Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

anna jezeli to oznacza ze bedziecie miec dzidzie to nic sie nie przejmuj! Wiem ze nie jest to zbyt romantyczny sposob na potomstwo, ale to nie bedzie mialo zadnego znaczenia jak bedziesz szczesliwa przyszla mamuska z brzuszkiem! Wszystko i tak sie dzieje w tobie, tylko wprowadzone w inny sposob! Najwazniejsze ze dzidzia powstanie z was i bedzie tylko wasza!!!! Glowa do gory, lekarz wie co robi! Zaufaj mu i jak to zasugeruje to dzialajcie a zobaczysz ze juz niedlugo bedziemy w dolnej tabelce! Ja nawet na invitro sie zdecyduje jak bedzie trzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zrobie wszystko co bedzie trzeba ale to jest takie trudne i tak cieżko.... nie wiedziałam ze bede miała tak pod gore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna wiem, rozumiem! To nie tak jak sobie planowalas... Ja tez myslalam ze planowanie dzidzi to bedzie jeden z najpiekniejszych chwil w naszym zwiazku, a tu okazuje sie ze to jeden z bardziej stresujacych etapow. Ale wirze ze kiedys sie uda, i postanowilismy razem ze zrobimy wszystko aby ta dzidzie miec! Ja mam chwile zalamania, ale nie daje sie, bo to nic nie pomoze! Moj ukochany zawsze mowi ze mam sie nie uzalac, tylko zbierac sily i pozytywne nastawienie! no i staram sie go sluchac! Latwo mowic, trudniej zrobic! anna ale nie mamy wyboru! Damy rade! Zobaczysz! Ja co ide do gina to sie dowiaduje ze mam torbiel, miesniak, a dzidzi ciagle nie.... ale to sie zmieni pewnego dnia! tylko pomysl jak oszalejesz z radosci jak bedziesz miec te dwie wymarzone kreseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka nie wyobrazasz sobie ile razy juz sobie o tym myslałam brzuszek , radosc , łzy szczescia i reakcja męża :) ale do tego jeszcze daleko narazie to mam łży zwątpienia , niepewność, góre cierpliwości i nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostaw ta gore cierpliwosci i nadzieje :) Anna mam tak samo! Czesto marze o tej chwili a czym blizej terminu @ wydaje mi sie to calkowicie nierealne.... i tak z miesiaca na miesiac... ale poddam sie dopiero jak bede w ciazy! Jezeli ma to zajac kilka lat, trudno! Nie zrezygnuje z marzenia i wiem ze ty tez nie! Najwazniejsze ze oboje tak bardzo tego chcecie ze sie wspieracie! Znam pary, gdzie tylko dziewczyna walczyla... tak sie nie da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna przykro mi bardzo :( miałam taką nadzieję, że jednak @ nie przyjdzie ale nie poddawaj się! Dziewczyny uda Wam się tylko trochę wiary i cierpliwości. Teraz czekam na wieści od Dorki, oby były dobre:) Suri ja nie miałam skierowania na badania połówkowe i jade do Katowic 28 maja. Bede płacić 300 zł. to była nasza zachcianka bo mój lekarz nie ma dobrego usg a chce wiedziec czy z dzieckiem wszystko dobrze. A wiem, że teraz będzie badane serduszko i na tym bardzo mi zależy bo w naszej rodzinie są choroby serce, nawet mojej chrzestnej córka zmarła po 5 dniach po urodzeniu na serce :( Mam nadzieję, że bedzie wszystko dobrze i już się nie umiem doczekać :) Sylwinka a czemu Syla nie pisze? Pozdrów ją oczywiście i powiedz żeby zapisała się do tebelki i nadal pisała z nami :) trzymam kciuki za nią :) Dzisiaj mój Skarbek szaleje :) czuje go coraz bardziej :) całusy dla Was 👄👄👄 Miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............19.05.09..............Lublin ..........26.........0 magda//.............10.05.09..................Kraków.... ..23........0 agi26................. 7/8.06.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................21.05.09..............Londyn... ..28........0 TosiaSamosia........21.05.09..............płd Polski....26...........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............29............27.07.2009........ ....26.......syn Polusia86...............27............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................24............06/09/09.......... ....26........??? Sylwinka25............22............18.09.2009........ . ...25...... .??? MERY27.................18............8/12.10.2009....... ..27........??? Grażka23...............19...........5/14.10.2009........ ..24........??? S.U.R.I..................17............22.10.2009....... ......30........??? Kruszyna2008.........11............04.12.2009.......... ...23.........??? Novida...................6............31.12.2009........ ......31........