Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Kruszyna jeszcze troche i zmęczenie minie :) Ja też byłam zmęczona w pierwszym trymestrze a teraz już jest o niebo lepiej :) idz na L4 i odpocznij sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda właśnie przeczytałam :( szkoda, że @ znów przylazła :( głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry!!! Magda szkoda ze przylazla, ale lepiej ze juz jest i zaraz zaczniesz badania itp niz czekac jak ona sie spoznia a testy ciagle neg - to jest najgorsze.... Sylwinka, a twoj to pilkarz tak kopie od rana!Grazka zazdroszcze takich spotkanek rodzinnych, no i Kruszyna na zwolnienie odpoczywac! Ja wczoraj powtorzylam test owu no i wyszedl poz, nigdy bym nie przypuszczala ze az tak pozno bedzie! Wczoraj serduchowania byly, beda dzis oczywiscie, ale nie wiem co z sob, bo to po weselu... Jutro lece do W-wy i juz nie moge sie doczekac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia ja Ci mówiłam że owulka się sama czasem przesuwa :P Nie odpuszczaj, a po weselu na kaca seksik zafunduj chłopakowi :D:D:D:D:D Albo zalej klina klinem :D:D:D:D Nawet jeśli "na leniwca" miałoby być to nie odpuszczaj, ja Cię proszę, bo ciocią chcę zostać :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szalone :D:D:D My wstajemy o 4 rano bo o 8 mamy samolot :) pewnie bedziemy pol przytomni, ale moze jak dojedziemy do hotelu, to przed weselem zaatakuje :) ja juz prawie chodzic nie moge :) A po weselu, to ja pewnie ze chetnie, ale moj po alk to godzinami moze i nic ;) Nie obiecuje ze bedziecie ciociami ale staramy sie jak nigdy wczesniej :D:D:D DO tej pory nawet jednego dnia nie odpuscilismy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jesteś usprawiedliwiona skoro sie staracie często :) Ale teraz nie odpuszczaj, nie wazne czy w hotelu, czy w samochodzie czy przed kościołem :P:P:P:P:P A po weselu możecie do wieczora poczekać aż sił nabierzecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na weselu też można przynajmniej goście by mieli atrakcje wieczoru :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D i młodzi by się dużo nauczyli :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze bedzie atak przed weselem :) no i oczywiscie nie zapominajmy o dzisiejszym wieczorze :D:D:D Ukochany sie smieje ze juz na resztkach jedzie :D:D Oj doslownie czuje sie jak nastolatka rano, wieczorem, codziennie! Super sa te staranka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia potem nie złączysz nóg :P:P:P:P Fajnie że masz taki humorek :) Ja teraz mam ochotę co kilka dni, jak brzuszek nie boli :) Ale też jest faaaajnie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz prawnie nie zlaczam :D:D niedlugo bede w szpagatach chodzic :D:D:D Wczoraj nawet nie za dobrze sie czulam, ale jak ukochany sie zabral do roboty to wszytko mi przeszlo! A jak tam przytulanki jak sie jest w ciazy? Podobno sa jeszcze lepsze, czy to mit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcie to chłopak na rękach będzie nosił jak nie będzie mogła złączyć nóg będzie się działo dzisiaj i jutro :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia ja tego jeszcze nie mogę powiedzieć, podobno w II trymestrze jest najlepiej z przytulankami :) Ale niech się Sylwinka wypowie :D:D:D:D:D Dziś zaczęłam 11tc, leci ten czas jak szalony!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bedzie bedzie! Wszystko uslyszycie :):) A myslicie ze moge sie troche napic w sobote? czy to nieodpowiedzialne z moje strony? Troche sie waham, ale chyba kiliszek winka nie zaszkodzi, w szczegolnosci ze przeciez nie jestem w ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia najważniejsze jest dobrze samopoczucie podczas staranek :) Jak masz ochotę to napij się winka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia jak wypijesz kieliszeczek winka to się nic nie stanie :) a przytulanki są super :P:P:P:P ale szczegółów nie podam :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak mysle! Ukochany ma magiczne raczki i nawet jezeli mysle tuz przed, to podczas o calym swiecie zapominam! To chyba nasze najfajniejsze staranka do tej pory! Caly czas chodze z bananem na buzi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suylwinka no musisz nas uświadomić :D:D:D:D:D Ja chcę wiedzieć jakie przyjemności mnie czekają :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka gadaj i to szybko!!! Podobno niektore kobiety sa niesamowicie wrazliwe i maja najlepsze przytulanka na swiecie! Kruszyna a ty zauwazylas jaks roznice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówić nie będę bo każda kobieta ma inne doznania ja tam nie dostrzegłam żadnej różnicy w przytulankach tak jak było przed tak jest teraz :D:D Dorcia chodzisz z bananem nie tylko na ustach przyznaj sie :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pracy mam tylko na buzi a w domu to nie powiem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam czuje różnice w przytulankach :) mam tam wszystko tak wrazliwe ze szok :) czasami to az łaskocze :D super uczucie, ale musiałam sie przyzwyczaić :P Dorka nie odpuszczaj ani jednego dnia! to rozkaz, bo jak nie to przyjade i wpakuje Was do łóżka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wiem ze ukochany jakis romantyczny wieczor mi dzis szykuje i prosil abym pozno z pracy nie wracala :D:D:D mam wrazenie ze owu byla wczoraj, dzis juz jest pustynia .... no wlasnie grazka ja slyszlama ze wszystko jest niesamowicie wrazliwe i niektore dziewczyny szaleja :D:D:D no to super masz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............19.05.09..............Lublin ..........26.........0 magda//.............10.05.09..................Kraków.... ..23........0 agi26................. 