Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Jeszcze 15 min i zmykam!!! Ale mi te ostatnie minuty sie dluza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moglam dzis wyjsc z basenu tak mi dobrze sie plywalo, a raczej nam :) Myslalam, ze zmeczylam Tomasza, a ten rozrabia czas caly, chyba ma plan przesunac moj brzuch na plecy, bo dziala w ten sposob :) Dorka moge sie domyslec, ze jestes duzym wsparciem dla bratowej i brata, na emigracji nie ma rodzicow, dziadkow, zazwyczaj rodzenstwa i starych dobrych znajomych w poblizu, tesciow...niestety jest trudniej... tez bym chciala miec taka Dorke przy sobie i musialabys mnie codzien odwiedzac, ciesz sie ze mieszkasz kilka godzin ode mnie :) Obiadek zjedzony, teraz jeszcze dokoncze prasowanie i mam wolny wieczor :) Kaska, jakim kremem smarujesz pupke Wikusia po zmianie pieluszki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska mam Sudokrem i Bepanthen (tego używam do moich brodawek, ale napisali, że też do pupki może być i nie wiem czy nie spróbować). Wiem, że jeszcze Linomag jest, ale nie wiem czy warto kupić. Pupkę wycieram wodą, a nie husteczkami nawilżonymi - mam wrażenie, że to po nich tak się zrobiło :( Są dwa miejsca lekko zaczerwienione. Myślę, że damy im szybko radę. A ja właśnie wcinam kolację. Mały wykąpany i słodko śpi. Pewnie wstanie po 21 i potem przez całą noc pobódka co godzinkę, czy półtorej. Ehh... Pojutrze idę na zdjęcie szwów. Strasznie się boję bo nadal boli mnie całe krocze :( Już samo badanie przy wyjściu ze szpitala było nieprzyjemne i szłam tam ze strachem w oczach, a co powiedzieć teraz. brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska po kazdej zmianie pieluszki wcieraj sudocrem, jest naprawde niezly, niemowlaki go lubia i sie ladnie goi i chroni przed nastepnym zaczerwienieniem...uzuwalam zawsze w szpitalu i u niemowlakow i doroslych, jest naprwde cudny :) Niestey z chusteczkami tak bywa, dlatego warto kupic kilka z roznej firmy, by wybrac najlepsze dla danego dzieciaczka, nie sa polecane J&J, czesto uczulaja. Dobre opinie maja Pampersy sensitive z rumiankiem i aloesem oraz nasze polskie firmy Bambino np. No nie bedzie przyjemna wizyta :( ale zdjeciu szfow bedzie juz tylko lepiej, krocze goi sie szybko, podmywaj sie Tantum Rossa, kobiety w szpitalach zawsze mowily ze ulge niesamowita przynosi, no i tez ladnie odkaza przy okazji... Trzymaj sie dzielnie i wysypiaj kiedy tylko mozesz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki aska. wcieram ten sudokrem i liczę, że pomoże. Chusteczki odstawiłam. Mam kilka różnych firm to spróbuję. A ta codzienna pielągnacja takiego szkraba, w sensie chłopca to też jest mega fajna. Trzeba machać tym worem na wszystkie strony, żeby go dotrze umyć :D No i uważać na fontannę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha...prawda....takie male siusiaczki a zalac potrafia, w szpitalu nie raz wracalam do domu i pachniala pieknie mczem hahaha, zreszta moj braciszek sikal na mnie ciagle, jak juz nauczyl wychodzic z lozeczka to wchodzil mi do lozka i budzilam sie z ciepla pieluch na twarzy :) ale za to mam dobra cere hahaha.... Oh jak ja juz bym chciala tego mojego Malego Nicponia tulic.... choc jak da mi w kosc to bede tesknic za momentami kiedy w brzuchu byl jeszcze :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero wróciłam , bo po lekarzu pojechałam z mamą i siostrą do mojej chrzestnej na urodzinki i mój M. tam do nas przyszedł później :p Teraz ledwo żywa jestem, ale czekam aż M. wróci ze spacerku z psiakiem i rozścieli narożnik :p A co do wizyty to Aleks już bardzo nisko jest ułożony i wg lekarza na dniach jestem, no ale wiadomo - różnie bywa :P Nic tylko czekać pozostaje ;) Kasia moja koleżanka jak córeczce tak się zrobiło smarowała różnymi maściami, a pomogła dopiero stara, dobra mąka ziemniaczana :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia no to w sumie tylko czekać na skurcze pozostaje :) Jeszcze troszkę i maluszek będzie w Twoich ramionach, suuper :D:D:D Ja znów całą noc nie spałam :( Nie wiem co mi się dzieje, to już kolejna taka noc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia - powinnas dostac nagrode supermamy :) nie obijasz sie tam w domku widze :) aska - widzisz jak brat Ci fajnie o cere zadbal,naturalne skladniki sa najlepsze :D tez bym juz chciala moje malenstwo miec obok :) polusia - teraz zbieramy siely na kibicowanie Tobie :D a maka ziemniaczana to faktycznie nie jest zla,bo nawet mi kiedys pomogla jak mialam takie uczuleniowe plamki na skorze nie wiem z czego a mi ostatnio rano dlonie dretwieja i ledwo palce zginam,po chwili to przechodzi ale naprawde dziwne uczucie :( jak tam ciociu dorciu??jak Hania?? ja uciekam bo zaraz moi rodzice tu beda milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim! Polusia juz niedlugo! Ale super! A jak sie czujesz? Ja znow wieczor z rodzinka spedzilam, bylo super! Mala caly czas spi, a jak sie ja odkryje to sie wierci :) Cudna jest! Dzis mam przerwe, i jutro znow jade! Jutro rano wychodza ze szpitala, moj chlopak ugotuje im obiad i troche im pomozemy. Asia ciezko na emigracji :( Ale mamy siebie i sie zawsze wspieramy. Bratowej mama juz przyjezdza we wt moi rodzice za 3 tyg wiec bedzie nas duzo :D:D:D Zmykam do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meldujemy się razem z Wiktorkiem :) aska już niedługo będziesz tyliła swojego Nicponia :) szybko zleci. I znów będziesz mogła mieć darmowe maseczki :D Polusia trzymam kciuki, żeby wszystko poszło szybko, sprawnie i na dniach. Czekam na wiadomość sms, że rodzisz :) Kruszyna odpoczywaj biedaku w dzień skoro nocki nie dają się spokojnie przetrwać. Suri ja już mam nagrodę JOBLA :D A z tym drętwieniem to czytałam że sporo kobiet w ciąży tak ma. Dorka cioteczko :) Naprawdę się zakochałaś w tej Hanusi małej :) A u nas po nocce super. Przed 20.00 była kąpiel, potem karmienie i Wikuś spał do północy :) Później po kolejnym karmieniu spał do 3, a później do 6:30. No i nawet się wyspaliśmy :) Co prawda być na nogach od 6:30 nie jest wesoło, ale lepsze to niż wstawać co godzinkę przez całą noc. Rano przy przewijaniu mały troszkę popłakiwał z głodu. Zapinam mu body, a ono ma cały bok mokry - nie dziwne, że leżeć nie chciał spokojnie. No to zaczęliśmy przebierać. Wybraliśmy ślicznego pajacyka, który miał jakieś dziwne zapięcia i był niewygodny do zakładania. Chcemy włożyć nóżki, a tu się okazało że pajac za mały! :D I dawaj rozbierać. ehh... namęczyliśmy się my i mały. Od razu przewaliłam komodę i odłożyłam jeszcze 3 za małe pajace, a kilka już jest na styk. Mąż właśnie pojechał załatwić urlop macierzyński i zarejestrować Wikusia w przychodni :) Jest trochę tych formalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizacja :) NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. Dorka.................11.08.09..............Londyn... ....29.........0 ZACIĄŻONE: NICK..............TC....... TERMINPORODU ......WIEK........PŁEĆ Polusia86.........37...........07.08.2009.........23.... ......Aleksander aska.osa.........34..........06/09/09.............26.... ......Tomek Grażka23.........29..........5/14.10.2009...... 