Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Dzien dobry dziewuszki! ja wpadam na chwilke sie przywitac! dzis przezylam malutki szok, kupilam te elektroniczne testy ktore informuja w ktorym tyg jestes, no i pierwszy wyszedl mi neg :( doslownie nie wierzyla, ale na szczescie mialam drugi i zaraz zrobilam no i jest pozytywny 1-2tydz! ten pierwszy chyba za krotko trzymalam :) na 13.30 do lekarza i wieczorem relaks! u nas piekne slonko! a no i chyba zaczne sie dzis uczyc prowadzic po drugiej stronie na drogach :) Kasia zycze spokojnego dnia i super imprezki :) Agi a ty baw sie dobrze i relaksuj sie poza domem :D:D:D super! Dla reszty spioszkow buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Dorka widzisz:) mowilam zebys kupila cyfrowy, tylko ten pierwszy pewnie za krotko trzymalas czy cos:) gratulacje:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka cudownie teraz tylko wizyta u lekarza choć podejrzewam, że teraz jeszcze nic nie będzie widział tak za 2/3 tygodnie napewno umówi cię na następną wizyte, a wtedy widzimy cię na samym dole tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka gratuluję raz jeszcze :) Teraz masz czarno na białym - 1-2 tydzień ciąży. Wierzysz już? :) Skończą się wieczorki z winkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po lekarzu, tak jak mowilas Kasia, jeszcze zdecydowanie za wczesnie i gin nic nie zobaczyl, w sumie to nie wiem po co mi robil usg, skoro ja tylko przyszlam po lekarsto :):) zalecil bete i ide w pn aby na 100% potwierdzic i mam przyjsc w czw na nastepne usg aby zobaczyl czy wszystko jest tam gdzie powinno. powiedzial ze wszystko super wyglada i sa zmiany jak na ciaze,ale jeszcze trzeba chwile poczekac... Moj ukochany ciagle sceptyczny... mowi ze boi sie za wczesnie ekscytowac :) ale juz w samochodzie byla rozmowa na temat imion, i chyba stanelo na maja dla dziewczynki.... nasmialm sie z niego :D:D:D no i winka juz nie ma dla mnie :( dzis wychodzimy w pn grill u znajomych a ja bede o wodzie :) ale nie moge byc szczesliwsza z tego powodu :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie wam , ja przerzywam kryzys , czuje sie beznadziejna, do niczego ,mało wartosciowa, ze nie moge dac dziecka mężowi i sobie i nie pocieszajcie mnie... musi mi poprostu minąć, ale nie wiem ile to potrwa zostaniemy juz tylko we 3 w tej gornej tabelce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwile :) Jestem po uSG, wszytsko jest ok z dzidziusiem :) Na 80% jest dziewczynak, wiec nie na 100, narazie wiec sie nie ekscytujemy :) probujemy :) Za 3 tygodnie mam powtorke bo Malenstwo bylo zbyt nisko ulozone i za duzo plynu na sobie mialo by zdjecie porobic, wiec zostanie tez plec potwierdzona... Tymczasem....buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my sie juz 9 miesiecy staramy i tez nic (poza tą jedną stratą)... Anno, bedzie dobrze! ja w poniedzialek odbieram wyniki meza i swoje a we wtorek do lekarza ide na konsultacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia wrozka Dora przepowiadala dziewczynke :D:D:D Cudnie! Anna 8 miesiecy to na prawde nie jest strasznie dlugo! mam znajomych, ktorzy sie 1.5 roku starali, teraz maja piekna dziewcznke! ja mialam takie same mysli, kilka razy nawet ryczalam ukochanemy w rekaw,ze jestem wadliwa, beznadziejna. ale on zabronil sie uzalac i zabrac za pozytywne myslenie, bo inaczej to nic z tego nie wyjdzie! Anna kolejny cykl przed wami, inne lekarstwa, musisz wierzyc ze sie uda! Tosia, na pewno wyniki beda dobre! uspokosz sie i zaraz bedzie dzidzia! Asia, super zdjecie na facebook! niesamowite!