Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość zyczenia od
Przema ,,dziekuje 👄 pomarancza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pprzemo👄 riplej 42 👄 dzieki chłopaki za życzenia :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia również dziękuje za życzonka.. ponieważ w życiu piękne są tylko chwile...wszystkim fajnym babkom życze aby tych chwil było jak najwięcej.../:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy są tu jacys mężczyżni na tym topiku ? ;-)) ;-)) Wszystkiego najlepszego z okazji dzisiejszego Waszego święta :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pprzemo :-)) Wydaje mi sie,ze dzisiaj jest takie swieto :-P facetów ktorzy myslą głową a nie łbem :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D:-D. No to co ?? zalapujesz sie na to swietowanie :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja moge plecki
Przemo natrzec :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, cholera, to faceci mają święto? Od kiedy?!!!!!....... Jeśli tak to posyłam spóźnione buziaki i.........wirtualne ciasto marchewkowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chau, chau od mojej bestii!......Skubana......bukiet w pysku niesie dla Was..... Normalna chamka! Na Dzień Kobiet użarła mnie w nos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imotylek, Stellla dzięki serdeczne za życzenia, buziaki i ciasto wirtualne ;) p.s. Stella ucałuj bestię za bukiet....albo nie, bo znowu Cię użre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....a tak nawiasem mówiąc ...hmm..."niezłe" święto.....17godz. w pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz wystarczy tej pracy
przerwa :P:P;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jesteście zżyci...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milego bez problemowego
dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy my zyjemy ze soba zeby byc zzytymi? czy moze zyjemy po to zeby spedzac cale dni i noce klikajac bez przerwy?? rower dla cyklisty-czy cyklista po to zeby rower nie stal\" pod plotem\"?? komus tu sie cos w glowce pomyrdolilo...:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T. oprócz mnie spotyka się z innymi... zostałam "wypełniaczem pustki" jednak intuicja działa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to szuja z T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Końcóweczko, nie trać nadziei. Tylu facetów dookoła......Jesteś młoda-trafisz na swoją połówkę. Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest mloda ma czas
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocówko zrób to co T...tego kwiatu jest pół światu:)a co jeden to lepszy hehe....a tak na poważnie korzystaj z zycia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego kwiatu jest pół światu...
I VICE WERSAL :D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D a nie mowilem? :D:P:P:P kobietki-powiedzcie mi...dlaczego Wy (nie konkretnie wy-za wyjatkami):P chodzi mi o samiczki-jestescie tak strasznie niekonsekwentne? why????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasady są po to żeby je łamać, plany po to by je zmieniać...a zachcianki po to by je spełniać...:) ja jestem bardzo niekonsekwentna...i dobrze mi z tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie27 napisala: zasady są po to żeby je łamać, plany po to by je zmieniać...a zachcianki po to by je spełniać... ja jestem bardzo niekonsekwentna...i dobrze mi z tym... wiemy wiemy...i inni tez wiedza i to wykorzystuja i im tez dobrze z tym:) ale to twoj problem i twoja sprawa:P pozdrawiam WSZYSTKICH ze slonecznego POZNANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie sory, być może jestem człowiekiem zbyt pukładanym (lub nie-jak kto woli) ale, zasady są po to by się ich trzymać, plany weryfikuje życie, a zachcianki są pewnego rodzaju niekonsekwencją- co zresztą jest domeną kobiet:P ...życzę wszystkim miłego wypoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do T i koncoweczki....no coz ostrzegalem:) bylo zbyt pieknie aby bylo prawdziwe:) ale kobietki wiedzialy swoje:P troszke cierpliwosci,czasu,wiedzy o potrzebach kobiet :) piekne slowka i kobieta jest nasza:D okrutne ale prawdziwe.........:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×