24.. .......Igor S.U.R.I.............27.........22.10.2009..........30 .........Dawid Kruszyna2008....22.........04.12.2009..........23....... ..dziewczynka anna999...........8............????????...............26 .........???????? JUZ PO PORODZIE nick...............poród..........................imię MERY27........15.07.2009..............MAKSYMILIAN Kasia.T21......25.07.2009..............WIKTOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu to super że mały tak ładnie spał - bo jak na noworodka to naprawdę grzeczny :) No i duży chłopak się urodził to nic dziwnego że parę rzeczy już jest małych :D Będzie duży mężczyzna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna - odezwij się do koleżanek z kafe :) Jak się czujesz??? Dorcia Ty pamiętaj że kciuki cały czas trzymam :) Super że możesz tak malutką odwiedzać :) Dla całej reszty 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna żebyś Ty jego stopy widziała - są wieeeeelkie :D Wiecie co - myślałam, że takie maluszki to spory czas nie widzą np zabawek wokół siebie, nie interesują się tym, bądź widzą po prostu niewyraźnie. A wczoraj nasz mały Wiktorek zainteresował się misiem w łóżeczku. Patrzył się na niego i coś tam skrzeczał pod nosem machając rączkami. Ewidentnie w kierunku misiaka. Zawiesiliśmy mu więc dziś karuzelę nad łóżeczko i też się przygląda. Nie za wcześnie to? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja bym takie stópki cały czas całowała :D:D:D:D A co do zabawek, to pewnie mały widzi kolorowe plamki i to go ciekawi :) Bo wzrok wyostrzy się za jakiś czas i zejdzie mgiełka :) Tylko się cieszyć że zdrowiutki i pewnie będzie się szybko rozwijał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam jak mój braciszek miał może z 8 miesięcy, mama go przebiera, myje pupcie a tu siusiak mu stanął na baczność :D:D:D:D Normalnie śmiechu mieliśmy tyle że szok :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zakochana jestem w mojej Hani na zaboj! Super jest! Malutka strasznie, ale ma pyzata buzke i jak otwiera oczka to nimi przewraca, na pewno nic nie widzi poza swiatlem, bo jak jest bardzo jasno to sie mruzy :) Cudna jest! Kruszyna a dlaczego Ty spac biedulo nie mozesz? Mala kopie, czy ci nie dobrze, czy poprostu nie mozesz zasnac? Oj bardzo wspolczuje! Kasia Twoj maluszek poprostu cudny, i widac ze rosnie jak szalony :D:D Suri a jak ty sie czujesz? co to za dretwienie? Przechodzi po chwili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia mam problem żeby zasnąć, a jak już zasnę to albo mnie wc i sikanie woła, albo mi za ciepło albo byle muszka mnie obudzi i potem już nie śpię... Fajnie to brzmi jak piszesz "moja Hania" :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż właśnie dzwonił że wcześniej kończy pracę i zaraz będzie w domku. Pojedziemy na jakieś większe zakupy, trochę środków czystości muszę kupić bo w przyszłym tygodniu już będzie sprzątanko po remoncie. I może kupię suszarkę na pranie, taką stojącą, bo póki co to mam sznurki na balkonie :P I potrzebuję ziemię do kwiatków i ze 2 ładne doniczki, bo muszę przesadzić kwiatuszki a jeden rozsadziłam i ładnie wypuścił korzenie i muszę go do ziemi wsadzić - fikus benjamina - uwielbiam je i rosną duuuże i piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna ja mam tak samo - trzecia z rzędu nie przespana noc :( Może to ta pogoda? Inna sprawa, że ja co chwilę gonię do ubikacji :P Śmiałam się wczoraj, że ja się przenoszę do łazienki na noc - nie będę musiałą tak co chwilę wstawać :P Suri mnie palce też tak drętwieją, ale jak pytałam mojego gina to powiedział, że to normalne w ciąży i rzadziej się zdarza jak zażywa się magnez. Kasia cudnie, że Wikuś tak ładnie przespał noc :) Kurcze nie mogę się doczekać coraz bardziej, kiedy Aleksik będzie z nami już :) Dorcia super piszesz o Hani :) Fajnie, że możesz ją codziennie widywać - napatrzysz się i już lada dzień będą II kreseczki ;) A ja czuję się dzisiaj już dobrze, choć nadal