Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

ja tez o wszystkich was dzis mysle ale o tej samej porze chwile prawdy bedziemy mialy ;) ciekawe czy w tabelkach bedzie wiecej chlopczykow czy dziewczynek ;) dorka ja bym nie wytrzymala nie znajac plci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za bardzo nie bede miala wyboru, ale tez fajnie miec taka niespodzianke :D:D:D SURI jestesmy o tej samiej godzinie, ale ja jednak godz pozniej bo roznica czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydobądź słońce z ukrycia Życie jest któtkie, tak krótkie. Świat jest mały, tak mały. Mieszkamy w jednej wiosce zwanej Ziemią. Nasz najbliższy sąsied to Księzyc. Dlaczego mamy się wciąż kłócić, wciąż zwalczać z powodu kawałka ziemi, grubych pieniędzy, wyższego stanowiska, słowa, które rani? Mieszkamy w jednej wiosce zwanej Ziemią i nie jest to, jak wiesz, raj. Rok zaczyna się i szybko kończy. Czasu jest niewiele. Zrób z nim to, co najlepsze. W tych dniach obsypujemy innych mnóstwem ciepłych życzeń. Ale staną się one chłodne, jeśli nie postanowisz jeszcze dziś, że każdego dnia uczynisz coś dla innych. Co? Wydobywaj dla nich codziennie przez resztę roku \"słońce\" z ukrycia. Znajduje się ono za horyzontem twego serca i czeka: slońce twej przyjaźni i dobroci. Wydobądź je z ukrycia. Nie pozwól mu zajść w chmurach złego humoru, w mgle obojętności, w nocy nieufności. Wydobądź z ukrycia słońce dla każdego człowieka, którego spotkasz w tym roku. Przyjmij go do swojego życia jako prezent, dar, prawdziwą radość. Wtedy bycie razem stanie się świętem. A przecież nie chodzi o nic innego jak o szczęście, o święto w każdym ludzkim sercu, także w twoim. /Phil Bosmans/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się... ... bo dwoje zakochanych ludzi jest wspaniałym dowodem na to, że całość może być doskonalsza, niż jej poszczególne części. Sam człowiek czuje się zagubiony; przy drugim człowieku czuje, że jego życie może być wypełnione pokojem, czułością i radością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mam do d...y dzień. W nocy nie mogłam spać, raz mi było zimno, raz za gorąco, 4 razy wstawałam do wc.... Rano o 7 byłam na badaniach które mi gin zlecił, kolejka była niezła, także ledwo na 8 do pracy zdążyłam. Spać mi się chce okrutnie i nie mam siły, łóżko mi się tylko marzy :P Do 16-tej muszę wytrzymać ehhhh Ale na 100% na następnej wizycie poproszę gina o trochę zwolnienia, dzidzia najwyraźniej domaga się więcej odpoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam wyniki i teraz sobie leżę i odpoczywam, bo ledwo żyję. Niestety żelazo chyba się nie przyswaja, bo płytki krwi, RBC, HGB i HCT znowu spadły. Ale dowiem się jutro wszystkiego. A co do glukozy to nie mam pojęcia, bo u nas jakoś dziwnie w laboratorium to opisują... Sylwinka znowu w tym samym dniu idziemy do gina :P Ale ja tylko na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to na prawde mialas niefajna nocke... zrob sobie drzemke po pracy i wczesnie do lozeczka, aby nadrobic zaleglosci :) A kiedy nastepna wizyta? a jak mdlosci, mecza nadal, czy sie uspokoily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia miala ten sam problem.... jej tez sie nie chcialo zelazo wchlaniac, ale cos jej zapisali ze bylo ok... A wlasnie co u niej? Jak jej fretki???no i jak remont i maly synus???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia to pójdziemy razem i będziemy z ręce się trzymać :P:P] Dorcia powiadomię Was o płci jak się dowiem a Madzie nie wiem czy wezmę na usg zobaczymy jeszcze :) na pewno mój M pójdzie bo bardzo chce zobaczyć siusiaka tylko ciekawe jak co inne zobaczy ale też się będzie cieszył z dziewczynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia mdłości jako-takich nie mam, po prostu czasem zrobi się trochę niedobrze, ale mija :) Na szczęście nie miałam bliskich spotkań z wc :) "Urok" wielu ciąż to niskie wyniki morfologi, zwłaszcza właśnie żelaza, ale Polusia, na to są sposoby :) Ja zaraz po pracy odbieram moje wyniki z laboratorium, szybciutko robią te badania i wyniki w ten sam dzień - jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, na pewno sie ucieszy! W koncu to jego malutka dzidzia! Kazdy facet marzy o synu, ale to z coreczkami maja ta niesamowita wiez... mam nadzieje ze nie bedziesz sie smucic jak bedzie dziewczynka! Chlopiec bedzie trzeci wtedy :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejną wizytę u gina mam 13 maja, wtedy chyba pierwszy raz zobaczę małego człowieczka :) Ostatnio była tylko malutka kropeczka, a jutro kończę 9tc :) Więc usg będzie końcem 11tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna no ja tez mogę odebrać w ten sam dzień, ale nie miała już siły wczoraj :P Pewnie już nie możesz się doczekać wizyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna mala kropczka, ale to juz malutki czlowieczek :D:D:D bedziesz przy kazdej wizycie miala usg? Polusia biedulo odpoczywaj, bo ciagle masz cos do zrobienia, zlatwienia... Sylwinka, wszystko jest OK???