Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Jak na razie biore metformaz... poczytalam troche o tym leku i dotychczasowe badania wykazaly, ze on nie szkodzi, pomimo ze jest na cukrzyce i oby nie bylo szoku dla organizmu, lepiej chyba kontynuowac. Kobiety po nim nie ronia, a jak sie go odstawi to jest szok i zdazaja sie poronienia... no wiec biore jak na razie, 1 czerwca wraca lekarz u ktorego bylam pierwszy raz jak sie tu wybralam i zapytam co on mysli... no i oczywiscie duhpaston 2x1. Ide do lekarza w ten czwartek, ale nie wiem w sumie po co... Troche mnie ostatnio naciagnal, bo wizyta miala byc £50 a podliczyl mnie £100... bo zrobil mi usg, ktorego zupelnie nie potrzebowalam.. troche sie zawiodlam... ale za to nic nie place za ta wizyte w czw a tez bede miala usg... Chce zobaczyc czy zarodek w dobrym miejscu jest... w ktorym tyg powinno sie isc do GP? Jakto miesiac?? dopiero 2 tyg.. liczy sie od om te tygodnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeżywam właśnie atak studentów!! Przychodzą, wysyłają maile aaaaaaa... Już mam 5 prac do poprawy, wydruku, oprawy itd na sobotę. Tragedia. Zabieram się do pracy, bo będzie kiepsko. Jeszcze dostaję mega \"kopniaki\" od Wiktorka, chyba z okazji dnia matki :) Buziaki, spróbuję się odezwać później jak zrobię sobie przerwę na jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, maly w ten sposob chce sie przypomniec no i tobie ze to Twoj dzien :D:D:D Sylwinka, mielgo dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak ide do znajomych dzisiaj, nasz przyjaciel ma urodziny i chcemy go odwiedzic, jednak ni ebede pic, przyznam sie otwarcie z jakiego powodu:) ide na przerwe jestem glodna strasznie!!!!!!! Asia tez tak mysle, ze jakies 2 dni jeszcze by sie przydaly, ale musze powiedziec, ze moj maz juz jest wykonczony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka, Twoj zarodek ma 2 tygodnie, czyli jestes 4 tyg w ciazy, tak sie liczy od ostatniej @ :)) Do GP powinnas isc tak 7-8 tygodniu ciazy, wtedy wyznacza Ci polozna, bedziesz musiala troche poczekac na spotkanie z nia i ona wyznaczy pierwsze usg ktore powinno sie odbyc w 12 tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, czyli do GP za jakies 2 tyg? moj prywatny lekarz, bez przerwy robi mi usg i juz pierwsze, a raczje drugie bede miala w ten czw. W sumie nie za bardzo chce, bo po co... Kupilam piekna karteczke dla chlopaka, wydrukuje wyniki bety i dzis mu dam :D:D:D oj cos czuje ze bede ryczec, bo wybierajac kartke mialam mokre oczy :D:D:D Agi, zawsze mozecie wczesniej wyjsc od znajomych ;) a maz niech zbiera silki, bo szkoda przegapic szanse.... zaatakuj go na szybki numerek :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wyjdziemy wczesniej..w tych dniach nie mam ochoty na wyjscia..Dorka obserwujesz juz jakies objawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Dorka, najlepiej za 2 tyg idz do GP. Polscy lekarze robia zazwyczja na kazdej wizycie usg, szczegolnie jak sie chodzi prywatnie, nic to malenstwu nie szkodzi a dobrze miec taka kontrole szczegolnie w pierwszym trymestrze. Aga, to dzis Ty sie zajmujesz mezusiem, a o odpoczywa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak nie szkodzi to niech robi te USG:D:D:D Agi nie mam zadnych chyba objawow, poza tym ze nie moge sie powstrzymac od jedzenia truskawek i nie moge wachac curry, a zawsze uwielbilalam... no i wcozraj mi niedobrze bylo przez jakies 3h... No i chodze czesto siusiu :) Agi nie popuszczaj. Jak wrocisz do domu i nie bedziesz miala ochoty, bo bedziecie zmeczeni, to pomysl o dzidzi i na pewno ci sie zachce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka przeczytałam, że kupiłaś dla chłopaka kurteczkę i myślę sobie - oszalała - już wie, że to będzie chłopak i zaczęła kupować ubrania :D Tak to jest jak się za szybko czyta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore caly kopleks for mum to be :) juz od kilku miesiecy. tam jest kwas foliowy i cala masa innych witamin. Chlopak bedzie mi teraz robil salatki owocowe codziennie rano na sniadanie :):) Kasia kurtki nie kupilam jeszcze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przykladna, jak najbradziej :D:D:D Dla dzidzi wszystko jak najlepsze musi byc :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczysz dorka ze te truskawki to na dziewczynke beda ;) ja sie zajadam ogorkami malosolnymi,truskawki tez lubie ale jak mam wybor wole ogorasy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupelnie nie mam ochoty na slone :D:D bedzie mala maja :D:D:D bo okazalo sie ze ukochany nie chce julii, bo w angli beda wymawiali dzulia, a nam sie to nie podoba, wiec bedzie maja przez y :D:D:D Wlasnie napisalam na innym lutowym forum... i ktos durnowaty mi odp ze mam tak niska bete ze nie powinnam sie cieszyc, bo moj wynik wcale nie oznacza ciazy! Jej jak denerwuja mnie takie posty! Czasami ktos glupoty wypisuje i tylko potrafi zdenerwowac! Ciaza jest powyzej 3 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swietni enapisalam notke i mi wcielo:/ w skrocie napisze:) ze tez biore te same witaminy co Ty Dorka, mam zwiekszony apetyt na truskawki, ale nie uwazam tego za oznake czegos:) bedziesz robila jeszcze raz testy, zeby zobaczyc te 2 kreski??? wyrazne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie :D:D:D Dosc mam testowania :D:D Mam potwierdzienie beta i juz mi to wystarczy :D:D A elektronicznym tescie zniknely mi juz napisy :( a dwa pozostale zzolkly, wiec pewnie je wyrzuce :) Nasza pamiatka bedzie karka z wydrukowana beta :D:D:D Agi, nie odpuszczaj, a zobaczysz za kilkanasie dni tez bedziesz miala ochote na truskawki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrob sobie jeszcze jeden na pamiatke;) nie zaszkodzi:) a w ogole to zrob, zeby byly takie krechy i to daj razem z reszta chlopakowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka, tym co ktos sobie w zazdrosci napisze nie przejmuj sie! Jestes w ciazy, jestes mama i wiesz najlepiej :) Co do truskawek to Suri ma racje, ze bardziej na dziewczynke, wszytskie ciezarne ktore nam i maja obsesje na punkcie truskawek maja w brzuszkach coreczki :) Moje Malenstwo na sam zapach truskawek kopie jak oszalale :) za dwa tyg na 100 sie przekonam czy dziewczynka :) Dorka pytalas o joge itd, nie zaleca sie zadnych cwiczen wzomcniajacych miesnie przed 16 tygodniem ciazy. Pewnie polozna powie Tobie to. A szkola rodzenia zaczyna sie zazwyczaj 2 miesiace przed porodem, ja z mezusiem zaczynam 1 lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska - moje kolezanki,ktore uwielbialy truskawki w ciazy wszystkie maja dziewczynki :) ja jakos tak kupuje truskawki bo sezon dzis zrobilam truskawki z bita smietana i z biszkoptami i to zalalam galaretka,do tesciowej dzis wezme,niech wiedza jaka dobra synowa maja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka my też będziemy mieć Maję jak bedzie córeczka :) super, że Tobie też się to imię podoba :D i cieszę się niesamowicie, że beta pokazała ciążę :) Ja jem truskawki bo sezon się zaczął ale bardziej zajada się nimi mój mąż. ale i tak myślę że córcie bedziemy mieć :) jakoś tak czuję :P wyplewiłam ogródek i teraz zabieram się za obiad i się musze na chwilkę położyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez nazywamy corke Maja, chyba, ze to nie bedzie corka:) niezle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mowie, jakbym juz byla w ciazy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Mala to Zuzia :) Grazka i Sylwinka, jeszcze dwa dni i moze sie dowiemy ktorz mieszka u Was w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia lalka nieduza - tak mowie do mojej bratanicy tez mi sie to imie podoba dla dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie zastanawiam...gdzie sie podziewa Kruszyna i Polusia???? I co tam slychac u Novidy i Mery?? Novida ma 28 usg o ile dobrze pamietam, wiec czekamy na relacje! Halo, odezwac sie prosze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri, a coz ten Twoj maly Davidek lubi najbardziej jesc? Ogoreczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia no już się nie umiem doczekać tego usg :):) Mi się podoba imię Zuzia ale mąż ma koleżankę Zuzię, za którą nie przepada i od razu mi powiedział, że to imię odpada :O u nas więc zostanie Maja ale na drugię chcę dać Zuzanna :) ciężki wybór bedziemy mieć jak się okaze że to chłopak bo nie umiemy się dogadać jeśli chodzi o imię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×