Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............19.05.09..............Lublin .........26.........0 agi26................. 7/8.06.09............Londyn........26.........0 Dorka.................26.06.09..............Londyn... ....28.........0 TosiaSamosia........20.06.09..............płd Polski.....26..........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............32........23/27.07.2009......... ..27.......syn Polusia86...............30............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................26............06/09/09.......... ....26........??? Sylwinka25.............24..........18.09.2009........ . ....25...... ...??? MERY27.................20............8/12.10.2009....... ..27.........??? Grażka23...............21...........5/14.10.2009........ ..24........syn S.U.R.I..................20............22.10.2009....... ......30......Dawid koncze dzis 20 tydz :) a co mi tam,imie wpisalam i juz tak raczej zostanie :) jak pierwszy raz o imionach rozmawialismy to niezgadlybyscie jakie mojemu M sie podobalo :) nie podejrzewalabym go o to :) az mi przez gardlo nie przeszloby tak go wolac,dla ulatwienia powiem ze Hemingway tak mial na imie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexisssssssss
Do starań polecam seksowną bielizną :D ze sklaepu http://www.pizamy24.pl lub dla cieżarnych i karmiacych koszule nocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igorek bardzo ladne! No mi sie Olek bardzo podoba, kiedys sama sie zastanawialam :) SURI to niezle :D:D:D:D no sliczne imie :D:D:D:D Tomek fajne bo wlasnie miedzynarodowe. My ten sam problem bedziemy miec, ze imie musi byc podobne w obu jezykach. Dziewczynka z Julii przeksztalcila sie na maja - pisana maya :) a chlopczyk to nie mam pojecia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zniknela opryszczka jest na etapie maslenia sie;D fuuuuj ladne imiona, ladne;) ja z chlopcem mam problem, ale dziewczynka to Maja:] Mysle, ze Kruszyna wroci do nas, wszystko bedzie jak daw niej:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka - bardzo pomyslowe imiona ;) hmmm moze jeszcze zmienie na tego Baltazara ;) gdzies tu jest taki temat o imionach dla chlopca i pojawilo sie tam imie Kosmateusz :D pewnie dzidzia duzo wloskow miala i tak nazwali :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie do starań nie potrzeba seksownej bielizny bo i tak ją później trzeba ściągać :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Baltazar Gąbka i Genowefa Pigwa będzie :D:D:D Aga ładne imiona pewnie tak dam na imię :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri jak maz chce ernescika, to nie mozesz sie sprzeciwiac :D:D:D Sylwinka zgadzam sie ze bielizna to tylko fajny dodatek, nie koniecznosc! Moj i tak nigdy nie zwraca uwagi :) Jak wydam kupe kasy i mysle ze jest super, to nic nie powie a jak kupie gdzies tania na szybciora, to zauwazy :D:D:D:D U nas powoli sie zaczna staranka :D:D:D Na sama mysl juz jestem podekscytowana :D:D:D Juz sie nie martwie ze mi ochota nie wroci :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka -szalej ile wlezie,bo potem z taka talia bąka to troche ciezko jest i czasem niewygodnie a dobra bielizna nie jest zla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj bedzie :D:D:D:D Oczywiscie owu znow mi jakos wypada jak bedziemy na slubie w pl, calkowicie wykaczeni lataniem itp ale zawsz sie znajdzie odrobina silki na szybki numerek :D:D:D:D:D No i podobno wesela sprzyjaja powstawaniu dzieci :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cos czuje ze jak bede w ciazy, to moj bedzie bal sie mnie dotkanac i bedzie sie ze mna obchodzil jak z jajkiem :D:D:D:D W szczegolnosci po ostatnich wydazeniach, oboje bedziemy na poczatku troche przewrazliwieni.... Suri to na lenia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia dlatego jak będzie Aleksander to w skrócie Aleks ;) Dorcia to musimy znowu szyby pozatykać styropianem jak będziesz szaleć ;) Suri coś w tym jest - czasem ciężko i niewygodnie z brzusiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polusia -Alek fajnie,mam w rodzinie Aleksandra i skracaja mu Alek :) hihi tak sobie wlasnie pomyslalam ze jakby moj M tez mial taki brzuch to bysmy sie tylko obijali tymi brzuchami :p i nawet na lenia to mogloby byc ciezko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak sobie mysle, ze jezeli faceci mieliby przez 9 miesiecy byc w ciazy i rodzic, to chyba nie byloby za duzo dzieci :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka się ostatnio śmiała jak u niej była, że jej mężowi jak była w ciązy to też brzuszek rósł, a teraz jak mała ma 2 miesiące to jej zostało już niewiele do zrzucenia, za to on nadal "w ciązy" :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojemu M tez sie troszke w brzuszku przybralo,ale do mojego mu jeszcze daleko,ale objawy ciazy tez ma,mdlosci przy myciu zebow,sennosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no podobno cos w tym jest, ze faceci tyja przy ciezarnych :) Maja wymowke aby tez sei objadac :) no przeciez ciezarowki nie moga same jesc, potrzebuja towarzystwo :D:D:D:D Moj mi zapowiedzial ze w jego przypadku bedzie inaczej, bo jak bede w ciazy to tylko zdrowe jedzonko bedzie w domu :( no i on tez bedzie sie tak ze mna odrzywial, aby mi nie bylo smutno... Oj bedzie maly terror :) bede musiala sie ukrywac z czekolada :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi dorka tylko pamietaj aby wszystkie slady zbrodni usunac po czekoladzie (na buzi,ubraniu itp ;) chyba ze na ogorki Cie wezmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylabym bardzo zdziwiona, bo ja nie lubie kiszonych jedzonek :D:D:D ale nigdy nic nie wiadomo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale same powiedzcie powinno tak być że pierwsze dziecko rodzi kobieta a drugie mężczyzna to by się dopiero działo :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo razem we dwojke :D:D:D Wyobrazcie sobie byc na prodowie z mezem na lozkach obok siebie! ciekawe kto by glosniej darl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×