Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

ja ostatnio troche zgarnialam:) a teraz spadam na lunch:] umieram z gloduuuuuu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah A co Ty Aga pazdziernikowa jestes??? Ja listopadowa jestem. Ale spokojnie, wg statystyk pozna zima i wczesna wiosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam nadzieje ze razem z Aga, anna, Magda i cala wyczekujaca reszta potrzymamy te statystyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam.... Dorka obys sie nie mylila....:) ale wg obliczen moich, tak naprawde moge zaliczyc to jako 3 cykl.... bo wczesniej mielismy ogolnie przerwe...nie moge tego odkladac w nieskonczonosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lekarz mi odpisał wiem jaka mam brac dawke :) mama mi załatwiła recepte :) teraz czekam i ide w czwartek na badanie , zobaczymy 2 dni z rzedu sobie odpuscilismy wiec dzis musze męża przycisnąć umyłam 4 okna w domu :) moje paznokcie wygladaja..... lepiej nie mowic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam sie wypytywała po co mi ten lek , bo w duzej ilosci ten lek to przeciwcukrzycowy ? ale na forach wyczytałam ze ginekolodzy wypisuja go na wzrost pecherzykow i stabilizacje hormonow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziałam mamie ze mi sie cykle przedłuzyły bardzo chyba z nerwow albo cos i teraz musi mi lekarz wszytko wyrownać , w sumie to prawda tylko nie dodałam ze przy tym staramy sie o dziecko :) a co do leku jest spokojna bo u tego lekarza moja bratowa chodziła i mamy do niego zaufanie , wiec kamien troche z serca ze choc czesc prawdy mama wie a moja mama jest taka ze od razu wszytsko przezywa az sie chora robi wiec chce jej tego oszczedzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super anna. teraz powinno sie wszystko ladnie ulozyc;) wyrownac i bedzie pieknie;) ladna pogoda jst w Londynie pieknie swieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna ja lek co biore rano tez jest dla cukrzykow... moj lekarz kazal mi jesc kaloryczne sniadania, bo troche sie przy tej mojej kuracji chudnie, a ja raczej do szczuplych naleze... Anna masz chyba mniej wiecej to samo co ja... mama pewnie sie domysli, bo mamy takie sa, nic nie powiedza, ale swoje mysla... wiec ja mojej powiedzialam bo sie bardziej denerwowala jak nie wiedziala i tylko obserwowala jak chodze do lekarza. teraz mi duzo pomaga mnie mocno wspierajac! Agi 3-ci cykl, to dopiero poczatki! nam tez 3 cykle wypadly, wiec niby staramy sie od 5-ciu miesiecy ale tak na prawde to tez ten nasz cykl jest 3-ci! Agi moze do trzech razy sztuka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka po mojej kuracji tym sioforem tez sie chudnie i tez jest przepisywany czesto dla kobiet ktore sie chca odchudzac, wiec wtedy bede jak szkielet :) albo duzzzzzzo bede jesc hehe nie wiem dorka czy mam pco bo mam dopiero 1 cykl monitorowany wiec lekarz jescze niczego mi nie poweidział , czytałam ze nie tylko w pco sie ten lek przepisuje ale gdy sa jakies problemy z owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tez nie wyklucza ze nie mam pco , ale nie mozna stwierdzic ze mam takze na razie sa obserwacje itd. zobaczymy ...... z pco tez zachodza przeciez w ciaze , moja bratowa z endometrioza zasza w ciaze itd wiec dlaczego nam ma sienie udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko teraz tak sobie mysle przy pco z tego co czytam pecherzyki z\wzrastaja ale ne pekaja , albo zanikaja tak? to moze tak było i u mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie za bardzo nie orientuje w tym moim pco... ja myslalam ze pco jest wtedy kiedy wlasnie jajniki sie obijaja i trzeba im pomoc... ja wszystko inne mam super - moj problem to taki ze trzeba je pobudzic aby powstal dominujacy pecherzyk.... no i podobno to nie schorzenie ale taka uroda.... ja w sumie winie za to troche tabl anty ktore bralam latami... moj endokrynolog mi powiedzial ze to moze bardzo rozleniwic organizm... anna pewnie ze sie uda! przy monitoringu bedzie wam o wiele latwiej! ja wlasnie odgrzewam obiad - domowe curry i lece sie kapac, bo idziemy do pubu ze znajomymi a potem na imprezke... ale mi sie nie chce!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zajdziecie w ciążę nie martwcie się a jeśli chodzi o pco to ja jestem najlepszym przykładem że można zajść w ciążę :D:D:D:D dobra lecę jeszcze na dwór pa pa do jutra bądź do poniedziałku :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie nabyłam się pco jak zaczęłam kupować herbatki na odchudzanie a wtedy byłam w okresie dojrzewania i niestety po tych herbatkach zaczęły mi hormony szaleć no i tak się skończyło endokrynolog mi powiedział że to przez moja głupotę bo zachciało mi się herbatek:O przede wszystkim nie możecie się poddawać tylko myśleć pozytywnie i atakować banana a będzie git :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze tak! pod nadzorem lekarza, pecherzyki urosna pekna i beda dzidzie! z tego co ja wiem to przy pco one nie ma dominujacego pecherzyka i dlatego nie ma owu. ja lece do wanny! pewnie do