Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Dorka moja siostra miała cesarkę wiec za dużo mi nie doradza ale damy rade wszystkie ;) Suri to fajnie, jak nakleisz naklejki to koniecznie musisz nam się pochwalić. my jeszcze pokoju nie pomalowaliśmy :( ciągle coś innego jest do zrobienia i już się zaczynam wkurzać :o jak tak dalej pójdzie to sama go pomaluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu Ty też się pochwalić musisz :) my farbe kupiliśmy zielone wzgórze z dekorala i chce miec kremowe dodatki. Gdzie Sylwinka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska - zobaczysz czy Twoja dzidzia lubi wode,moja po basenie chyba zasnela bo przestala sie ruszac :) grazka - przycisnij M,ja tez musialam ponaglac troche waham sie z tymi piratami czy maly nie wystraszy sie ludzika z jednym okiem, zobaczcie jeszcze raz na to http://www.babyvip.pl/_var/gfx/768c0924bcc1127ab737de813476487b.jpg czy nie lepiej jakies zwierzatka walnac na sciane??sama nie wiem,M sie uparl na piratow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka pewnie przygotowuje irokeza do przystojnego lekarza :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI mi sie piraci bardzo podobaja, bardzo orgianlny pomysl! Jezeli Tobie i mezowi sie podoba to zawieszaj piratow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri fajni są Ci piraci :) ja jeszcze nie zdecydowałam jakie naklejki przykleję tzn wczesniej miałam wybrane ale to raczej dla dziewczynki a teraz bede szukać :) M musze przycisnąć bo jak tak dalej pójdzie to nie zdązymy do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri fajni piraci, czemu nie jak sie Wam podobaja.... Ja chodze na basen od 16 tyg i moj maly bryka we wodzie strasznie, ze ciezko sie plywa bo ciagle sie smieje, a mezus zawsze ze mna chodzi , iwec podwojny ubaw :) nawet jak kapiel w wannie biore to Maly tak dokazuje :) ze maz przychodzi do lazienki jak do kina... i oglada jak Maly wypina sie, wystawia stopki, dupke, szarpie brzuchem...smieszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to czasem 10 razy sie zastanawiem zanim cos kupie ;) jak piraci beda na sciane to wam wysle zdjecie :) aska - to maly plywak wam rosnie :) grazka - lepiej ta brudna robote typu malowanie,remont na poczatku zrobic i miec z glowy,kupowanie rzeczy do dzidzi zostawiam na pozniej bo to juz sama przyjemnosc bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka jedz do domku, zrob sobie mleczko z miode, mnostwo wit C wez i wygrzewaj sie kochana........ Uciekam do obowiazkow kuchennych :) :) :) Tymczasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem byłam u teściowej a teraz lecę poprawiać irokeza i się kąpać :P:P kto chce umyć mi plecy :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Suri zrób racuchy smaczne były :D dziewczyny nie przejmujcie się ja też nie wiem jak te skurcze porodowe wyglądają bo pierwszą miałam cesarkę ale co tam damy radę nie my pierwsze i nie ostatnie :D:D Asia jak przez masowanie piersi wydobywa sie oksytocyna to aż się dziwię że jeszcze nie urodziłam bo mój mąż kocha je masować :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka -nalezy Ci sie lanie ze wogole do pracy przylazlas!!!! kuruj sie ,praca moze poczekac!!! duuuuzo zdrowka Ci zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajni ci piraci :D:D:D:D My chyba zrobimy jakiegoś Kubusia Puchatka, no bo dziewczynka - wiadomo :) Sylwinka dawaj plecy, odwróć się to Ci umyję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna - kubus puchatek jest super :) zreszta tyle fajnych naklejek w necie ze ciezko sie zdecydowac,jak cos wybierzesz daj linka zebysmy zobaczyc mogly :) fajne takie zakupy i taka radosc w oczach mojego M na widok tych piratow :D duze dziecko z niego wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja zmykam. Za chwilę powinien przyjechać mąż i jedziemy. Od Polusi nowych wieści nie mam. Napiszę po powrocie co i jak u mnie. Sylwinka szykuj się, miejsce w kolejce Ci zajmuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie szukałam naklejek i podobaja mi się takie : http://www.allegro.pl/item683083525_naklejki_mikino_fiki_miki_xxl_2_5m2.html http://www.allegro.pl/item683084866_naklejki_mikino_zabulinki_xl_1_5m2.html http://www.allegro.pl/item685601193_naklejki_mikino_piraci_xxl_2_5_m2.html nie wiem na jakie sie zdecydujemy i w jakim rozmiarze. Dorka jutro do pracy nie przychodz, lepiej wygrzej sie w domu bo nigdy nie przejdzie. duzo zdrówka dla Ciebie 🌻 Sylwinka powodzenia u lekarza, oby powiedział że nie potrzeba pic jeszcze raz glukozy. Kasia Ty też daj znać zaraz po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naklejki fajne, aż się uśmiech sam na usta ciśnie :) Kurczę, a ja znowu głodna jestem.... Normalnie spalanie to mam błyskawiczne! I tylko 3 kg przytyłam, więc idę coś zjeść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super naklejki :D:D:D miałam iść pod prysznic ale jakimś trafem zawędrowałam do pokoju gdzie mąż spał obudziłam go no i dopadłam :P:P:P:P a po poszłam się kąpać :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Grażka dzięki 🌻 z Madzią nie miałam takiej wysokiej glukozy może przez to że wtedy wcisnęłam cytryny a teraz bez wypiłam no nic zobaczymy co powie lekarz :) dziewczyny ja też już lecę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, Sylwinka dopiero przyszła i już idzie :P Ja niestety teraz nie mogę molestować męża w ciągu dnia bo brat u nas pracuje od rana do wieczora :P Ale wieczorami nadrabiamy :D Ja znów wsuwam jabłecznik, ale dzidzi się nie da oszukać i pewnie zaraz będę musiała zjeść coś grubszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż właśnie dzwonił że dzisiaj zrobimy sobie powtórkę z wczorajszego wieczorku :P A ja mu na to czy też 2 razy da radę :P A on mi na to, że właśnie te 2 razy go tak nakręciły :D No to dzisiaj nie będziecie spać dziewczynki, bo chyba Dorkę przekrzyczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna spoko jakoś damy rade :D choć mi się wydaje że naszej rodzącej Polusi to jednak nie przekrzyczysz :):) Zmykam już obiad robic ;) odezwe się pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem w domku, tu od razu sie lepiej czuje :D:D:D Grazka super te naklejki, bardzo mi sie podobaja, super te pokoiki wygladaja, takie wesole, kolorowe! ja zasiadam przed tv i bede nadrabiac moje zalegle filmy :) ukochany wraca wieczorkiem i jedziemy na zakupy a potem beda truskawki i szampan w wannie, a co po to juz wam nie powiem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odezwę się wieczorem, o ile mnie mąż do kompa dopuści :) A jak nie to będę jutro z rana :) Za Polusię i Aleksa trzymam kciuki z całych sił, żeby szybko już poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmmm Dorcia to fantastyczny wieczór się zapowiada, taki leczniczy hihi :D:D:D Zdrowiej nam szybciutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kurcze to dzisiaj ostro będzie i u Kruszyny i u Dorki ;) może ja też dzisiaj dobiore się do mojego M :D znów remonty nas czekają :P tylko Kruszyna wróciła i sciany znów bedą pękać :) to miłego i upojniego wieczoru dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×