Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

No, fotki się wgrały więc mogę Wam pokazać co i jak. SALON Tych kabli wiszących z sufitu nie będzie, tych kartonów też :D Pod sufitem ma być zamontowany projektor. Salon, to najmniej uporządkowane miejsce ze względu na to, że mąż nie zdążył rozpakować elektroniki. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7b886b9fd76add86.html Tu też salon - czerwona ściana i mebelki, które tak namiętnie składał niedawno mąż. Tego telewizora nie będzie, szukam chętnych którzy go zabiorą właśnie. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3b07c7a7148e260f.html Tu ta sama ściana z wysuniętych z sufitu ekranem, na którym będzie wyświetlany obraz z projektora (zamiast TV). http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9cc1609f826ea010.html SYPILANIA Kawałek łóżka i lapek, z którego do Was piszę :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8901286edf8c573f.html Łóżeczko dla Wikusia :) Dojdzie pościel (nie rozkładam bo nie ma sensu, żeby się kurzyła), naklejki na ścianę, karuzela nad łóżeczko itd http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4fdbbc999ce1191d.html No i druga str sypialni http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/988a595c28b57a9a.html KUCHNIA Foto z perspektywy wejścia do kuchni http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3430fc3ba17c51f0.html Tu druga strona niewidoczna na poprzednim zdjęciu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3fdb936aa5ec97f0.html I zbliżenie na malutką część jadalną http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4ea84709008f25f7.html No to tyle. Dojdą jakieś obrazy, dodatki i inne pierdółki. Zrobi się przytulniej mam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) kaska super fotki :) ladnie sie urzadziliscie :) wszystko sie podoba mi, oprocz dlugich firan w sypialni, lubie krotkie miec :) a reszta tak ze moge sie wprowadzac :) Co do puchniecia nog to nie pomoge Wam dziewczyny, bowiem nie mam z tym problemu, w najwieksze upaly ubieram czesto adidasy bo najlepiej mi sie spaceruje, wspina itd i nigdy nic sie nie dzialo.... Dorka, no to sie wyszalalas, i dobrze, nie ma to jak mile spedzony urodzinkowy czas, bo teraz duzo energii potrzeba na szalone przytulaski :) Sylwinka a Ty jakas fotke wrzuc, bo zaczynam nie wierzyc, ze Ty w ciazy jestes :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki aska :) Z Sylwinką masz rację - mogłaby się pokazać :) Ja speceruję w japonkach ostatnio non stop. Włożę nogi do adidasów czy balerinek, ale mi gorąco i ciasno. Pojutrze już wizyta u gina, a w czwartek lew :) Ale ja mam wrażenie, że rozpakuję się koło gwiazdki dopiero :( Żadne objawy mi się nie nasilają ani nic. Kicha. A gdzie polazłyście wszystkie? Miałyście mi towarzystwa dotrzymywać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam zawieszony interent, ale juz naprawili! gnojki zablokowali mi ta strone na ktora wrzycilas fotki i nie moge ich zobaczyc :(:(:( Poczekam i poogladam w domu... Asia staranka juz zaczete - taki specjalny prezent urodzinowy dostalam :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia mam tylko nadmuchany sztuczny brzuch :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Kasia super masz w domku :) a firanami sie nie przejmuj ja też mam w sypialni długie firany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia jaka niecierpliwa! zobaczysz jak cie napadna skorcze, to od razu bedziesz na porodowce rodzic! Przynajmniej masz problem z glowy, ze sie nie denerwujesz ze moze to te skorcze juz zaczyanajace porod... mi sie wydaje ze tak fajniej jest jak nie ma nic a pozniej jak dopadnie to raz a pozadnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) my w sobotę też musieliśmy zjesc w domu bo tak padało :) ale za to imprezka była do 2 w nocy i wczoraj troche byłam nieprzytomna ;) zaraz zbieram się do banku załatwić tą zmiane numeru, mam nadzieję, że nie bedzie kolejki i załatwie wszystko. Kasiu super mieszkanko macie, kuchnia cudna ;) wyprzedziłaś mnie z remontem kochana, nam brakuje mebli do salonu (tylko naroznik mamy i pożyczony stół od teściów) i mebli nie mamy też w łazience ale mysle że się to zmieni bardzo szybko:) ja jak narazie nie mam już problemu z nogami, nie solę już i duuużo piję wody niegazowanej więc chyba to mi pomogło bo też miałam mocno spuchnięte ale zobaczymy jak bedzie później. Jestem ciekawa która pierwsza na porodówce wyląduje :) Mam nadzieję, że u Mery wszystko ok i szybko z Maksymiliankiem wrócą do domu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żebym miała jak wrzucić zdjęcia na kompa to bym wrzuciła ale niestety nie mam kabla nawet jak kupowałam telefon to nie dostałam do niego kabla :) Asia a Ty możesz już odbierać mms to bym Ci