Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Asia taki sernik bym zjadła :) pewnie jest przepyszny :) No to Dorka jest usprawiedliwiona ;) a reszta ma kreche jak nie wiem co :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie wieczorowa pora :) U nas dzus wolne, a ja od samego rana latam jak w ukropie, aby wszystko zalatwic, rano beta i mialam miec dzis wyniki, ale nie mam :( no wiec cierpliwie czekam do jutra. Potem bylam na zakupach z kumpelka, ostatnie przygotowania do baby shower w niedziele :) nakupowalam kilka przeslicznych sukieneczek dla malutkiej mojej bratowej :D:D:D:D no i po zakupach poszlismy na obiad ze znajomymi, i dopiero do domy dotarlam. jestem spiaca i strasznie mnie mdli :( chyba mi cos ten obiad zaszkodzil... bo na ciazowe mdlenia to przeciez jeszcze za wczesnie :D:D:D moj ukochany nadal jakos nie moze uwierzyc, wiec czeka na wynik krwi... myslalam ze dzis bedziemy juz tak na 100% swietowac, ale musimy czekac do jutra :) ale ja i tak wiem swoje :D:D:D neti dobrze piszesz, nie mozna sie zalamywac, oczywiscie smutki od czasu do czasu sa naturalne, ale trzeba wierzyc! jak mi sie udalo, to wam wszystkim sie uda! buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj tylko wpadam powiedzieć cześć i zmykam do mamy :) ranek miałam ciężki bo wymiotowałam :( ale już jest dobrze :) Milego dnia dziewczynki, wpadne później. Dorka te wyniki to tylko formalność :D my wiemy że jesteś w ciąży :) ale faktycznie ze świętowaniem lepiej poczekać na wynik bety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim! No i wszystkiego naj naj w dzien mamy :):):) Ja wynikow jeszcze nie mam, ale mam nadzieje ze bede juz niedlugo i zaczniemy swietowanie w dzien mamy :) ale byloby super! U nas dzis ulewa za oknem, cala mokra przyszlam do pracy :( A co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Dorcia świętowanie tylko z szampanem Piccolo :D:D wszystkiego dobrego z okazji dnia mamy :):) u nas dzisiaj ma być 30 stopni i świeci słońce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego dla mamus i przyszlych mamus :) dorka - Ty juz chyba nawet bez bety mozesz swietowac :D macie tez tak,ze wszedzie widzicie kobiety z brzuchem??ja chyba z 20 wczoraj widzialam :) grazka - skad te mdlosci Ci sie wziely??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI ja widze wszedzie brzuchate i male dzieci :) Nie mam @, wiec na pewno sie udalo, a bete robilam aby ukochany w koncu na 100% uwierzyl, bo on nadal boi sie ze zacznie sie ekscytowac i okaze sie ze nie wyszlo... ale ja wiem ze sie udalo :D:D:D Biedna grazka, mam nadzieje ze juz przeszlo i nie wroci. Ja wczoraj sie nie za dobrze czulam mdlilo mnie przez jakies 3h, ale to chyba jeszcze za wczesnie.... A jak wy sie czujecie dziewczynki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz ok :) jak do pracy nie chodze to zadnych boli i dolegliwosci :) po ostatnim 3 dniowym bolu glowy z pracy mam dosc i nie teskno mi tam :) moze Cie dorka omina dolegliwosci i jak masz siedzaca prace to nie bedziesz sie czula po pracy jak wycisnieta gabka ;) i fajnie ze znow kolejna osoba w tabelce bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No suri mam nadzieje ze bede sie dobrze czula, bo chce pracowac do konca! Ja mam siedzaca prace, ale za to troche stresujaca :D:D:D Ale ja lubie jak sie duzo dzieje i mam duzo na glowie :) Jezeli bede miala termin koniec stycznia, to zamierzam pracowac do pierwszego tyg w styczniu... ciekawe czy mi to sie uda.... czy chodzicie moze na jakies aerobiki, jogi dla ciezarnych? Tak sobie myslalam aby sie zapisac na joge... aby troche wzmocnic miesnie... co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka - ja tez lubilam,ale do czasu ;) dzidzia sama sie dopomniala odpoczynku,tyle masz lepiej ze siedzaca praca :) ja chce chodzic do szkoly rodzenia gdzies w lipcu i przymierzam sie do chodzenia na basen przynajmniej raz w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do szkoly rodzenia bedziesz chodzic z mezem? Ja tez bym chciala ale to pozniej, a na poczatku chcialabym chodzic na jakies zajecia dla ciezarnych... wiem ze odradzaja w pierwszych 3 miesiacach :( no wiec poczekam. Prace