Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

U nas pogoda do pięknych nie należy niestety. Ale dam radę. Zmykam na herbatkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka ja tylko tak napisałam ale na pewno nie będzie to Martyna bo już 1 mam w rodzinie mi się podoba imię męskie Dawid a dla dziewczynki żadne ale mój mąż się śmieje że chłopczyk będzie Baltazar a dziewczynka Genowefa :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Mam chwilkę przerwy, choć padam już z nóg. Chciałam Wam powiedzieć, że będę rzadziej do Was zaglądać przez najbliższe dni. Muszę pewne rzeczy przemyśleć, porozmawiać z mężem... Teraz mam urwanie głowy w domu, pomagam teściowej, pies mnie wkurza, w ogóle taka \"nabuzowana\" jestem jak przed okresem... Nieprędko dołączę do tej tabelki na dole, mam ochotę się skasować z tej na górze :( Teraz na tym topiku to więcej rozmów o brzuszkach, usg, mdłościach i innych objawach ciążowych - bez urazy dziewczynki, bo życzę wszystkim jak najlepiej :) Po prostu coraz częściej łapię dołka jak czytam te rzeczy... To jest topik bardziej dla zaciążonych :) Podziwiam Dorkę że ma takie pozytywne nastawienie, mimo że leki przecież nie przyspieszyły póki co ciąży, chciałabym tak umieć. Wracam do swoich zajęć, nie miejcie mi niczego za złe. Odezwę się pewnie jutro, poczytam co u Was. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia tak Baltazar Gąbka i Genowefa Pigwa nie no mój M to ma pomysły ja to wiem że będzie problem z imionami bo mi się inne będą podobać i mojemu M też :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko nie załamuj się jesteś świetną dziewczyną i zobaczysz że się uda i Tobie szybciej niż Ci się wydaje 👄👄👄👄👄👄👄👄❤️❤️❤️ tylko proszę Cię nie odchodź z tego topiku bo z kim o bananach będę pisać co :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym nie chciała, żebyś Kruszynko odchodziła. Przepraszam, że denerwują Cię moje teksty o USG, ruchach dziecka itd. Ale w jeden dzień dopingujemy dziewczynom które czekają na @, innym razem rozmawiamy o badaniach, zastrzykach i innych takich, a innego dnia o ruchach dziecka, mdłościach itd. Tematy się przeplatają. Szkoda, że nie zauważasz tych piszących o staraniach. Jeszcze gdy Ty odejdziesz będzie mniej starających się i nie dziwne, że takie tematy będą rzadziej poruszane. Odwiedzaj nas chociaż raz na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna, moze przyjac rozne postawy... Ja wiem ze u mnie potrzebne sa leki, i ze moze to trwac, ale nie zamierzam sie zadreczac, denerwowac i poddawac, bo przeciez w ten sposob dzidzi nie bedzie! Pozytywne myslenie pomaga lepiej sie czuc i wierzyc! Pewnie ze czasami mam dosc, bo myslalam ze wszystko jest OK i od razu sie uda... a tu nie ma tak. Ale nie zalamuje sie bo przeciez nie staram sie latami, ale miesiacami! Zdrowe pary staraja sie nawet do roku... Nie denerwuj sie, wyluzuj, bo na prawde nie pomagasz sobie a tylko niepotrzebnie sie dolujesz! Topik zrobil sie mocno ciazowy, ale to piekne i wiem ze pewnego dnia bedzie tylko ciazowy! Musimy w to wierzyc, ale rowniez cieszyc sie wszystkim do okola a nie tylko skupiac na tworzeniu dzidzi. Mam nadzieje ze masz tylko zly dzien, bo @ sie zbliza :D:D:D Wilka buzka i troche slonka dla Ciebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,sorki że się wtrącę ale wydaje mi się że strasznie mieszacie na tym topiku - nie powinnyście łączyć w jednym temacie dziewczyn oczekujących,próbujących bezskutecznie zajść w ciążę jak i tych już będących..to na pewno dołujące czytaś jak te zaciążone gadają o ruchach dzidzi,usg...a inne znowu @ i nici z ciąży..trzeba rozdzielać tematy konkretnie....prawie każdy miesiąc ciężarnych jest na tematach oddzielnie więc fajnie to można śledzić a i te szukające zrozumienia i pocieszenia w staraniach mogą znależć coś dla siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna rozumiem Cie, rozumiem decyzje, wyluzuj, ciesz sie mezem i zyciem i wolnoscia....napijcie sie po lampce winka dobrego i cieszcie sie soba, a jak sie uda to sie uda:) Wiem, ze ten topic jest ciazowy, ale chociaz nie jestem w ciazy, nie pojde na inny, bo sama ten zaczelam. To, ze nie jestem w ciazy, nie znaczy, ze nie bede w niej:) i nei moge tu byc;p a poza tym ciesze sie szczesciem innych, choc nei raz mam spadki entuzjazmu i doly, wole wtedy nie wchodzic tu:) tylko pogadac do siebie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ediaaa zwroc uwage, ze poza rozmowami o ciazy i staraniu, piszemy ze soba jak dobre kolezanki, zaciazone wspieraja starajace sie i jesli nam to nie przeszkadza, to czemu inni maja to komentowac, skoro wcale nie musza tu ani zagladac, ani sie wypowiadac...juz byly dyskusje na ten temat i postanowilysmy pisac dalej, pomimo, ze nazwa topicu ma juz z nim malo wspolnego...nie wiem co w tym dziwnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ediaaa a jak wyobrażasz sobie to: wchodząc na topik, żadna z nas nie była w ciąży, a dopiero zaczynała/planowała starania. Udało mi się zajść w ciążę bardzo szybko. Jednocześnie zżyłam się z dziewczynami. Ja chciałam wiedzieć co u nich, one co u mnie. I co? Zaszłam to mam się wynieść, bo to topik dla starających się??