Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Czesc dziewczyny, ale okropny jakis dzien wczoraj byl. Madzia tak sie ucieszylam jak przeczytalam ze to moze byc spowodowane stresem... i wcale sie nie dziwie ze tak sie denerwujecie... tyle sie u Was dzieje. Najwazniejsze ze dojdzie do zabiegu, zwolnienie zalatwione, oby teraz wszystko sie udalo i serduszko bedzie Twoje przepelnione radoscia i miloscia i juz nie bedzie wariowalo! Agi mam nadzieje ze dzis masz juz lepszy dzionek. Suri zabieg juz zaraz i dobrze, przynajmniej bedziesz miala juz za soba! A u mnie super, ale wczoraj sie troche stresa najadlam, bo wieczorkiem zobaczylam na papierze ze mialam delikatnie zabrazowiony sluz... oczywiscie zaraz lzy i panika... ale to bylo tylko raz i bardzo malutko... miala ktoras z Was tak? wiem ze moja przyjaciolka tak miala... ale zapisalam sie tu dzis na prywatna wizyte u gina bo chce potwierdzic ze wszystko ok! chlopak nawet nie przyjmuje do wiadomosci ze cos mogloby byc nie tak. Idzie dzis ze mna i mam nadzieje ze zobaczymy nasza kropeczke :D:D:D wizyte mam na 15. a poza tym to obudzily mnie dzis delikatne mdlosci... ale zupelnie nie mam na nic ochoty, w brzuchu mi burczy, chyba wcisne bananka :D buziaczki dla wszystkich i mam nadzieje ze dzisiejszy dzien bedzie o wiele lepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda cieszę się ogronie, że wszystko odbędzie się zgodnie z planem :) Tylko się już tak nie stresuj :) I super, że tak załatwione z tym L4. Super masz tam opiękę, zaciskam kciuki jeszcze mocniej :) Kasia obyście żelazo odstawili, my też mamy i chciałabym juz odstawić. A co pediatra na te noce od Wiktorka? Kruszyna Ty się oszczędzaj bo kto będzie Hanie nosił? wiesz najważniejsze, że noce macie w miare przespane bo wtedy masz siły na to, żeby zająć się nią w ciągu dnia. Ucałuj moj synową ;) Miłego dnia, ja zaraz karmie Igora i ide do mojej mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka pewnie to nic groznego, ale lepiej sie wybrac do ginekologa. zaraz nam tu napisz po wizycie :) musze uciekac 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki sorki ze sie wczoraj nie odzywałam ale jeszcze w dwupaku :) u nas zaczeły sie ferie i dzieciaki zaniast na sanki to siedza przed kompem takze siec strasznie obciazona była od poludnia do wieczora, strona 10 min sie otwierałą i dałam spokoj, a rano nie mialam czasu. Mała szwagierki miala zapalenie pluc, zarazenie od matki poniewaz miala jakies bakterie w pochwie i dlatego szybciej "wypchałą" sie na śwat, ale juz ja wyjeli z inkubatora i ja karmi Magda wiem jak to jest w pracy ja zawsze wszystko przezywałam i chcialam byc fer wobec wszytskich ,choc inni nie zawsze byli a ja sie stresowałam. Kochana tez mam male problemy z serduszkiem i jak sie duzo denerwuje to serducho mnie kłuje i musze wtedy lezec, a nie zawsze sie da. Wiec trzymam kciuki i wierze ze sie uda DOrka moze ten śluz to dlatego ze @ sie nie pojawiła i jakies małe elementy sie oczyszczaja, ja tez miałam na poczatku jak jeszcze nie wiedziałam ze jestem w ciazy tak i juz wtedy myslałam ze sie nie udało ,.ale to mineło ,bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czepiam sie wszystkiego aby tylko małą wyszła na świat :) wczoraj odkurzałam , zrobiłam obiad ,byłam na spacerze, ćwiczyłam i nic . dzisiaj przysiadłam mojego męża :) moze to pomoze juz sie wszyscy nie moga doczekac az mała sie urodzi a ja jestem taka ciekawa jak bedzie wygladac i nie moge jeszce uwierzyc ze to bedzie moje malenstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna jeszcze chwilka i bedzie z wami!!! Sama jestem podekscytowana jak nam wszystko opiszesz!!! Ja denerwuje sie troche wizyta, ale tez strasznie jestem podekscytowana. Wszystko bedzie dobrze, jezeli zle by sie dzialo to nadal mialabym takie ulpawy a nic nie ma. ukochany wlasnie robi mi sniadanko - tost w jajku na patelni bo tak mi sie zachcialo :D:D Wczoraj pozyczylam ksiaze