mam siedzaca, na szczescie :):) Ale ostatnio tez mialam 3 dniowa migrene :( ale to chyba z przejecia! Kurcze, caly czas nie mam wynikow! Chyba zaraz do nich zadzwonie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja pisze z pracy... pozdrawiam wszytskie przyszle i obecne mamy z okazji dnia mamy:) ja dzisiaj mam 15 dc staranka byly w 11, 13, 14 dc, wczoraj jajnik bolal mnie przeokropnie a pare dni przed sie rozkrecal;p, wszytsko w porzadku, spedzilismy super weekend nad oceanem ze znajomymi;) teraz czekam na wyniki do 8 czerwca:) moze jeszcze dzisi i jutro sprobujemy dla pewnosci, o ile bedizemy mieli sily i nie wyjdziemy do znajomych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki 🌼 Zajrzałam się przywitać. Nie wiem jaki dzień będzie, napewno mam do poprawy dwie prace lic. Drukarka mi zaczęła fiksować więc tylko poprawię, a wydruk zostawię do jutra jak serwisant przyjedzie i naprawi. U nas dziś okropnie gorąco. Na dodatek mąż zabrał samochód i musiałam się przyczłapać do pracy na piechotkę. Zajrzałam na targ, kupiłam 2 pary majtochów bawełnianych, stanik, dół od kostiumu kąpielowego (górę mam) i rybaczki :) A mężowi.... rzodkiewki :) Zmykam na kawkę. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwonilam! Az mi sie rece trzesa :D:D:D No wiec bede mama w dzien mamy! Dziewczyny, normalnie mam ochote skakac z radosci i biegac po firmie krzyczac ze sie udalo!!! Mam bete 4,7 czyli taka na 2 tydz ciazy!!! Kupie dzis jakas cudna karteczke i wrecze ukochanemu, tak jak zawsze planowalam i bedziemy swietowac! kupie mu tez takiego malego szampana! Dziewczyny nie wierze i nie potrafie opisac jaka jestem szczesliwa!!!! Wszystkim Wam strasznie dziekuje za wsparcie, bo bez was byloby mi o wiele trudniej przechodzic przez wszystkie wzloty i upadki! Jestescie przecudowne!!!!! Staraczki, nie poddawac sie! Bede was wspierac, bo wiem ze mi to pomagalo! Wolalam sie tu wam wyzalac a szczesliwa wracac do domu i nie zadreczac ukochanego! Wiec duzo nam to nieprzyjemnosci w zwiazku zaoszczedzilo! Ja tak uwazam, a wy mnie zawsze rozumialyscie i wspieralyscie dobrymi slowami! I za to was uwielbiam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia rzodkiweki mmmmm:) sama chyba kupie :) Dorka a Wy w tym cyku ile razy??? chyba bardzo czesto???? pamietasz w ktore dni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Dorka gratuluje;) teraz mozesz oznajmic to chlopakowi:) pewnie juz czeka na wiesci kup takie male buciki:) albo cos w podobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi my dawalismy jak szaleni :) mialam dwa dni ze nie za bardzo mialam ochote, ale ukochany nie odpuscil. Od 9dc do 19 z jednym dniem przerwy :D:D:D A poz test owu mialam 16dc. Agi nie odpuszczaj, do znajomych mozecie sie wybrac za dwa dni... romantyczna kolacja, kieliszeczek winka, aby wprowadzic sie w nastroj... bedzie cudnie! My tak robilismy, bo inaczej to bysmy pewnie poszli spac :D:D:D Agi, i to byl pierwszy taki cykl, ze nie odpuscilismy... no i sie udalo! Wczesniej to byla jednodniowa przerwa to tu to tam.... ;) Kasia uwielbiam rzodkiewki! pycha! To dzis zaszalalas! Fajnie ze macie cieplo, u nas ulewa :( Ale jak dla mnie to najpiekniejszy dzien pod sloncem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mamusia jeszcze raz gratuluje z całego ❤️ no i Dorcia w końcu uwierz w to że mamusią będziesz oooooooooooo i urodzisz w styczniu ślicznego zdrowego bobasa :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dorka sciskam Cie mocno :D az mi sie japa cieszy :) zasluzyliscie,kurcze ja bym nie wytrzymala i do mamy zadzwonila :) swietny prezent na Dzien mamy dla Ciebie i dla Twojej mamy ze bedzie babcia z mezem bede chodzic gdzies ok 26 tygodnia :) mykam na zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wierze! Wierze! Teraz ukochany tez uwierzy i bedziemy szalec z radosci dzis! Mysle ze on wierzyl, ale jak to facet potrzebowal 100% potwierdzenia!!!! Agi kupie kartke i moze jakis maly prezencik, buciki, albo sliniaczek i mu dzis dam! Musze tylko sie powstrzymac aby mu nic nie powiedziec jak bedzie do mnie dzwonil :D:D:D Powiem ze nie mam jeszcze wynikow - to takie male klamstewko ;) ale za to bedzie super jak wroci wieczorem do domku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Dorka gratuluję raz jeszcze z całego serducha :) A rzodkiewkami się podzielę. Proszę bardzo OOOOO - takie okrąglutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czyli jednak chyba trzeba duzo i czesto:) moze nie powinnam odpuszczac do chociaz 17 dnia cyklu albo 16...czyli jakies 3 dni jeszcze, ale nie wiem czy pic winko, jedna lamka na endometrium by nie zaszkodzila:) a co z kolacja nie wiem sama..goracych kapieli razem tez juz nei bedziemy zazywac, bo za goraco byc nie moze;), po powrocie od znajomych jestesmy juz bardzo nastawieni na dziecko, na pewno bardziej maz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecalam ze nie powiem, nie chce przez tel, choc kusi strasznie! Moze jej powiem za 3tyg jak bede w domku w pl :) musze tylko ja poproscic aby sie nie wygadala tacie i calej reszcie bo im powiemy w lipcu :) moj tata dopiero wraca do domu w lipcu i tez chce mu powiedziec jak bedziemy razem a nie przez tel :) Mama pewnie bedzie plakac a ja razem z nia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neti bardzo dziekuje za szczegołowe badania, ale poczekam jeszcze na wizyte u lekarza za tydz a moj maz w czwartek idzie na badanie plemniczkow wiec zobaczymy, nie chce robic badan na własna reke bo jest ich mnustwo, bede gadac z lekarzem co dalej robimy jak on to widzi itd, na ost wizycie nie pogadalismy bo była \"nadzieja \" ciąży , wiec co mogł mi powiedziec , na zaś? to bez sensu , na zas to mi wypisał kolejne leki, jeden + to endometrium i jajniki sa oki , a pare mc temu endo było złe. Walczyc nie przestane to jest pewne , ale tą @ przezyłam strasznie , jeszcze naszym znajomym sie udało i to mnie wbiło , ciesze sie ale same wiecie jak to działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi nie przejmuj sie takimi detalami... Ja tez na poczatku nie pilam w owu, nie bralismy kapieli razem tak czesto jak zawsze, i nic... nawet myslalam czasmi podczas serduchowania.... Dwa ostatnie cykle postanowilam zyc normalnie, tak jak zawsze i jak mialam ochote na winko, to sobie wypilam :) no i sie udalo! Przeciez nie masz zamiaru obalic butelki, tylko kieliszeczek, dla lepszego nastroju! Agi, nie odpuszczaj do 18-19dc! Powaznie! Ja wiem ze ty masz wszystko regularnie, ale nigdy nie wiesz na 100% czy owu sie nie przesunie... Oj mocno bardzo trzymam za Ciebie i za cala reszte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka fantastyczne wiesci. Jeszcze raz gratuluje. To czeka Cię romantyczny, pelen radości wieczzór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka raz jeszcze gratulacje!!!!!!! No to juz miesiac ciazy za Toba, widzisz jak czas w ciazy leci :)) Kiedy idziesz do lekarza i co z zdecydowalas z tymi Twoimi lekami? Oj, mama Twa bedzie plakac, pamietam jak moja mama plakala...haha super :) No i oczywiscie wszystkiehgo najlepszego z okazji dnia mam dla brzuchatek i staraczek naszych!!! Aga nie odpuszczaj jeszcze, maja byc przytulanki jeszcze min 2 dni!! Super ze wypoczeliscie sobie nad oceanem, relaks zawsze pomaga :) A u mnie za oknem slonce ale wiatr strasznie silny i zimny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna niestety te wszystkie leki sa super, ale zabiera to troche czasu zanim zaczna 100% dzialac. Ja zaczelam kuracje metformaxem pod koniec grudnia a dopiero dwa ostatnie cylke byly OK! Ale najwazniejsze ze dzialaja! Nasze ciala potrzebuja chwili na dostosowanie sie do wszystkiego, ale jak juz uznaja ze sa gotowe to dzieja sie cuda!!! Anna masz dobrego lekarza, juz Ci pomogl wiec to tylko kwestia czasu! Potrafie sobie wyobrazic, jak ciezki byl dla Ciebie ten cykl, w szczegolnosci ze gin powiedzial ze jest szansa, ja tez taki jeden mialam! Ryczalam jak glupia jak dostalam @! Ale chlopak nakrzyczal, doprowadzil do porzadku i powiedzial zebym lepiej zbierala sily a nie ryczala, bo z lez dzidzi nie bedzie :D:D:D No i mocno przytulil i dal czekolade! Od razu bylo lepiej! Super ze maz sie bada! Na pewno bedzie mial dobre wyniki! Dawaj znac do lekarz powiedzial po wizycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×