Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Miejmy nadzieje ze to juz nasz ostani zblizony cykl :) ja w przyszlym zaczne brac clo,ale wole nie bo mam malutkiego miesniaczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............19.05.09..............Lublin ..........26.........0 magda//.............10.05.09..................Kraków.... ..23........0 agi26................. 7/8.06.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................21.05.09..............Londyn... ..28........0 TosiaSamosia........21.05.09..............płd Polski....27...........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............29............27.07.2009........ ....26.......syn Polusia86...............26............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................23............06/09/09.......... ....26........??? Sylwinka25............22............18.09.2009........ . ...25...... .??? MERY27.................18............8/12.10.2009....... ..27........??? Grażka23...............18...........5/14.10.2009........ ..24........??? S.U.R.I..................16............22.10.2009....... ......30........??? Kruszyna2008.........11............04.12.2009.......... ...23.........??? Novida...................6............31.12.2009........ ......31........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia to identycznie jak ja :D:D:D to masz termin spodziewanej @ 20-21 maj :) Ja czekam do 21 z testem... jak wytrzymam, a pewnie tak bo ja jak najpozniej robie testy... strasznie nie lubie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............19.05.09..............Lublin ..........26.........0 magda//.............10.05.09..................Kraków.... ..23........0 agi26................. 7/8.06.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................21.05.09..............Londyn... ..28........0 TosiaSamosia........21.05.09..............płd Polski....26...........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............29............27.07.2009........ ....26.......syn Polusia86...............26............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................23............06/09/09.......... ....26........??? Sylwinka25............22............18.09.2009........ . ...25...... .??? MERY27.................18............8/12.10.2009....... ..27........??? Grażka23...............18...........5/14.10.2009........ ..24........??? S.U.R.I..................16............22.10.2009....... ......30........??? Kruszyna2008.........11............04.12.2009.......... ...23.........??? Novida...................6............31.12.2009........ ......31........??? a co sie bede postarzac ;) jeszcze nie mam skonczonych 27 lat.. :) ale rocznik 82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jakos lubie miec ta nadzieje przy testowaniu wiec moze dlatego sie ich nie boje i jak glupia testuje przed @ naszczescie mam te za 1 zł z allegro bo bym majatek stracila.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Oj to zdecydowanie za wczesnie! niekore nasze ciezarne robily test w przeddzien @ i wyszedl neg a teraz sa w ciazy :D:D:D Ja bede robila pewnie w pt jak w czw nie przyjdzie :D:D Anna a ty kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt ze wczesnie. :D ale gdzies przeczytalam ze potrafia wykryc 2 dniowa ciaze... to sprobowalam... policzylam ze dwa dni temu moglo byc zagniezdzenie a testy kupilam 10 miu czyli te super czule....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja strasznie nie lubie! Najgorsze jest to czekanie, przyspieszone bicie serca i to rozczarowanie! Mi latwiej jest jak przyjdzie @ i tyle. za kazdym razem staram sie kupowac inny test, bo poprzedni zle mi sie kojarzy... Tosia a moge zapytac w ktorym tyg stracilas malenstwo? jezeli nie chcesz pisac to oczywiscie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby pisza ze moze wykryc tak wczesnie ale ja jakos nie wierze w to... dla mnie to takie slogany reklamowe :D:D A kiedy nastpny raz testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec 5 tygodnia poczatek 6 to byl.. ale jakos tego za bardzo nie oplakuje.. latwiej mi myslec ze tak sie zdaza bo taka jest prawda.. bolesna ale prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a slyszalyscie o ziolach dr Sroki albo Klimuszki? to sa te co tak super pomagaja na plodnosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przegladam super stronke.. nie wiem czy tu mozna wklejac linki... te mieszanki sprzedaja na allegro po kosmicznych cenach a tu jest dokladny przepis jak to zrobic samemu.. wystarcza ziola z zielarskiego.