Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

o następna zguba się odezwała :D:D:D Gaga super, że wszystko dobrze u Ciebie :) oby tak dalej :) oddzywaj się częsciej :) Asia wszystko jest dobrze i bedzie do samego konca :) podziwiam Cię za to że wytrzymujesz jakoś z tą służbą zdrowia :O ale jeszcze troszkę i dzidzia przyjdzie na świat :) zmykam na zakupy wieksze z mężem :) Bede pozniej bo musze przeczytac co u Polusi i Sylwinki :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udanych zakupow! ja juz nie moge sie doczekac wiesci od Sylwiniki no i oczywiscie od Polusi tez, choc wiadomo ze wszystko OK! Ale mnie zaczyna jajnik kluc... moze cos zaczyna sie tam tworzyc po malutku :D:D:D Oj zaatakuje dzis ukochanego, jak nie wroce za pozno do domku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od lekarza i wszystko jest oki z malutkim :) A boli brzuszek dlatego, że on jest skośnie ułożony i się rozciąga wszystko. Morfologia w porządku, bo inne są normy dla kobiet w ciąży. A co do glukozy to mi powiedział, że po co te baby w labie mi robiły 3 razy badanie, jak wystarczy na czczo i po 2 godzinach... No to ja się męczyłam 3 razy i mnie kłuli bez sensu :o Za ten tydzień mi nie przybyło kilogramów. No i z szyjką też w porządku - nie skróciła się bardziej :) Za 2 tygodnie już mam kolejną wizytę. Chyba przez te bóle i szyjkę. No i jeśli spadnie morfologia znowu, to zwiększymy żelaza ilość. Asia to nie trafiła Ci się położna. Gadałam z koleżanką ( mieszka w Birmingham) i ona ma super położną. Już 2 razy miała morfologię i mocz sprawdzane. I ogólnie babka jest super. Można do niej dzwonić o każdej porze dnia i nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia to super wiesci! Wiedzialam ze wszystko OK, nie bylo innej opcji! No patrz ten twoj syneczek w poprzek sie rozpycha :D:D:D Juz psoci!!!! No Asia ma strasznego pecha, bo moja bratowa ma super polozna i miala juz wiele roznych badan, tez ma przodujace lozysko jak Asia i chodzi na rozne kontrole. Jak nie bylo problemow i wszystko miala ksiazkowo, to malo sie nia interesowali, ale jak tylko zobaczyli to lozysko to od razu bylo inaczej - seria badan obserwacji i dodatkowych usg. za 10 min koniec pracy i spotykam sie z kolezanka ktorej nie widzialam 1.5 roku, bo wrocila na stale do Kanady :( Ma malutka coreczke, ktorej jeszcze nie widzialam :D:D:D juz nie moge sie doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja znowu zapedzona wiescie mam takie ze : endometrium dobra 9mm 3 warstwowe czyli :) pęcherzyki sa dwa w prawym jajniku jeden 13.6 i drugi 13,7 mm w piatek mam zrobic test owu jak wyjdzie + to isc na zastrzyk na pekniecie , jak wyjdzie - to zastrzyk w sobote dopiero lekarz powiedzial ze cykl jesy obiecujacy ale powiedział tez ze jesli sie nie uda to bedziemy sie zastanawiac nad inseminaja :( co mnie przeraza powiedzcie mi ile musi miec pecherzyk aby peknac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj sie dowiedziałam ze jedni z naszych znajomych starali sie 1,5 roku i teraz im sie udało i tez dziewczyna a to miała owu a to nie itd i im sie nie udawało :) to mnie napawa optymizmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia jak dobrze, że wszystko ok :) mały łobuziak z twojego synka :) Anna nie mam pojęcia ile ma mieć pęcherzyk ale kciuki trzymam :) Sylwinka czekam aż napiszesz :) My zrobiliśmy zakupy i sałatkę :) pycha :) jestem padnięta po sprzątaniu i znów boli mnie kość ogonowa więc za chwilę zmykam do łóżka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna nic sie nie zastanawiaj co bedzie dalej! na razie skoncentruj sie na tym cyklu, skoro jest obiecujacy! Pewnie sie teraz uda i nie bedziesz musiala sie juz niczym martwic :D:D:D Super dawaj znac jak test wyjdzie pozytywny!!! mocno trzymam! A co magda sie nie odzywa jak poszlo jej u gina???? Grazka, znow sie nachodzilas... no i gdzie ta sylwnika??? przeciez ja juz tu wariuje z ciekawosci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwina nie trzymaj nas w niepewności tyle :) Wczoraj juz spałam wieczorem dlatego na gg nie weszłam :( no pisz szybciutko czy poznałaś płeć :) ja zjem śniadanie i jedziemy gdzies na cały dzien :) Mąż ma wymyslec gdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka to juz w kulki sobie lecisz!!! CO jest, gdzie jestes, dlaczego nic nie piszesz??? Tak szalejesz z radosci? Dzien dobry wszystkim! Jakie u nas piekne slonko! i tak ma zostac caly weekend :D:D:D A dlaczego magda sie nie odzywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co sie dzieje? Czemu nikt tu nie pisze??? Czy wszystko jest OK z Sylwinka? zaczynam sie denerwowac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! jestem jestem ..mialam problemy z netem. no ja faktycznie po wizycie u gina. mam spokojnie czekać do terminu