Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

oj biedulo, a ja myslam ze ty wlasnie zarlok sie zrobilas, jak masz fasolinke :) A masz na cos ochote? Moze jakis owoc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybkie czesc :) Sylwinka ale mi smaka narobilas z polska drozdzoweczka...mmmmmmmm....a w nocy snilam o paczku :) Dorka dobrze ze @ przyszla, teraz trzymam kciuki za nastepny cykl! I nie ma odpuszczania tym razem przytulanek :) Polusia super ze z dzidzia ok, oh ten nasz strach o nasze Malenstwa, zeby one wiedzialy jak my sie o nie boimy :) Uciekam z mezusiem na sloneczko..... milego dnia dla wszystkich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze male sie przejadlo :D:D:D:D Nic sie nie martw, jak nie masz ochoty to nie jedz... nic na sile, moze tylko jakiegos sucharka, aby ci w brzuchu nie burczalo! Asia wygrzewaj sie! Tobie to dobrze!!! Zazdroszcze, nie dosc ze nie jest w pracy to jeszcze z mezusiem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce! podziel sie, ale jak kruszyna chce calego to jej odstapie :) bo taka fajna jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia jak chcesz to przyślę Ci pączusia u nas są z dżemem lub z budyniem :D:D:D:D Dorcia my Cię tu przypilnujemy żebyś weszła i nie schodziła z tego banana :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecuje ze sie poprawie i nie zejde, do czasu jak dzidzia nie powstanie :D:D:D jeszcze podejrze pecherzyk jak sie miewa i niech on tylko peka w odpowiednim czasie! Oj biedula Kruszyna, mam nadzieje ze przejdzie i apetyt wroci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna, postaraj sie zwolnic jak ci niedobrze.... nie mozesz sie meczyc! dziewczyny 500 stronka sie zbliza, ciekawe komu sie uda ja zdobyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nagrodą za 500 stronkę będzie banan i jajeczka czekoladowe i żelki haribo :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sie pisze! Ja chce banana z jajeczkami! no i zelki na deser :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Przelozylam sobie gina na srode, to bedzie 9dc, wiec juz powinno byc cos wiadomo czy pecherzyk rosnie czy nie i co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do gina tez w srode na 18 30 kruszyna biedulko te glupie tygodnie CI teraz przypadly :( ja w 7 tyg tez sie meczylam i slaba bylam,ciesze sie ze nie szarpalam sie wtedy w pracy tylko w domku na spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI to razem bedziemy :) szkoda ze nie do tego samego idziemy, to bysmy sobie poplotkowaly :D:D:D Kruszyna na zwolnienie idz!!!! chociaz na kilka dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dzisiaj beznadziejny dzien w pracy, duzo stresu i pracy i jakichs glupich wymogow, palantyy, poza tym duyzo it sie tu kreci;/ i tlok niepotrzebnyotrzebny;/ chce juz do domu naprawde!!! za 12 min ide jesc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi juz niedlugo zostalo, tylko kilka godzinek :) No i koniec srody - polowa tyg bedzie juz za nami :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff jakoś zleciało. Zbieram się powoli, mam jeszcze rachunek do zapłacenia, załatwię to teraz i pójdę się położyć spokojnie w domku. Buziaki dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wróciłam do domku, zrobiłam obiadek i sobie leżę. Zaproszenia się tworzą cały czas i jutro zaczynamy spacerki :) Akurat zaprosiła nas moja koleżanka na urodzinki, więc przy okazji damy jej zaproszenie na ślub ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie wstałam bo leżałam na łóżku i mi się same oczy zamknęły :P:P:D:D:D:D:D:D:D Polusia znowu spacerki tylko nie chodź za daleko :) Suri mam pytanie czy Ty uczysz angielskiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj była u mnie moja siostra i poszłyśmy na spacerek :) załatwiłam jeszcze zmiane numeru tel w banku i zrobiłam zakupy. Agi super, że domek się buduje :) wiem jak to cieszy jak mury rosną :) My jesteśmy na etapie szukania narożnika i dzwoniłam przed chwilką bo jeden mi się spodobał i nawet nie drogi jak na skóre, może jutro pojedziemy go zobaczyc na żywo :) ogólnie to nic nam się nie podoba :O Sylwinek a chcesz brac korepetycje z angielskiego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia to zuper z zaproszeniami! Ja po pracy dzis jade na zakupy sukienkowe :) znalazlam sobie kilka przez internet i jade zobaczyc jak wygladaja na mnie :) a pozniej ide z bratowa na obiadek do wloskiej restauracji. no i chyba ja zabiore na zakupy, bo brzuszek jej zaczal rosnac (jest w 5.5miesiacu) i nie ma w co sie biedulka ubrac :):) jeszcze tylko godzinka! U nas normalnie lato! mam pantofle na bosa stope!!! nie wiem czemu a sloneczko powoduje ze jestem strasznie szczesliwa :D:D rozmawialam dzis z przyjaciolka i tez sie stara o dzidzie i dzis dostala @ wiec razem bedziemy atakowac banana, w jej noc poslubna :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:0 jakos nie mam czasu pisac, fajna pogoda:) jest piknie:] po pracy musze kupic tylko jakis sok szybko i lece do domu:) !nei chce mi sie gotowac nawet;p odliczam dni do wyjazdu do Polski:) musze spisac liste rzeczy do zalatwienia jak zwykle;] jest tergo mnostwo! Dorka u=danych zakupow, pysznej kolacji;p pozdrawiam wszystkich;)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka nie będą dalekie spacerki, bo koleżanka mieszka tuż obok moich rodziców, więc tylko tramwajem podjechać musmiy :) A rano będę leżeć i się obijać :P Dorcia u mnie też piękna pogoda. Wczoraj mówili w tv, że na majowy weekend ma być nawet25 stopni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nie miaam czasu pisac bo w pracy byłam jutro ide na 1 zastrzyk i powoli dopadaja mnie pytania a co jesli to nie pomoze ?i pecherzyki nie bede nadal rosły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takze trudne dni przedemna , ale zaczynamy niedługo konkretne serduchowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×