Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość głupie pytanie mam

Głupie pytanie ale może ktoś mi powie?...

Polecane posty

Gość głupie pytanie mam

Jutro idę na pierwszą rozmowę kwalifikacyjną,jest to praca w sklepie RTV i AGD, w tym roku skończyłam liceum i to moja pierwsza praca i mam kolczyka pod dolną wargą, co prawda małego ale jest i mam go od niedawna dlatego jak go wyjmę to będzie widać zaczerwienienie i dziure :/ Czy wypada tak iść z tym kolczykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie pytanie mam
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość givvlvv
przecież nie idziesz na rozmowę kwalifikacyjną do biura premiera tylko do sklepu! nie wyjmuj bo nie ma takiej potrzeby, wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie pytanie mam
no właśnie wiem że to tylko sklep ale nie wiem czy tak wypada? ale skoro mówisz że nie ma potrzeby wyjmowania to zostawie. Dziękuję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym radziła wyjąć. Niby mały, ale niektórzy zwracają uwagę na takie szczegóły. I niestety możesz nie dostać tej pracy właśnie z powodu kolczyka pod wargą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie pytanie mam
no właśnie, tylko jak wyjmę to będę miała bliznę i tak łatwo jej nie zakryję bo rana jest świeża :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie pytanie mam
Chciałabym jeszcze zapytać jak ubrać się na taką rozmowę? Z góry dziękuję za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro to nie sklep odzieżowy to myśle ze poprostu elegancko , jakies ciemniejsze barwy itp. , tak bardziej reprezentatywnie ale bez ekstrawagancji . ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie pytanie mam
Dziękuję 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
Ja tez bym nie wyjmowała.Taka mała błyskotka dodaje uroku.Napisz koniecznie jak poszło.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie pytanie mam
W takim razie zostawie :-) Dziękuję Wam za odpowiedzi. Oczywiście napisze jak poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×