Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

dobrze ze wyszło ze chociaz maz jest oki , ale ja mam ost złe dni i brak wiary , i pytam sie ciagle czego ja? i najgorsze pytanie ktore mi ost przechodzi przez głowe : a jak nic nie da leczenie ? co potem oj ost nie mam siły juz na to wszystko ........... oczywiscie sie nie poddam ale psychiczny dołek mam jakis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) Sylwinka dzięki za życzenia :) wczoraj mieliśmy super dzien :) Anna cieszę się, że wyniki męża dobre a Tobie szybko mam nadzieję leki pomogą. Trzymam kciuki :) Mój mały łobuziak tak szleje w brzuchu, że wczoraj zasnąć nie umiałam a właściwie nie chciałam bo podobało mi się :) Kruszyna bardzo mi smutno, że jak teraz już nie jesteśmy Ci potrzebne to zrywasz z nami kontakt :(:( właśnie zauważyłam, że skasowałaś każdą z nas z naszej-klasy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna juz kolejny krok do przodu! super ze mezusz ma zdrowe chlopaki! No i wazne ze produkujesz jajeczka! Nie martw sie na zapas! Lekarz spowoduje ze beda pieknie rosly i sie uda. tylko trzeba czekac i wierzyc ze sie uda! Dzien dobry wszystkim! Wstawac leniuchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna ja nie mam pretensji, ze mnie skasowalas:) ale pojaw sie tu, popisz z nami jeszcze!:) choc raz na \"ruski rok\", bo inaczej bedziemy sie martwic! przeciez czlowiek zawsze ma gorsze i lepsze dni w zyciu, nie pal mostow:] jeszcze sie mozemy przydac do wielu rzeczy, chociaz nei wiem do konca jakich:] ale bylo wesolo czasami naprawde, a Twoj nastroj ulegl zmiaie dosc szybko, wiec cos musialo sie zlego stac, chyba... Grazka wszystkiego naj z okazji rocznicy, spoznione ale szczere!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi dzięki :):) też mnie zastanawia co się stało, że tak nagle Kruszyna przestała pisać :( myślałam, że zrobi sobie krótką przerwę i bedzie pisała jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie Grazka, wszystkiego naj naj dla Ciebie i mezulka :D:D:D No ja bylam pewna ze Kruszyna wroci! Myslalam ze moze ma jakas hustawke hormonow, przejdzie i wroci i bedzie dalej wiersze pisac :) Kruszyna trzymaj sie i mam nadzieje ze wszystkie problemy same sie rozwiaza szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka dzięki dzięki :D:D:D Możesz nam polecić jakiś fajny nocleg blisko morza w okolicy Gdańska? ale dzisiaj u mnie paskudna pogoda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja dzisiaj nie śpię już od 6 rano :P Ale od razu wzięłam się za naukę, teraz mała przerwa na spacerek z psem i zakupy, a potem do referatu się biorę i mam zamiar go skończyć dzisiaj już :) Smutno, że Kruszyna nas tak nagle zostawiła - tż myślałam, ze to chwilowe. Mam nadzieję, że wszystko jej się ułoży i jeszcze kiedyś nas odwiedzi tutaj. Grażka wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :) U mnie niestety za oknem też paskudnie - wieje, leje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pogoda tu ni ejest zle przynajmniej:) swieci slonce i jest w miare cieplo, zapowiada sie upalne lato podobno :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia, grzeczna sie mnie posluchalas z ta nauka :D:D:D:D Grazka nie wiem... najlepiej to zostac w sopocie, bo jest najladniej :) Uwielniam SOPOT!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sopot ładny :) musimy tylko poszukać noclegu, pełno tego w niecie, właśnie sprawdzam :) Polusia dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka - dzieki za wczorajszego kopa :)zmotywowalam sie i zakupy zrobilam,poprasowalam i dobry obiadek zrobilam :p dzis tez poprosze,moze byc nawet mocniejszy ;),bo musze do pracy zalegle rzeczy oddac i troche pisania na kompie mam :) grazka - :D Wśród ciągłej życia pogody, niech rozkosz Was oplata, wśród miłości , wiary, zgody żyjcie w zdrowiu długie lata. moze kruszyna ma swoje powody,trudno,ale jakis czas temu padlo tu zdanie na topicu ze czesto dziewczyny,ktore juz zajda w ciaze przestaja sie odzywac, to wlasnie mi sie przypomnialo :( przepis na te pysznosci,ktore wczoraj zrobilam zmotywowana kopem dorki :) : Składniki: 5 piersi z kurczaka 5 pomidorów (ja dalam z puszki takie obrane :p ½ kostki masła 5 cebul 3 łyżki soku z cytryny natka pietruszki sól, pieprz Sposób przyrządzenia: Filety umyć obsączyć, każdy przekroić na połowę, zamarynować w soku cutrynowym. Na patelni rozgrzać masło, obrumienić porcje na złoty kolor. Pomidory sparzyć wrzątkiem, obrać ze skóry, podzielić na ćwiartki. Cebulę obrać, pokroić w kostkę. Na pozostałym z obsmażania mięsa maśle zeszklić cebulę, dodać pomidory i obrumienione porcje kurczaka, dusić razem kilkanaście minut. Przyprawić, posypać posiekaną natką pietruszki i podawać polane powstałym sosem. naprawde