Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Dorcia faktycznie zupełnie inne podejście. Ale może warto mu zaufać? Przede wszystkim jest na miejscu, więc łatwiejszy kontakt byś miała z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...... ..........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30...............12.03.09................W-WA....... ....29.........1 anna999..............19.05.09..............Lublin ..........26.........0 milka czekolada.....07.02.09................Sieradz.........26.... ... magda//.............10.05.09..................Kraków.... . ....23........0 agi26................. 11.05.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................polowa maja..............Londyn... .......28........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............26............27.07.2009........ ....26...........syn Polusia86...............24............08.08.2009........ ....22...........syn aska.osa................21............06/09/09.......... ....26...........??? Sylwinka 25............19............18.09.2009.............25....... ....??? MERY27.................16............8/12.10.2009....... ..27...........??? Grażka23...............16...........14.10.2009.......... ...24...........??? S.U.R.I..................14............22.10.2009....... ......30..........??? Kruszyna2008..........9............06.12.2009.......... ...23..........??? Aktualizacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - moim zdaniem to bardzo dobre wieści po wizycie! Jeśli tylko 1 jajnik masz z pco, to szansa na dzidzię wzrosła!!!! Zdaj się na gina, może z lekami też miał rację, w końcu one nie są obojętne na śluzówkę macicy i na organizm. Pozostaje Ci baraszkować często :):):) Co do badania nasienia, to tez tak miałam i popieram - lepiej zbadać chłopaka (niż faszerować Cię lekami), czy z nim też wszystko ok, a wierzę że tak :) Będzie dobrze Dorciu, zobaczysz :) Ściskam za Was kciuki :) Polusia Jak się czujesz ??? Sylwinka - miałaś wczoraj wizytę czy mi się przywidziało??? Pisz szybciutko !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...... ..........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30...............12.03.09................W-WA....... ....29.........1 anna999..............19.05.09..............Lublin ..........26.........0 milka czekolada.....07.02.09................Sieradz.........26.... ... magda//.............10.05.09..................Kraków.... . ....23........0 agi26................. 11.05.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................polowa maja..............Londyn... .......28........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............26............27.07.2009........ ....26...........syn Polusia86...............24............08.08.2009........ ....22...........syn aska.osa................21............06/09/09.......... ....26...........??? Sylwinka 25............19............18.09.2009.............25....... ....??? MERY27.................16............8/12.10.2009....... ..27...........??? Grażka23...............16...........14.10.2009.......... ...24...........??? S.U.R.I..................15............22.10.2009....... ......30..........??? Kruszyna2008..........9............06.12.2009.......... ...23..........??? dorka - moze to i lepiej ze dla odmiany teraz inny gin :) i dobrze ze dobre wrazenie zrobil na Tobie,zaufanie tez jest baaardzo wazne,jakos jak czytam ten Twoj wpis to mysle sobie ze ...bedzie dobrze z tym ginem :) u mojego gina ok:) wyniki powiedzial ze ok i narazie nie musze przez miesiac robic badan z krwi jupiiiiii i wiecie co? ;) popatrzyl na to zdjecie z badan prenatalnych i od razu spytal czy powiedzieli nam o plci, potem dodal ze on tu nie ma watpliwosci ze chlopczyk :) i ze tu nic innego nie mozna zobaczyc :D bardzo sie cieszymy z tego no i ze zdrowo sie rozwija :D 10cm ma tej moj Skarb juz i tak fajnie lapka pomachal :D pozdrawiam i uciekam do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna czuje się nieźle, choć mój brzuszek daje o sobie znać i wczoraj np. strasznie mi się twardy robił. Trochę się martwię tym, ale na 15.30 idę do gina,więc się okaże co i jak. SURI gratuluję :) Kolejny chłopczyk ;) Mąż pewnie szczęśliwy, że synka będzie miał :) A Sylwinka dzisiaj idzie wieczorem na USG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri - super że wyniki dobre i że będzie SYN :D:D:D:D:D Polusia - buziaki dla