Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Mój lekarz jest przed 40-stką, obrączki nie nosi więc wnioskuję że albo rozwiedziony albo kawaler albo żonaty ale się umawia z dziewczynami :P:P:P Do tego jajcarz z niego fajny :P Lubię mojego doktorka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka to juz wiadomo skad to cisnienie tak skacze :D:D:D:D Oj takich racuszkow bym zjadla! Kruszyna a ty juz mam wolne z pracy, czy caly czas pracujesz???? No moze dzis napadne ukochanego jak sie bede lepiej czula, ale nie za bardzo moge oddychac i to sprawe dosc utrudnia.... No chyba ze napadne a potem powiem ze na leniwca :) Kruszyna a jak piesek? SURI fajowo masz z tym basenem! to bedziesz niezle wysportowana! Porod chwilke ci znajmie z takimi miesniami brzucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu znalazłam tabelkę, daleko była :) Mam nadzieję że dobrą wkleiłam. W piątek skończę 21tc więc jeszcze wpisuję 20tc. NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. Dorka.................30.06.09..............Londyn... ....28.........0 Zmiany ZACIĄŻONE: NICK..............TC....... TERMINPORODU ......WIEK........PŁEĆ Kasia.T21........38...........27.07.2009..........27... ......Wiktor Polusia86.........36...........07.08.2009.........22.... ....Aleksander aska.osa.........33..........06/09/09.............26.... .......Tomek Grażka23.........28..........5/14.10.2009...... 24.. .......Igor S.U.R.I.............26.........22.10.2009..........30 ........Dawid Kruszyna2008....20.........04.12.2009..........23......dziewczynka anna999...........8............????????...............26 .........???????? JUZ PO PORODZIE nick...............poród..........................imię MERY27.......15.07.2009..............MAKSYMILIAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój lekarz jest rozwiedziony i ma drugą kobiete, która jest w ciąży i ma termin tak jak ja ;) i jest coś koło 40-stki ale mi się nie podoba :P:P:P za to jest baaardzo sympatyczny i zawsze wychodze z gabinetu z usmiechem :) Dorka dziewczyny dobrze radzą, sparma to najlepszy antybiotyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka mój M jak był ze mną na usg w 17tc to potem się śmiał ze mnie "Jak ty możesz tak bez obciachu przed tym lekarzem majtki ściągać...." hihihi bo stał tylko za parawanem i widział jak się rozbieram do badania :P Dorcia 🌼 Ja w domku już jestem, na L4 siedzę. Co prawda wolałabym pracować bo dobrze się czuję, ale mam akurat taki układ w pracy że mam być na L4 już do końca. Jak tak chcą to co się będę kłócić, przynajmniej teraz sobie spokojnie z Wami popiszę :D:D:D:D I molestuj chłopa, mówię Ci :) Seksik nawet na ból głowy pomaga :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha!!!! Na leniwca jest najlepiej na łyżeczki, potem raczej się większej ochoty nabiera i może z tego niezła jazda wyniknąć, kto wie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka mój jest lepszy bo on kocha wszystkie pielęgniarki i położne ze szpitala :D:D:D:D:D lubi po prostu ten sport :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka ;) No to super :) przynajmniej wiemy, że facet jest zdrowy :D Suri na jaki kolor pomalowałaś pokoj dla dziecka? ciekawe jak tam Polusia i Kasia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na bol glowy jest najlepszy! Od razu przechodzi! Oj jak tak namawiacie to dzis zaatakuje, a co mi szkodzi :D:D:D Taki oklad na pewno pomoze a nie zaszkodzi :D:D:D No a jak sie chlopak zarazi, to juz trudno.... bedziemy razem w lozku lezec i chorowac :D:D:D Wtedy to na pewno sie uda ;) Kruszyna to fajowo masz ze juz jestes na zwolnieniu! Przynajmniej sie nie musisz stresowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój to mówi że chodzę do lekarza z dłuższymi paznokciami żeby go po jajkach podrapać :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia a popatrzeć będziemy mogli :D:D:D:D:D jak będziesz atakować banana :P no a jak chłopak się zarazi to nie wychodźcie z łóżka tylko się kurujcie razem :D:D:D:D:D:D wiecie ja zawsze myślałam że taki facet po 50 to już nie ma ochoty na seks ale widać że wszystko jeszcze może :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dostałam kilka min temu sms od Polusi więc piszę od razu. Polusi odszedł czop śluzowy. Rozwarcie nadal na 1cm. Skurcze są, ale średnio bolesne. Z rana przyszedł jakiś profesor i zdecydował, że podadzą oxytocynę na wywołanie, ale położna dodała, żeby się Polusia nie nastawiała na to, że szybko zacznie się akcja porodowa. Ja myślę, że Alex czeka na jutro - jego mama ma urodziny, no i zaczyna się znak lwa :) Zmykam czytać co u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kasiu że napisałaś :) Nie zazdroszczę Polusi... tyle czasu w szpitalu leżeć i nic... Może obejdzie się bez oxytocyny, dobrze by było :) Kasiu jak tam u gina? Co powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia biedulko, trzymaj sie dzielnie! Niech juz maluszek wychodzi bo to przeciez chyba mozna oszalec! Skorcze co 5 min to nawet czlowiek sie nie zdrzemnie, a tu cala akcja jeszcze przez toba... Ale Polusia spokojnie da rade! Kasia dzieki za wiesci! Dzieki waszemu pomyslowi jestesmy na bierzaco! Sylwinka, faceci to cale zycie moga! To my przestajemy miec ochote.... Ja nie bede atakowac, przemowie do banana i on sie za atak zabierze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Polusia się namęczy, ale chyba faktycznie Aleks chce zrobic mamie prezent na urodziny :) Kasia a jak Ty się czujesz? masz jakies skurcze? na którą idziesz do gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to pewnie po 50 nie będzie się chciało nawet nogi podnieść :D:D Dorcia trzeba popieścić banana aż będzie gotowy i do dzieła :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedni Ci mężowie będą jak po 50 będziemy miały taką chcicę :D Kruszyna a jak Twoje nogi to wytrzymały :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm Sylwinka... moje nogi mają się dobrze, w końcu w ciąży też trzeba się trochę ruszać :P:P:P Za to M chwycił skurcz w nodze jak było po wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już doczytałam wszystko. Pomacham wszystkim 🖐️ :D Co Wy się uparłyście na tą moją wizytę z rana co? :D Napisałam, że pojadę najszybciej jak się da, a da się... po południu :D :D Już piszę jak jest - mój lekarz (lekko po 50-tce, bardzo przystojny, ojciec mojego kolegi zresztą :D) ma gabinet u siebie w domu. Przyjmuje tam od 16 do 18 niby, ale czasem już od 14 jest a siedzi do ostatniej pacjentki - czasem do 22 nawet. Niestety trzeba jechać, zaklepać kolejkę i czekać. lekarz nie umawia na konkretną godzinę :( Tak więc planuję jechać tam dziś na 15 (mąż o tej godzinie może się wyrwać z pracy dopiero). Zapewne będzie dużo osób więc sobie poczekam. Może wejdę razem z Sylwinką? :) A ja nadal nie rozpakowana. Noc spokojna, teraz znów coś pobolewa, ale to pikuś. Polusi kazałam ściskać nogi, żeby jednak do jutra Alex poczekał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna fajnie Ty w ciąży a mąż ma skurcze żeby tak przy porodzie były my dziewczyny rodzimy a nasi mężowie mają skurcze :D:D:D:D:D:D:D mój przyjmuje w przychodni bo w swoim domu nie ma jeszcze do końca urządzonego gabinetu ma tam tylko usg kozetkę a brak mu jeszcze fotela pięknego :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D i najpierw w przychodni przyjmuje na nfz a później te pacjentki co chodzą prywatnie i mój umawia się na konkretną godzinę tylko oczywiście godzinę ustalam sobie sama z nim :D Kasia ale będzie fajnie jak razem wejdziemy razem zawsze raźniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×