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest Ok wszystko mój M się śmieje że tak długo będzie robił aż będzie syn to może bedziemy mieć drużynę piłkarską :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci zawsze tak gadaja, ale jak sie urodzi dziewczynka, to kochaja ponad zycie :):) Baw sie dobrze z madzia! Ja jeszcze 3h i zmykam! Wlasnie sprawdzilam i ponad godzine w jedna strone zajmie mi dojazd do tej kliniki... dobrze ze mam fajna ksiazeczke ze soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka ja się śmiałam, że my będziemy się starać aż będzie córcia :P:P:P Dorcia na szczęście weekend się zapowiada bardzo leniwy :) Tylko w sobotę idziemy na grilla do rodziców mojego N., ale ja sobie kocyk wezmę i posiedzę w cieniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój to pierwszego chciał synka ale jak się urodziła Madzia to jest teraz jego ukochana córeczka jak gdzieś jedzie do miasta to oczywiście z córeczką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Sylwinka bardzo Ci zycze malutkiego chlopczyka! bede bardzo mocno jutro trzymala aby maly siurek sie pokazal!!! Dawaj od razu znac, bo przeciez umre z ciekawosci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam juz do lekarza, wpadne wieczorkiem i napisze Wam co i jak! Mam nadzieje ze reszta tez sie podzieli wiesciami! buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Siedzę cicho, bo tak naprawdę nie mam o czym pisać, ale o sobie może skrobnę na końcu. Dorka nie rezygnuj z przytulanek jeśli masz ochotę, odświeżysz się tylko przed ginem, mój lekarz wogóle na to nie zwraca uwagi, zresztą nie raz robi testy przeżywalności plemników w śluzie i wtedy trzeba być właśnie po figlach. Trzymam kciuki za wiztę :) Novida super, że u ciebie wszystko w porządku, no i czekamy na relacje od gina. Anna trzymam kciuki za owulkę, bolące jajniki to dobry znak :) Magda betę to można chyba i 10 dnia po owulce robić, ale ja do tej pory robiłam 13 lub 14dpo no i jeszcze miałam komuś coś napisać, ale mi umknęło więc pozdrawiam staraczki i trzymam kciuki za owocne staranka a przyszłym mamusiom życzę wspaniałego samopoczucia i dobrych wyników badań :D U mnie kolejny cykl w plecy, robiłam betę no i wynik ok. 5mlu/ml był poza zakresm dla kobiet nieciężarnych norma do 2,7, ale przed zakresem dla kobiet ciężarnych norma od 16. Następnego dnia powtórzyłam, ale beta już spadła. Odstawiłam luteinę i czekam na @. Normalnie nie mam już siły ani chęci na nic. Postanowiłam wrzucić trochę na luz, jeżeli to jest wogóle możliwe, kiedy tak bardzo pragnie się dziecka. Narazie zrezygnowałam z prowadzenia wykresów temp. i zastanawiam się czy nie odpuścić sobie wizyt u lekarza na najbliższe 2 może 3 miesiące. Nie piszę, bo porostu nie mam o czym, a nie chcę się ciągle użalać nad sobą, muszę się wyciszyć ... Jeszcze raz serdecznie Was pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neti:) hej hej) 🌻 doskonale Cie rozumiem co tu duzo wyjasniac: jesnak wiem, ze i Wam sie uda, nam i wszytskim:) czekam na wiesci z wizyt u ginekologow, chyba tylko ja nie bylam jezcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neti, super przeczytac kilka slow od ciebie! ja tak zrobilam dwa ostatnie cykle, zero testow owu itp, przytulanki dla przyjemnosci i wtedy kiedy mielismy ochote :) ok, nie udalo sie, ale bardzo mnie to wyluzowalo od tego pospiechu za dzidzia. wiadomo myslalam, ale nie az tak intensywnie! Ja juz po wizycie u gina... no sama nie wiem co myslec, ma zupelnie inne podejscie do mojej gin z pl. powiedzial ze mam wyluzowac, nic nie wskazuje na to zebym miala miec jakies problemy z zajsciem... patrzyl na moje usg i badania hormonalne i powiedzial ze nie ma jakis wielkich powodow do obaw.. pozniej zrobil mi usg i powiedzial ze tylko jeden jajnik mam pco a drugi jest ok, na jednym mam maluki torbiel, ale kazal sie nim zupelnie nie przejmowac... zasugerowal nawet zupelne odstawienie tabl ktore teraz biore, powiedzialam ze wole nie... to powiedzial abym brala metformax, ale poczekala z duphastonem do czasu jak bedzie po owu, bo jak widac u mnie nadal cykle nieregularne - tym tez mam sie nie martwic :) zalecil monitoring tego cyklu i dopiero po monitoringu bedzie podejmowal decyzje co dalej. no i pierwsze co zapisal to badanie nasienia... kazal sie uspokoic i nie oczekiwac, bo jak mam neg nastawienie w glowie to najlepsze leki mi nie pomoga! Podobalo mi sie jak ze mna rozmawial, bo tak mowil do mnie troche jak tata... uspokajal i spokojnie tlumaczyl. powiedzial ze nawet prywatna ang klinika by mnie odeslala do domu, bo jeszcze nie ma po co faszerowac mnie chemia... To sie rozpisalam :) znow ide we wt na usg i zobaczymy czy jakis pecherzyk powstanie...bo jak na razie nic nie bylo... ale to dopiero 8dc. a gdzie reszta dziewczyn, ktore byly u gina???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Dorka niezle jakies konkrety w koncu:) super! wydaje mi sie, ze moze powinnas mu zaufac:) czemu nie! wlasciwe ma podejscie, moze sie do niego przejde za jakies 2 miesiace:) a reszta jak?? ja szykuje sie do wyjazdu, w najblizszych 2 tygodniach raczej nie bede pisac:) no i ze staranek raczej nici, ale tak to jest jak trzeba sie skupiac na innych rzeczach:D za to Polska za 2 dni, a ja boje sieswinskiej grypy, mam nadzieje, ze nie bedzie zle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×