Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

no super wiesci Polusia, bo sie denerwowalam czy wszystko OK! Lez, lez, albo siedz, a nie biegaj! Dobrze ze maly kopie i daje o sobie znac!!!! Ale masz fajowo, ze babcia sobie do Ciebie wpada :) Sylwinka, ja poprosze halke i serek waniliowy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ni episze nie pisze, mielismy kontrole wewnetrzna:D do dupy:) juz poszli:) za godzine wychodze:) Zelkami sie nie podziele, bo jestem chciwa i chytra:D zartuje:P jajeczka to ja lubi etylko na wielkanoc:] zawsze kupuje takie kolorowe z czekolada w srodku w M&S:] sa naj naj:) Dorka ja tez kocham londysnkie parki wszedzie i wszystkie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna ja tez kocham konkretne zarelko:) ziemniaczki;] zupy:D wszystko porzadnie i tresciwe:D teraz szuukam dobrej patelni do paelli:) polubilam to danie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 1.5h i do domku! Ja dzis na obiad mam rybke z pieczonymi ziemniaczkami a na deser truskawki i malinki ze smietana :D:D:D Juz wiem bo chlopak do mnie napisal :D:D:D Szczesciara ze mnie :D:D:D Pozniej on idzie grac w pilke a ja zamierzam wczesnie isc spac, bo normalnie zasypiam przy biurku :D a jakie wy macie plany na wiaczor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia ja też miałam w środe taki ból brzucha ale poleżałam i przeszło a to przez to że wybrałam się z przyjaciółką na bardzo długi spacer. bedzie dobrze, tylko duzo odpoczywaj. ja wróciłam i gotuje obiad, dostałam jakies skierowanie na kolejne badania ale nie umiem się doczytac jakie a nie zapamiętałam tych nazw ;) wiem że na grupe krwi jest :D bede jutro bo po obiedzie bedziemy się byczyc na dworze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i przytyłam kilogram dopiero :) Suri u mnie brzuszek też już widać i to nie tylko wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę Dorcia (____________) zakupy zrobione :D:D:D:D:D:D:D a ja kupiłam sobie lody bo miałam ochotę :D:D:D:D:D ja plany na wieczór mam takie wykąpać się posiedzieć przy kompie i iść lulu spać :P:P:P mojego M nie ma bo jest w pracy niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za 15 min spadam na piwko i pozniej do domu, plany na wieczor swietne:D seriale i pisanie listu do przyjaciolki;] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za zakupy! moje ulubione jedzonko! Wy wszystko musicie tak samo robic :D:D:D Grazka, to jak Sylwinka bedzie miala chlopca, to ty juz nie musisz wtedy plci sprawdzac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow list! Ja juz latami nie dostalam zadnego listu, a kiedys duzo pisalam :D:D:D teraz maile, albo skype... bedziecie mialy braci sjamskich :D:D ale bedzie super! ale to bedzie ekscytujace jak zaczniecie wszystkie rodzic wasze male pociechy :D:D Kasia pierwsza! A ona znow sie nie odzywa :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak trafimy jeszcze z płcia to dopiero będą jaja :P po tylu bananach to muszą byc chłopcy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka błąd w Twoim zdaniu! :P Miałaś napisać ZACZNIEMY RODZIĆ a nie ZACZNIECIE :D kochaniutka Ty lepiej zrób kolejny test bo dzisiaj w tv mówili ... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze uda mi sie w przeciagu nastepnych kilku miesiecy, bo pojde na monitoring i wszystko bedzie super! i bede miala walentynkowa dzidzie albo mala dziewczynke w dzien kobiet :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chce mówić głośno ale mówili w radiu że Dorka jest w ciąży :D:D:D:D Grażka a jakbyśmy miały jeszcze ten sam termin porodu to już w ogóle jaja by były :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D no to wygralam :D:D:D bede, bede juz niedlugo, obiecuje ze zrobie wszystko co w mojej mocy :D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz ja mogę urodzic dwa tygodnie wczesniej, ty dwa później i trafimy w ten sam dzien :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×