Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SARA2009

JEDNO MARZENIE...

Polecane posty

Gość znadzieją :)
mam ptanie jeżeli zrobiłam test 5 dni przed spodziewaną @ wyszedł negatywny a teraz juz 4 dzień nie mam okresu to czy mogę byc w ciąży?? czy możliwe było ze na test było jeszcze za wcześnie?? Tak pragnę być mamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszna tragedia! Dalej nie mogę w to uwierzyć... To jakiś zły sen, kiedy wymieniali nazwiska tych wszystkich osób... po raz kolejny zdaję sobie sprawę jakie zycie jest kruche... Alicja - modlę się za te trzy! Zobaczysz, że wszystko będzie dobrze. Dość juz tych tragedi. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani pol godziny temu wrocilam z wyjazdu i weszlam do internetu zobaczyc co slychac u Alicji, chicalam wiedziec co z zarodkami, a tu takie straszne wiesci. Z naszego forum dowiedzialm sie o tragedii, Egz napisala ze zginely najwazniejsze osoby w panstwie, zamarlo mi sece ... nie wiedzialam co sie stalo ? szybko weszlam na strone TVN i .... nie moge uwierzyc, to jakis koszmar, nie moge dojsc do siebie, brak mi slow.... po prostu niepojete :(:(:(:(:(:( Alicja - kochana trzymam kciuki za Ciebie, bedzie dobrze, tak to juz jest na tym swiecie jedno zycie gasnie inne sie zapala. Przepraszam ze tak smutno to brzmi ale trudno w tych okolicznosciach... zycze Tobie aby te zarodeczki byly nowym zyciem i wielkim szczesciem dla Ciebie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia30
Witam porannie. Gdzieś życie sie kończy a gdzie indziej zaczyna-odwieczne prawo istniejące na tej Ziemi. Pamiętajmy o tych co umarli ale tez o tych co zyją, bo nigdy nie wiadomo kiedy nadejdzie nasza godzina. "speszmy sie kochać ludzi , tak szybko odchodzą" Memento mori!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno się nie odzywałam... Egz - no szkoda, że się nie udało...ale trzeba wierzyć, że w w końcu... i nie mówie tego tylko do Ciebie ale do wszystkich starających się... nie ma w tym nic strasznego, że ma się komórke od dawczyni czy nasienie od dawcy. Ważne jest to ,że TY n osisz to dziecko. Czujesz jego ruchy i to TY je wydasz na świat... ja jeszcze ie urodziłam - musze wytzymać jeszcze 9 dni bo czeka mnie cc. Egz Kochana - nie ma bliźniaków - jedno umarło po 8 tc - pewnie pisałam o tym choć nie jestem na 100% pewna. Pozdrawiam Was wszystko bardzo gorąco !!!! PS miłam sesje ciążową - fotki fajne...będe mieć super pamiątke... jak któraś chce zobaczyć dajcie maila 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś- bardzo się cieszę że się odezwałaś! Mam nadzieję że ciążę zniosłaś dobrze i wszystko z dzieciaczkiem ok. Dlaczego bedziesz miala cc? Pamiętam że miałaś komórkę dawczyni, czy mogłabyś mi na maila napisać jak to wszystko wygląda?Tzn, czy długo się czeka? Czy są jakieś procedury itp? Będę Ci bardzo wdzięczna...Nie wiem czy w moim przypadku będzie taka potrzeba,ale w razie czego chce wiedzieć..A opinię mam taką jak Twoja-najważniejsze że nosi się dziecko pod sercem,rodzi je i wychowuje...Aha i mój mail (ja też poproszę o fotki) egz30@wp.pl Pozdrawiam Cię serdecznie i życze Ci żeby dzieciaczek przyszedł na świat zdrowy i szczęśliwy! Alicja- to już jutro...Pomodlę sie dziś za Ciebie... Ja ciągle nie mogę wyjść z szoku i żalu:( Strasznie, niewymownie jest mi smutno i przykro...Wczoraj cały dzień siedziałam przed TV a łzy same płynęły..:( Współczuję rodzinom ofiar.. To do jutra, będę czekać na wiadomości od Alicji, spokojnej nocy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia30
Cześć Dziś zrealizowałam swoja receptę na puregon. Pojechałam do jednej apteki i jak mi farmaceutka zaśpiewała cene to myslałam ze żartuje. Wyszło ze mam zapłacić 1800 zł, a przeciez dzwoniłam wczesniej do tej samej apteki i powiedziano mi ze bedzie to kosztowac ok 1000 zł. Widocznie coś żle zrozumiałam bo na recepcie było puregon 1x300 i 2x 600 i chyba nie pomnozyli mi tego razy 2. Pojechałam więc do innej apteki i na szczęście tam było aż o 500 zł taniej!!! skąd takie różnice cenowe to ja nie wiem. Czy wiecie może ile kosztuje AZH-czyli nacięcie otoczki zarodka? i w jakiej cenie jest lek clexane? Moluś, pamietam jak jeszcze niedawno przystepowałas do transferu, a wiesz może jaka bedzie płec dzidzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadiewa dziękuje za tak miłe słowa 👄 Dosia kurna ale cena tego leku !!szok !! a ceny co aptek to inne - fakt :-o co do płci to nie znamy jej - nie chcieliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadiewa dziękuje za tak miłe słowa 👄 Dosia kurna ale cena tego leku !!szok !! a ceny co aptek to inne - fakt :-o co do płci to nie znamy jej - nie chcieliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik33
