slucham przebojow eski i radia zet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że myślenie nie jest twoją domeną:D:D:D:D:D:D:D a twój facet słucha dobrej klasyki,z której i teraz inni czerpią :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjehać
Współczuję...jemu takiej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczko deserowe
twoj facet zdecydowanie powinien z toba zerwac ;) z panienka na dupczenie czy pokazanie sie na dluzsza mete nie wyjdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i chwała mu za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dferre
Mój facet też słucha staroci - The Doors, Hendrixa. Trochę to pociągające, a trochę dziwne, bo ja nie lubię tej muzyki i jak włącza na cały regulator to cholery dostaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeden z nich
Ale co jest obciachowego w The Doors czy Hendrixie? Ja też tego słucham ;) Niektórzy mają naprawdę małe móżdżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dferre
Ja slucham głównie muzyki filmowej, wiec jak on mi włącza jakieś solowe kawałki na gitarze elektrycznej i patrzy na mnie z wyczekiwaniem czy potwierdzę że to jest takie suuuuper, to się denerwuję. Nie lubię tej muzyki i nie widzę w niej nic "pięknego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dferre
czy ja napisałam że obcicachowe? Czytaj uwaznie. Po prostu lubimy inny rodzaj muzyki i nawzajem nas to denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajanna
No dobra a co powiecie na to, ze moj facet ma fiola na punkcie sprzetu do grania muzyki??? Ja nie mam pojecia co on w tym widzi ostatnio lekka reka wyrzucil 1500 zl na jakis staromodny magnetofon szpulowy. Ja sie pytam po jakiego mu to diabelstwo skoro ma nowe dvd, mp3, kino i cala mase takich zabawek. A on na to ze to sprzet audiofilski... Załamka, dobrze, ze nie pedofilski..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeden z nich
Jak go nie rozumiesz to po prostu zaakceptuj to :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeden z nich
Co z tego, że na DVD czy MP3 jest super jakość jak nie oddaje do końca ducha nagrania? Dlatego ja chłopaka rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajanna
Ja rozumiem, ok to jego pasja. Tylko tej muzy nie rozumiem. On ma 25 lat a slucha jakichs przebojow dla dziadkow :( Niby mlodziezowy z niego chlopak, ale jak przyjdzie nam do sluchania muzyki to razem nie dajemy rady :( I nie wiem do czego ja tu mam dorastac. Nigdy nie polubie takiej muzyki i koniec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OHOOOO...
omg...kazdy ma jakiegos swojego bzika. On ma takiego. Tak trudno Ci zaakceptowac , ze slucha innej muzyki? Moim zdanie ma dobry gust muzyczny, ale to tylko moje zdanie. A co do staroci tez zbieram rozne starocia, przedmioty z dusza . To zupelnie inne rzeczy , ktore maja swoja historie a nie techniczna nowinka prosto ze sklepu nie dla idiotow. Kochana, milosc to akceptacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dferre
" I nie wiem do czego ja tu mam dorastac. Nigdy nie polubie takiej muzyki i koniec" W sumie mam podobnie. Niby to taka niewazna kwestia, a potem są problemy. Gdy z facetem robimy imprezę, on włącza na cały regulator Janis Joplin, czego moje uszy znieść nie mogą. Ja wolę włączyć cicho jakąś muzykę klubową, żeby mozna było porozmawiać, a on wszystko zagłusza tymi wrzaskami i gitarami, zamyka przy tym oczy i jak nawiedzony się kiwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeden z nich
Muzyka dla dziadków :D :D :D To Ty już lepiej pozostań przy swoich hitach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeee
o gustach się nie dyskutuje, co najwyżej można mieć zły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warionucha
autorko sama jesteś beznadziejna ze swoimi przebojami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×