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Znów zaczynam dzień na cafe? Gdzie się wszystkie podziałyście? :) Ja mam sajgon w pracy, teraz studenci mają wykład więc jest chwila przerwy, ale zaraz pewnie znów się zacznie. Dorka czekamy więc z niecierpliwieniem na wynik bety. Ważne, że lekarz widzi jakieś zmiany, które mogą wskazywać na ciążę. Do tego test pozytywny więc tylko się cieszyć. aska.osa super by było gdyby była dziewczynka, bo coś ostatnio dużo chłopaków się rodzi :) anna i Tosia 🌼 Zmykam, bo znów mam atak studentów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D:D:D:D Dorcia jeszcze raz gratuluje z całego ❤️ a beta na pewno wyjdzie ładna :D Asia gratuluje córeczki wreszcie jakieś dziewczynki się pojawiają :D:D Ania weź się w garść nie wolno Ci się załamywać jesteś wartościową kobietą masz przy boku ukochanego mężczyznę który cię we wszystkim wspiera doczekacie się upragnionego maleństwa zobaczysz 👄 na topiku widzę że same wróżki są :P:P Kasia niech studenci dadzą odpocząć kobiecie w ciąży a nie stale przylatują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekna pogoda dzisiaj, nareszcie :) Dzien na sloneczku poza domkiem sie szykuje :) Dzieki dziewczyny, ja narazie sie nie przywiazuje do mysli ze dziewczynka, jakos narazie moje Malenstwo to po prostu Maly Nicpotek :) a za 3 tygodnie powtorzone bedzie usg, bo sie ukrywalo bardzo nisko w najwiekszych skupiskach mazi i plynu :) woec zdjecia tez bardzo rozmazane, ale za 3 tyg znowu sobie obejrze mojego Skarba.... Milej niedzieli dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka Aj z tymi studentami. Ktoś krzyknie, że ma notatki, a reszta już xeruje :D Nie ważne co, nie ważne z jakiego przedmiotu. No i kolejka się u nas tworzy od razu. Ale xerować to ja mogę, szczególnie takie luźne kartki. hop w podajnik i już. Gorzej z książkami. No i dziś mąż mi pomaga więc nie jest źle. A maluch strasznie się wierci więc dobrze, że mam pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!!! Co za piekny dzien za oknem! slonko dzis swieci na calego, normalnie lato! my dzis bylismy u tesciow na obiedzie i bylo bardzo fajowo! milo sie zawsze spotkac z rodzinka :):) teraz relaksuje sie w domku, spiaca strasznie jestem, bo jakos w ten weekend jak glupia budze sie o 7 rano i juz nie moge spac! Nie wiem za bardzo co robic, bo wlasnie dostalam maila od mojej gin w pl i zalecila aby przestac brac metformine i brac tylko jeden duhpaston, a tu mi kaza kontynuowac z metformina i brac dwa duhpastony... no i co ja mam teraz zrobic??? Mielego wieczorka wszystkim zycze! buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie i wpadam postawić pewne osóbki do pionu!! magda// głowa do góry, my też przeżywaliśmy już kilka razy kryzysy. Przedłużające się starania jakby nie było to stres dla obojga partnerów, oczekiwanie, potem rozczarowanie i tak w kółko. Emocje udzielają się każdemu. Potem jeszcze dochodzą badania, wizyty itd Faceta może to przerażać. Magda musicie sobie szczerze pogadać, bo jesteście ze sobą nie tylko wtedy kiedy jest dobrze, ale również wtedy kiedy jest źle. Wyjaśnijcie sobie wszystko na spokojnie, bo w tej walce o dziecko potrzebne są przecież dwie osoby. Trzymam za Was kciuki ❤️, że pokonacie ten kryzys, który teraz przeżywacie. anna999 spokojnie, nie jesteś beznadziejna i nie wiem czego tak o sobie myślisz. I wogóle nie patrz na tą dołującą tabelkę, z której się zresztą wykreśliłam ;) Anna my staramy się trochę dłużej niż Ty i też jak narazie nic nam nie wychodzi. Ale muszę Cię trochę doprowadzić do pionu, weś się wreszcie porządnie za wasze leczenie. Tyle czasu minęło, a ty drepczesz w miejscu. Narazie wiesz, ze słabo rosną Ci pęcherzyki, masz niski progesteron i co więcej?? Wypisze Ci badania które ja zrobiłam od grudnia, część zlecił mi lekarz a część zrobiłam sama: mąż: badanie nasienia, usg jąder, usg prostaty, Mar test, posiew nasienia ja: monitoring owulacji, hormony, test PCT, wymaz z kanału szyjki macicy potrzebny do HSG, HSG, przeciwciała ANA1, ANA2, ASA. Zamiast