Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Sylwinka mi pisala ze dzidzia zdrowa, ulozona posladkowo, nie widac coz bedzie, ale raczej dziewczynka.... wiecej informacji napisze pewnie wiecej sama Sylwinka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... nie wiem czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta, ale ja Was ciągle czytam...kochane Dorka i Novida... ja pierwszą ciązę też poroniłam i to tak samo, na początku jak poszłam do gin to śladu nie było... ale udało mi się zajść w drugą od razu po okresie który przyszedł \"punktualnie\" i jestem już w 301 tyg... tak więc uda Wam się kochane...trzymam kciuki mocno i ściskam... buzi dla reszty dziewczynek :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia, oczywiscie ze pamietam! Dziekuje za pozytywne slowa, moja gin z pl tez mi napisala ze mam z tego wyciagnac pozytywne wnioski, bo wczesniej nie bylo zaplodnienia, a to wielki krok do przodu :) Gratuluje ze tak szybko po Ci sie udalo, ja zobacze jak bede sie czula, ale na pewno nie zaprzestane staran! Za bardzo marze o dzidzi aby sie poddac. Super ze u Sylwinki dobrze! Zmykam powoli spac i do jutra dziewczynki! buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka dobrze, że się nie załamałaś i masz takie podejście. Mi jest strasznie smutno, że Ty i Novida straciłyście swoje dzieci :( To niesprawiedliwe, że jedni nie chcą i wyrzucają jak kilka dni temu kobieta w woj. dolnośląskim a inni bardzo pragną i się nie udaje :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novida - przykro mi bardzo... Trzymaj się.... Dorcia - ja miałam podobnie, 2 lata temu poroniłam około 6tc, nigdy nie było mi dane zobaczyć mojej kropeczki na usg.... I wiesz, tak sobie myślę że lepiej że teraz to się stało niż kilka tygodni później... Zastanawia mnie ta beta 4 to dziwny wynik i faktycznie mogło być zapłodnienie ale zarodek się nie rozwijał... Natura wie lepiej niż my. Ściskam Cię z całego serca, wiesz że możesz mieć dziecko!!!!!!!! Ja dziś w pracy, wczoraj byłam pierwszy dzień po L4 i było okropnie... Wróciłam wieczorem do domu, wzięłam tylko szybki prysznic, coś zjadłam i zasnęłam od razu.... Czułam tylko jak mnie M przytula :) Sylwinka napisz tutaj co lekarz powiedział, dzidzia chyba dalej się wstydzi :P Ja nie mogę się doczekać kiedy dowiem się kogo tam w środku noszę :) A ostatnio jestem przekonana że to dziewczynka, może będzie Dorotka, a może Emilka :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dorcia 👄 i Novida 👄 bardzo mi przykro że Was to spotkało :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( kochane nie poddawajcie się o marzenia trzeba walczyć ❤️ a więc co u mnie wczoraj później wyjechaliśmy z domu i się spóźniłam 15 minut do lekarza :P ale już czekał na mnie w gabinecie ja mu dzień dobry a on jak zwykle cześć powiedział :D podałam mu wyniki badań zeszyt z moim ciśnieniem no i kazał mi się położyć na kozetce podciągnąć bluzkę żeby brzuszek był na wierzchu :P:P no i moje dziecko waży 690 g jest ułożone pośladkowo więc z takim ułożeniem jest trudno ustalić płeć bo jąderka gdzieś mogą się schować ale prawdopodobnie będzie dziewczynka ale jak lekarz powiedział że może się zmienić jeszcze więc mam się nie nastawiać na dziewczynkę no to tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie wczoraj, bo nie miałam laptopka w domu, wchodzę dzisiaj a tu takie smutne wieści :( Dorcia, Novida tak strasznie mi przykro :(:(:(:( Sylwinka Twoje maleństwo nie lubi się pokazywać :P Nie to co mój ekshibicjonista mały :P Choć fakt faktem, że on już od dosyć dawna jest ułożony główkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia moje na ostatniej wizycie było ułożone główką w dół a na wczorajszej wizycie pośladkowo mój maluch to lubi fikać w brzuchu :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mój Łobuziak już ma tam ciasno, bo tydzień temu już ważył 1323 g i siedzi sobie do góry nóżkami :) A jego ulubioną zabawą jest teraz takie przesuwanie się pod skóra i wciskanie nóżek pod moje żebra.... Wczoraj to aż mnie