Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

ja dzis pozniej do pracy to wpadlam na chwilke :) madzia - trzymam mocno kciuki :) kruszyna - dobry banan nie jest zly ;) a masz jakies przeczucia co do plci??mi jakos do Ciebie dziewczynka by pasowala :) ja nie wiem dlaczego ale jak mowimy o dzidzi to bardziej w rodzaju meskim,chociaz z dziewczynki tez bym sie cieszyla bardzo :) dzisiaj rano jakas taka polamana sie obudzilam,na basen bym pochodzila ale boje sie bo skore mam sucha i ciagle musze ja smarowac i nawilzac a chlorowana woda to juz mega pustynie bym miala ze skory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suri dziękuje! może to coś pomoże.... wczoraj wieczorem strasznie bolał mnie jajnik a to chyba nic dobrego nie wróży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim!!! Moj banan wczoraj byl nie w humorze i nic z tego :( wiec dzis delikatnie poddenerwowana chodze :D:D:D Magda, nic sie nie martw na zapas, nie wsluchuj sie juz w nic, tylko spokojnie czekaj, mi tak latwiej czas mija. SURI to moze jest chlopczyk, tak podswiadomie wiesz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda super! cieszę się bardzo i trzymam kciuki żeby się udało :) jajnik mnie bolał jak zaszłam w ciąże :):) wiec to dobry znak. Pamietam jak myslałam, że to owulacja a to dzidzia już się przeprowadzała do nowego domku :):) Mnie łapie jakieś przeziębienie :O nos mam zatkany, że spac w nocy nie umiem i gardlo strasznie mi dokucza :( Sylwinek zapomniałam Neti napisac ale pamiętam o niej i za nią mocno kciuki też trzymam :) Kruszyna jedz jabłka mi pomagają na zaparcia :) ide poleżec jeszcze bo ledwo żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka kuruj sie! Mleko z miodem i czosnkiem - pycha :D:D:D sylwinka rozdajesz dzis z rana jogurty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwina jesli rozdajesz te jogurty o kyorych wspomniala dorka to ja prosze bananowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka - na poprawe humoru dobre jest winko wieczorowa pora,poczestuj nim chlopaka a potem zaatakuj :) jeju ile bym dala za lampke wina albo male piwo z sokiem,juz zapomnialam jak smakuje, sporadycznie cos tam wypijalam przed ciaza ale czasem tak ochota najdzie a pilyscie kiedys Absolut waniliowy z cola i plasterkiem pomaranczy???niebo w buzi ;) na sylwestra ostatnio takie cos pilam z kolezanka, jestesmy fankami tego drinka :) hihi ale ciezarnym z tego topicu oczywiscie nie polecam tego!niestety :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D:D:D Dorcia dla Ciebie jogurt truskawkowy (__) a dla Magdy bananowy (__) :D:D przepraszam że dzisiaj tak późno jestem ale same wiecie jak jest banan wrócił rano no a dalej nie trzeba mówić :P:P Kruszyna a mówiłam że najlepszy jest spermolajd ;) wejdziesz na banana wymiętosisz go i już zaparcia przejdą :P:P Suri jak masz ochotę na piwo to możesz wypić Karmi jest pyszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniewaz ja nie lubie coli, pilam tego absoluta z sokiem ananasowym - pycha! Wczoraj tak poprostu mialam ochote bo do owu to jeszcze kilka dni :D:D:D Wtedy to nie popuszcze :D:D:D Ja mam tak zalatany tydzien i on tez ze nie wiem kiedy znow sie o normalnej porze spotkamy w naszym lozeczku :D:D:D Suri a wiem jak to jest z tym winkiem, ja nie przepadam za czerwonym, ale uwielbiam biale - pilismy sobie w niedziele w ogrodku w sloneczku! Ja nie w ciazy ale przez dwa tyg w miesiacu zyje jak ciezarna, bo po owu nic nie pije i jest czasami ciezko :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z sokiem ananasowym tez pychotka :p ja 2 dni przed zrobieniem testu pilam grzane piwo ale nie wiedzialam ze w ciazy jestem,bo wtedy wyszedl mi jeszcze negatywny test sylwinka - spermolajd albo wyciag z banana (taka zamienna nazwa ;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D no ladnie! no szalej o poranku, dzieki Tobie nie musze nastawiac budzika, bo z rana takie krzyki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka - korzystaj z % poki mozesz bo potem to juz tylko popatrzec bedziesz sobie mogla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my w niedziele bylismy na chwilke na imieninach u rodziny i tez nie pilam i wszyscy od razu tacy podejrzliwi ... ale nie chialam każdemu z osbobna tłumaczyc ,że sie staramy itd, za to moj M mial wymowke bo samochodem kierował... cwaniaczek jeden:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze po neg tescie pije kieliszeczek winka :) ukochany zawsze mnie gdzies z domu wyciaga :) abym sie nie smucila :) SURI nie napijesz sie jeszcze przez jakis czas, bo potem karmienie... no chyba ze nie bedziesz. Moja szwagierka prawie przez 3 lata nie miala alkoholu w ustach :) Ale ma dwojke przecudnych dzieciaczkow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda - facet to moze dobrze ze wstrzemiezliwy w piciu :) wczoraj ogladalam taki program, w ktorym jeden 25 latek mial problem z alkoholem i jego wiek biologiczny wyszedl na 40 lat,po m-cu zdrowego trybu zycia zmienil sie wiek na 28 i nawet pokazali ze stan plemnikow o niebo lepszy, plemniki tez wytrzezwialy ;) to moze lepiej faceci starajacych sie kobiet niech pija sobie karmi lub soczek! :p zeby plemniczki trafily gdzie trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie suri , moj M wyszedł z takiego założenia , ze żolnierzyki muszą być trzeżwe i musza wiedzieć gdzie trafić, a tak normalnie czasem cos lubi sobie wypić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie musze mojego powstrzymac przez caly nastepny tydzien... SURI ja chetnie przestane nawet patrzec na alkohol, aby ta dzidzie miec :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda - to takie zolnierzyki napewno wygraja bitwe :)i jeden napewno dotrze tam gdzie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka - to ja wycofuja ta propozycje z winkiem na poprawe humoru,szlaban na % zamknij barek na kluczyk i schowaj go :) od dzis soczki lub cola :) uciekam do pracy łeeeeee milej pracki wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój to raz kiedyś wypije piwo ale nic po za tym :) dziewczyny jak będzie owulacja to musi być dzień abstynencji od alkoholu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy wiecie ale jak mężczyzna pije colę to jest duża szansa na chłopca w gazecie to czytałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze dotarł....gdyby z ta colą byla prawda to spełnilo by się marzenie mojego M .... z tym chlopcem ....od zawsze chcial miec synka ,choc po tym czasie starań to mowi już ze nie ważne co byle by bylo ...i w dodatku zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tylko, ze mnie jajnki bolaly juz kiedyś i to wcale nie po owlacji i nie byl to dobry znak , oby historia sie nie powtorzyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×