pychotka i szybko sie robi :)jedlismy z kasza gryczana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri dzięki :) Ja też myslałam, że Kruszyna wróci, no ale co zrobić :( jak ja mam zły humor to po prostu nie piszę ale nie mam zamiaru Was opuścić :P Suri zrobiłabym chętnie to danie ale po cebuli wymiotuję :(:( Ja dzisiaj mam warzywa na patelni ale musze iść po filety z kurczaka do sklepu a strasznie mi się nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI dzis juz Cie kopac nie bede, bo zasluzylas na odpoczynek :D:D:D Jedzonko brzmi przepysznie! U nas dzis slonko ucieklo i zimny wiatr wieje, a jutro ma padac! idealnie na slub znajomych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka - to moze sama sie zmotywuje,bo naprawde musze to skonczyc a te filety to jeszcze w mace obtoczylam,ze taki fajny sos sie potem zrobil :) na mnie pogoda to bardzo dziala,jak nie ma pogody to nie do zycia jestem :p grazka - pokazywaliscie plytke dzidzi rodzicom juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka - w przyszlym tyg. w srode :) juz nie moge sie doczekac!! i stres troche jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się troszkę stresowałam :) zastanawiamy się czy jechac jeszcze w 30 tygodniu, mąż bardzo chce bo teraz nie udało się zrobić 3D bo nie chciał pokazać buzi a w 30 już chyba się tak nie bedzie wiercic. Ja już nie chce jechać w 30 tygodniu no ale zobaczymy kto postawi na swoim :) do środy szybko zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka - w 30 tyg to by mi sie chyba tez nie chcialo juz jechac,bo blisko do porodu i wazne ze dzidzia zdrowa :) ale fajnie ze tatus malenstwa tak sie cieszy i przejety :) uciekam popracowac cos :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri szybko zleci! Grazka a jakie imie wybraliscie dla synka, bo nie pamietam... to ty bedziesz miala Dawidka? No i SURI jakie ty? Moze wpiszecie imiona do tabelki zamiast syn, bo strasznie mi sie miesza :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrrr napisałam wiadomość i mi się skasowała :( Grażka trzeba było pisać wcześniej to wzięłabym i dla Ciebie filetów :p A mój Łobuziak mały też nie chciał buzi pokazać na 3D, ale tragił nam się super lekarz i kazał przyjść jeszcze raz w sobotę, bez dopłaty i wtedy mały już nam się pokazał :) W sumie myśleliśmy o 3D w 30 tygodniu, ale trochę wydatków nam się nazbierało teraz - zakupy dla synka, narożnik, no i okazuje się że dochodzi do tego telewizorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D:D:D:D:D:D no nic jak Kruszyna nie ma ochoty pisać to nie nikt się prosić nie będzie koniec tematu :D miło było ale się skończyło :P Dorcia co słychać :D Suri mi się też imię Dawid podoba może na topiku będą 2 Dawidy :P:P:P Polusia jak tam idzie nauka co :D Aga a jak tam opryszczka zniknęła Ania z pomocą lekarza szybko zajdziesz w ciążę :) Grażka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz synuś wstępnie bedzie miał na imię Igorek :) Jeszcze ciężko myślimy ale chyba zostanie jednak to imię :) Podoba Wam się? Polusia fajnie miałaś, że mogłaś jeszcze raz przyjechać, myśmy nie mieli takiego szczęścia no ale ważne, że dowiedziałam się że maluch jest zdrowy :) a jeśli chodzi o to 3D w 30 tygodniu to mi też szkoda jest kasy bo wydatków też u nas sporo, też kupiliśmy narożnik, musimy kupić meble do pokoju synusia i całą wyprawkę, stół do jadalni i mase innych rzeczy :) no ale mąż uparty jak osioł więc jeszcze zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka jakoś idzie ;) Choć mały tak skacze, że mnie rozprasza i będę w referacie miała jakies głupotki chyba :P Grażka mnie się bardzo podoba imię Igorek :) Też myślałam o nim albo Wiktorku, ale mojemu M. się nie podobają. Teraz rozważamy Aleksandra albo Darka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ask.osa
czesc dziewczyny :) Przylaczam sie do wszystkiego co Sylwinka napisala,, do pytan rowniez :)) Sylwinka moze Dawidka tez bedziesz miala,tak jak Suri, zycze Tobie bo jak juz pisalam Davidki to najlepsze chlopaki :), mam jednego i jest najlepszy na swiecie :) Wlasnie Grazka jakie imie wybraliscie dla Waszego synka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka, Igorek fajne imie... Polusia ja z Twojej listy nie lubie tylko imienia Aleksander, tzn zdrobnienia Olek....jakos nie trawie, a reszta tez sie mi podoba :) My nie mozemy miec imienia z wyraznym R bo moj maz nie wymawia polskiego r, inny akcent i by byl np Igoarek :) haha... wiec jakby byl chlopak bedzie Tomek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka moja koleżanka tez ma Igorka mi się to imię podoba :) Asia nie ładnie ci w pomarańczowym kolorze :D:D Polusia tylko nie pisz w referacie o skakaniu :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×