Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Ja tez mam przypisane ze jak mi sie uda to duhpaston koniecznie codziennie! na podtrzymanie! Ja blizniakow raczej bym nie chciala, zawsze chcialam miec pierwsza dziewczynke, a drugiego chlopca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, to ja zamawiam jednego bociana ok? Moze do mnie doleci za jakies 2 tyg :D:D:D:D bedzie bardzo mile widziany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka mialas zlapac te bociany co by nie uciekly ;) a potem kazdej rozeslac,ale moze zamowienie przyjely i sie wyrobia do 2 tyg dla dziewczyn z dostawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój lekarz z początku też dał mi luteinę dopochwowo ale jak trafiłam do szpitala to tam dostawałam duphaston i już tak zostało i cały czas biorę duphaston 3 *1 najlepsza to wczoraj była Madzia otworzyła w samochodzie okno jak jechaliśmy i mówię do mnie zamknij okno bo dzidzi będzie zimno a ona popatrzyła i mówi mama dzidzi nie będzie zimno bo jest schowana w twoim brzuszku :D:D:D:D:D:D Aga a co Ty masz za opis na gg :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri nie da sie u nas tak, nie ma L4 w Anglii jest z tym wszytskim inaczej, poza tym moj maz jest firma dla siebie samego, teraz ma bardzo wazny termin, nie mam mowy o braniu wolnego:/ niestety....jedyne wolne to urlop switeczny, pozniej dwa tygodnie po Polska...nie zawsze tak sie da fajnie wszytsko ulozyc, ale i tak odpoczniemy w swieta...w Poslce raczej latam odwiedzam znajomych, milion spraw do zalatwienia...nie ma tak fajnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz znow o kulinariach;) : macie jakis sprawdzony super przepis ciasta na wielkanoc :) cos dla odmiany innego bym zrobila niz sernik wiedenski :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie gotuje na wielkanoc i nei pieke;D w wielki piatek pakuje sie i moze zjemy symboliczne malowane jajka:D :) bo w Barcelonie nei da rady:) z jednej strony ciesze sie, ze nei robimy Wielkanocy w tym roku, tylko bedzie tak inaczej:) swieta w Anglii sa dziwne, zazwyczaj bardzo przypominaja te w Polsce, ale otwarte sa sklepy, ludzie rtobia zakupy, albo czesto gdzies wyjezdzaja i tyle....my bysmy spedzili ze znajomymi-tradycyjnie:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez nic nie robimy,w gosci do rodzicow i tesciow idziemy ;) ale chce byc dobra corka i synowa ;) dlatego mysle jakie ciasta by upiec i zaniesc na swieta do rodzicow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my pewnie na swieta pojedziemy do chlopaka rodzicow, albo siostry :) Ja nigdy nic nie gotuje ani w domu w pl, ani tu :) Moze moj ukochany cos pysznego przyzadzi i zabierzemy, ale nie mam zadnego pomyslu na ciasto.... Jak mi cos przyjdzie to napisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie musze piec ciast dla rodziny:D jestesmy egoistyczni w tym roku, poza tym rodzina ponad tysiac mil stad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na święta obowiązkowo co roku piekę wielką babkę wilgotną w takiej wielkiej odlewanej formie od babci. Na górę robię polewę lukrową z cukierkami :D:D:D Na Wielkanocne śniadanie obowiązkowo jajka ze święconki i szynka wędzona, do tego sałatka jarzynowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pomysl, zrobie pierwszego w swoim zycu mazurka i zrobie pozniej zdjecie i wkleje do albumu:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna my sobie zrobimy takie sniadanko symbolicznie na kolacje w piatek nie bede pakowac swieconki do Hiszpanii:D zdziwili by sie jakbysmy w hotelu zajadali kielbaske z chrzanem :D albo mam pomysl zrobimy sobie takie male sniadanie ala wielkanoc na plazy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri no ja właśnie mówię o jajkach od kury i o jajkach w majteczkach jak wszystko to wszystko tylko nie pomaluj przez przypadek banana :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na plazy na plazy:D niepoprawiaj sie najwieksza literowa tu jestem ja- nie mam problemow ortograficznych, ale pisze szybko i przestawiam kolejnosc liter:D dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka - swiateczny to nie ebdzie banan tylko taka bazia :D kruszyna ale mi smaka narobilas :p a u nas na sniadanie zamiast chcleba mamy takie ciasto drozdzowe lekko na slodko z rodzynkami,pysznosci ,bez tej babki to nie wyobrazam sobie swiat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak sobie czasem powiem dupa- a co:D masz cos:):):) Dorka jakos ta pogoda sie nei zmienia:( przygnebiajace...robie sie glodna, a przerwa za 4 godziny- poza tym musze naprawde upolowac te kartki swiatecznei moze nawet isc do banku, bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri a ja się popieści bazie to później wybucha białą lawą :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P dobra ja już zmykam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×