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze Kruszyna, zaciazona pila ziolka razem z mezem i w cyklu ktorym zaczela udalo sie :D:D Ja niestety nie moge, bo nie powinno sie ich mieszac z innymi lekami :( Super podejscie, najwazniejsze to sie zebrac w sobie i dalej sie starac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o! i sposobyy na przeziebienie w ciazy... to tez moze sie przydac :) mam nadzieje ze sie przydalam na cos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna podawac linki! Pewnie ze sie przyda! Mam nadzieje ze bede korzystala jak zajde, bo jak na razie nie powinnam! Duzo ciezarowek tutaj walczylo z przeziebieniami itp! A ty pracujsz, czy w domku jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu sa tez na plodnosc koktajle :) SOKI WARZYWNE W BEZPŁODNOŚCI KOBIET I IMPOTENCJI MĘSZCZYZN SKOKI DLA KOBIET: sok marchwiowy, sok z dyni. Soki mieszane w następujących składach procentowch: 1. marchew 280 – burak 85 – ogórek 85. 2. marchew 250 – seler 140 – pietruszka 55 3. marchew 310- mniszek – 85 rzepa – 55. 4. marchew 285 – szpinak 170. SOKI DLA MĘZCZYZN: sok marchwiowy, sok szpinakowy. 1. mrchew 280 – burak 85 – jabłko 1sztuka. 2. marchew 250 – sałata 110 – burak 85. 3. marchew 250 – seler 140 – sałata 110 marchew 330 – pietruszka 110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmm przepyszne :D:D:D Ja mojego beda badala za kilka tygodni jak sie nie uda... no i jak cos bedzie nie tak to bede go faszerowac koktailami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojemu daje selen z witamina E ale trzeba pamietac ze w przypadku mezczyzn rezultaty sa po ok. 70 dniach gdzies przeczytalam ze najlepiej poprawia sprawnosc kijanek Androvitit i to lekarza czesto przepisuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamierzasz wprowadzic soczki na sniadanko dla ciebie i meza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojego pytalam czy cos dla ukochanego mam zakupic, ale on powiedzial ze jak na razie nie potrzeba, co najwyzej bo badaniach bedziemy sie zastanawiac... no wiec na razie go nie faszeruje i nie strasuje :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój to sie sam upomina o witaminki jak zapomne mu dac ;) ale ostatnio nie daje bo badania przed nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja bede testowaj , o ile wczesniej nie przyjdzie @ , dopiero w srode , bo wtedy ide do gina tzn tak mowie teraz a kto wie jak bedzie:) ale taki mam plan , a tak naprawde boje sie jak cholera ze zobacze 1 kreske a w srode o ile sie nie poljawo @ bede musiała cos powiedziec lekarzowi , a przeciez nie powiem nie wiem bo sie bałam zrobic test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milych zakupow! A gdzie sie cala reszta podziewa? Polusia pewnie sie szykuje i paznokcie z nerwow obgryza :D:D:D Ja wlasnie bylam na strasznie nudnym spotkniu, jeszcze godzinka i weekend!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej tak ;) Jak bedzie jedna kreska, to pamietaj nie ma zalamywania sie! zaraz idziesz do gina i on cos poradzi! Wiem latwo pisac, a trudniej w praktyyce! Sama juz sie trzese na sama mysl..... Jak ma przyjsc @ to niech przyjdzie wczesniej abym nie musiala przechodzic przez te kilka min katuszy :) a jak ma byc pozytywny, to bym chciala jakis taki oczywisty znak, aby nie odwlekac testowania.... ale jestem wymagajaca :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam do domku :D:D:D Pewnie pojawie sie w niedziele, bo w sobote jedziemy do znajmomych i zostajemy tam na noc :) Asia jeszcze dzis nic nie pisala... mam nadzieje ze wszyskto OK i problemy nie wrocily! A kiedy Agi do nas powraca? Zycze super weekendu, dla ciezarnych wielku kopniaczkow, zero mdlosci i super samopoczucia! A dla staraczek spokojnego czasu oczekiwan! no i Polusia, aby jutrzejsz dzien byl jak marzenie! buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×