Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Hej 🌻 po wczorajszej wizycie nie miałam już siły siadać do kompa. Wszystko w porządku jest, tylko trochę szyjka się skróciła. Mam zażywać magnez 3x2 tabletki teraz czyli w sumie 2 razy więcej magnezu na te bóle i twardnienie brzuszka. No i więcej odpoczywać.Od 2 kwietnia przybyło mi ledwie 0,5 kg :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
synek i ja czujemy się dobrze :D:D:D:D:D:D:D:D a jak Ty i synek :D:D:D Polusia to dobrze że jest wszystko dobrze i teraz siedź na tyłku a nie na spacerki chodzisz :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Sylwinka, przywołałaś je bananem :D:D:D:D Ja i CÓRCIA czujemy się dobrze hihi :) Tylko mnie coś od wczoraj żołądek boli, nie wiem z czego, bo nic takiego nie jadłam :( Mam kefir, może po nim przejdzie trochę :) Polusia buziaki dla Was :) Odpoczywaj dużo i będzie oki :) Grażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...... ..........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30...............12.03.09................W-WA....... ....29.........1 anna999..............19.05.09..............Lublin ..........26.........0 milka czekolada.....07.02.09................Sieradz.........26.... ... magda//.............10.05.09..................Kraków.... . ....23........0 agi26................. 11.05.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................po swietach...............Londyn... .......28........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............26............27.07.2009........ ....26...........syn Polusia86...............24............08.08.2009........ ....22...........syn aska.osa................20............06/09/09.......... ....26...........??? Sylwinka 25............18............18.09.2009.............25....... ....??? MERY27.................14............8/12.10.2009....... ..27...........??? Grażka23...............15...........14.10.2009.......... ...24...........??? S.U.R.I..................13............22.10.2009....... ......30..........??? Kruszyna2008..........7.............06.12.2009.......... ...23...........??? Zmieniam tabelke :) Polusia ciesze się, że wszystko dobrze :) w nagrode zorganizujemy Ci super wieczór panieński :) Jak przygotowania do ślubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka zawsze jak rano przychodzisz na topik to zawołaj banan a wszystkie będą :D:D:D:D:D:D:D ciekawe ile chłopców i ile dziewczynek będzie na topiku :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przygotowania trwają ;) Właśnie się zbieram do mojej mamy kończyć zaproszenia :) Ale będę u niej tylko siedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym dziewczynkę, mąż chłopczyka, a tak naprawdę ważne żeby zdrowe było, a nie jaka płeć :) Jak teraz będzie chłopczyk to następnym razem zmajstrujemy dziewczynkę i na odwrót hihi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna my też mamy takie plany :P Śmiałam się ostatnio do mojego N., że będziemy do skutku aż będzie dziewczynka :P:P:P Mój wujek ma 6 córek i dopiero 7 był chłopak ;P:P:P:P Dobra zmykam, bo babcia na mnie czeka, bo też się wybiera do mamy a mam ją po drodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia Ty tak mówisz jak mój M też będzie do skutku aż będzie chłopak no chyba że teraz trafił :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki :D:D No wiec wczoraj kupilam testy a dzis w promocji dostalam @!!!! Ciesze sie bardzo, bede musiala teraz tylko przelozyc wizyte u lekarza.... Ja poprosze drozdzowke z budyniem - uwielbiam! Jedna z moich ulubionych! bola mnie wszystkie wnetrznosci, ale nawet nie wiecie jak sie ciesze ze juz nie musze czekac!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
male uaktualnienie tabelki, ale nie mam pojecia kiedy bedzie termin nastepnej @. policze 14 dni od owu i wtedy wpisze date :D:D:D NICK...... ..........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30...............12.03.09................W-WA....... ....29.........1 anna999..............19.05.09..............Lublin ..........26.........0 milka czekolada.....07.02.09................Sieradz.........26.... ... magda//.............10.05.09..................Kraków.... . ....23........0 agi26................. 11.05.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................polowa maja..............Londyn... .......28........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............26............27.07.2009........ ....26...........syn Polusia86...............24............08.08.2009........ ....22...........syn aska.osa................20............06/09/09.......... ....26...........??? Sylwinka 25............18............18.09.2009.............25....... ....??? MERY27.................14............8/12.10.2009....... ..27...........??? Grażka23...............15...........14.10.2009.......... ...24...........??? S.U.R.I..................13............22.10.2009....... ......30..........??? Kruszyna2008..........7.............06.12.2009.......... ...23...........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia w promocji miały być dwie kreski a nie @ że ta wredna małpa musiała przyjść teraz trzeba zbierać siły na następny cykl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda Dorka :( ja miałam nadzieję, że jednak nie przyjdzie :( no trudno, miałaś racje i teraz już nie możesz ani jednego dnia odpuścic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja chyba zla promocje wybralam :( zbieram sily i juz ukochanego tez ostrzeblam ze ma sie regenerowac i oszczedzac :D:D:D bo przez caly miesiac nie odpuszcze :D:D:D pojde do gina jakos 9-10dc zobaczyc jak sie ma moj pecherzyk i czy rosnie... wydaje mi sie ze w zeszlym cyklu w ogole nie bylo owu :( Zupelnie sie nie smuce, wiec jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wskocze zaraz jak sie @ na dobre skonczy :D:D:D Powiedzialam mu ze juz nie ma ze odpuszczamy, bo przeciez nie po to biore tyle tej chemii abysmy leniwi byli.... no i sie ze mna zgodzil! Mamy zamiar dawac co drugi dzien na poczatku a jak bedzie ok owu to codziennie :D:D:D Malo to romantyczne ze tak zaplanowane, i wczoraj sie na to wkurzylam ale chlopak powiedzial ze on zrobi tak ze bedzie bardzo romantycznie :D:D:D Niech tylko bedzie piekna owu w tym cyklu a na pewno ja dopadniemy!!! A jak dzis sie wszystkie czuja? U nas LATO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Kruszyna to było dobre wsiądź i nie złaź :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nie chce myśleć o naszych biednych oknach :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Dorcia u nas słoneczko świeci i jest cieplutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna tak weszla, nie zeszla a zaszla :D:D:D i to jest klucz do sukcesu! Mozna brac wszystko ale jak sie zejdzie to nic z tego nie bedzie :D:D:D Pewnie ze zawsze trzeba pozytywnie myslec. Ja zawsze szczesliwa optymistka, grzeszylabym jakbym narzekala, poza tym ze nie mam jeszcze dzidzi to wszystko mi sie przecudownie uklada, wiec jestem szczesliwa :D:D:D no i dzis slonko szwieci :D:D:D Oj jakbym bananka zjadla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niech ci bedzie z ta stronka, ale to tylko dlatego ze bylo o bananie :D:D:D Oj bedzie sie dzialo, slonko jest, chlopak ma super nastawienie, ja tez! bedzie monitoring (mam nadzieje) oj musi sie udac!i bedzie dzidzia z maja (moze nazwe maja jak bedzie dziewczynka :D:D:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka szkoda a zarazem fajnie co nie:D :)?regenerujcie sie na dzialania:):) ja mysle teraz o wyjezdzie do Polski 2 maja chrzcinach:) od poniedzialku muruja nam dom:) mury sa juz calkiem calkiem:D wczoraj upieklam pycha ciasto bez zadnego przepisu tak z glowy:) latwiej mi zyc bez intensywnego myslenia o zachodzeniu w ciaze;D co ma byc to bedzie, trzeba cierpliwie czekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×