Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Asia to nie zlap nigdy tego wirusa:) radze Ci:) bop jak raz zlapiesz meczy Cie cale zycie:(((( Polusia pasta do zebow jest niezawodna;) pomaga mi w nocy bardzo, ale nigdy nie mialam az tak, zeby mnei az twarz bolala:( dobra skoncze o tych pierdolach, Dorka Asia glosujecie jutro tu w wyborach????? bo ja tak:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka nie jestem w ciazy:( wiem. nie jestem jasnaowidzem w ciazy:) moze byc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja nie glosuje bo u mnie nie ma gdzie :( Chyba najblizej to z 2h musialabym jechac :)) wiec jakos nie bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia nie znam zadnej dobrej firmy kurjerskiej... Agi, olej plasterki i nawal zovirax! Wiem ze to nie najladniej wyglada,ale oprycha sama w sobie nie jest zbyt ladna, wiec w sumie to juz nie ma roznicy.... Oj dziewczyny fajowe smaki macie :) Ja czuje sie super, ale jakos nie mam na razie ochoty na serduchownie... a mojego roznosi :( pol nocy mnie atakowal, a ja jak skala :( chyba dzis bede musiala mu to wynagrodzic :)u mnie jeszcze z jakies 10 dni do owu :) boje sie na sama mysl, bo juz tak super sobie radzilam z tym czekaniem po itd a obawiam sie ze bedzie mi teraz ciezko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi nie glosuje... Ja jestem ogolnie malo polityczna... i jakos mi to wisi tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zovirax najlepszy najszybszy wlasnie;) a to moze ja tez oleje, chociaz nie chce, zeby konserwatysci wygrali, bo to zle dla nas:] Dorka chyba checi z czasem Ci wroca:) tak mysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi jak masz o tym pojecie to glosuj! ja nie glosuje, bo sie zupelnie nie orientuje... no mam nadzieje ze ochota szybko mi wroci... MUSI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ochota wroci napewno w odpowiednim czasie, nie zmuszaj sie do niczego i pozostaw impulsowi..... Zobaczysz zatesknisz do staranek, bo przeciez one sa takie przyjemne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka a jak po wczorajszym dniu pieknosci?? mi poki co slonce na buzie by sie przydaloby sie bo blada jestem jak nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta reklama po prawej stronie mnie wpienia!!!!!!!!!!!!! bo caly czas na nia niechcacy klilkam:[ nosz kuzwa.. @ jak nic za 5 dni, jak nic:! za bradoz jestem zla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, nic nie mowo tej reklamie!! Bo juz przeklinam ja i przeklinam tak mnie wkurza!! Wlasnie Dorka nic sie nie chwalisz, zrobilas sie na bostwo i cicho siedzisz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI piekna jestem :) A tak na prawde, to super bylo sie zrelaksowac :) Mam zakrecone rzesy i piekne pedicure :) A za tydzien pojde sobie na maseczki :) Agi moze na Kube polec? Leci sie troche wiecej niz 5h, ale jest cudownie no i sa super oferty! Albo Dominikana. No ochota musi wrocic... dopiero mi sie @ skonczyla wiec jeszcze ze dwa dni i sama bede sie na ukochanego rzucac :D:D:D Agi a ty nie wiesz, do czasu przyjscia @ to mozesz sobie gadac1 Oczywiscie mozesz miec przeczucia i mam nadzieje ze sie bardzo mylisz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a macie reklame o polskich randkach??? mi ona sie pojawia na srodku monitora imnie doprowadza do szalu! ale nie dam sie :) Dziewczyny zrobcie sobie podkrecenie rzes, super wyglada! bardzo delikatne, ale daje duzy efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemam nic zadnych objawow, moze faktycznie ta Kuba;) moze w grudniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka - nie ma to jak wizyta u kosmetyczki albo zakupy :) a ja cos mega lenia mam ostatnio,zeby nie powiedziec apatia,az sama sie nie poznaje,ciezko mi sie zwlec do sklepu a musze :p ja mam reklame ksiazki kucharskiej,jakies dobroci tam sie pojawiaja ale zeby ktos jeszcze mi to przyrzadzil :p dajcie mi kopa w d... zebym sie nie lenila!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI DO ROBOTY LENIUCHU!!! Ja tez mam takie dni czasami! Mam ochote siedziec na kanapie w szlafroczku i nawet zebow mi sie wtedy nie chce myc :D:D:D:D Relaksuj sie dzis a od jutra zabieraj do pracy :D:D:D:D Agi, ja moze nie jestem najlepszym przypadkiem, ale ja nie mialam zadnych dolegliwosci! NIC! wiec nigdy nie wiadomo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia to mnie też pogoń do pracy, bo nie napiszę tego referatu, o naucena egzam nie wspominając :P Totalnie mi się nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLUSIA tez sie zabieraj do roboty! co to znaczy takie obijanie sie! Juz do ksiazek! Poskutkowalo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ty mi tu piszesz? Mialas w ksiazkach siedziec! Za kilka godzinek przepytam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same leniuchy na topiku są :P:P:P:P:P:P Dorcia przyjdzie ochota na staranka wszystko w swoim czasie oj będzie się wtedy działo szyby będą pękać znowu :D Aguś a Ty nie mów że nie jesteś bo dopiero się okaże :D Polusia a czego się uczysz teraz to ci pomogę :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, a jak rybki wyszly? Ja mialam salatke z kurczkiem na lunch, pycha, ale caly czas jestem glodna i ciagle tylko mysle o czekoladzie i orzeszkach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Zrobiłam co miałam zrobić więc jestem na chwilkę. Powinnam jeszcze rozliczyć dostawę, ale nie mam ochoty. Muszę się wziąć za poprawę prac bo się chyba nie wyrobię do weekendu. Dziś mam leniwy dzień. Obudziłam się po 6 z bólem głowy. Pogoda marna, nic się nie chce robić. Wybrałam się nawet do lekarza (internisty). Dostałam antybiotyk :( Jakiś słaby, ale jednak. Na szczęście płuca i oskrzela czyste. Dziś żyję wizytą u lekarza. Już niedługo zamykamy i jedziemy :) Mam nadzieję, że zrobi USG i podejrzymy małego Wikusia. Buźka, zmykam poprawiać prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Grażka🌻 Abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce, Zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć. Niechaj los Wam sprzyja, niosąc powodzenie. 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za wierszyk??? czy tu ktos ma jakas rocznice.... Kasia podgladaj synusia i wracaj do zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej byłam dzis u fryziera zrobiłam sobie fruyzorke tzn podciełam włosy za ucho i teraz mam barana na głowie bo mi sie naturalnie kreca :) i jescze prae pasemek blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to było dla ducha , a dla ciała byłam dzis u gina. nasienie męza super tak powiedział lekarz. natomist moj pecherzyk miał 1 cm w 14 dc wiec lipa :( w tamtym cyklu miał juz wtedy prawie 14 mm. pytałam sie lekarza czy ze mna az tak fatalnie, powiedział ze nie jest najgorzej bo jajniki wytwarzaja pecherzyki i rosana tylko za mało ( ja pacjetki u ktorych marnie z wytwarzaniem wew jajnikow i wtedy jest niewesoło) wytłumaczył mi na czym polega działanie lekow ktore biore. i ze jesli to nie pomoze to bedziemy " silniejsze " brac dzis miałam menopur i jeszcze jutro mam dostac i w pon jade do niego na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×