Was :) No to już wiem że muszę do wieczora czekać aż Sywlinka napisze że też będzie synek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka super, że lekarz konkretny :) Moim zdaniem powinnas mu zaufać i na pewno szybciutko zajdziesz w ciąże :) Neti może masz racje, żeby wyluzowac i na razie dać sobie spokój z temp, badaniami itp. lepiej się przytulać regularnie i za dużo nie myślec :) trzymam kciuki i nie martw się za dużo! Suri gratuluję synka :) cieszę się,że wyniki badań masz dobre :) Kruszyna wzdęcie przeszły? ja też dobrze przechodzę ciąże i czasami to nawet nie czuje się jakbym była choć teraz zaczynam się szybciej męczyć :) obyśmy do konca tak dobrze się czuły :D Novida czekam na wiesci z wizyty :) Sylwinka, Asia, Polusia, Kasia i cała cała reszta 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka - podobno dobre samopoczucie od początku do końca ciąży to dar :):):):) Cieszę się z niego bardzo i Tobie życzę takiego do końca :) Wzdęcia i zaparcia są mniejsze, ale też piję więcej wody i serduchowanie też jest i to pomaga :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zbieram w sobie, umyłam sobie włoski i na razie wróciłam do leżenia :P Ale trzeba się ubrać i iśc po jakieś zakupki, bo jutro wszystko pozamykane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybiorę się na zakupy w sobotę, do jakiegoś marketu musimy jechać na duże zakupy i pewnie znów dużo kasy wydamy :( Przy okazji zobaczę na jakieś ciuchy szersze, może będą dość tanie to coś bym sobie kupiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię zakupów, jakiś wyjątek ze mnie jest :P Jak napisałam co potrzebujemy kupić, to chyba lekko 200 zł będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki! Po rozmowie z ukochanym stwierdzilismy ze sie na niego zdajemy! Jak oznacza to ze bedzie wszystko dluzej trwalo, ale jest ogromna szansa na poczecie bez zastrzykow to bedziemy czekac! On kazal wylozuwac i powiedzial aby nie planowac calego zycia pod dzidzie, czyli jak masz ochote na winko, to pic z przyjemnoscia a nie sie obwiniac ze oslabi to chlopakow... itp no i oczywiscie ukochany bez zadnych problemow zrobi badania, pozytywnie mnie zaskoczyl, bo myslalam ze bedzie sie wzbranial. Oj cudownego mam chlopaka! SURI przede wszystkim bardzo gratuluje malego chlopczyka! Cudownie wiesci! no i super ze wszystko dobrze! Ciesze sie ze Grazka i Kruszyna sie super czujecie, oby tak dalej, a Polusia prosze odpoczywac! Agi zazdroszcze wyjazdu! nie rozumiem tylko czemu serduchowac w pl nie mozesz? Dzielicie pokoj? Lekarz powiedzial ze bez regularnego serduchowania dzidzi nie bedzie! no wiec sie zabieramy i ukochany powiedzial ze nie da mi odpoczac, nawet jak bede myslala ze juz jest po owu :) na sama mysl juz sie ciesze! Od dzis zaczynamy :D:D:D:D A jak magda i anna?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - super podejście!!!! Bardzo się cieszę :):):) Dobrze że macie w sobie nawzajem wsparcie :) Pamiętaj że cały czas trzymam za Ciebie kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie pamietam :D:D:D i bardzo wam za to dziekuje!!! Z wami mi o wiele latwiej i WESELEJ!!! :D:D:D:D:D Kruszyna ja tez nie przepadam za zakupami, ja zawsze wynajduje ciuchy na necie i potem jade do tego skelpu, przymierzam i kupuje albo nie... Ja lubie kupowac, ale nie lubie lazic i ogladac. Natomiast uwielbiam kupowac jedzenie :D:D:D u nas dzis slonko gdzies sobie poszlo :( mam nadzieje ze wroci na dlugi weekend!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobię tylko zakupki pieczywowe i coś na obiadek dla nas na jutro i niedzielę. A mój N. po pracy ma iść na większe zakupy (no i cięższe) :p Dorcia to super, że Twój chłopak tak podchodzi do sprawy :) Ani się obejrzycie, a będziecie czekać na maluszka :) Zmykam z psiakiem i do sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia gratuluję podejscia do sprawy :) a chłopak też zasługuje na pochwałe :) lepiej zbadać jego chłopaków na początek żeby wiedzieć w czym tkwi problem :) Wierze, że bedzie dobrze :) No właśnie Agi, czemu nie bedzie staranek w Polsce? przecież nigdy nie wiadomo kiedy najdzie was ochota na przytulanko, a tego nie da się zaplanować dwa tygodnie wcześniej. Ty chyba jesteś już po owulacji więc były serducha w te dni, tak jak planowałaś? ;) Ja właśnie wróciłam ze sklepu, odebałam chleb i jem właśnie loda truskawkowego :):) Polusia a ty nie szalej z zakupami żebys nie musiała duzo dzwigac :) Lepiej