Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

mnie lekarz zdolowal mowiac ze to jedno zaplodnienie wcale nie swiadczy o tym ze maz ma dobre nasienie bo przeciez do tego potrzeba jednego dzielnego zolnierza a nie calej armii... i ma sie on tez przebadac.. w piatek to zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEDYKOWANY PRZEZ KOMITET UE.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Interesuje Cię, jak wysokie masz IQ ? Zmierz swoje IQ w wysokojakościowym teście. Rozpocząć Test IQ: http://www.iq-test.pl/?d=888 LEPIEJ WIEDZIEC JUŻ DZIŚ JAKIE MASZ IQ, NIŻ DOWIEDZIE Ć SIĘ OD KOGOŚ INNEGO JUTRO !!! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok moze nie znaczy ze jest super silne, ale jest i dziala! i to jest najwazniejsze! na pewno wyniki beda super! moj sie pewnie modli aby teraz sie udalo i wtedy badanie go ominie :):) Kruszyna niezle zdjatko - bardzo sexy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, hey Polusia obejrzalam wlasnie zdjecia, wygladalas pieknie, sukienka naprawde przesliczna!! Powodzenia na egzaminie! Dziewczyny trzymam bardzo mocno kciuki zeby w tym cyklu byly pozytywne testy, oh jak bardzo bym chciala! U mnie weekend super, odpoczynek i nabieranie sil w towarzystwie mezusia... wiec Malenstwo szczesliwe kopi i kopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, super ze dobrze sie czujesz! juz niedlugo moze sie dowiemy co tam sie kryje w brzuszku :D:D:D Juz nie moge sie doczekac tych wiesci od Ciebie, Sylwinki i Grazki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie mamy samych chlopakow na forum zobaczymy jak bedzie dalej :) Juz nie moge sie doczekac sie soboty , kiedy ujrze mojego Malego Skarba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz w ta sobote! Czas szybko zleci! Ale super! Czas na jakies dziewuszki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na moment :) Byłam u mojej mamy odwiedzić ją i dzieciaczki :) Teraz zabieram się za obiadek :) Zdjęcie na nk to w oknie zamku Czorszyn-Niedzica, mąż wcielał się w fotografa i takie fajne zdjęcia mi robił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi a ty gdzie Ty sie podziewasz? zdawac relacje z pobytu w pl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny :) No, ale egzamin niestety oblany. Zła jestem, bo na placu sobie za wcześnie kierownicę skręciłam jak cofałam na łuku. A pewnie jakbym na miasto wyjechała to byłoby do przodu, bo trafił mi się świetny instruktor... No cóż. Ale przynajmniej wiem, że mogę złożyć podanie do dyrektora MORD o przyspieszenie terminu egzaminu kolejnego ze względu na maluszka :p Szkoda, że wcześniej nie wiedziałam, bo nie czekałabym tak długo.... No nic jutro zaniosę podanie i się okaże :P Kruszyna słodziak z tego lemurka :) Tosia super, że masz wsparcie męża i nie ma oporów przed badaniem. Asia to czekam z niecierpliwością na sobotę i wieści od Ciebie :) Wczoraj właśnie gadałam z kolegą z LO i jego żona ma termin tak jak ja na początek sierpnia, ale nie udało im się poznać płci bo maleństwo wstydliwe jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam mezatka nie przejmuj sie! uda sie nastepnym razem! prawko to najdurniejszy egzamin, nigdy nie wiadomo czy sie uda czy nie i nigdy nie mozna sie wystarczajaco przygotowac! potrzeba tylko troszke szczescia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie u mnie, bo mi sie udalo za pierwszym razem :):):) Ale mialam duzo szczescia :D:D:D:D Porownanie super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia super porównanie :P Ja w sumie jakoś nie przeżywam tych oblanych egzaminów długo, więc spoko :) Teraz szukam wzoru podania o przyspieszenie terminu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz zmykam do domku :D:D:D Zadnych palnow nie mam na wieczor z czego sie bardzo ciesze! Jutro moze wybiore sie do fryzjera po pracy, bo jakas taka ochota mnie dzis naszla :D:D:D nie mam pojecia co na obiad :( na nic nie mam ochoty zupelnie! Tutaj zaczal sie sezon truskawkowy, wiec najchetniej bym tylko truskawy wcinala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja po powrocie do pracy nie mam za bardzo czasu na pisanie, w dodatku boli mnie gardlo, przewialo mnie na koncercie Patrycji Markowskiej w Polsce;p ogolnie bylo bardzo fajnie, pogoda sprzyjala pracom na budowie, a w zwiazku z budowa malo czasu na odpoczynek, udalo mi sie zaliczyc chrzest mojej chrzesnicy i odwiedzic i spotkac sie z kilkoma przyjaciolmi, zrobic male zakupy, ale na badania i inne czynnosci typu fryzjer kosmetyczka nie mialam czasu, sil ani ochoty..a teraz powrot do rzeczywistosci i zmaganie sie z przeziebieniem... to tyle, czekam na jakies dobre wiesci:) od Was i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! No i gdzie sie wszystkie podzialy??? chyba jeszcze nie spicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam z niecierpliwoscia na wiesci od Anny! Prosze nie trzymaj nas w niepewnosci zbyt dlugo :D:D:D Caly czas trzymam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki Ania dawaj tu znać a nie nas trzymasz w napięciu chcesz żeby moje biedne serce nie wytrzymało :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Dorcia a jaki fryz sobie robisz :D:D Polusia nie martw się następnym razem zdasz :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce podciac wlosy aby mi troche odzyly, chcialam jeszcze obciac grzywke, ale taka dluzsza na bok, ale ukochany delikatnie zasugerowal ze to nie jest najlepszy pomysl... A co dzis sylwinka porabiasz? Jak sie czujesz? Nie masz juz przebi zoladkowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zadnych rewelacji jak co miesiac zobaczyłam 1 kreske , takze nie ma sie czym chwalic, 33 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ dalej nie ma , temp utrzymuje sie na poziomie jak juz wczesniej pisałam 36.7 , dzis tak samo , takze dolegliowsci to chyba przez leki, jutro jestem zmuszona zrobic jeszcze jednen aby przed wizyta u gina miec czystą sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero niedawno się obudziła i leżę sobie, bo pobolewa mnie brzuszek. No, ale mogę sobie poleżeć i odpocząć :) A wymianę dowodu załatwię jutro do południa :) A popołudniu na USG idziemy :) Nie mogę się doczekać, bo nie widziałam mojego synusia już bardzo dłuugo... Dorcia ja powiedziałam fryzjerce, że zdaję się na nią, byle tylko na ślub dało się podpiąć włosy i jestem baaaaardzo zadowolona :) Sylwinka jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Dorka ja jakos nie moge sobie wyobrazic ze w koncu na tescie zobacze 2 kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna wiem doskonale. ja tez nie moge sobie tego u siebie wyobrazic i juz cala sie trzese na mysl o tescie i chyba bede czekac do pt, sob... bo jak do tego czasu @ nie przyjdzie, to moze.... Anna a kiedy mialas owu? kochana, koniecznie przebadaj meza.... nigdy nic nie wiadomo, moze on tez potrzebuje super doladowania... Dobrze ze idziesz jutro juz do gina, no i jeszcze sie nie zalamuj bo caly czas nie ma @! Polusia a dlaczego brzuszek boli? Znow sie napracowalas??? Ja kiedys sie tak zdalam na fryzjera i wyszlam z fruzura jak punk! Z dlugich wlosow zrobil mi krotkie, mocno wycieniowane - ryczalam przez 2 h w domu i nie chcialam sie nikomu pokazac! Wiec juz sie nie zdaje na ich wizje :) ja jestem tradycyjna, lubie wlosy za ramie, z kilkoma krotszymi kosmykami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×