Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość awantura

cholerne gg

Polecane posty

Gość awantura

właśnie przeczytałem o czym moja dziewczyna rozmawia na gg z jakimś gachem. A teraz siedzę i czekam jak wróci, złapię za warkocz, sprzedam parę kopniaków i wywalę na mordę. Dosyć tego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusta głowa
A udostępniła Ci swoje archiwum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awantura
wystarczy mi to co przeczytałem. To jakaś kurwa, nawet nie wiem jak to nazwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awantura
nie. SPrawdziłem bo miałem podejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mialammmmmmmm
aaaaaaaahahahhahahah, cos malo jej, jak sie za cyberem oglada:D widocznie lewy jestes:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mialammmmmmmm
jakbys pajacu o nia dbal, adorowal, kochal, to by sie za innymi nie ogladala:D a tak to masz co chciales, tepak, osiol... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka z młynka
Dlatego właśnie ja i mój facet usunęliśmy całkiem gg i inne tego typu.... żeby nie kusiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awantura
a skąd wiesz jaki ja jestem? Chyba oceniasz ludzi tą samą miarą co i siebie skoro tak mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mialammmmmmmm
aaaaaaaaaaahahahahahhaahha rogacz:D zdradzala cie w myslach, hahahah marzyla o kims innym, a moze awet jak ja dymales to myslala o nim:D :D:D:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awantura
ten jad Cie kiedyś zabije kobieto. Nawet nie chce mi się Ci odpowiadac. Na siłe jej nie trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka z młynka
a ja miaaaałłłammmmmmmmm aleś Ty jest głupia.... Ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kobieta.
idioci z was! jak facet pisze ze dziewczyna go zdradza to jedziecie po nim że jest lewy itd ale jak dziewczyna napisze ze facet ja zdradza to zaraz jaka to ona biedna :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mialammmmmmmm
twoj nick to nie awantura tylko---> rogacz:D pisanie glupot o niczym nie swiadczy, wazne ze cie nie zdradzila, ja bym proponowala daj jej spokuj , zadbac o nia, dbac, ubustwiac, podrywac, i kontrolowac co pisze na tym gg, jak bedziesz czuly, kochany napewno niec nie bedzie pisac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mialammmmmmmm
halinka z mlynka-> wypierdalaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka z młynka
I vice versa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awantura
ja nie wiem czy to tylko pisanie. Nie ufam już jej. Odrobina lojalności chyba się należy. Skoro jej przestałem odpowiadać to mogła odejść a nie kłamać w żywe oczy. A skąd wiesz ze nie dbałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mialammmmmmmm
👄 to jest dla mnie jak balsam na rany...halinka , jeszcze...mmm sram na to co kto mysli, mowie to co chem i jak chcem, jak sie komu nie podoba to won... a koles po tekscie, zlapie za warkocz...itd. sam juz zdal o sobie relacje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mialammmmmmmm
i co uderzysz ja? pobijesz? kurwwwwwwa ogarnij sie kolo... to tylko gege:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OHOOOO.......
a ja mialammmmmmmm ciekawa jestem ile twoja matka musiala sniegu zjesc ze taka balwanice urodzila :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka z młynka
OHOOOO :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awantura
pewnie nie. Otworze drzwi, potem zamknę a jutro zamki wymienie i pójde na wódke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusta głowa
Naruszyłeś jej prywatność. Włamałeś się na jej numer, dla mnie to chamstwo. Chamstwo tez ona wywinęła bo jak się okazuje miałes powody tak uczynić, co i tak Ciebie nie usprawiedliwia z tym włamaniem. A Wasz związek? Ty już wiesz autorze, ze nie ma sensu tylko szukasz tu potwierdzenia tego. Ona pewnie jest jeszcze niedojrzała i szuka księcia z bajki, dopiero zycie ja nauczy że takowych nie ma, tylko zwykli realni faceci - jak Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OHOOOO.......
awantura wystaw jej walizki i nic nie mow czemu. Niech ma rozkminke do konca swych dni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mialammmmmmmm
A teraz siedzę i czekam jak wróci, złapię za warkocz, sprzedam parę kopniaków i wywalę na mordę. Dosyć tego dobrego. -> to swiadczy o autorze topiku ooohooo-- chooooojow 100 , choooj ci do mojej matki, i do tego ile sniegu zjadla, a skad kooorwo wiesz czy ja mam matke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OHOOOO.......
jak mnie to wkurwia ze jak facet zdradza i flirtuje po boku to go wiele hipokrytek na kafe jedzie. Ale jak babka kombinuje to szukaciew zawsze dla niej usprawiedliwienia. Podwojna moralnosc stosujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OHOOOO.......
a ja mialammmmmmmm nie wchodze w dyskusje z takim dnem spolecznym jakie ty teraz soba reprezentujesz. :P The end

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awantura
pusta głowa - na moim gg nie ma hasła. Mozna zajrzec w kazdej chwili. Owszem naruszyłem jej prywatność, ale do cholery pisanie o robieniu laski jakiemuś gościowi też nie jest w porządku. OHO - całkiem niezły pomysł, tylko ze nie mam na to teraz siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mialammmmmmmm
nigdy nie osadzalam facetow za zdrade... widocznie maja zimne zony/kobiety...sa rozne wypadki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka z młynka
a ja mialammmmmmm Lekcje już odrobione? To szykuj się bo za godzinkę wieczorynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka z młynka
Awantura - jeśli o tym pisała, to nie wiem..... Nie widzę tego za kolorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×