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja juz dzis zrobilam test bo skonczyl mi sie duphaston no i jedna krecha :/ trudno... tylko mam nadzieje ze nic sobie nie rozregulowalam bo wczoraj rano dostalam jednorazowego plamienia a mialam jeszcze dwie tabletki ktore potem dokonczylam... eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Tosia :(:( Na pewno duhpaston Ci nie zaszkodzil, nic sie nie martw. Ale dostalas juz @ czy jeszcze nie, bo nie za bardzo zrozumialam. Test neg, ale @ jeszcze nie ma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka, na pewno wszystko z dzidzia bedzie dobrze! Nic sie nie martw! no i juz sie dowiemy jaka plec??? SUPER !poogladasz sobie malenstwo! no i oczywiscie poprosze zdjecie na maila! Ja dzis mam jakis horror w pracy! Wlasnie sie dowiedzialam ze moj szef 34 lata ma romans z jedna z moich pracownic - 18 lat! Az niedobrze mi sie robi jak o tym mysle, nie ze wzg na roznice wieku, ale szef jest w zwiazku od 8 lat i nie zamierza go zakonczyc ani romansu... caly czas rozprasza moja dziewczyne, a nie za bardzo moge cokolwiek zrobic, bo to w koncu moj szef... powiedzialam mu ze chce zmienic usadzenie, aby nie siedzieli kolo siebie, powiedzial ze ok, ale jej mam nie ruszac... oj jaka zla jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie ide do fryzjera, bo nie ma miejsc! Nawet nie wpadlam na to aby wczesniej zarezerwowac sobie miejsce :( oj co za paskudny dzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie dostalam @ ale dostane... a wczoraj mialam jednorazowe plamienie, rozowe i koniec... dzis cisza... ale mysle ze do terminu @ sie pojawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zdolowana jakos nie jestem.... wiem ze sie w koncu uda.... teraz badania meza przede mna... lekarz dal mi jeszcze pol roku czasu... wierzy ze sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tosiasamosia wiem jak sie czujesz, bo przezywam to samo przepraszam ze tak to opisze ale miałam dwie plamki brazowe na jednej wkładce , po południu zmieniłam na druga i tak samo i teraz mam trzecią , jakos sie słabo rozkreca ta małpa Masz przed soba jeszcze leki jak sie nie uda tak , ja juz jestem na ich etapie, a i tak powolne slimaki moje pecherzyki nie bardzo chciały rosnac , wiec taki masz plus w tym wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze moje rosną do 25 mm... ale lekarz konczy na tym zawsze monitoring twierdzac ze na bank pekaja :/ ehh... ale wiem ze to dobry specjalista wiec mu wierze (chyba) chyba, bo zastanawiam sie nad tym zeby w tym cyklu isc na potwierdzenie pekniecia bo jezeli chodzi o sama owulacje to ja lepiej to wyliczam niz gin z usg... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc brzuchatki i staratki... Polusia wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia zycze... Starate nie zalamywac sie prosze tylko do dziela....bedzie dobrze, w koncu ja jestem tego zywym przykladem - staralismy sie przeciez z M prawie 1.5 roku. Asia, Grazka i S.U.R.I i reszta trzymam kciuki za Wasze najblizsze skany. Witam ponownie Tosie Samosie oraz Agi po powrocie z wojazy. Ja bylam tydzien temu u GP - pan doktor powiedzial mi tylko, ze tak naprawde oni specjalisci - on w tym wypadku od chorob wewnetrznych - zostali wrobieni w prowadzenie ciaz w Irlandii, poniewaz nie ma on o tym pjecia. Powidzial, ze moze mi tylko zmierzyc tetno, zbadac nerki etc. i choc sa to wizyty bezplatne, w ramach programu maternity, to i tak musze chodzic sobie na platne kontrole do ginekologa - fajnie nie? Nastepna taka platna ze scanem mam za tydzien w czwartek 28 maja, wiec trzymajcie tez za mnie kciuki.... Bylam na 2 tygodniowym zwolnieniu, ale juz od wczoraj wrocilam do pracy, bo na L4 jest platne tutaj ok 1/2 wynagrodzenia, wiec raczej ciezko wyzyc - zwlaszcza, ze jak sie wynajmuje pokoj w Dublinie. I wlasnie od wczoraj mam dziwne bole w krzyzu, zwlaszcza przy poruszaniu sie, ale coz wszystko zniose jesli tam wsio jest ok w srodku. Choc to prawie koniec 7 tygodnia, to brzuszek mi juz troche urosl i zaczynaja mi sie przygladac wspolpracownicy, jedna nawet dzisiaj mi sie zapytala wprost: Are you pregnant? Odparlam, ze jeszcze nie wiem - klamczucha ze mnie. Nawet mamie jeszcze nic nie powiedzialam. Wole poczekac, az bede w 100%, ze wszystko jest w nalezytym porzadku tym razem, bo nie chce jej narazac na kolejna depresje z tym zwiazana... No i jeszcze tabiolka: STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............19.05.09..............Lublin ..........26.........0 magda//.............10.05.09..................Kraków.... ..23........0 agi26................. 7/8.06.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................21.05.09..............Londyn... ..28........0 TosiaSamosia........21.05.09..............płd Polski....26...........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............29............27.07.2009........ ....26.......syn Polusia86...............27............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................24............06/09/09.......... ....26........??? Sylwinka25............22............18.09.2009........ . ...25...... .??? MERY27.................18............8/12.10.2009....... ..27........??? Grażka23...............19...........5/14.10.2009........ ..24........??? S.U.R.I..................17............22.10.2009....... ......30........??? Kruszyna2008.........11............04.12.2009.......... ...23.........??? Novida...................7............31.12.2009........ ......31........??? Pozdrawiam wszysktkie - jak zwykle bez wyjatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novida, super ze wpadlas! Bardzo sie ciesze ze wszystko dobrze! Szkoda ze nie mozesz liczyc na bezplatna opieke zdrowotna, ale najwazniejsze ze masz gin i wszystko super jest! Oczywiscie bedziemy bardzo mocno trzymac! Dzieki tobie wszystkie staraczki powinny nabrac optymizmu (laczne ze mna :)) Anna, Tosia jak macie juz palmienia, to pewnie sie rozkreci... ja tez tak kilka razy mialam. wiem ze to nie pocieszenie, ale dobrze chociaz ze bedzie w terminie, bo najgorzej jak sie spoznia i testy ciagle neg -to jest koszmar!!! Tosia jak masz zaufanego lekarza, to sie zdaj na niego... takie zmiany duzo mieszaja i rostrajaja. ja musialam zmienic, i w sumie pomimo ze mialam wszystkie badania ze soba usg, to zaczeli od poczatku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzę tutaj a tu pustki, tylko Dorcia już wstała... Oj kafe coraz częściej \"nawala\" moje drogie :P:P:P U mnie dzisiaj spokojnie, chodzę jeszcze w piżamie :D:D:D Wczoraj miałam jakieś rewolucje żołądkowe, tak mi niedobrze było, a dzisiaj spoko jak narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia słońce Ty moje kiedy testujesz, w piątek???? Tak strasznie mocno trzymam za Ciebie kciuki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doradźcie mi proszę, bo nie wiem co kupić mężowi na pierwszą rocznicę ślubu.... Normalnie nie wiem!!!! Pytałam go ale powiedział że nic nie chce :P Może zegarek??? Ma jeden ale już taki znoszony mocno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna witam! W koncy ktos jest :D:D:D ojoj a co to za przeboje? Mdlosci ciazowe? Ja najchetniej to w ogole bym nie rozbila testu... nawet nie chce myslec... juz dzis w nocy sie budzilam z nerwow. Jak nie przyjdzie do pt to wtedy bede pewnie robic, ale pewnie przyjdzie jutro.... Kruszyna nie mam pojecia, ja zawsze mojego zabieram na obiad do ekskluzywnych restauracji, albo na jakis spektakl. Organizuje czaly wieczor, a pozniej w domku szampan :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D:D:D:D Kruszynka nawala bo nie rozdajesz bananów :D:D:D:D:D:D:D Novida trzymam kciuki wszystko będzie dobrze :D Dorcia a Ty kiedy robisz test :D a gdzie jest Magda i reszta bandy :D Polusia koleżanki miałaś super że obcięły Ci włosy :D Madzia kiedyś wzięła nożyczki swoje małe i obcięła sobie grzywkę sama :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M zabiera mnie na kolację, ale napewno coś mi kupi :) Szampan niestety odpada, ale za to piwa mi się chce okrutnie :P Ale postanowiłam sobie że calutką ciążę ani łyka alkoholu nie zrobię :) Dorcia wiem jak to jest przed testem.... Szkoda że tyle nerwów to kosztuje... Całym serduchem jestem z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kruszyna! z takim poparciem musi sie udac! Jezeli do pt nie przyjdzie to jest dosc duza szansa ze sie udalo... A moze zrobisz mu jakis album... taki z waszymi najpiekniejszymi momentami w zwiazku... na pewno to jest wyjatkowy prezent na bardzo wyjatkowa rocznice! Kruszyna dobrze ze nie zamierzasz alk tykac, ja na pewno tez bym nie pila... nawet kropli... w koncu nie ma takiej potrzeby... ja tylko nie wiem jak dam rade nie jesc serow plesniowych i jajek na miekko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia dla maleństwa wszystko się zrobi :) Ja dziś wymyślam obiadek, chyba zrobię marchewkę duszoną, ziemniaczki ze szczypiorkiem i jajko sadzone :) Pyyyycha :D Wczoraj ugotowałam cały gar gulaszu, miał być jeszcze na dzisiaj ale wsunęłam 4 porcje i nie zostało nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zostawilas chociaz jedna porcje dla meza :D:D:D Ja nie mam pojecia co dzis bedzie na obiad... ostatnio cos nie mamy weny do gotowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze co za dzień - okazało się, że muszę w sobotę oddać referat na uczelni, a ja nawet nie zaczęłam :p No poza skserowaniem paru rzeczy z książek :P A teraz siedzę i szukam na oficjalnej stronce tej organizacji - tyle, że czeka mnie jeszcze tłumaczenie na polski :P Kruszyna to ty łakomczuch jesteś :P Dorcia pamiętaj, że my czekamy razem z Tobą, więc nie jesteś sama :) Sylwinka to pewnie miała tak jak ja obciętą :P A potem miałam taką fryzurkę \"od garnka\" - na nk mam 2 foteczki z 4 urodzin właśnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia jasne że dla męża zostawiłam :) Polusia Dasz radę z tym referatem, niech Ci maluch podpowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×