Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

hmm pytania ponizej pasa:) ciekawe po co ci to ? zeby podogryzac:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
końcówko pozwól mu zyc tak jak chce..jeśli chce sie staczac to niech to robi..najważniejsze ze na dno pójdzie bez ciebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
końcówko a dlaczego nie sądzisz żeby T. był zakochany w tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie... wiem, że dobrze, że mój były m. nie pociagnie mnie za sobą. Ale kiedys go kochałam i chyba życzę mu jak najlepiej. Pewnie gdzieś w środku nadal go kocham... odbrobinę. Nie da sie wygasić uczuc tak szybko. Czasami dopada mnie dołek, jak wczoraj. Wtedy odsłuchuje sobie kilka nagranych z nim rozmów po tym jak sie wyprowadził do niej... przekleństwa, krzyki, wyzwiska, agresja... przechodzi jak ręką odjął. A co do T... po historii z moim m. cieżko jest uwierzyć w to, że komuś może na mnie zależeć. Przecież mój m. z jakiegoś powodu mnie zostawił, dla starszej... zresztą... chyba nie mozna tak szybko sie zakochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie... wiem, że dobrze, że mój były m. nie pociagnie mnie za sobą. Ale kiedys go kochałam i chyba życzę mu jak najlepiej. Pewnie gdzieś w środku nadal go kocham... odbrobinę. Nie da sie wygasić uczuc tak szybko. Czasami dopada mnie dołek, jak wczoraj. Wtedy odsłuchuje sobie kilka nagranych z nim rozmów po tym jak sie wyprowadził do niej... przekleństwa, krzyki, wyzwiska, agresja... przechodzi jak ręką odjął. A co do T... po historii z moim m. cieżko jest uwierzyć w to, że komuś może na mnie zależeć. Przecież mój m. z jakiegoś powodu mnie zostawił, dla starszej... zresztą... chyba nie mozna tak szybko sie zakochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocoweczka .....mozna mozna sie szybko zakochac:) zwlaszcza jak tego chcemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pprzemo ja nie wiem czy chce sie zakochać; wiem napewno, że sie tego boję boje się równiez tego, że każdy facet, który sie do mnie zbliża, chce mnie skrzywdzić i wykorzystać, jak mój m. chyba przydałby mi sie psycholog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antych -mój m przyłożył mi nóż do gardła i nie miałam wyjscia.. zart:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec zycia-to straszne.. dobrze ze nie przeczytałam o tobie w gazecie ze mąż zakilował żone po pijaku..mało takich historii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa tez takie historie ze zona zakilowała męża ..w obronie własnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Właśnie wróciłam.......ale mam czytania!!! Odezwę się wieczorem. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie! Rzuciłam tylko okiem i już jestem oburzona!!! Riplej, Rip-play.........przesadziłeś ! Byłeś u mnie ( żarłeś moje ciasto, aż Ci się uszy trzęsły), widziałeś mnie na własne oczy i śmiesz twierdzić, ze się nie przecisnę przez sitko Antycha?!........cha, cha, cha.......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty, Przemo, nie bądź taki mądry!!! :) Końcóweczka-potem Ci odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella, Antych z pewnością nie oparłby się Twojemu urokowi osobistemu (którego piękno potwierdzam) ;), pomimo że to wybredna bestyja ......lecz nie wiem co w temacie alkowy ;) bo tego nie było mi dane doświadczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riplej, jesteś kochany:) Ojejku, od razu alkowa!(myślisz jak rasowy, wyposzczony samiec). Nie zagaduj mnie, bo niedawno wróciłam do domui mam jeszcze kupę do zrobienia:) Wszystkim życzę miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno Riplej..... Jestem kobietą bardzo dojrzałą, ale mój drugi partner będzie mnie musiał traktować jak dziewicę( z odzysku). Najpierw kolacje przy świecach, potem wspólne oglądanie albumów rodzinnych( przy świecach), następnie kino, opera, teatr i spacer ( przez 3 lata)i znowu kolacje przy świecach... Kurcze, znasz takiego frajera?:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....widzicie kobitki kochane ;) oto lekcja dla Was,....ku przestrodze, by nie być łatwowierną, naiwną i dawać nabierać się na miłe słówka.... o 17:20 pogroziła mi, że niebezpiecznie zabawiam się w "Riplej, RIP-play" i była bardzo, ale to bardzo 😡😡😡 .... ......teraz czytamy mój tekst z godz.17:35....;) ......i co widzimy o 17:51 ???.....Stella znów 😍😍😍 Ripleja... :D ...... i do tego jest nadzieja na alkowę, bo zniknęła pigułka antykoncepcyjna przy nicku... ...miłego wieczoru wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella, tym sposobem to czekają Cię kolacje przy świecach....ale tylko klasztornych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcz. przemo :) po1-jesli sadzisz ze komuna upadla na podstawie zmienionej nazwy-to sie grubo mylisz. ps. nie poruszajmy tu tematow polit.-bo cie zagryze argumentami :P po2-chyba zauwazyles ze moje pytanie bylo zaadresowane do kasi-a NIE do ciebie. jesli bede chcial zebys wypowiedzial sie za nia to sformuluje pytanie nastepujaco: \"drogi przemku-jak sadzisz czy kasia..to czy tamto...?? \"zapamietaj prosze- i nie odpowiadaj za nia B.PROSZE po3-jesli nie wiesz po co pytam-to poczekaj na rozwoj dyskusji a sie dowiesz. ( szczerze powiedziawszy dziwie sie ze nie wiesz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu-odpowiedz jest zajebista-serio ale to tylko swiadczy o bystrosci i inteligencji....nic poza :P jesli mamy na tym zakonczyc to ok-szanuje taka decyzje-ale tak jak to TY napisalas wczesniej-nie widze powodu do dalszego przesiadywania na forum i rozprawiania czy stella upiekla psa i wyprowadzila ciasto :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I przestań używać nowomodnej polszczyzny, bo rani to moje uszy i oczy ( już prawie jestem w klasztorze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego uszy?...bo mam bujną wyobraźnię.......słyszę jak szyderczo się śmiejesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×