odpoczywaj duzo i daj znac jak po wizycie u lekarza dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka jak tylko wrócę to dam znać :) Mam nadzieję, że szybko pójdzie, bo różnie bywa u niego, ale licze na to, że przed weekendem będzie pusto. Co do zakupów to tak jak pisałam leciutkie same ;) A N. wieczorkiem resztę kupi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka podziel sie tym lodem! Lekarz tez mi powiedzial ze czestym powodem dlugich staran i frustracji jest wlasnie podejscie do serduchowania. Trzeba szalec bo sie siebie kocha i ma sie ochote. Nie przytulac sie mechanicznie, bo mysli sie ze jest owu i zaraz po odstawiac serduchowania i robic sobie przerwe... my tak czasami robilismy ze jak myslalam ze jest owu, to szalenstwa na max, a po kilku dniach przerwa, i okazywalo sie ze owu byla pozniej... Ja jestem pelna pozytywizmu i teraz zamierzam sie cieszyc z ukochanym ze siebie mamy i serduchowac jak mamy ochote bez stresu! Jak sie uda to super! No i oczywiscie monitoring duzo pomoze! brzuchatki a czy swedzi was skora jak brzusio rosnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia mnie narazie nie swędzi skóra tylko sucha jest strasznie :( Balsamuję całe ciało ale to niewiele daje, chyba kupię oliwkę dla dzieci - słyszałam że pomaga :) A serducho ma być jak ochota jest, bez odpuszczania - tak jak napisałaś :):):) Poza tym czasami nasze organizmy nam figle płatają i owulka się przesuwa, trzeba działać często :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna jestes tego najlepszym przykladem! Jakbys odpuscila to dzidzi by nie bylo :):) a ze szalona i wiecznie niezaspokojona to jest malenstwo :D:D:D i tak trzeba! Grazka tez miala podobna sytuacje, o ile dobrze pamietam :D:D:D Oboje chyba mamy o wiele lepsze nastawienie, bo wiem ze nie jestem jakims beznadziejnym przypadkiem, to bardzo poprawia nastawienie :D:D:D kruszyna a co ty masz z tym twardym brzuszkiem??? A gdzie znow Sylwinka sie podziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia z jakim twardym brzuszkiem...? To Polusia pisała, że się właśnie tym martwi. Mam nadzieję że po wizycie u gina będzie już spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia nie wiem czy pamiętasz, ale ja w tym zaciążonym cyklu brałam antybiotyki na zęba, jakieś infekcje miałam i nadzieja mnie opuściła całkowicie, aż pewnego dnia tempka się podniosła i tak została :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i mam wyniki wczorajszych badań :) Morfologia w normie, tylko czerwone krwinki przy tej dolnej granicy normy. Mocz ok, żółtaczki nie mam (a tego się trochę obawiałam), kiły też nie mam hehe bo i skąd :P Także wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna ja na początku smarowałam się oliwką dla dzieci :) super nawilża :) Dorka no u mnie tak było, mimo że testy owulacyje nie pokazywały owulacji to przytulanka były bo była ochota i dlatego pewnie się udało :) Moim zdaniem lekarstwem na całe zło jest serduchować jak najczęściej i przez cały miesiąc a nie tylko w wyznaczone dni. A jak się kogoś bardzo kocha to skok do łózeczka dodaje skrzydeł :) Ja jak się staraliśmy to mialam cały czas dobry humor :) i było tak przyjemnie... teraz też jest fajnie, ale tak nie szalejemy :D lekarz mój powiedział, że sex ale bez szaleństw jak to w ciąży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to pomieszalam... jak zawsze :D:D:D Polusi pewnie malenstwo juz tam szaleje i brzuszek coraz bardziej wypelnia, to brzuszek twardy. ale dobrze ze idzie do lekarza. no pamietam i pewnie dlatego ze juz zwatpilas i szalalas, bo mialas ochote to sie udalo, bo bez presji, stresu itp! ja mam nadzieje ze z monitoringiem tez bedzie latwiej i fajniej :) zamierzamy szalec dla siebie i wlasnej przyjemnosci a nie dla powstania dzidzi, tak jak bylo na wakacjach. pozniej bedzie tyg przerwa, bo ukochany bedzie mial to badanie :) modle sie tylko aby bylo wszystko OK, bo ja leczyc sie moge i wszystko zrobie, al jezeli byloby cos zle z nim, to wiem ze by sie pewnie mocno podlamal.... ale wierze ze jest OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka mowisz jak moj lekarz :D:D:D Dokladnie tak! A przeciez serduchownia to wielka przyjemnosc i zabawa! Czasami ciezko sie zmotywowac, bo zmeczeni po pracy itp, ale jak juz sie zabierze za dzialanie to zawsze super! Ja zawsze po dobrych przytulasach chodze z wielkim bananem na buzi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×