Kochanie witam was wszystkich Podczytuje was codziennie ale przestalam sie odzywac,ale w obliczu ostatnich wydarzen musze cos napisac. Alicja -trzymam za Ciebie kciuki,nie martw sie mrozaczki juz ci nie bede potrzebne,bo moze od razu bedziesz miala blizniaki. Trzymam kciuki za pozostale ,ktor zaczely juz program lub startuja wkrotce. Ja was prosze zebyscie modlily sie za moja coreczke,zeby okazalo sie ze z nia wszystko w porzadku.Jutro ide na usg i mam nadzieje ,ze ten clay strach odejdzie w niepamiec.Ostanie usg wykazala cos czego nie powinno byc,lekarz twierdzi ze nie ma czym sie martwic i to sie prawie zawsze wchlania bez uszczerbku na zdrowiu latwo powiedziec gozej zrobic. Ja odchodze od zmyslow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja 77
cześć! Bardzo dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków i kibicowanie. Jestem już po transferze. Noszę pod sercem trojaczki :) Na początku chcieliśmy jednego zamrozić, ale lekarz powiedział, że jest słabiutki i prawdopodobnie nie przetrwałby rozmrożenia, wiec lepiej zwiększyć szansę na ciążę i podać wszystkie. ZA tydzień musimy jechać zrobić badanie estradiolu i progesteronu i jak będa za niskie, to dostanę jeszzce jakieś leki. Kasik - rozumiem, że sie denerwujesz, ale zaufaj lekarzowi i uwierz, że bedzie dobrze. Napewno będzie, nie martw się. Pozdrawiam wszystkich, papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia30
Alicja to wspaniale. To bardzo dobry wynik, masz az 3 zarodki, ja miałam tylko 2 :( A powiedzieli ci jakie sa klasy zarodków? Teraz dobrze sie odżywiaj i odpoczywaj. Bedziesz chodzic teraz do pracy czy odpuszczasz sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik33
Alicja - super ze tak wszystko poszlo sprawnie ,bedziesz miala pelne rece roboty jak sie urodza trojaczki tego szcesci nigdy za wiele. Ja tak sie martwie bo to sa cysty w mozgu ,ktore niby sie zdarzaja w 2 drugim trymestrze i z reguly samoistnie sie wchlaniaja do 28 tyg i nic sie nie dzieje,ale dla mnie to przerazajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dosi
Dosiu, tutaj możesz sprawdzic cenę i nawet ewentualnie zamówic kazdy lek nawet na receptę i odebrac w aptece blisko ciebie: http://www.doz.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja - cudowna wiadomość w tym calym smutku... odpoczywaj teraz kochana, i myśl o złych rzeczach. Będzie dobrze, czuje to. Dosiu - zabiłaś mnie tą ceną :( dobrze, że udało Ci się znaleźć tańszy lek. Trzymam kciuki, będziesz zaraz po Alicji, dobrze myślę? Kasik - nie martw się na zapas, nerwy szkodzą dziecku niestety :( poczekaj spokojnie do wizyty. Życzę powodzenia. Pozdrowienia dla wszystkich Pod koniec tyg. napiszę więcej obiecuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja- aż trzy zarodki!!! Super!!! To na pewno się uda! Masz trzy razy większą szansę:) Ależ Ci zazdroszczę- oczywiście tak pozytywnie:) Czyli teraz nie bierzesz żadnych leków? Żadnej luteiny czy duphastonu? Kiedy pierwszy test bhcg?Trzymam kciuki!!!! kasik33- super że się odezwałaś, na pewno wszystko będzie ok, daj znać jak już będziesz po badaniu,będzie dobrze! Moluś- wyślij mi też te fotki na egz30@wp.pl i ponawiam moją prośbę żebyś napisała mi parę słów jakie są procedury przy komórce dawczyni..Z góry dziękuję! Giorgio- jak tam po zabiegu??????????????? Całusy dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja 3 zarodki wow !! wypoczywaj teraz !! Egz fotki poszły. myslałam ,że pisałam na ten temat. U mnie było tak, że jak wyszlo ,że mam zły wynik FSH i nie da się nic z tym zrobić to mój lekarz prowadzący zapisał mnie na liste oczekujących i tyle. No i gdy znalazł się odpowiednia kandydatka pobrali jej 2 jajeczka. Bo ja też miałam taki wymów by dwa były. Dawczyni oczywiście anonimowa. Wiem tylko tyle , że ma oczy i kolor włosów taki jak ja i tą sam gr krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja wspaniałe wieści :)))) Myślę że sa ogromne szanse na dzieciaczka i pewnie nawet nie jednego :) kasia33 trzeba być dobrej myśli. Będzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Miśki :) Moluś nawet nie wiesz jak się cieszę, że się w końcu odezwałaś!!!! :D Super, że dobrze się czujecie i, że już tak niewiele Wam zostało!!!! :D Trzymam kciuki i będę się modlić za Wasze szczęśliwe rozwiązanie!!!! :D Poproszę o zdjęcia z Waszej sesji (migota_86@o2.pl) Kasik nie martw się tak, zobaczysz, że wszystko będzie dobrze, tylko musisz WIERZYĆ!!!! Pomodlę się za Waszą Kruszynkę!!!! Alicjo jak się czujesz? Super, że macie aż 3 zarodki!!!!!! :D Mocno trzymam za Was kciuki i modlę się za powodzenie Waszego programu!!!!! :) Georgio jak się czuje Małżonka? Nadiewo PIĘKNEGO MACIE SYNUSIA!!!!!!!! :D Egz co u Ciebie Słoneczko? Jak się czujesz? Guziu co u Ciebie? Jak przygotowania do ślubu? Saruś jak u Was? Jak ma Maleńka na imię? Ja Trzymam, Siostra Egz i WSZYSCY, których nie wymieniłam POZDRAWIAM SERDECZNIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosia w klinice w której ja miałam transfer nacięcie otoczki zarodka kosztowało 600zł Malutka fotki poszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś mogę też poprosic fotki :) Przynajmniej Twój brzuszek popodziwiamy trochę :P e-mail: sar_enka@gazeta.pl Dziękuję. Życzę szczęsliwego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś-dzięki za info i za zdjęcia, bardzo sympatyczna z Was para:) Aż miło się ogląda:) I sam pomysł na taką sesję- super! Mam nadzieję że i ja za jakiś czas będę mogła sobie taką zrobić z moim mężem i brzuchem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do moluś
Moluś a mogłabyś napisać jak wysoki miałaś wynik FSH też mam wysoki i już nie długo zacznę przygotowani do in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pamiątka będzie super !!! :) FSH miałam prawie 50 gdzie norma jest do 12-tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia30
Moluś, jak wiesz my mamy podobna sytuację ale odwrotną, bedziemy mieli nasionka od dawcy. W sytuacji kiedy mamy do czynienia z azoospermią to jedyne dla nas rozwiązanie. Dawce dobiera sie pod kątem cech fenotypowych i gr. krwi . Należe do pewnego forum gdzie jest kilkadziesiąt dziewczyn w takiej sytuacji jak ja i mąż. Nie jestesmy z tym osamotnieni. Na tym forum są juz maluszk urodzone w ten sposób, sa zdrowe, silne i tak prześliczne, że nic tylko kochać. Są to Oliwierek, Zuzia, Marysia, Adaś i reszta w drodze. Kochane dzieciaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do moluś
Dzięki Moluś.Powodzenia. Pozdrawiam całe forum jesteście wspaniałymi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja - super gratulacje !!! :):):) wspaniale,trzy zarodki, czuje, ze bedzie dobrze :) Odpoczywaj i lykaj witaminki, pozdrawiam serdecznie :) Kasik - milo, ze sie odezwalas, przykro mi, ze musisz przezywac takie wiadomosci, ale wierze, ze wszystko zakonczy sie dobrze, wiem, ze to nie latwe, ale postaraj sie o tym nie myslec, mysl pozytywnie na ile tylko starczy ci sil, trzymam kciuki, zeby dzidzius byl zdrowy, glowa do gory, pozdrawiam :) Dosia - kurcze strasznie ten lek drogi :( ja tez bede musiala cos takiego zakupic ? az sie boje bo u mnie ceny sa x2, Dosiu ty juz skonczylas brac antykoncepcyjne? Jak sie czujesz? Ja dopiero wystartowalam z tabsami w piatek. Trzymam za ciebie kciuki, chyba jestes nastepna do zaciazenia w kolejce :) Guzia - pozdrawiam, co u Ciebie? Jak badania, jak przygotowania do slubu? trzymaj sie cieplutko :) Egz - pozdrawiam, wiesz juz kiedy bedziesz miala wizyte ? Usciski :) Molus - super, ze sie odezwalas, ciesze sie, ze juz niedlugo bedziesz mama :) Trzymam kciuki, zeby wszystko poszlo szczescliwie :) Swiatelko - co slychac u ciebie ? pozdrawiam :) Malutka - mam dadzieje, ze masz dla nas dobre wiesci na temat nowej pracy :) Ja dzisiaj mialam ultrasonogram wodny, ktory maial na celu zbadanie czy miejsce w ktorym ma byc podany embrion jest prawidlowo rozwiniete, bez jakis niespodzianek. Strasznie sie balam, ze co bedzie nie tak, ale lekarz powiedzial, ze wszystko jest ok, nie widzi przeciwskazan do zagniexzdzenia sie zarodka :) kamien mi spadl z serca. Pozdrawiam wszystkich pozostalych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×