Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

bedzie poród rodzinny :D:D:D Dorka musisz szybko zajść w ciąże bo Kruszyna za długo nie może zajmowac ostatniego miejsca w tabelce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kompletne wariatki! Ale super by bylo jakbyscie sie zgraly! przynajmniej raz tylko bede musiala wymieniac okna po tych krzykach! A ja sobie mysle ze Anna bedzie nastepna! Mam co do niej bardzo pozytywne przeczucia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novida teraz jest ostatnia :D:D:D pozniej bedzie anna, no i ja postaram sie tam jakos wcisnac, no jeszcze neti, agi, magda :D:D:D oj bedzie tlok :D:D:D Mam nadzieje ze jak znow sie pozadnie zabiore za leczenie z monitoringiem i przycisne chlopa to sie uda niedlugo :D:D:D Mam bardzo pozytywne nastawienie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie bede powtarzac.... jakbym byla to test wyszedl by pozytywny. Ja robilam ten najczulszy, ze nawet po tyg potrafi ciaze wykryc, a ja robilam po terminie @. Chce isc w pt albo sob do gina i bedzie pewnie mi robil USG, wiec wszystko bedzie wiadomo. niech tam zajrzy i obada te pecherzyki... Szkoda ze chlopak tak nie moze sprawdzic co tam w srodku :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajdankami....i jeszcze oczy zawiazac :D:D:D Pojde na monitoring to bede doskonale wiedziala kiedy dzialac :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia może tak być że masz za mało hormonu ciążowego i mógł nie wykryć ciąży zobaczysz jak pójdziesz do gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj bedzie, bedzie! Juz sie dzialo na wakacjach i zamierzam ten wakacyjny nastroj przywrocic :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam do domku! hurrrrrrrrrrrrrrrrra! Slonko swieci, wiec fajowo bedzie sie spacerowalo! Pewnie was jeszcze odwiedze wieczorkiem :) buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co jest dobrze, bo nie boli. Idę jutro na 20 do tego lekarza, więc się uspokoje trochę na pewno :) Sylwinka i Grażka - będziecie tak jak 2 koleżanki mojej mamy :P Obie urodziły w ten sam dzień, tyle, że jedna rano, a druga wieczorkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz w domku :) no i zamiast rybki i ziemniaczkow, bede miala kluski z truskawkami - moje ulubione letnie danie :) chlopak musial wczesniej wyjsc na pilke i nie skonczyl obiadu :( Polusia, super ze juz nic nie boli! a co reszta porabia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze przed kompem i czytam o roznych wspomagaczach jak testy owu i specjalne przyzady, ktore sa w stanie cie poinformowac kiedy powinno sie atakowac ukochanego :) no i wyczytalam ze os, ktore nie powinny tych przyzadow uzywac, bo nie sa wiarygodne to os, ktore maja pco, zarzywaja hormony wspomagajace cykle itp, czyli ja :( no i teraz jestem w kropce, czy dalej je kupowac, czy dac sobie spokoj bo w moim przypadku one nie zadzialaja... oj zwariowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka:) czesc moja droga! tez czytalam o tym co Ty...sama nei wiem co Ci doradzic. Ale jedno jest pewne znajdz tu dobrego lekarza, jesli na Actonie jest ta przychodia to idz tam i sprobuj! poki co skoncentruj sie jedynie na radach lekarza i poczekaj na efekty jego terapii:) na pewno sie uda:) ja czekam az maz wyzdrowiejeje, ma infekcje zatok w dodatku...na razie trzeba poczekc az skonczy brac antybiotyk., ale spoko plodnosc okolo27.04:) zdarzy sie wszystko wzmocnic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - moim zdaniem na testy owulacyjne nie wpływa to że masz pco, stosują je dziewczyny które biorą clo itp i to nie fałszuje wyników. Co do innych \"przyrządów\" to nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Ale piekne u nas slonko! Sama nie wiem co robic, no niby te testy owu wykryly mi owu dwa razy... ten przyzad to taki monitor gdzie sie wsadza te testy i ten monitor wszystko zapamietuje i oblicza i informuje za ile dni bedzie owu. taki bajer - clearblue. No i wyczytalam ze wlasnie jak sie leczy hormonami i ma sie zespol pco to wyniki moga byc zaklamane... no nic dzis bede sie zapisywala na pt albo na sobote i niech mi powie co robic. no i niech powie czy te leki nadal dzialaja, bo ja juz kompletnie zglupialam. Agi a moze ty sobie spojrzysz na ten monitor - super przyzad, tak mi sie wydaje... A jakie dzis dziewczynki macie plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki byłam wczoraj na małych zakupach bo zaczynam się nie mieścić w moje ubrania jutro wizyta ciekawe co doktor powie dokuczają mi bóle podbrzusza i kręgosłupa ostatnio powiedział, że to dlatego, że mam tyłozgięcie i się prostowało, ale jest już dobrze i nie powinno boleć, a tu nadal boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sie jeszcze prostuje i bedzie najprostsze na swiecie :D:D:D Super ze masz jutro wizyte, bedziesz miala usg, czy tylko konsultacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Polusia jak się czujesz :) wiesz my tak nie chcemy że jedna rano druga wieczorem rodzi albo o tej samej godzinie albo wcale :P:D:D:D:D:D:D:D:D Dorcia ja Cię proszę nie czytaj głupot w internecie :) Kruszyna 🖐️ Aga 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, to nie glupoty, czytalam na stronie producenta, wiec to sprawdzone wiadomosci, To nie to ze te testy nie dzialaja, ale moga byc zaklamane.... zapytam gina. @ jeszcze nie przyszla i nie wiem co ona sobie wyobraza! Teraz to juz w kulki sobie leci! Cycki mnie bola, ale poza tym nic zupelnie nie wskazuje, aby byla gdzies w podblizu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×