nie wyspana :p Brzuszek pobolewa częściej, i coraz mocniej czuję takie parcie. Ale to łepetynka Aleksa się do dołu pcha i układa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) wczoraj mieliśmy małe zamieszanie wieczorem :O rozeszły nam się w jednym miejscu panele w pokoju Igorka i musieliśmy rozłożyć pół pokoju :O ale daliśmy rade i już wszystko ok :) dziś M zamontuje listwy i pokój skonczony :) Kruszyna współczuje Ci tej nieprzespanej nocy :O wiem jak to męczy bo czasami ja też źle spie. Może spacer wieczorem jakoś pomoże? Kasiu jak fajnie, że Wiktorek dał się rodzicom wyspać :) rośnie jak na drożdżach ten Wasz urwisek ;) Polusia oby szybko się akcja porodowa zaczęła, pewnie te ostatnie dni ciągną się okropnie! Dorka za 9 miesięcy bedziesz swoją dzidzie tulić :) Suri mi palce nie dretwieją ale słyszałam że tak się zdaza więc chyba nie ma czym się martwic. Asia, Sylwinka, Ania 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka jak rozsadzałaś fikusika? Bo mnie właśnie czeka przesadzanie mojego "beniusia" :p A ja się wczoraj dowiedziałam, ze mój kuzyn będzie miał synka :) Także Aleks będzie miał małego kuzyna w grudniu :p Co prawda w Birmingham. Śmiałyśmy się z siostrą wczoraj, ze wreszcie się coś ruszyło w rodzince i będą maluszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia dobrze niech glowka sie pcha, bedzie szybki i piekny porod! Wspolczuje wam biedulki dwie ze nie mozecie spac :( Nie ma nic gorszego niz jak sie takimm sennym chodzi :( Ja dzis mam troche pracy, ale mi sie nie chce :( ale juz zaraz weekend i to taki super sie jeszcze zapowiada :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia w piątek to się nie dziwię, że Ci się nie chce :P No ale z myślą o super weekendzie szybciutko Ci zleci ;) Idę zrobić obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia - odcięłam młodą gałązkę z młodymi listkami i wsadziłam do szklaneczki z wodą. Prawie codzień wymieniałam wodę i po 3 tygodniach piękne korzonki wypuściła :) Czasochłonne to jest, ale masz pewność że się fikus przyjmie, bo to wrażliwe roślinki :) Kiedyś miałam benjaminka na 2 metry, ale moja mama przestawiła go do innego pokoju i tak się obraził że już go nie uratowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia a co dobrego gotujesz? Grazka, to mieliscie dodatkowa robote, mam nadzieje ze juz sie nie rozejdzie! A jak ida prace w pokoiku? Juz prawie gotowy? Kruszyna a jak u Ciebie remont? Posowa sie do przodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka, prawie skonczony :) jeszcze tylko listwy wykonczeniowe dziś M zamontuje i musimy go umeblować :) szukam teraz szafy i komody sosnowej bo łóżeczko juz mamy, właśnie takie: http://www.allegro.pl/item691578404_lozeczko_klups_radek_vii_sosna_szuf_mat_g_p_k.html tylko że bez szuflady :) pozniej zamówie naklejki i chyba czas bedzie na pranie ciuszków :) od razu mi lepiej jak ten pokój jest pomalowany i mogę teraz spokojnie czekać na malucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To muszę tak zrobić :) A fikusy to faktycznie wrażliwe są, mój rośnie tylko jak ja jestem w domku. Jak mieszkałam u rodziców i wyjechałam na 2 tygodnie na wakacje, to jak wróciłma to takie biedny był, pogubił liście i ogólnie zmarniał. Dorcia na obiadek robię gulasz z kaszą i ogóreczkami kiszonymi :) Mięsko już prawie gotowe, za chwilę postawię kaszę i na 13, jak mój M. przyjdzie na przerwę będzie obiadek :) Grażka to mieliście dodatkową robotę :( Ale teraz już na pewno jest dobrze i pięknie w pokoiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka śliczne łóżeczko :) Jak Aleks wyrośnie z kołyski to właśnie takie chcemy mu kupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×