11.05.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................polowa maja..............Londyn... ..28........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............27............27.07.2009........ ....26.......syn Polusia86...............26............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................22............06/09/09.......... ....26........??? Sylwinka25.............21............18.09.2009......... ....25...... .??? MERY27.................18............8/12.10.2009....... ..27........??? Grażka23...............17...........5/14.10.2009........ ....24......??? S.U.R.I..................16............22.10.2009....... ......30........??? Kruszyna2008.........10............06.12.2009.......... ...23.........??? Novida...................5............31.12.2009........ ......31........??? KRUSZYNA - Ty dopiero test robilas a juz 1/4 masz za soba:) wytrzymaj jeszcze troszke i odzyskasz sily ja sily odzyskalam ale przed polnoca nic mnie nie powstrzyma zeby zasnac,zamykam oczy i spie trzymam kciuki za starania i pozytywne testy :) dorka - mojej kolezance gin powiedzial ze wcale nie musi byc mokro zeby zajsc ... nie kazdy sluz sami zobaczyc mozemy,wazne to zeby dzialac :) pozdrawiam i zycze milego weekendu :) my na komunii balujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............19.05.09..............Lublin ..........26.........0 magda//.............10.05.09..................Kraków.... ..23........0 agi26................. 11.05.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................21.05.09..............Londyn... ..28........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............27............27.07.2009........ ....26.......syn Polusia86...............26............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................22............06/09/09.......... ....26........??? Sylwinka25.............21............18.09.2009......... ....25...... .??? MERY27.................18............8/12.10.2009....... ..27........??? Grażka23...............17...........5/14.10.2009........ ....24......??? S.U.R.I..................16............22.10.2009....... ......30........??? Kruszyna2008.........10............06.12.2009.......... ...23.........??? Novida...................5............31.12.2009........ ......31........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............19.05.09..............Lublin ..........26.........0 magda//.............10.05.09..................Kraków.... ..23........0 agi26................. 11.05.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................21.05.09..............Londyn... ..28........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............27............27.07.2009........ ....26.......syn Polusia86...............26............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................22............06/09/09.......... ....26........??? Sylwinka25.............21............18.09.2009......... ....25...... .??? MERY27.................18............8/12.10.2009....... ..27........??? Grażka23...............17...........5/14.10.2009........ ....24......??? S.U.R.I..................16............22.10.2009....... ......30........??? Kruszyna2008.........10............06.12.2009.......... ...23.........??? Novida...................6............31.12.2009........ ......31........??? Pozdrawiam wszystkie bez wyjatku... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mele hey, jestem bardzo slaba i czuje sie fatalnie. Dopiero sie obudzilam i zjadlam pierwszy posilek od wczoraj - banana. Ale nic nie moge przelknac bo zaraz jetem tanczaca z klozetem i do tego bol brzucha ktory zawija mnie w pol. Chyba moje wrzody zoladka sie pootwieraly, ah tak sie martwie o Malenstwo. Dzwolili tez z gp do mnie ze te moje bakterie w mczu to jakies cholerstwo i musze szybko zaczac brac antybiotyk, wiec maz podjechal po recepte, ale brac i tak nie moge bo wszystko sie cofa. Wiec musze w weekend naprawic moj zoladek bo inaczej szpital mnie czeka..... Buziaki dla wszystkich STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............19.05.09..............Lublin ..........26.........0 magda//.............10.05.09..................Kraków.... ..23........0 agi26................. 11.05.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................21.05.09..............Londyn... ..28........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............27............27.07.2009........ ....26.......syn Polusia86...............26............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................23............06/09/09.......... ....26........??? Sylwinka25..............21............18.09.2009......... ...25...... .??? MERY27.................18............8/12.10.2009....... ..27........??? Grażka23...............17...........5/14.10.2009........ ....24......??? S.U.R.I..................16............22.10.2009....... ......30........??? Kruszyna2008.........10............06.12.2009.......... ...23.........??? Novida...................6............31.12.2009........ ......31........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia trzymaj sie i badz przy pozytywnej mysli - wiem, ze latwo powiedziec....👄 Troche dziwne te Twoje mdlosci w tak zaawansowanej ciazy, moze czyms sie przytrulas? Z moimi mdlosciami tez jest dziwnie, bo wszystkie pisalyscie, ze mdlilo Was jak bylyscie glodne. U mnie jest na odwrot, dopiero jak cos zjem zaczyna mnie mdlic i odbijac sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×