bolało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Madzia w 24 tyg to już była ustawiona główką w dół aż do samego porodu a to drugie coś lubi sobie fikać :D:D:D ale jak się okaże że to dziewczynka to dopiero mój M będzie miał w domu trzy baby :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dostępie do łazienki to już wtedy musi zapomnieć :P Mój tata zawsze się śmiał, że on sobie musi zorbić swoją, drugą łazienkę, no ale w kamienicy ciężko :P Tak sobie myślę, że mojej koleżanki tata to dopiero miał - 5 bab w domu, bo 4 córki :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka - az 2 razy czytalam co napisalas, szkoda ze to nie byl jednak ten czas dla dzidzi,ale natura wie lepiej!!! wiele dziewczyn napewno uznaloby to za przesuniety @ i tyle, to wczesne stadium bylo moja kolezanka ostatnio miala podobny przypadek,spoznial jej sie @ zrobila test i miala druga blada kreske,po 2 dniach dostala @,znow zrobila test i juz kreski nie bylo,czasem sie tak zdarza dobre w tym wszystkim jest to ze i tak mozecie miec zdrowa dzidzie!!!i napewno tak bedzie pozdrawiam Cie i sciskam mocno! ps.uffff i dobrze ze to krwawienie to jednak okresowe bylo,jest tyle roznych powodow krwawien ze az sama sie wystraszylam jak to czytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi z powodu Novidy...... :( sylwinka - a Twoje malenstwo cos figlarne jest,dalej plci nie pokazalo dobrze ze moj maly zawsze dupke do obiektywu nastawial i bylo widac ;) moj brat to dopiero ma 3 dziewczynki + zona,ktora zreszta wczoraj mnie wkurzyla,bo ciotka sie pyta co zrobimy z dzieckiem jak wroce do pracy a bratowa mnie uprzedzila i mowi,ze duzo jest teraz starszych emerytowanych poloznych,ktore chca sobie dorabiac zajmowaniem sie dziecka, strasznie mi sie przykro zrobilo,bo moja mama jej wynianczyla 2 dzieci ani grosza nie wziela (wiadomo) a ona mi sugeruje nianke platna :( jak mam przeciez mame i tesciowa - szczyt chamstwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale też masz bratową :( a po co ona zresztą się wpiernicza i mówi za Ciebie :O ja to zawsze mówię że są ludzie i ludziska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odparlam jej tylko na to... no wiesz mam jeszcze mame,nie bede obcych ludzi szukac moja mamka tez stwierdzila,ze glupio bratowa wypalila i ze nawet sama by sie nie zgodzila na obca kobite!!ale az mi sie dzisiaj plakac chcialo jak sobie to przypomnialam,te jej slowa,zero wdziecznosci za to co od moich rodzicow dostala i dalej lataja kolo niej zeby tylko bylo jej lzej,fakt ze brat duzo pracuje ale to nie znaczy ze wszystko jej sie nalezy :( aaa szkoda slow ps. z ta moja bratowa to nawet na zdjeciu za dobrze sie nie wychodzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to musisz z każdego zdjęcia ją odciąć :P do mnie mama z początku przyjedzie bo na pewno będzie ciężko z dwójką dzieci jestem ciekawa jak wrócę z maluchem do domu to jak Madzia zareaguje bo teraz niby się cieszy a później może być trochę zazdrosna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasy i brode jej domaluje :p Madzia bedzie taka mala mamuska dla dzidzi,dziewczynki juz w naturze takie macierzynstwo chyba maja :) szkoda ze tej plci nie znasz dzidzi noooo a przeczucie jakies masz??inaczej sie czujesz niz jak z Madzia w ciazy bylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie czuje na pewno z Madzią więcej przytyłam bo przez całą ciążę przytyłam 9 kilo a teraz na razie 2 kilo no i zgaga mnie tak nie męczyła jak teraz w tej ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo to zaszalalas te 2kg ;) ja juz mam 4kg wiecej ide zupke nastawic, z botwinki gotuje dzis :p a TY jedz no wiecej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem normalnie a za dużo nie tyję lekarz powiedział że tak z 8-9 kilo mogę przytyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam na razie bo muszę zawieźć L4 do pracy, a nie chce mi się jak nie wiem na tą pogodę wychodzić :( No ale muszę, bo w weekend to nie lubię jeździć do tej Galerii, bo wiadomo tłumy, ludzie mają wolne to zakupy robią. Jak byłyśmy ostatnio z siostrą