Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Podziekuj kolezance! Ja to bym wszystkim juz chciala powiedziec w szczegolnosci mamie! Bo wiem ze ona wszystko przezywa! Ale mam zakaz do 10 tyg :( ale akurat super sie skalda, bo jedziemy w lipcu do polski i bede mogla rodzicom i dziadkom powiedziec przy obiedzie a nie przez tel :) Agi tam jest taka sielanka! Odpoczniesz, pelen relaks! no i nabawisz sie z dzidzia! Ja uwielbiam prowadzic, i zawsze mi tego brakowalo tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia najlepiej właśnie powiedzieć rodzicom i dziadkom przy obiedzie taką wesołą nowinę a nie przez telefon :) a reszta to co szampana nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba nie :(:( a ja mam szampna i truskawki! pyszne, slodziutkie! No wlasnie chce ich wtedy usciskac i fajnie bo bede razem z ukochanym a nie sama! Moja mama pewnie oszaleje! Ona juz mi wozek wybiera :D:D:D Fajnie bo maja przyjechac do nas w lutym na dwa tyg aby zajac sie dzidzia brata, no i ja juz powinnam miec swoje malenstwo, wiec nie bede sama! Sylwinka a kiedy ty masz USG? 28maja razem z Grazka? A Asia w ten weekend? No i jeszcze Mery? Suri juz wiemy ze ma chlopczyka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja poprosze tego szmpana z truskaweczka :p marzy mi sie dzis mloda kapustka z koperkiem na obiad,zaraz polece do sklepu. rybke juz mam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam ze sklepu i strasznie mi niedobrze :O kupilam truskawki, jabłka, gruszki, pomarańcze i banany więc zapas owoców mamy :) zaraz chyba bede się do wc przytulać :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeszło :) nie wiem przez co się tak źle poczułam, chyba przez zapachy w sklepie :O no ale już dobrze :) co tu taka cisza? Ja musze troche posprzątać i się spakować bo jutro już z samego rana jedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Grazka! Poprzytulaj sie a potem odpocznij i mam nadzieje ze bedzie Ci lepiej! Suri wpadaj na szampana z dziewczynami! Oj taka mloda kapustke tez bym zjadla z mlodymi ziemniaczkami i jajkiem sadzonym :) A czy to prawda ze jak sie jest w ciazy to nie powinno sie jesc jajek z plynnym zoltkiem :( Sylwinka przemawiaj do dzidzi aby pokazala co ma miedzy nozkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szalona ta grazka! Przed chwila sie zle czula a teraz za sprzatanie sie zabiera :D:D:D Mnie glowa przeszla :D:D:D Hurra! Wszystkie sa u mnie grazka na lampce szampana :D:D:D dlatego taka cisza, bo pija :D:D:D Wczoraj sie smialam w ukochanym ze dla niego to najlepszy czas na nasza ciaze, bo przed nami 5 wesel i bede go mogla wozic wszedzie :) niezle to sobie obmyslil :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam u mojej mamy, odwiedzić też moje dzieciaczki :) Wiecie, siostra urodziła się w 30tc, ważyła nieco ponad 1kg, a teraz w kwietniu skończyła roczek, zaczyna sama chodzić, wszystko nadrobiła :) Rośnie jak na drożdżach, strasznie mnie to cieszy :) A teraz zabieram się za obiadek, zrobię rybkę smażoną z ziemniaczkami :D W ogóle mam takie zachcianki na same zdrowe rzeczy, no w życiu bym nie pomyślała :) Teraz to tylko owoce bym jadła, a wcześniej wcale ich nie lubiłam :) Co rano płatki z mlekiem wsuwam, chyba dzidzia wyrabia sobie smaki :):):):) A dziś moja mama powiedziała mi że śniło się jej że urodziłam dziewczynkę :) A potem mi powiedziała że póki co wyglądam jakby tam chłopczyk był, bo buzia mi się nie zmienia, także zobaczymy za kilka tygodni na usg co dzidzia chowa między nóżkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna to ty masz taka malenka siostrzyczke? Nawet nie wiedzialam :) bedzie przesuniete pokolenie :D:D:D Fajowo! Moj ukochany sie wczoraj zastanawial jakie ja bede miala zachcianki :) ale ja zawsze dosc zdrowo jem i na prawde mysle tak mi zostanie :) on tylko by chcial abym miala zachcianki na baranine, bo nie lubie a to jego ulubione mieso :):) Kruszyna ty juz 12tydz! Jej jak ten czas leci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia moje dziecko będzie tylko rok młodsze od mojej siostry :) No tak, skończyłam 12tc, zaczął się 4 miesiąc!!!! Szok że ten czas leci tak szybko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka trudno mi usiedziec na miejscu jak już lepiej się czuje :) poleżałam i przeszło więc spoko. teraz wpadam na szampana :P Kruszyna jaka malutka Twoja siostra się urodziła, taka Kruszynka ;) super, że wszystko nadrobiła, to musi bardzo cieszyć. A Twój braciszek ile ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka brat we wrześniu skończy 3 latka :) A poza tym mam siostrę 13-letnią i brata który ma 19 lat, a ja jestem najstarsza z tej gromadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna ale super! fajnie mieć tyle rodzenstwa i jeszcze takich malutkich :) ja mam tylko siostrę starszą o 7 lat ale bardzo kochaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, hey Dorka, kup test clear blue to ladnie bedzie napisane ze w ciazy jestes, wlasnie ten test mi jako pierwszy pokazal ciaze, a kreskowe to kilka dni po spodziwanej @. U mnie mdlosci i inne ciazowe zmiany , tak 6-7 tydzien sie zaczely i prawie do konca 11tygodnia :) Dziewczyny ale Wam zazdroszcze jedzenia owocow, moje Malenstwo tak lubi truskawki i arbuza i jablka, a ja nic nie moge zero owocow bo zoladek boli i skurczy zoladka zaraz dostaje, mam nadzieje ze minie to wraz z z ta deszczowa pogoda :) Ja juz nie moge sie doczekac jutrzejszego usg, nie tyle czy poznam plec, coo ze zobacze tego mojego malego Nicponia, zobacze twarzyczke w kolorze i jak rozrabia i dostane 10min filmu DVD z zycia w brzuszku mojego szkraba.... 28maja, jak dobrze pamietam ma tez usg Novida razem ze siostrami syjamskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zmiana w tabelce :) STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............19.05.09..............Lublin ..........26.........0 magda//.............10.05.09..................Kraków.... ..23........0 agi26................. 7/8.06.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................21.05.09..............Londyn... ..28........0 TosiaSamosia........20.06.09..............płd Polski....26...........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............30........23/27.07.2009......... ..27.......syn Polusia86...............29............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................25............06/09/09.......... ....26........??? Sylwinka25.............23..........18.09.2009........ . ...25...... .??? MERY27.................20............8/12.10.2009....... ..27........??? Grażka23...............19...........5/14.10.2009........ ..24........??? S.U.R.I..................18............22.10.2009....... ......30........syn Kruszyna2008.........12............04.12.2009.......... ...23.........??? Novida...................6............31.12.2009........ ......31........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu jeszcze najesz się owoców :) lepiej poczekać aż żołądek przestanie boleć. super, że juz jutro bedziesz podglądać Nicponia :) ja się nie umiem doczekać czwartku ale cieszę się, że weekend spędzimy poza domem bo szybciej czas zleci. Novida idzie w ten sam dzien do lekarza co ja i Sylwinka więc w czwartek bedzie się działo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie cofnęłam się trochę w tył naszego topiku i jak czytałam o tym wiesiołku o powodziach po nich i pustyniach przed braniem go to normalnie się uśmiałam dzisiaj :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia, ja robilam clear blue, ale paskowy. Kupie ten elektorniczyny i niech mi pieknie napisze! Wow kruszyna to masz liczna rodzinke! Super! Ja mam tylko starszego o 2 lata brata, ktory bedzie mial pierwsza dzidzie w rodzinie 1 sierpnia! Grazka to sie ciesze ze juz lepiej sie czujesz! Sylwinka, a ten twoj maly pilkarz to wszystko wie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiesznie jak sie czyta to co splodzilysmy :D:D:D Wiesiolek i banan!!! Agi a ty kupilas te ziolka co Kruszyna pila? Zamierzasz je pic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj Nicpotek ma wlasnie czkawke, czesto miewa, za szybko wode pije albo sie bawi i pije, oh ten rozrabiaka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak czujesz ze ma czkawke? Podskakuje??? ale to musi byc super!!! Asia co sie stanie jak sie spoznie z jedna tabl duhapstonu? Konczy misie we wt rano a wizyte mam dopiero na 19 i kupie nastepne opakowanie w sr rano - mam nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia mały piłkarz zawsze wszystko wie ma to po mamusi :D:D:D:D wiecie powinni wydrukować cały nasz topik i napisać książkę ale by ludzie mieli o czym czytać :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też czasami czytam co było kiedyś. Ten topik to taki nasz pamiętnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pamietnik super! Wydrukuje kiedys i dam mojej dzidzi jak bedzie dorosla aby pokazac ile nerwow stworzenie jej mnie kosztowalo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×