Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Asia, to ja tak jak ty i chyba nawet te same testy co ty mialam wiec mam nadzieje ze w Twoje slady pojde i bede tak jak ty plakac w niedziele 25 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano niefajny dzień. Pocieszam się tym, że w końcu prowadzę sklep komputerowy i serwis i mąż musi coś zaradzić. Nie jeden komp uratował. Tylko się wkurzyłam strasznie bo klientka wyszła, a komp zaczął wariować. Przy każdym kliknięciu gdziekolwiek wył "ZNALEZIONO WIRUSA" i nie można go było usunąć :( Ale... do 19 nie tak daleko. Wytrzymam, pójdę do domku, położę się, odpocznę. Zabrałam Wam stronkę i to takim smutnym postem. Sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szukałam wiadomości w internecie na temat tych testów owu i prawie wszędzie było napisane że robić "Należy unikać testowania z pierwszego porannego moczu, LH jest syntetyzowane w organiżmie wcześnie rano,próbka z nocy może nie wykazywać piku LH pomimo jego wystąpienia" cytuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia i Polusia zatem milego wieczornego relaksu dzisiaj i snu lekkiego dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia mam nadzieje ze zabranie stronki troche poprawilo ci humorek. zostan z nami to czas do 19 szybko zleci! mi tez jeszcze killa godz zostalo i nic mi sie nie chce :) ale juz niedlugo weekend :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostaję z Wami. Czytam Was non stop tylko mi klienci czasem "przeszkadzają". Włączyłam komputer męża i na nim drukuję i otwieram pliki worda. A jutro sprawdzi co i jak u mnie i naprawi mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery ja tam nie wiem. mi wykazalo dokladnie wtedy kiedy sie spodziewalam, no i Asi w sumie tez. Moze to zalezy od testu, bo ty masz paskowe a my mialysmy elektroniczne. Mery rob tak jak masz napisana w instrukcji a na pewno bedzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grażka pierwszy robiłam wczoraj wyszła jedna kreska dzisiaj też jedna zobaczymy kiedy będą dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mery to sa czyjes slowa i to nie konieczne naukowe, to nie jest prawda, nie prawda ze LH jest syntetyzowane w organiżmie wcześnie rano, nigdy o czyms takim sie nie uczylam..... Testy mozna robic o kazdej porze dnia tylko by mocz nie byl rozcienczony.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja już sama nie wiem jutro zrobie z porannego moczu i po południu też zobaczymy czy będą dwie kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie robiłam testów owulacyjnych, ale znalazłam w necie takie oto info: "Czy powinnam wykonywać test wcześnie rano? Nie, wręcz przeciwnie. LH jest produkowane przez organizm rano i dlatego test na zawartość LH w moczu najlepiej przeprowadzać jest w ciągu dnia. Najlepsza pora na wykonanie testu jest miedzy 10.00 – 20.00. Czy powinnam wykonywać badanie codziennie o tej samej porze? Tak, najlepiej jest przeprowadzać test o stałej porze dnia. Jeśli nie będziesz wykonywać testu o mniej więcej stałej porze, istnieje ryzyko, że nie zdążysz zmierzyć podwyższonego poziomu LH w moczu, co zmniejszy szanse na ustalenie jajeczkowania. Czy mogę zażywać płynów przed wykonaniem testu? Najlepiej jest nie pic zbyt dużo na 2 godz. przed testem, gdyż może to zmniejszyć stężenie LH w moczu." źródło http://www.babyornot.pl/menupage.php?uid=636

