Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Polusia odpoczywaj, lykaj nospe 3razy po jednej, napij sie rumianku i pogadaj z Twoim synusiem :) Ja mialam straszne bole przez dwa dni, jeszcze Malenstwo sie nie ruszalo tak aktywnie, tu lekarza brak, ale na szczescie przeszlo, Malenstwo zaczelo kopac mocno i czesto i brzuch nie boli wiec ufffffffffffff.... Najwazniejsze to wypoczywaj............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedne dziewuszki, to musi byc straszny stres, jak cos boli i nie wie sie czy to dobrze czy zle! Asia nie wiem jak dlugo ci zajmuje dojazd do Londynu, ale chyba znalazlam super lekarza, ktory przyjmuje w prywatnej polskiej klinice na Acton. Chyba pojde do niego w pt, albo sob. ja wlasnie wcinam zupke pomidorowa zrobiona ze swierzych pomidorkow - przepyszna! a na deser mam gofry :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj od rana duzo pracuje, wlasnie przeczytalam co napisalyscie, w pracy za godzine mamy audyt;p na szcescie wychodze godz wczesniej ide ze znajomymi na 1 piwko po pracy, wczoraj wieczorem poszlismy na takiego malego jednorazowego grilla do parku ze znajomymi i oni przygotowali niespodzianke dla mojego meza z okazji urodzin:) fajnie bylo;) ladna pogoda:] jestem malo wyspana...i glodna, zaraz zjem barszcz ukrainski i moze sie obudze Polusia na pewno bedzie ok:) tylko sobie polez:) Dorka wspolczuje Cio tych denerwujacych cykli, nie wyrobilabym normalnie na twoim miejscu-dzielnie sie trzymasz:) buziaki dla wszystkich;] ja nie atakuje banana poki co, bo moj maz jest na antybiotykach do jutra wlacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi maz wypocznie i bedzie super gotowy jak bedzie na to najodpowiedniejszy czas :D:D Ja juz przywyklam ze ze mna nigdy nic nie moze wyjsc latwo, a co sie bede zalamywac, nic mi to nie pomoze, tylko bede smutna chodzic i zatruwac ludziom w okolo zycie.... ja zawsze staram sie myslec pozytywnie, ale nie wiem na ile mi tego pozytywizmu wystarczy :D:D:D na razie jeszcze troche jest :D:D:D:D Ale super maz mial niespodzianke! Uwielbiam takie spotkania ze znajomymi w parku! To jest rzecz ktora uwielbiam w londynie - ogromne parki!!! mi sie zaraz przerwa konczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad wiesz??? Ja mam czekoladowe jajeczka :D:D:D moge sie podzielic, bo juz tyle zjadlam ze mnie teraz mdli :D:D:D masz kila 0 0 0 0 0 0 one doslownie tak wygladaja :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka - ja bym tam znow test powtorzyla,ale moze dobrze ze niedowiarek jestes,moze milo sie rozczarujesz :) a mi juz w pracy powiedzieli ze widac brzuszek a przeciez takie luzne rzeczy nosze, przeciez to dopiero 14 tydz leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech Aga się przyzna skąd ja wiem no dobra powiem bo ma opis na gg że ma żelki ale się nie podzieli :D:D:D:D:D:D:D:D ale smaczne jajeczka palce lizać :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam własnie do laboratorium, za te podstawowe badania które mi gin kazał zrobić zapłacę 46 zł :( Ale mam nauczkę żeby się następnym razem o skierowanie upomnieć :P:P:P Ja popijam barszczyk czerwony :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI juz 14tydz! Ale ten czas szybko leci!!! Ja wiem ze sie nie rozczaruje, wiem ze sie nie udalo, wiec zupelnie nawet nie chce mi sie robic drugiego testu - szkoda kasy :) A jak sie czujesz? Ciekwe jak polusia, czy juz lepiej? Sylwinka, my nie potrzebujemy Agi zelkow, najemy sie jajeczkami :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna chcesz jajeczka z czekolady są pyszne :D:D:D:D:D:D:D:D:D Dorcia jajeczka + banan z czekolady to cały zestaw :D:D:D:D:D:D:D:D:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka - ja tam taka niepoprawna optymistka jestem,ale zobaczymy ;) samopoczucie juz ok mam,troche zmeczona po pracy jestem,dokoncze obiad i zaraz na chwilke sie poloze kruszyna - za niektore badania czy ze skeirowaniem czy bez i tak trzeba placic a jak prywatnie do lekarza chodzisz to wszyskie badania placisz,chyba ze o te same poprosisz lekarza rodzinnego aby Ci z funduszu przepisal skierowanie ja pierwszy raz tez cos 45 zl placilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro ide zbadac morfologie,glukoze i mocz,najgorzej ze znow na czczo trzeba byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam zrobić morfologię, mocz, cukier, Hbs, owa (na kiłę), a wyniki przynieść do gina na kolejną wizytę. Myślę że wyniki będą dobre, bo do tej pory regularnie oddawałam krew i wtedy miałam podstawowe badania idealne :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mialam zupke i czekolade :D:D:D SURI ja tez jestem zawsze optymistka, ale odnoscie dzidzi to zrobilam sie realistka, przynajmniej mniej to przezywam :D:D:D ale wiem ze predzej czy pozniej bedzie :D:D:D w sumie jakby sie udalo za miesiac to byloby super, bo moglabym jeszcze na swieta bozego narodzenia pojechac do domku :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to obawiam się tylko tego badania Hbs, bo jestem dawcą krwi, mam trochę kolczyków i 2 tatuaże, no i nie wiadomo czy się czegoś nie nabawiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka - ja taki glodomor ze pani pielegniarce daje jedna reke aby krew pobrala a druga reka juz siegam kanapke i jak tylko igle wyciagnie to ja zaraz jem ;) nie lubie tego bolu glodowego jak mnie az zassa w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam już do domku dziewczynki :):):) Głodna jestem jak wilk!!!! Dobrze że wczoraj wieczorem zupkę ugotowałam, to na szybko sobie podgrzeję i zjem, bo padnę normalnie z głodu :P:P:P:P:P Buziaki dla Was serdeczne :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Sylwinka :P Leżę sobie i odpoczywam. Brzuszek nie boli teraz i mam nadzieję, że nie zacznie. Zjadłam sobie makaronik z serem i pogadałam z babcią, bo mnie odwiedziła :) Czekam teraz na telefon od mamy czy dodzwoniła się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×