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ediaa a prosił Cię ktoś o zdanie :P:P kurczę piszę tu od października zżyłam się z Wami i nie chcę nigdzie uciekać nawet nie zamierzam no chyba że będziecie mnie miały dosyć :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Sylwinka mamy Cie dosyc:D spadaj polowac na banany:D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka nikt Cię nie ma i nie będzie miał dosyć :) Ja już napisałam swoje zdanie na ten temat i też nie mam zamiaru się stąd wynieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahahahahahahahahahahaha banany to jest to co lubię :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D Aga Ty wiesz jak humor mi poprawić :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naturalna koleja rzeczy jest ze jak sie zaklada topik starajacy sie o dzidzie, to z biegiem czasu starajace stana sie ciezarnymi, ale tak jak Agi pisze my tu jestesmy jako kolezanki, ktore wspieraja sie w dniach lepszych i gorszych. to jak takie ploteczki co u kogo slychac! Tak jak w zyciu, przeciez nie odetne sie od zaciazonych kolezanek, bo ja nie jestm w ciazy a one mowia o swoim brzuszku... My piszemy o wszystkim, staraniach, ciazy, dniu codziennym. Kruszyna, musisz przestac wywierac na sobie presje, bo to rujnuje, ja tak zrobilam w zeszlym miesiacu, i w sumie dzieki Agi wyluzowalam, bo podoba mi sie Twoje podejscie! Jak nie w tym miesiacu to jest nastepny! Najwazniejsze aby sie wspierac i kochac i cieszyc sie zyciem!!!! bo jest takie piekne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam i dopiero przeczytałam co tu napisałyście dziewczyny. Kruszyna smutno by nam było bez Ciebie - nie dziwie się, że może dołować i męczyć czytanie o maleństwach, ich ruchach, USG. Ale ja wiem, że już niedługo przy pomocy lekarza i leków ty też będziesz czekała z niecierpliwością na pierwsze USG maleństwa :) A co do topiku to też bardzo Was polubiłam wszystkie i nie chciałabym, żeby on zniknął. Kasia ja też myślałam o Wiktorku :) Ale też Igorek, Gabryś :) Koniecznie coś z literką R, bo ładnie brzmią takie imionka :) Kurcze śliczne te zdjęcia :) Już nie mogę się doczekać soboty :) Mam nadzieje, że malutki tym razem pokaże nam swoją buźkę i nie będzie się zasłaniał. Fajny ten lekarz, bo nie będę nic płaciła za to dodatkowe badanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka:) cieszy mnie to, co piszesz:) wyluzowalam, bo nie ma wyjscia, wiem, ze uda sie na pewno, jesli nie tak, to inaczej, ale sie uda:)!!! a poza staraniem i dziecmi, istnieje swiat innych spraw:) problemy w zyciu i w pracy....a jak ktos chcial sobie isc. to sie zegnal i sobie poszedl:) jak koteczek np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia Wiktorek jest już zarezerwowany :P Nie no żartuję. Będzie nam bardzo miło, że imię podoba się nie tylko nam :) O Igorku też myślałam. Gabryś też ładnie :) Dopasuj jakoś do nazwiska. Które będzie najładniej razem brzmiało i już. A może tatuś zdecyduje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no idz idz upoluj cos:) a lolcia?? ona tez sie zegnala???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi Sylwinka to na pewno upoluje coś :P Kasia jemu się podoba Rafał :) Więc mamy dylemat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi dokladnie! Latwo jest sie zaplatac we wszystkim i skupic tylko na robieniu dzidzi... wtedy sie nie udaje, bo przeciez taka presje na sobie wywieramy! Ja postanowilam zyc tak, jak przed podjeciem decyzji, oczywiscie mocniej troszke sie starajac przy dniach owu :D:D:D ale nie pozwole aby to zdominowalo moje mysli i zycie, bo na prawde jest przecudowne! Sylwinka tylko sie nie zapchaj tym bananem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa wyprzedzilas mnie ze stronka:D ale jaja, juz po jutrze lecicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×