spodziewanej @. Jesli przyjdzie to w polowie przyszlego cyklu mam udać się na szczególowe badania hormonalne ( +badanie nasienia mojego M). Przy poprzedniej wizycie lekarz mowil o lekach stymulujących , ale doszedl do wniosku ,że lepiej najpierw te badania zrobić a potem ewentualnie jakies leki zastosowac. Więc pozostalo mi tylko czekać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:):) Dorcia nie odzywałam się bo miałam wczoraj ciężki dzień pokłóciłam się z mężem :(:( u mnie tak miałam robione usg 3d dzidziuś ma 20 tyg jest zdrowe rozmiar kości udowej nosowej i główki jest prawidłowy maluszek waży 459 g jest ułożone główką w dół i jakoś ukośnie się wczoraj ułożył i jedyne co pokazał to swoje piękne pośladki :D śliczny nosek i oczka a płci nie znam i słyszałam bicie serduszka i Duphastonu już nie muszę brać bo łożysko pięknie wykształcone jeszcze dzisiaj dzwonił mój lekarz bo z tego wszystkiego zostawiłam dowód u niego w domu i moja mama będzie musiała go odebrać bo akurat dzisiaj mój lekarz ma dyżur w szpitalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czyli jest OK! Magda moj tez ma zalecone badania nasienia :) Pojdzie za jakies 3 tyg po naszych szelenstwach, bo lekarz nam powiedzial ze musimy miec ok 5 dni przerwy przed, aby wyszly badania wiarygodne :) No a badania hormonalne juz mialam robione w grudniu... magda, moze juz nie przyjdzie i nie bedziesz musiala nic brac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super Sylwinka ,żę Smyk zdrowo rosnie:) A z Mężem na pewno sie pouklada... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ,że to dobrze z tymi badaniami, ale mialam nadzije, że zaczne te leki juz brać , bo wiele czytałam ,że pomagaja, może szybciej by się udało....a tak ....ale skoro tak ma byc lepiej to okej. mój M nawet nie wzdrygnąl sie na wieść o jego badaniu.... powiedział ,że dla Brzdąca zrobi wszystko :) jestem z niego dumna ....wiedzialam ,że się zgodzi ,ale myślalam ,że bedzie jakiś taki niepocieszony a tu taka niespodzianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda, to tak jak moj, strasznie sie balam mu o tym badaniu powiedziec, a on tylko zapytal czy moze zalatwic sprawy w domu i dowiezc do laboratorium :) i powiedzial ze to zaden problem. Magda, twoj lekarz chyba ma podejscie jak moj, nie ma co sie spieszyc i chemia szpikowac, jak mozna naturalnie poczac, a poza tym bez badan hormonow nie wiadomo co zapisac...no i koniecznie trzeba m sprawdzic aby wiedziec ze tam wszystko gra :) musisz jak ja w cierpliwosc sie uzbroic, co nie jest latwe... a nie masz monitoringu? Ten moj lekarz w uk ma inne podejscie do tego w pl, i uwaza ze warto dluzej sie starac jak jest szansa... no i w sumie sie troche z nim zgadzam, pomimo ze jestem strasznie niecierpliwa :D:D:D Sylwinka, mam nadzieje ze jest OK z mezem i ze sie nie smucisz.... najwazniejsze ze malenstwo super i jaki uparciuch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda, to tak jak moj, strasznie sie balam mu o tym badaniu powiedziec, a on tylko zapytal czy moze zalatwic sprawy w domu i dowiezc do laboratorium :) i powiedzial ze to zaden problem. Magda, twoj lekarz chyba ma podejscie jak moj, nie ma co sie spieszyc i chemia szpikowac, jak mozna naturalnie poczac, a poza tym bez badan hormonow nie wiadomo co zapisac...no i koniecznie trzeba m sprawdzic aby wiedziec ze tam wszystko gra :) musisz jak ja w cierpliwosc sie uzbroic, co nie jest latwe... a nie masz monitoringu? Ten moj lekarz w uk ma inne podejscie do tego w pl, i uwaza ze warto dluzej sie starac jak jest szansa... no i w sumie sie troche z nim zgadzam, pomimo ze jestem strasznie niecierpliwa :D:D:D Sylwinka, mam nadzieje ze jest OK z mezem i ze sie nie smucisz.... najwazniejsze ze malenstwo super i jaki uparciuch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, ty tez masz wiadomosc! A gdzie reszta sie podziewa??? A wy dzis macie wolne, bo 1-wszy maj? Ale wam dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no racja. Monitoringo następnym cyklu miec nie bede , bo lekarz stwierzdil, ze wie już jak owulacja u mnie i teraz na badania trzeba poczekac....jak mogę Was znależć na naszej klasie? moge wogóle ? bo czytam ze czasem tutaj ktoś komuś pokazuje swoje zdjecia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magduś napisz dane na sylwinka25@buziaczek.pl to Cię znajdę albo podaj swojego e-maila to podam ci swoje dane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez sylwinke mozesz znalezc mnie - Dorota D..... A no to super magda, ze juz wie :) a jaka szansa na to ze ten pecherzyk przerodzi sie w dzidzie??? mowil cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam już :) dziewczyny będzie dobrze i będziecie miały zdrowe i śliczne dzidziusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×