i kumpelką na zakupach dzidziusiowych to nie mogłyśmy zaparkować normalnie - cały parking zjeździłyśmy i dopiero na którymś z kolei poziomie było miejsce! Poza tym nic nie załatwię wtedy bo żaden z managerów nie ma czasu, bo trzeba pomóc ludzioma na kasie, albo z tyłu no i tak to jest. A chcę od razu z moimi papierami pozałatwiać, bo już 2 tygodnie jutro będą od naszego ślubu,a ja dopiero z dowodem załatwiłam w tym tygodniu :P Suri ta Twoja bratowa to taka jak była żona mojego kuzyna :P Jej też się wydawało, że je się wszystko należy i w ogóle. A to jak się odnosiła do mojej ciotki to po prostu ręce opadały. A oni z wujkiem im tyle pomogli, bo i mieszkanie wyremontowali i dali kasę na otwarcie jej salonu kosmetycznego. A ona taka była. No cóż tak ja Sylwinka pisała - są ludzi i ludziska :P Ufff ale się rozpisałam :P Ale to dlatego, że wczoraj byłam bez lapka, więc nie mogłam nic napisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............19.05.09..............Lublin ..........26.........0 agi26................. 7/8.06.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................21.05.09..............Londyn... ..28........0 TosiaSamosia........20.06.09..............płd Polski....26...........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............31........23/27.07.2009......... ..27.......syn Polusia86...............29............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................25............06/09/09.......... ....26........??? Sylwinka25.............24..........18.09.2009........ . ...25...... ...??? MERY27.................20............8/12.10.2009....... ..27.........??? Grażka23...............20...........5/14.10.2009........ ..24........syn S.U.R.I..................19............22.10.2009....... ......30........syn Kruszyna2008.........13............04.12.2009.......... ...23.........??? i poprawiam tabelkę bo dzisiaj skończyłam 24 tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............19.05.09..............Lublin ..........26.........0 agi26................. 7/8.06.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................21.05.09..............Londyn... ..28........0 TosiaSamosia........20.06.09..............płd Polski....26...........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............31........23/27.07.2009......... ..27.......syn Polusia86...............29............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................26............06/09/09.......... ....26........??? Sylwinka25.............24..........18.09.2009........ . ...25...... ...??? MERY27.................20............8/12.10.2009....... ..27.........??? Grażka23...............20...........5/14.10.2009........ ..24........syn S.U.R.I..................19............22.10.2009....... ......30........syn Kruszyna2008.........13............04.12.2009.......... ...23.........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dal wszystkich i spokojnego weekendu!! Duzo, duzo slonca dla Novidy i Dorki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja zisiaj jestem w domu i sprztac bede:) moj tata ma 3 corki, nie wiem czy jest ztego powodu szcesliwy czy nie ale nie narzeka raczej:D ja mam przeczucie, ze w tym yklu sie nie udalo znowu....a ka mam to przeczucie, to zazwyczaj sie sprawdza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis tylko na chwilke :) Fizycznie czuje sie dobrze, psychicznie - to roznie, zalezy, ale jest OK! na pewno zaraz sie z tego wszystkiego pozbieram i bede dalej serduchowac jak szalona z ukochanym. On tez strasznie to przezyl i pomimo ze udaje twardziela, to na chwile mu ten blysk z oka zniknal i usmiech nie jest az tak radosny :( Dzis jedziemy pod namioty ze znajomymi! Mam nadzieje ze sie zrelaksuje i o wszystkim zapomne. buzka i mielgo weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze wroci wam ten blysk w oku :D trzymaj sie i szalej pod namiotem :) czasami nie ma tego zlego ... u nas dzis niskie cisnienie i tepa glowe mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×