wysłała fotkę i byś mi wgrała tak jak wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty sie Sylwinka nie smiej tylko fotke rob i wrzucaj :) :) No to pieknie urodzinowo staranka rozpoczete :) Kaska a Ty sie nie martw, przeciez powiedzialam Tobie ze urodzisz w natepnym tygodniu wiec korzystaj z mezem z ostatniego czasu tylko we dwojke :) Mery 😘 dla Ciebie i Twojego malenstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj bo jak czytam jakie jazdy mają dziewczyny po terminie to nie chciałabym żeby ze mną tak było. A u mnie nic nie zapowiada porodu narazie. Sylwinka ależ ja się nie przejmuję firankami :) Każdy ma inny gust i tyle. Ja też myślałam nad krótkimi, ale póki jest grzejnik to są długie. Jak włączymy ogrzewanie podłogowe, zdejmiemy grzejniki to i firanki będą raz takie, raz takie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge juz odbierac mms, wiec wysylas mozesz smialo :) a ja wrzuce do kompa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia oglądam te starsze Twoje zdjęcia i jakie te Twoje zwierzaki cudne :) te malutkie też sobie zostawiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia czekaj cierpliwie, jeszcze nie przekoroczylas terminu porodu wiec sie niczym nie martw! I nie czytaj przez co inne dziewczyny przechodza, bo tylko niepotrzebnie sie denerwujesz! No to widze ze wiekszosc z nas imprezowala w sobote :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka niestety wszystkie maluchy były na sprzedaż. Cieszyłam się nimi 10 tygodni :) My mamy tylko ich mamę - była na fotkach i ich wujka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIA - fajnie mieszkanko urzadzone i wiecie, wlasnie sobie zdalam sprawe ze ja wlasciwie nie mam na kompie zadnych zdjec z brzuchem :( jakies tam mi robili podczas urodzin,ale prywatnie swoich nie mam,tylko filmy z kamery, oj musze M namowic na sesje zdjeciowa w koncu a gdzie wy te zdjecia ogladacie??moze wam jakies sprzed ciazy wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI wysylaj, bo nie mam pojecia jak wygladasz!!! a ciekawa bardzo jestem! Zapisalam sie do gina na czw, ciekawe co mi powie... mam nadzieje ze wszystko bedzie super i moze uda nam sie tym razem! byloby najcudowniej na swiecie! bo mialabym prezent dla chlopaka, moi rodzice przyjezdzaja pod koniec czerwca to bysmy mogli wszyscy swietowac... no i znow sie rozmarzylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia - a te naklejki na sciane kolo lozeczka dodasz tez? sylwinka - normalnie mnie wnerwilas tymi 3 kg :p, ja tydzien temu u gina mialam + 5kg,teraz to juz napewno wiecej a czy myslicie ze kawa wplywa na puchniecie stop? dobrze sie po kawie czuje,bardziej ozywiona,ale nie wiem czy nie zatrzymuje wody. mineralna tez pije i to duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri to czas najwyższy nadrobić zaległości i sesyjkę sobie strzelić :) Wiecie co? Obstawiamy kiedy urodzę? :D Właśnie dokładnie obejrzałam fotki z USG z 11 tyg i wyszło, że: 11tc - termin na 21 lipca 21tc - termin na 24 lipca wg OM - termin 27 lipca No ciekawe :D Pewnie Polusia i tak będzie szybsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia cudaczki małe :) podobają mi się fretki , mają takie fajne buźki :) Suri a Ty masz konto na n-k? my wysyłamy sobie zdjęcia na miala, wyślij mi też swoje zdjęcie: grazyna1985@poczta.onet.pl Sylwinka ja na Twoje też czekam :) jak Ty to robisz że tak mało tyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri a msz konto na naszej klasie?? Kaska ja stawiam na 29/30 lipca :) Dorka, dobrze ze bedziesz miala monitoring, bedziesz wiedziala czy i kiedy bedzie owulka i bedzie DZIALANIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska - nie mam konta na nk :( szukam wlasnie co by nadawalo sie do wyslania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez prosze o zdjecia na dorotad80@wp.pl bedzie juz drugi monitoring :) jak sie nie uda, to zabieramy sie za badanie ukochanego, ale nic jeszcze nie wspominam, aby go nie stresowac! Kasia ja obstawiam 27lipca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri fotki z naklejkami na ścianie nie wyślę narazie, bo... naklejki nie są naklejone :) Były inne obowiązki i jakoś tak się mąż nie wyrobił, a chcę żeby to on zrobił. Jak tylko je przykleimy to zrobię fotkę i Wam pokażę. Ciekawa jestem co z tym porodem będzie. Tydzień temu lekarz mówił, że następna wizyta w środę, a w czwartek to on mnie na porodówce widzi. Pewnie zapomni co mówił ostatnio ale szkoda, że nie dopytałam co miał na myśli. No, chyba że wziął pod uwagę ten pierwszy termin i chce wywoływać poród?? Szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka uda się, uda :) Monitoring + opieka Twojej gin + harce z mężem to musi się udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×