Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Daly mi dzis szanse dziewczyny, ale jak jutro wroca, to znow beda bezwzgledne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jak wczoraj i przedwczoraj marudziłam na wrzeszczące dzieciaki, tak dziś nie przyszedł jeszcze ani jeden. A często już stali pod bramą przed otwarciem :) Przynajmniej mogę po necie połazić i poszukać na spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej sobie tak troche odpoczniesz :) Wlasnie weszlam na inne forum, jej jakie ludzie bzdury wypisuja, to az glowa boli! Mi sie dzis znow nudzi i juz nawet nie wiem czego szukac na necie :) Wlasnie wyczytalam ze sluz ktory mam to moze byc oznaka ciazy ;) a moze sie udalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic Asiu, szkoda, ze nie sa jadalne:d acha jak one moge meic przerwe jak ja tu jestem;P @py

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka mi taki sluz zaczal sie po owulce i trwa do teraz :)))) Lekarz powiedzial ze tak bede miala cala ciaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka trzymam kciuki :) Ja właśnie wróciłam od babci i biorę się za referat z powrotem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, ale dzieciaki już przyszły ze szkoły i zalegają mi w cafejce, a poza tym ciągle szukam koloru farby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałaś o czerwonej sofie - mój kolega zrobiła sobie w pokoju przy takiej właśnie sofie 3 ściany w kolorze beż i 1 taką ciemna kawa z mlekiem. Ślicznie to wygląda :) No to już nie fajnie masz teraz jak dzieciaki się zeszły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to moze sie udalo :) Az sie boje myslec :) Nigdy nie mialam takiego sluzu, dlatego jakos go teraz zauwazylam, ale nie bede sie podniecac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka coś w tym jest, bo mnie się też zaczął tak śluz niedługo po owu i w sumie już wtedy czułam, że coś może być na rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia dzięki za propozycję kolorków. Coś myślałam właśnie w ten deseń. Z tym, że nie wiem którą ścianę mam zrobić tą ciemniejszą. Mogę Ci trochę pomarudzić i pokazać rysunek pokoju itd? Może i inne dziewczyny by coś doradziły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja go zauwazylam dwa dni temu, myslalam ze to takie tylko cos jednodniowe, nawet myslalam ze mam jakies zapalenie, no ale niby skad. I dzis wyczytalam ze to moze byc znak, ale nie musi. boje sie nakrecac, ale wiem ze bede bardzo rozczarowana jezeli sie nie uda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że możesz :) Ja strasznie lubię takie rzeczy związane z urządzaniem wnętrz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie! Bedziesz miala motywacje aby jak najszybciej pisac i jak zasiadziesz do kompa to bedziesz na pena motywacje :) ja napisalam swoja prace w 1.5 miesiaca, bo bylam zmotywowana wyjazdem do chlopaka i jak juz zasiadalam do pisania to poswiecalam sie 100%. A przerwy bedziesz miala jak malenstwo bedzie plakac :)no przecudnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc tak. To mój salon :D http://images31.fotosik.pl/437/b1c733d0f7fc9e01.jpg U góry okna, po prawej balkon, na dole drzwi. Meble w stylu nowoczesnym. Będą stały na prawej ścianie. Sofa + fotele czerwone stojące bliżej lewej ściany, ale nie bezpośrednio pod nią. Podłoga jasny buk. No i teraz kolorki ścian potrzebne. Nie musi być jeden kolor. Nawet wolałabym jakąś kombinację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia sprawdz maila, przeslalam ci zdjecie.. to moj kominek i jest troche sciany, ale w sumie nie za dobrze widac kolor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie :) Na razie mam jeszcze 1,5 roku :p Ale zaczynam się zastanawiać nad tematem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moj temat zmienialam ze 3 razy :) Bardzo milo wspominam ten czas i ogromna satysfakcje jak juz oprawilam prace i oddalam :) no a jeszcze wieksza po obronie :) Oj jakbym znow chciala sobie postudiowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie nic nie doszło, ale zobaczymy za chwilkę. Myślałam, żeby np dać czerwoną ścianę prawą, tą na której będą mebelki. Tak akcentując do sofy, a reszta ścian jakaś pastelowa jasna. Albo druga propozycja - lewa ściana (ta, za sofą) ciemniejsza - jakaś kawa z mlekiem np, a reszta jaśniejsza pastelowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę bez Was żyć musiałam tu przyjść jesteście kochane ❤️ dzisiaj mnie strasznie brzuch bolał stale latałam do ubikacji żeby sprawdzić czy przylazła i jej nie ma nie wiem co się dzieje a jutro robię test o ile nie przylezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie robilabym czerwonej sciany za kanapami bo one troche znikna... nie beda sie tak bardzo odznaczac, ja dalbym tam kolor taka kawa z melkiem a inne sciany dwa tony jasniejsze. Ale bedzie ladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka źle przeczytałaś - jedna propozycja to ściana czerwona, ale naprzeciwko sofy - ta za regałem a reszta jasna. A druga - ciemna ściana za sofą (lewa ściana) a reszta jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×