jutra! buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie fajnie:) nie musicie siedziec w pracy....jest piekna pogoda. ludzie chodza po dworze, robia zakupy, a ja pracuje:( milego weekendu dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha droka no to mi troche rozjaśniłas to pco z tym brakiem dominującego pecherzyka, w sumie to dowiem sie po badaniach czy była owu czy nie choc tez musze poczytac bo nie wiem nawet jaki powinnam miec progesteron jak była owu , zebym mogła odczytac wynik agi ja w wielka sob ide do pracy, takze tez nie wesoło mam , ja mamw miesiacu 2 wekendy pracujace i dwa wolne , ale dla mnie najgorzej jest pracowac w niedziele , normalnie lato i pracujaca niedziela ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pracuje w niedziele, ale biuro jest otwarte w soboty, bo leniwe dupy musza pozalatwiac sprawy kiedy maja na to ochote;/ za to za sobote mam jeden dzien wolny tygodnia..no ale niewazne...cale swieta w Barcelonie wiec jakos przezyje:] jeszcze godzina i 20 min pracy zleci szybko;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero udało mi się przeczytać :P Ja niedawno wróciłam z zakupów i spacerku :) Kupiłam sobie śłiczną sukienkę w kratkę W H&M w sam raz na tą wiosenną pogodę :) Po tych spacerach to jakaś strasznie zmęczona jestem i chyba się zdrzemnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie sie troche plany pozmienialy... chlopak sie nie najlepiej czuje, wiec nie wiem czy dzis wyjdziemy... ma jakies zatrucie zoladkowe :( przed chwilka wrocilismy z szybkich zakupow, bo mi sie zachcialo nakupowac ziolek do doniczek :) no i mam bazylie, tymianek, pomidorki i lawnde i rozne inne jeszcze. jutro sie zabiore za sadzenie i bedzie super mi parapet w kuchni wygladal :) polusia to super masz sukieneczke, teraz tylko aby ta pogoda sie utrzymala :) anna czytaj, ale uwazaj co, bo niektore artukuly to moga czlowieka na prawde zdenerowac. jak ja zaczelam czytac na poczatku, to myslalam ze nigdy nie bede miala dzieci... ale moja gin sie zaczela ze mnie smiac i powiedziala ze odradza int w poszukiwaniu wiedzy medycznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Dorka wiem , poszukałam tylko troche, chciałam wiedziec co to za lek i czy pomógł innym , ale wiem ze kazda ma inny organizm ja dzis cały dzien sprzatałam ,mam dość jeszcze na tygodniu jade do tesciowej pomagac sprzatac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piękny niedzielny poranek :) U mnie piękne słoneczko za oknem i aż mam humorek super :) Dzisiaj z moim N. wybieramy się z moimi rodzicami na obiadek do tej knajpki, w której chcemy zrobić obiadek dla rodzinki po ślubie :) Musimy zobaczyć czy nas tam czasem nie otrują :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś mnie wołał? :) Przepraszam, że się nie odzywałam, ale miałam trochę pracy, w czwartek zrobiłam sobie wolne itd. Mam już wyniki badań. Mocz - ok, cukier - ok, morfologia, a dokładniej HGB spadło z 10,6 na 10,5. Spadek ten jest jednak tak nieznaczny, że chyba w końcu żelazo się wchłania. Biorę to nowe żelazo dopiero 3 tygodnie, a tak naprawdę powinno się po miesiącu brania sprawdzać czy organizm toleruje. Także dostanę pewnie nakaz brania 2 tabletek dziennie a nie jednej. Zobaczymy już jutro, bo po południu mam wizytę u gina. Wczoraj po pracy pojechaliśmy do Ikei, a potem do znajomych i do teściów. Wróciliśmy na 1 w nocy. Ledwo żyłam, a dziś pobudka o 8.00. Zdycham oczywiście i nawet kawa mnie nie budzi. O tych waszych pco, lekach itd pisać nie będę bo się nie znam :( Wiem jednak, że macie fajnych lekarzy, którzy wygląda, że wiedzą co robią i każda z Was będzie miała wyczekanego bąbla. Trzymam kciuki za Was wszystkie 🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u nas piekna pogoda od rana:) wybiermy sie na wakacyjne zakupy, pozniej na obiad do przyjaciol, co oznacza, ze mnie juz tu dzisiaj w ciagu dnia nie zoaczycie:) moze wieczorkiem wpadne, poczytac wasza tworczosc, ale niedziela jest wiec pewnie nikt nie bedzie tu zagladal:( zycze milej niedzieli :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda cudna! ja dzis pewnie sie na spacerek wybiore, i chyba tesc do nas wpadnie z wizyta :) nasze wczorajsze plany wyjscia zupelnie padly, bo ukochany sie zle czul, wiec poszlismy spac przed 11 :( zycze milej niedzieli i Polusia udanego obiadu, Agi udanych zakupow, a Kasia mam nadzieje odpoczynku :) a dla reszty buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dzis wzrosła temp :/ i badz tu madra i nie wiem kiedy była ta owu ale sie poprzytulalismy z rana :) tylko ze 3 dni przerwy mielismy nie wiem juz , no ale coz zobaczymy gdzies czytalam ze czasem jest tak ze w owu jest niska temp i dopiero po owu temp na ok 3 dzien wzrasta ,tak niektore dziewczyny pisały wiec moze u mnie tak było ,oj kto to wie udanejniedzieli papapa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka my tez wczoraj w domu siedzielismy z rodzicamipobalowalismy , posmialismy sie bo wpominalismy dawne czasy i bylo troche % wiec połozylismy sie spac i tez przytulasow nie było ale zrobiłam pobutke mężowi rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×