od bratowej o wychowywaniu maluszka w dwoch jezykach - super, chyba po wizycie zaczne czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D:D:D:D Magduś pamiętaj nie stresuj się bo wszystko będzie dobrze i uda się zobaczysz :) Kruszyna wkładaj ręczniczek i pieluszki na drugiej wizycie będzie już ok mojej Magdzie też tak robiłam i jest ok :) Polusia trzymam kciuki żeby Aleks ładnie przybrał na wadze powodem na pewno była trzydniówka bo przy gorączce wiadomo jak organizm jest osłabiony Grażka 👄 dla Igorka na 4 miesiące :) duży chłopak a jak tam obiadki podajesz już :) Kasia trzymam kciuki żebyś już mogła odstawić żelazo małemu :) Dorcia no no nie złe zachcianki masz :D:D:D:D:D a tym śluzem się nie przejmuj tylko myśl pozytywnie i wiesz jak wrócisz od lekarza to napisz :D Ania stosuj metodę 3xs czyli spacer sprzątanie seks ja myślę że z tych rzeczy to najprzyjemniejszy jest seks :D:D:D Dorcia a ukochany idzie z Tobą na usg :) Agi jak tylko się skończy @ to od razu atakuj męża :D Suri dadzą Ci głupiego jasia i będziesz spała jak niemowlak :P:P Ty masz zabieg po urodzinach Madzi bo Madzia ma urodziny 24 lutego :P Asia dla Tomaszka 👄 Mery tak już jest z tymi chorobami a jak się ma 2 dzieci to jeden od drugiego łapie dużo zdrówka dla dzieci :) Novida co słychać jak się czujesz wybrałaś już lekarza :) a nie mówiłam Wam ale u mnie w rodzinie urodzi się trójka dzieci tzn jedna kuzynka ma na maj druga na czerwiec i trzecia na lipiec umówiły się chyba :P:P:P:P wczoraj się nie odzywałam bo a to Paweł siedział a to Madzia po za tym Dominika znowu była marudna dopiero jak jej posmarowałam dziąsła żelem to jej przeszło biedne te dzieciaczki ile się namęczą przy tym ząbkowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja tak na szybko. My po wizycie. Mały waży 8900g i ma 75cm. Niestety żelazo kazała brać jeszcze ze dwie butle (dwie już wybraliśmy). W sumie na opakowaniu też napisane, że kuracja powinna trwać kilka miesięcy. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda - oo to jakies pozytywne wiesci,super:)bedzie dobrze,zobaczysz dorka - napisz jak po wizycie a sluzem sie nie przejmuj,slyszlaam ze to normalne kruszyna - Dawidek mial IIb jedno bioderko na poczatku a IIa to nie jest zle,te pieluszki sa o tyle fajne ze mozna je na spioszki zakladac i kregoslup nie jest tak wykrzywiony jak po pieluchowaniu sylwinka - oo to imprezke bedziesz miala za tydzien :) masz juz dla madzi prezent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri nie mam jeszcze prezentu ale za tydzień jak przyjedzie moja mama bo teraz nie mam jak się ruszyć z małą to się wybiorę z Pawłem do sklepu i jej ciuszków nakupię bo zabawek to ma cały pokój a i tak jak jedziemy nie raz na zakupy to Madzia zawsze naciągnie tatę na samochód bo lalek to ona za bardzo nie chce :) Kruszyna śliczną masz księżniczkę w domu 🌻 lecę bo moja maruda wstała :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka dzieki 👄 Ty świętujesz w przyszłym tygodniu urodzinki Madzi :) Tak, podaje już Igorowi obiadki, tzn narazie dostał tylko marchewke, najpierw kilka łyżeczek, później pół słoiczka a wczoraj to już cały słoik zjadł - tylko tą buźke otwierał po jeszcze :) niestety dalej mleka nie chce pić :O jest taka walka z tym, że cieszę się bardzo, że obiadki i kaszki mu smakują :) Dorka może już dzisiaj dostaniecie zdjęcie z usg :) Kasia szkoda, że żelazo jeszcze musisz dawać. Trochę mnie zmartwiłaś tym, że trzeba kilka miesięcy, mam nadzieję, że nasze dzieciaki nie będą miały później problemów z ząbkami przez to żelazo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziękuje,że jesteście! Po za Wami w sumie nikt nie wie ,ze podchodzimy do in vitro. I nie bardzo komu mam się wygadac, ale mam Was... Zwolnienie dostarczone do pracy....hmmm mam nadzieje,że jak wroce to nie będzie żle. Troche kiepsko się czuje. Panika się we mnie kłebi....ehhh Dorka czekam na wiesci od gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Magda, kurcze zawsze pod gorke ale dobrze ze sie wyjasnilo i wszystko wielkimi krokami zmierza do celu, wierze bardzo ze wszystko sie uda tak jak marzycie! Ja mam zaburzenia rytmu, ktore sa spowodowne przerostem lewej komory, nic groznego, wiele osob tak ma, warto by bylo wiec zrobic usg serca i sprawdzic, plus te stresy ktore przechodzicie, nie dziwie sie ze serduszko bije niemiarow.. ale juz niedlugo i bedzie wilka radosc! Musi byc! Dorka, fajnie ze zaczynaja sie mdlosci... :) Wiele osob ma taki sluz jednorazowo, wiec mam nadzieje ze u Ciebie wszystko OK.... Sylwinka jak z apetytem Dominki?? i oczywiscie 😘 dla dziewczynek. Grazka, no to Igorek ma apetyt, to sie nie dziwi ze mleczk anie chce pic jak obiadku duzo je i kaszki, skoro tak woli musisz na to pozwolic, wazne by mial te min 500ml mleka na dobe no i nie chudl. Tomasz je 3 razy mleko,plus jedno mleko z kaszka i obiadek, tak z max 60gram warzywek i to wszytsko, a taki chlop jest, ma teraz 71cm i 9.600kg.................... wiec sie nie martwie ze nie je zbyt duzo... Kruszyna pieknie pieluszkujesz wiec niedlugo TwojA Slicznotka bedzie mila bioderka jak trza :) Mery, kurcze no ze te chorobska sie ciagle przyplaca do Was... zdrowka dla calej rodziny... Kaska mam nadzieje ze po zakonczeniu zelaza za jakis czas Wiktor bedzie mial lepsze samopoczucie i bedzie chetniej spal.... Polusia, przyczyna mogla byc trzydniowka, mam nadzieje ze na nastepnym wazeniu bedzie ok, Aleks jest taki silny, i tak pieknie siedzi... Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda :) jestesmy po to abys mogła sie wyzalić , fochwalić ,posmiac , co tylko chcesz :) nie wolno sie zamykac :) wszystkie trzymamy kciuki Dorka pisz jak bedziesz miala jakies wiadomosci Ja dzis po południu mialam skurcze podbrzusza , brzuch mi zesztywniał, poszłam na spacer i znowu brzuch mi stwardniał, myślałam ze wszytsko przerodzi sie w skurcze ale nic sie nie stało. Nadal mnie wszystko boli jak wstaje i chodze , takze krocze takze zobaczymy jak to sie wszystko rozwinie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka no pisz nam tu szybko jak po wizycie :) nie mogę się doczekać :) Anna ale super, juz jesteś coraz bliżej :) normalnie nie mogę się doczekać :) Asia no właśnie Igor pije mleczko 3-4 razy dziennie, je też 100 ml kaszki i wczoraj np 130 g marchewki a dziś już tylko z 30 g bo karmił tatuś bo ja byłam na aerobiku. cieszę się, że smakują mu te kaszki i obiadki bo bez tego mleka było tyle samo no może czasami 5 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia daj znać jak u lekarza bo się martwię :) a chyba nie chcesz żebym tu odjechała na zawał :D:D:D:D Grażka widzę Cię :P:P:P:P:P Asiu z jedzeniem super mała je obiadki a wieczorem jej daje kaszki trochę no i mleko pije z cycka :) tylko jak na razie herbatki nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj nie miałam nawet czasu wpaść tutaj. Moja siostra przyjechała sobie umyć włosy, bo u rodziców nadal remont łazienki :P Posiedziałyśmy trochę a o 15 wzięłyśmy Aleksa i poszłyśmy do babci, bo dziś urodziny miała. I jakoś tak zeszło do 18, potem kąpiel małego i dopiero co usnął lepiej. Ale dopiero po Ibufenie dla dzieci, bo ząbki :( Kiepsko dzisiaj z jedzeniem. Tzn. zjadł rano marchewkę z jabłkiem - prawie cały słoiczek, ale obiadku tylko parę łyżeczek, a tak to po odrobinie mleczka. Chyba go po prostu bolało jak łapał cyca. No a żel to taki do d... jest. A teraz idą górne jedynki - już je widać pod dziąsłami. Także mam nadzieje, że już na dniach. Dorcia daj znać jak tam po wizycie. Asia Tomuś rośnie jak na drożdżach :) Grażka fajnie, że Igorek tak ładnie je marcheweczkę i kaszki. Mi lekarka powiedziała, żebym Aleksowi kaszkę próbowała na śniadanko, ale on za nic nie chce. Anna ja codziennie wchodzę tutaj i sprawdzam czy jesteś jeszcze w domku ;) Magda będzie dobrze. Póki co pod górkę, ale widzę, że masz super lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D