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na innej stronce jest tak: "Uwagi dotyczące pobrania moczu: 1. Nie pobieraj moczu porannego ! Hormon LH tworzy się w twoim organizmie w ciągu dnia. Wynik testu może nie być wiarygodny. 2. Najlepsza pora dnia do pobrania moczu do testowania jest między godziną 10 rano a 20.00 wieczorem. Optymalnie między 16 a 18. 3. Pobieraj mocz codziennie o tej samej porze. 4. Ogranicz płyny na 2 godziny przed pobraniem moczu, aby próbka nie była zbyt rozrzedzona"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że nie powinien być rozcieńczony było napisane żeby nie pić zbyt dużo płynów ok 2 godzin przed wykonanie testu aśka ale co do wykonywania testu to jednak jest różnica bo dlaczego testy ciążowe każą wykonać najlepiej z rannego moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia przesłałaś właśnie te wiadomości, które ja czytałam dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, nasza porada medyczna! Ja tam sie Ciebie slucham :) z tym internetem to trzeba bardzo uwazac, bo rozne rzeczy ludzie pisza. Jak sie dowiedzialam ze mam policystyczne jajniki i weszlam na net aby poczytac, to sie zalamalam bo wyczytalam ze nigdy nie bede miala dzieci no i ze to tak jak rak! BZDURA! poszlam do mojego gin i powiedziala aby nigdy nie szukac porad na int. Wiec Mery rob tak jak ulotka mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na stronie www.testyowulacyjne.pl napisali znowu odwrotnie: "Test przeprowadzać można o dowolnej godzinie, ale zawsze o tej samej porze dnia. Ważne, aby nie oddawać moczu przynajmniej 4 godziny przed przeprowadzeniem testu. Dla wielu kobiet najwygodniejsze jest wykonywanie testu z samego rana. UWAGA! Należy unikać picia dużej ilości płynów przed wykonywaniem testu, ponieważ może to rozcieńczyć hormon i utrudnić odczytanie wyniku. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukając tych info omijałam fora. Nie cytowałam tu jakiegoś pomarańczowego nicku, który mógł napisać różne rzeczy. Te cytaty to z artykułów pochodzą. Ale jak widać, są różne wersje. Ja bym na waszym miejscu czytała ulotkę i robiła tak, jak radzi producent konkretnego testu owalucyjnego. Tak chyba będzie najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój gin też nie kazał mi czytać za dużo porad z internetu teraz to najlepiej było by robić test rano, popołudniu i wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testy ciazowe kaza wykonac rano bo mocz jest bardzo zageszczony, i wtedy latwiej wychwycic Hcg, niz innej porze dnia, tak samo gdy sie robi inne badania moczu, robi sie to z pierwszego porannego moczu, i gdy robi sie Lh dla labu i zanosi probke moczu musi byc z porannego moczu takze.. Nie jestem ekspertem w tej sprawie przekazuje Wam inf o ktorych mnie uczono i ktrore z wynikiem pozytywnym zastosowalam w praktyce :) najlepiej niech kazdy trzyma sie rad producenta, a nie gdzies tam wyczytanych przez kogos kto nie zawsze ma pojecie o czym pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery zbankrutujesz jak bedziesz je robila 3 razy dziennie :) Nie dajmy sie zwariowac, zastosuj sie do ulotki i na pewno wszystko super Ci wyjdzie, no i mam nadzieje ze juz bardzo wkrotce - jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, nawet nie jestem na bieżąco bo nie mam was kiedy poczytac.... otóz jutro zaczynam 11 tydzien i wizyta u gina.... misia mam chorego, do tego ja mam jzu katar i gardło mnie zaczyna bolec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulotka i zdrowy rozsadek rzecz swieta ja bym dodala :):) Caly dzien mysle o Symaptycznej dzi miala miec Usg dzieciatka, i tak sie bala, mam nadzieje ze serduszko slyszala i jest szczesliwa..... Sympatyczna odezwij sie do nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem pewna, że u niej wszystko ok :) I też czekam z utęsknieniem na wiadomość. Koteczek też koniecznie daj znać po wizycie :) Pewnie będzie USG i zobaczysz swojego bąbla :) No i trzymaj się jakoś. Ja też zdycham na katar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ciekawe jak jej wszystko wyszlo. Na pewno pieknie i teraz swietuje z mezem i oglada zdjecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam jak pierwszy raz usłyszałam bicie serduszka mojego wiktorka miał wtedy chyba 10 tyg. płodowych oczywiście popłakałam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×