Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Juz jestem! Dzien Dobry! Polusia jak poszedl egzamin? Anna na pewno sie uda po zastrzykach! Zaraz zobaczysz bedziesz sie przepisywac do dolnej tabelki :D:D:D sylwinka ja poprosze banana! Ja dzis kolejny test owu robilam, wczoraj nawet byla dosc wyrazna druga kreseczka, a dzis juz bledsza :( wiec chyba nie bylo i nie bedzie owu :( no coz dzis sie okaze.... U nas dzis szarowa, ale ma sie pozniej rozjasnic i znow slonko do nas wroci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia proszę banana (__) a tymi testami sie nie martw najważniejsze to jak najwięcej się przytulać a na którą masz gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusie pojdzie nastepnym razem :D:D:D Nic sie nie przejmujcie :D:D:D Gina mam na 19, serduchowanie bylo, bo taka ochota mnie nachodzila, ze nie moglam sie na niczym skupic :D:D:D Zobaczymy co mi gin dzis tam wypatrzy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia teraz moja kolej 18 maja ;) Będę trzymała kciuki wieczorem, żeby wypatrzył super pęcherzyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia na pewno Ci sie uda! przeciez instruktor nie moze denerwowac kobiety w ciazy :D:D:D:D:D bede trzymac kciuki mocno, tylko jeszcze nam przypomnij, bo u mnie nie jest najlepiej z pamiecia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem mu, że ma mnie nie denerwować, bo mu urodzę w samochodzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia będzie dobrze, postraszysz pana i zdasz :P:P:P Dorcia trzymam kciuki za wiadomości z wizyty, oczywiście dobre :):):):):):) Ja mało dziś piszę bo nerwów mam sporo w pracy,... Muszę dostać się do gina jutro, mimo że wizytę mam za tydzień umówioną.... W pracy zwolnienia są i muszę do kadr kartę ciąży zanieść... MASAKRA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna, nie wiem jakie jest prawo w pl, ale w angli jezeli jestes w ciazy to nie maja prawa cie zwolnic! A jezeli chca Cie zwolnic to musza ci placic normalna pensje i macierzynski... wiec nie strasuj sie niepotrzebnie! Ciezarne maja pecjalne prawa! Polusia jak mu tak powiesz to zdasz nawet bez wsiadania do samochodu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia wiem że nie mogą mnie zwolnić, ale muszę to zgłosić w kadrach. Poza tym wiem że mogą zwolnić część mojego zespołu :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna to faktycznie nie fajnie :( Ale nie przejmuj się tym. Teraz najważniejszy jest maluszka i Twoje zdrowie! Może faktycznie tak jak Sylwinka pisze powinnaś iść na L4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi się uda dostać jutro do gina to chyba wezmę L4 :( Nikt nie przypuszczał że tak to się potoczy... :( Atmosfera jest jak pod szubienicą dosłownie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna, niestety tak teraz jest.. ja tez musialam zwolnic kilka os z mojego zespolu - ciecia kosztow - recesja... BZDURY! Ale nie przejmuj sie niczym, bo przeciez jak wrocisz z macierzynskiego to i tak pewnie wszystko bedzie inaczej. Wez kilka dni wolych i sie zrelaksuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę jakiś kryzys dopadł Polskę bo dużo ludzi traci pracę nawet w gazetach o tym piszą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to, że facet odebrał ze szpitala żonę z nowonarodzonym dzieckiem i dostał wypowiedzenie tego samego dnia.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W anglii jest ogromny kryzys, tysiace ludzi potracilo prace! Ja sama musialam zwolnic 4 os z mojego odzialu i zwolnic caly inny oddzial :( takie sa realia :( ale Anglia, w szczegolnosci Londyn ma to to siebie, ze jezeli chcesz pracowac, to znajdziesz inna pozycje, wiec nie jest to az taka straszna tragedia jak w pl. Za 15 min mam przerwe i mam rosolek z kluseczkami! Ale juz jestem glodna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna ciezkie realia, ale Ty sie nie przejmuj tylko spokojnie do tego podchodz! Ide podgrzac sobie rosolek! A co tu znow takie pustki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie wcinam :D:D:D u nas slonko sie pokazuje :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie pierożki gotuję właśnie :) A miałam robić naleśniki :P Ale leń mnie złapał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borowkami??? to jakas nowosc! ja wlasnie zajadam sie deserkiem - orzeszki w czkoladzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D A z jogodkami to mialam :) uwielbiam! Ja sie ledwo moge ruszac, tak sie objadlam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×