Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

ide jesc sniadanko , a potem obiad nalesniki z bananami i powidłami i na to bita smietana , :) pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna 🖐️ A gdzie reszta? Ja wczoraj wróciłam późno do domku, bo od lekarza pojechałam zawieźć L4 do pracy, a potem mamę spotkałam w Galerii Kazimierz i szukałyśmy dla niej jakiegoś żakieciku do sukienki na jutro :) I jeszcze moja siostra eksperymentowała z moją fryzurką potem :P Teraz o wczorajszej wizycie. Wszystko jest w porządku, nic się nie skrócila szyjka i wszystko jest \"pozamykane\" - tak mi powiedział lekarz ;P Na przyszłą środę mam się umówić na USG i zobaczę sobie mojego synka :) A brzuszek twardnieje częściej przez to załatwianie wszystkiego, no i stres przedślubny ;) Kruszyna, Grażka ja też chcę foteczki Waszych maluszków na polinka86@buziaczek.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko dzisiaj na chwilkę bo siostra ma do mnie przyjechać :) Polusia to super, że wszystko dobrze. zaraz wyślę Ci zdjęcie mojej dzidzi :) o której jutro powiesz TAK ? :D dla całej reszty całusy 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze życzenia bo nie wiem czy jutro bede :) 🌻Szczęśliwa Młoda Paro, w Uroczystym Dniu Ślubu Życzę Wam miłości gorącej jak słońce, szlachetnej jak złoto, czystej jak łza i słodkiej jak miód oraz spełnienia Waszych wspólnych marzeń i planów.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim!!!1 Polusia, to juz jutro! Wielki dzien! Pewni dzis nieprzespana noc z nerwow i podekscytowania! Super ze u lekarza wszystko dobrze! anna ja tez nie chce sie nakrecac, ale wiem jak trudno jest tuz przed @, jednej chwili jestem pewna ze sie udalo, a min pozniej wydaje sie to nierealne! Takie wahania nastrojow! Ale nic sie nie martw, bo jest wiele sposobow leczenia, ale mam nadzieje ze juz nie bedziemy musialy ich wyprobowywac! A reszta spi??? Grazka to fajowy dzionek Ci sie zapowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D:D Grażka a o mnie to zapomniałaś wysłać mi zdjęcia 😭😭:P:P Polusia super że wszystko dobrze :D:D dziewczynki jutro zapraszam na toast szampanem piccolo za zdrowie Młodej Pary :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............19.05.09..............Lublin ..........26.........0 magda//.............10.05.09..................Kraków.... ..23........0 agi26................. 7/8.06.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................21.05.09..............Londyn... ..28........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............29............27.07.2009........ ....26.......syn Polusia86...............26............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................23............06/09/09.......... ....26........??? Sylwinka25............22............18.09.2009........ . ...25...... .??? MERY27.................18............8/12.10.2009....... ..27........??? Grażka23...............18...........5/14.10.2009........ ..24........??? S.U.R.I..................16............22.10.2009....... ......30........??? Kruszyna2008.........11............04.12.2009.......... ...23.........??? Novida...................6............31.12.2009........ ......31........??? i zmieniam tabelkę bo dzisiaj skończyłam 22 tydz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka Tobie to zdjęcie już dawno wysłałam razem ze zdjęciem Emilki :P nowych jeszcze nie mam, dopiero za dwa tygodnie :) zmykam już, miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dzis przeczucie ze dzien bedzie sie strasznie dluzyl!!! Jak mi sie dzis nic nie chce! Taki len calkowity mnie zaatakowal :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zrobiłam obiedaek byłam na spacerku i zaraz przyjdzie moja mama ktora ma dzis imieniny :) takze czekam na nią :) coraz więcej kobitek wychodzi z ukrycia zimowego z brzuchem i pytania mnie dzis na spacerze od znajomych dopadły a kiedy ty? :( hmmm polusia ja jeszcze raz chciałabym przezuc swój ślub szkoda ze sie nie da :)ale było wspaniale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna pewnie posciagaly plaszcze to wszystko widac! ja zawsze odpowiadam ze kiedy los da :) moze za kilka miesiecy a moze za kilka lat :) w ten sposob nie bedzie szoku jak sie uda, ale jak sie nie udaje to nie ma ciaglego ponaglania pytania :) Anna juz kilka dni zostalo i wszystko bedziesz wiedziec! Juz nie moge sie doczekac Twoich wiesci! Ja mam wielka nadzieje ze sie udalo, ale pamietaj ze jezeli nie wyszlo, to nie koniec swiata! Dobry lekarz spowoduje ze bedzie dzidzia! Do czasu jak Ci nie powiedza, ze to niemozliwe, to na pewno bedzie! Kwesita tylko czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, widze ze tu topik jest ciagle aktywny wiec czy moge sie przylaczyc? Dodam ze ponownie...Na poczatku tematu z wami klikalam, dlugo sie staralam i wreszcie sie udalo ale szczescie nie trwalo wiecznie... :( Teraz pod innym nickiem postanowilam wrocic :) moge? nadal sie staram ale cos nie wychodzi... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosiasamosia! Pewnie ze mozesz sie do nas dolaczyc! ja staram sie kilka miesiecy i dzieki wsparciu tutaj dziewczyn spokojnie daje rade :):) Wiem ze sie kiedys uda! Bardzo mi przykro ze radosc krotko trwala, ale to znaczy ze mozesz byc w ciazy i na pewno dzieki pomocy dobrego lekarza, nastepna sie utrzyma do konca!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosiasamosia witamy ponownie pewnie ze mozesz dołączyć bo nas cos mało w tej gornej tabelce sie zaczyna robic na jakim etapie staran jestes podziel sie z nami , czy cos u ciebie wykryto czy tak poprostu sie nie udaje teraz , napisz kazda z nas jest inna :) Dorka a przeczuwasz coś ?jakies kłucia czy cos ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az boje sie myslec, ale jakos pozytywnie podchodze, ze moze sie udalo.... ale tak strasznie boje sie ze znow sie rozczaruje.... no wiec mam klucia, trwaja chwilke i po dwoch stronach. Wczoraj mnie tak zaatakowalo podczas obiadu w restauracji, ze az mnie na pol zgielo... A jak u Ciebie? Jak sie czujesz? Jakie przeczucia? no jeszcze boli mnie, przedziwnie, jedna piers :) Ale to wszystko moze byc spowodowane lekami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak.... ja chodze od lekarza do lekarza ostatnio.. i zaden nie chce mi nic przepisac... zadnych tych CLO czy bromergonow czy jakos to sie tak nazywa... twierdza ze ze mna jest wszystko ok i mam sie starac... teraz meza wysylam na badanie... mam za wysoka prolaktyne ale lekarz mowi ze jest ok i nie jest tak zle... mam owulacje... chodze na monitoringi ale sa one jakies takie dziwne.... wrecz prosze lekarza o jeszcze jedna wizyte.. on cos ma troche racji w tym ze chce jak najmniej ingerowac... ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np na ostatnim monitoringu lekarz stwierdzil ze owulacja bedzie kolo soboty czy niedzieli - co mnie zdziwilo bo zawsze odczuwam to pozniej... w srode poszlam sama od siebie na kontrole czy peklo - bo lekarz stwerdzil ze nie trzeba sprawdzac czy peklo bo peknie na bank... i sie okazalo ze jeszce nie mialam owulacji... lekarz stwierdzil ze bardziej od niego znam swoje cialo i ze owulacja bedzie w srode albo w czw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia troche to dziwne z tego co wiem mogą pecherzyki rosnać ale nie ma nigdy pewnosci ze peknie pecherzyk i wtedy mozesz dostac zastrzyk a probowałaś robic testy owulacyjne , mierzyc temperature czy cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zgadzam sie z lekarzami, ze jezeli nie trzeba stosowac chemi to lepiej nie... nie ma co ingerowac w mechanizm ktory sam sobie calkiem niezle radzi... wiem ze wiekszosc lekarzy nie zacznie leczyc ani nic sprawdzac jak pozim hormonow jest ok i nie stara sie wiecej niz rok... Warto meza przebadac, to na pewno.... Ja mojego bede badac jezeli nie uda sie w tym cyklu. A ile sie starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka co do mnie to boli mnie podbrzusze i mam kłucia jajnikow czasem tylko lewy czasem prawy a czasem oba. narazie tyle , a i pod wieczor mi brzuch wywala , ale to moze byc po lekach bo z kilo przybyło mi po nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz jest dobrym specjalistą - Jest to jedyna w moim miescie klinika leczenia nieplodnosci.. ale chodze do normalnego ginekologa... i jeszcze zamierzam sie troche starac zanim z tej kliniki skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tosiasamosia, najwazniejsze ze wiesz ze mozesz zajsc! Wazne aby sie zatroszczyc ze jak sie uda, to zeby utrzymac. A mialas badane hormony tarczycy??? no i ja polecam testy owu, jak anna wspomniala. Mi ostatnio wykryly owu, ktora byla tydzien pozniej niz przypuszczalam ze powinna byc :) anna ja tez mam strasznie wydety brzuch, doslownie jak juz bym byla w 5 miesiacu :D:D:D mialam jeszcze takie bole chwilowe, jakby zaraz @ miala przyjsc :) a wiem ze jeszcze czas, bo mam jeszcze tydzien czekania.... DZIEWCZYNKI DAMY RADE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka nie mamy chyba innego wyjscia jak starać sie dalej , głową muru nie przebijemy, ale własnie tosiasamosia wiesz ze mozesz zajsc w ciąże i wiem ze głupio to zxabrzmi ale to jest + my z Dorka jeszcze tego nie wiemy Dokra jakos te cykle ost nam sie tak zblizyły do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez biore duhpaston teraz zwiekszylam dawke :)bo lekarz powiedzial ze moze byc szansa ze sie udalo.... zobaczymy.... Tosiasamosia, skoro masz naturalne owu, to nie ma potrzeby na nic innego, ale zdecydownie powinni stwierdzic czy ci pekaja pecherzyki! Super ze sie wpisujesz do tabelki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem i tez jest to dla mnie + ja mam dzis 8 dpo i jak glupia zrobilam test i oczywiscie negatywny... nie wiem co sobie myslalam robiac go... eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×