wmawiać sobie, ze jesteś beznadziejna przebadaj na początku Twojego męża. Anna ty przynajmniej wiesz, ze masz problem z pęcherzykami, a ja jeszcze kilka tygodni temu nie wiedziałam nic, bo wszystko było ok. Ale dzięki temu, że drążę temat dziś już wiem, ze mam przeciwciała i będę musiała brać sterydy, żeby zajść w ciąże i nie poronić. Nie poddawaj się tylko walcz!! Mnie dopadło to czego najbardziej się bałam ta cholerna immunologia, ale nie poddamy się razem z mężem i będziemy walczyć do końca, dopóki będzie chociaż cień nadzieji. P.S. Muszę się Wam pochwalić, ze byłam z siostrą na szkole rodzenia. Polecam każdej ciężarówce taki zajęcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam :) jesteśmy bardzo zadowoleni z wypadu w góry :) Asiu super, że bedziesz mieć córeczkę:) ja już się nie umiem doczekać czwartku :):) Dorka ale mnie nastraszyłaś tym testem negatywnym ale całe szczęście drugi wyszedł pozytywny więc mogę głośno powiedzieć GRATULACJE!!! :D:D:D:D:D Neti gratuluję podejścia do sprawy, nie można się załamywać bo Wasze marzenie się spełni :) dziewczyny jak nie pomaga Wam tebelka staraczek tylko denerwuje to można ją skasować, ważne żebyście pisały dalej z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D:D:D Grażka Witaj po długiej przerwie dawno Cię nie było :D:D:D Polusia wstawaj :D:D i jak się dziewczynki czują dzisiaj :D:D ja wczoraj sobie pospałam bo coś mnie brzuch pobolewał ale jest już dobrze właśnie skończyłam piec naleśniki jak ktoś ma ochotę to zapraszam do mnie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) sylwinka - nooo podziwiam ze tak Ci sie chcialo nalesniki robic :) mi zawsze cos sie kleja do patelni i niezbyt czesto robie :p ale zjesc to chetnie zjem :p ale upal sie robi,u nas juz o 9 rano goraco bylo jak po bulki szlam dorka - o ktorej bedziesz miala wyniki z bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri pociesze Cię u nas też jest upał :D:D:D:D musiałam zrobić naleśniki bo moim dzieciom obiecałam małemu i dużemu dziecku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka - palce lizac :p, dobra z Ciebie mamusia :) aska - teraz doczytuje, ze moze dziewczynka bedzie jupiiiiii :D ja wczoraj wysciskalam od brata trzymiesieczna coreczke,sliczna laleczka z niej i tak fajnie piastki miala zacisniete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, hey u mnie tez cieplo, choc wczoraj to myslalam ze sie rozplyne w tym upale :) Magda i Anna, tak jak pisala Neti, nie wolno sie poddawac i trzeba walczyc, ale razeem z mezem bo to Wasza wspolna decyzja o dziecku i wspolna walka. Mysle ze nie duzo my tutaj pomozemy, bo najwazniejsze zeby miec wsparcie w mezu i wsparcie jemu takze dawac oraz obrac jakis plan dzialania razem z lekarzem...... Ja dzis obiecalam upiec mezusiowi sernik, wiecbede musiala sie niedlugo za to zabrac :) Dorka, tak to jest kazdy lekarz leczy inaczej, porozmawiaj z Twoim lekarzem tutaj o tym metformine, czy nie mozesz odstawic, bo wolalabys itd, ale duhpaston u na Twoim miejscu bym nie zmniejszala, dwie tabletki dziennie to jest bardzo mala dawka i tak bym pozostawila... No i kochana, odzywiaj i odpoczywaj nam duzo, nasza nowa mamusiu :) Grazka, Sylwinka i SUri helooooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, Sylwinka, Suri 🌻🌻🌻 Gdzie się reszta podziewa? gdzie Dorka?? Straszne pustki dzisiaj :( Ja byłam na zakupach i poszłam do fryzjera podciąć włosy i zrobic henne na brwiach :) teraz jem arbuza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sernik upieczony, ogromnisty wyrosl :) ciekawe czy bedzie tak smakowal dobrze jak wyglada :)) Grazka, my dzis mamy w Uk wolny dzien od pracy, wiec Dorka wypoczywa z ukochanym zapewne na lonie natury :)) Ale gdzie reszta sie podziewa...hmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×