Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

tekst piosenki Kto może to dać - Kasia Kowalska-te słowa sa mi bardzo bliskie..uczucia.. Kto może to dać Za słaby by można go odczuć A rośnie w siłę zabija spokój I boję się on zabiera wszystko mi Wszystko czym mogłam żyć Tak dawny a tkwi gdzieś we mnie Dławi oddech przenika moje wnętrze Ból jest dzisiaj mym kochankiem Bo to on może zniszczyć wszystko Lub wybaczyć On niebem jest On jest piekłem Dlatego daje by zabrać dużo więcej Oto gra, której posmak czuję Ja Nigdy Ty Kto mnie podtrzyma gdy zabraknie sił? Kto poda rękę w zamian nie chcąc nic? Kto powie mi gdzie mam iść dalej? Kto może mi to dać? Kto dotknie mnie choć chwilę? Kto może mi to dać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie kochanie :( znam doskonale ten teks słuchajac jeszcze jak spiewa to kowalska ciarki po plecach przechodza.............BARDZO mi przykro ze jest ci tak zle...............bardzo.....prosze nie martw sie my podamy ci reke, podtrzymamy gdy zabraknie sil......katie wiem ze to banalnie brzmi ale ja wierze zy TY ja i kazdy z nas na tym topiku znajdzie szczescie, choc wielokrotnie w to powatpiewam to staram sie wierzyc inaczej juz dawno padla bym..........staram sie isc przed sibei tak by byc choc odrobine szczesliwa by moj synek widzial ze mama jest usmiechnieta........niestety przychodzi tez czas gdy maly spi a ja.......................ja jestem sama.... juz nie pamietam jak to jest poczuc to cieplo gdy przytula kochany mezczyzna ale chce wierzyc ze jeszcze bede to czula.....bo niby dlaczego mam tego nie poczuc....katie tzrymaj sie kochanie bedzie dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej dziewczyny czy Wy
jestescie kobietami po osiemdziesiatce ?????!!!!!! co :) a rodzynki tez ???? !!!!!! OJ zycie szykuje niespodzianki !!! W malzenstwie dzieje sie zle, to leoiej to przerwac ...bo mozna byc samotnym we DWOJE !! :(. Kto wie co nas czeka za rogiem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za ktorym rogiem
?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi przecież
wszyscy na tym topiku "to" przerwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ile jest tych rogow
:):):):):):):) :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważaj ta ciekawośc
...może Cie zgubić :(:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam pomaranczki
:P:) a rogi sa dwa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj pomaranczowe
późno przychodzisz...😭:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] ej dziewczyny czy Wy jestescie kobietami po osiemdziesiatce ?????!!!!!! co a rodzynki tez ???? !!!!!! OJ zycie szykuje niespodzianki !!! W malzenstwie dzieje sie zle, to leoiej to przerwac ...bo mozna byc samotnym we DWOJE !! . Kto wie co nas czeka za rogiem ?? :):):):):) to mi sie bardzo podoba!! brawo jasiu-kimkolwiek jestes :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich powoli wygrzebuję się ze śniegu, jutro odwilż więc zobaczycie mnie całego ;) stella, widziałem Twojego psa w zaspie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam i czytam.....Gdzie byłam?( durne pytanko)........oczywiście szukałam psa! .....śnieg już prawie stopniał, a ja znalazłam: butelkę po wódce, papiery, jakieś kości, a psa nie ma!!!!! ......to dziwne- faceci zawsze buszują po nocach...... Miłego dnia !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puk... puk....
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puk... puk....
gdzie sa wszyscy ?????????????????????:D:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wojnie
damsko meskiej :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wojnie
poza Stella oczywiscie,Ona ciagle szuka psa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedługo zrobicie ze mnie zdziwaczałą starą pannę, której tylko pieski, kotki i rybki w głowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz wpadnie przemo i zrobi z nami porządek a zwłaszcza ze mna hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×