Dorcia ile mamy na Ciebie czekać proszę napisz nam tutaj :D Polusia dobrze mieć siostrę u której można umyć włosy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nie wiem jak jest mając siostrę bo ja jedynaczka jestem :) ale jak mi zabraknie wody lub będę mieć remont to wpadnę do koleżanki Polusi :D:D:D a jak Aleks wstał :D Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia Dorcia chodź tu do nas :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia właśnie dobrze jak jedna siostra drugiej pomoże pracowałam kiedyś w gastronomii i spotkałam takie siostry że goniły się po chodniku i wyzywały od najgorszych dla mnie to był szok :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki :) Dorka ja też na was czekam :) Polusia racja - siostra to skarb :) Sylwinka 🌻 i dla reszty 🌻🌻🌻 spaaać mi się chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem co z tą Dorcią ? juz sie powinna pojawic , nawet nie biore niczego innego pod uwage niz tylko ze zaczeli szalec po wizycie :) ja dzis sie obudziłam z bolem plecow i bolem podbrzucha jak wtedy jak mialam okres,przy pomniały mi sie miesiaczki moje :/ ale narazie cisza nadal mam rozne objawy zblizajacego sie porodu ale na objawach sie konczy :( mam nadzieje ze to juz naprawde niedługo, bo na mysl o wywoływaniu porodu ( jak moja bratowa miała wywoływany 3 dni ) to mnie ciarki przechodza pozdrawim wszytkie lece na miasto, bo na obiad cosik trzeba zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyby, sorki ze sie wczoraj nie odezwalam ale nie mialam za bardzo jak... po wizycie poszlam od razu na spotkanie z kolezankami, jak wrocilam do domu, to ukochany od razu mnie porwal, ale tylko na przytulaski nic wiecej :( No wiec wszystko jest OK, na razie widac tylko pecherzyk, powiedzial ze dzidzie bedzie widac za jakies 10 dni... pecherzyk jest odpowiedniej wielkosci jak na wiek plodu. bo mimo ze to 5,5 tyg to ja mialam owu dosc pozno bo ok 18dc wiec to wzial pod uwage. dal nam dwa zdjecia - jedno dla mnie a drugie dla chlopaka. No wiec jestesmy strasznie szczesliwi, bo ja sie balam ze moze bedzie pecherzyk poza macica,... teraz dzidzia tylko musi sie pieknie zaczac rosnac :D:D:D bede miala wizyte u mojej gin za tydz wiec mam nadzieje ze juz zobaczymy wiecej. a mnie dzis troche mdli, tzn czuje sie tak jakbym sie strasznie objadla, a jeszcze nic nie jadlam. Ale z tego co czytalam to jak mdli tzn ze wszystko jest OK. buziaczki dla was wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka 🌻 a co Ty w nocy robiłaś że chce Ci się spać :P ja dzisiaj powiedziałam do Dominiki że jest straszną maruda a Madzia do mnie jak ty mówisz na moją siostrzyczkę :D:D:D:D:D:D:D acha dziewczyny powiedzcie mi bo Dominika na chrzciny dostała kolczyki od chrzestnego i ten chce żebym na roczek przebiła jej uszy co byście zrobiły na moim miejscu bo sama już nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia super że wszystko ok teraz tylko odpoczywaj jak najwięcej i się nie stresuj :D fajnie że dostałaś zdjęcia z usg super są takie pamiątki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka cieszę się bardzo :):):) Jasne, że jak mdli to dobrze :) tzn że ciąża prawidło sę rozwija :) Pamiętaj jak ja się bałam pierwszej wizyty, też myslałam, że może byc ciąża pozamaciczna itd... No cudowne wieści :) masz jak pokazać nam swoją kropeczkę? ")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka spałam :) i to całą noc bo Igor spał od 21 do 5 :) Jak chcesz na roczek przebić to lepiej może w lato jak nie nosi się czapusi bo szybko się zagoją i nie będą kolczyki przeszkadzać i ciągnąć bolącego uszka. we wrześniu już możesz zakładać czapki. No nie wiem, jak uważasz ale ja chyba bym przebiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ładnie spał Igorek moja usnęła o 23 i spała do 04:00 i później się obudziła o 08:00 :)chyba jej przebije uszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×