Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SARA2009

JEDNO MARZENIE...

Polecane posty

Gość liljawodna
Misia to 1 icsi po 5 nieudanych inseminacjach. A czuje sie bardzo zle od punkcji,wszystko mnie boli. Mialam hiperstymulacje,zapalenie,punkcje brzucha i usuwanie wody. Teraz tramboza . W sumie 4 tyg w szpitalu. Jestem w 8-9 tyg. Mialam transwer krotko po Dosi 04 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia30
Lillawodna, ja miałam transfer 30 kwietnia, także faktycznie nasze dzieci sa w podobnym "wieku". Egz,Misia -kiedy testujecie? a ja dziś byłam u przyjaciółki która ma 4 miesieczna córeczkę, jaka ona fajniusia, no ale niestety ma spore wymagania, bo cały czas trzeba sie nia zajmować -karmienie, przwijanie , bawieniu, usypianie, spacerki i tak w kóło codzien to samo. Chyba sie bedę od niej wszystkiego uczyc bo jak narazie to dla mnie czarna magia. Wiem ze instynkt robi swoje ale mimo to warto sobie podejrzec co i jak by nie byc zaskoczonym. Mnie na szczęście wzdęcia mineły, ale za to trzymają mnie wieczorne mdłości, ale nie jest tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro testujemy, dam znac jak tylko bede cos wiedziec, zazwyczaj wyniki sa poznym poludniem. EGZ - trzymam kciuki, wierze, ze jestes w ciazy nie moze byc inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spostsmenka
ja tez dziewczyny jestem z wami i będe z niecieprliwością czekała na jutrzejsze pozytywne wyniki - Misia i Egz powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, kciuki mnie już bolą od zaciskania. Mocno wierzęw to, że się udało :) Czekam na info. Tylko nie trzymajcie nas za długo w niepewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egz30. Misia-nawet nie wiecie jak sie denerwuje....niech to bedzie Wasz dzien!!!! ogloscie Nam w koncu dobra nowine dosyc juz tych zlych!!!! mocno zaciskam kciuki egz30-wogole gdzie jestes cos malo ostatnio piszesz...stresik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziewczyn po in vitro
Zastrzyki do stymulacji robiłyście sobie rano czy wieczorem czy to ma znaczenie.Dziękuję za odpowiedz. Trzymam kciuki za egz i misie bedzie dobrze.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liljawodna
Mi lekarka kazala robic zastrzyki wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia30
Zastrzyki do stymulaji miałam zalecone wieczorem ok 20-21 g. ale znam tez osoby co te zastrzyki brały rano.Najlepiej robic tak jak zaleci lekarz. Dziewczyny trzymam kciuki za wasze testowanie, zżera mnie ciekawośc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku nie wiecie jak mi serducho bije przez Was dziewczyny.Nie moge juz sie doczekac wynikow.Trzymam kciuki najmocniej jak potrafie. Calusy dla wszystkich😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba Egz i Misia zdecydowały sie zrobić beta hcg z krwi i dlatego jeeszcze nie piszą, bo jakby zrobił sikańca to by napisały... też mi serducho wali Saro i wchodziłam już z 5 razy na topik sprawdzić czy już się odezwały - dziewczyny napiszcie koniecznie, musi byc dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka1975
Kochani!! przepraszam ze nie pisalam tak dlugo, ale bylam na wyjezdzie, nawet niezadzylam Wam napisac, PRZEPRASZAM!! Sara, Egz - obiecuj3 dlugie maile, wszystko nadrobie, kochane dziewczyny jestescie!!!!!!!!!!!!!!!!!sciskam was mocno!!! Teraz najwazniejsze - trzymam kciuki za wszystkich testujacych, juz nie moge sie doczekac. Georgio - ściskam z całych sił, mocno przytulam, to jeszcze nie koniec, to poczatek, i tak wygramy! zmykam i obiecuje poprawe;-) buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321
Ja też trzymam za Was kciukasy i czekam z niecierpliwością na wiadomości.....Pozdrawiam :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani moi! Przepraszam bardzo że nie pisałam wczoraj,ale miałam takiego stresa jak nigdy w życiu, strasznie sie denerwowałam,miałam złe przeczucia-dlatego pojechałam na bete już wczoraj a dziś mam już wynik....i.....JESTEM W CIĄŻY!!!:):):):) Beta jest 40 więc chyba ciążowa co?:) Zrobiłam wczoraj wieczorem- to był 10 dzień po transferze (licząc dzień tansferu jako pierwszy dzień), Boże dziewczyny tak się cieszę i jednoczesnie tak się boję, dokładnie rok temu miałam bete 30 i zaraz okazało się ze zaczela spadać, ale głeboko wierze ze tym razem się uda!:) MUSI!!!!!:) Jak troche ochłonę to zadzwonie do lekarza z dobrą wiadomością i zapytam co dalej,na pewno chce powtorzyc bete jutro i zobaczyc czy przyrasta, rany ale mi sie ręce trzęsą, w głowie radość i miliony myśli:):) Misia- teraz trzymam kciuki za Ciebie i dobrą nowinę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardzo, bardzo, bardzo ,bardzo dziękuję Wam wszystkim za trzymanie kciuków , modlitwę i wsparcie!!! Jesteście cudowni i kocham Was!!!:) I podtrzymuję propozycję wielkiej imprezy u mnie nad morzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz_30 Gratulacje !!!! Wspaniała wiadomość, tak bardzo się cieszę, od dawna ci dopinguję i podziwiam. Zasłużyłaś na to w pełni. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz i dopiero teraz nam o tym piszesz.Boze jak sie iesze.Wiedzialam ze Ci sie uda.Jejku chyba oszaleje z radosci!!!!!Kochana gratuluje,gratuluje mamusiu.O dzieki Ci Panie Boze!!!!!!!!Egz babo udalo Ci sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez trzymam
Egz GRATULACJE :) tak bardzo sie ciesze az mi sie lezka puscila w biurze jak przeczytalam Twoj wpis cudowne wiesci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara, Smutaska,ja tez trzymam- dzieki!!Ja na zmiane smieje sie, placze,glaszcze brzuszek i prosze Boga zeby mi nie zabieral tego Szczescia...ale wiecie co?- wiem, ze bedzie dobrze!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz - ale mi humor poprawiłaś kobieto! wiedziałam , że się uda!!!! Cały dzień myślałam o Tobie, a ty nam nic nie powiedziałaś, że już wczoraj pobiegłaś na bete :) :) :) Tylko proszę nie emocjonuj się tak i uważaj teraz na siebie 🌼 i oczywiście od razu po wizycie u lekarza na L4! i nie ma że boli :) bez gadania, ty i Twoja kruzyna jesteście teraz najważniejsze. Boże jak się cieszę :D Misia -a jak u Ciebie? Mam nadz. że nie piszesz bo świętujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alleluja i Hurra i co tam jeszcze tylko:-) Mialam przeczucie, ze tym razem sie uda! Serdeczne gratulacje dla Ciebie i meza, w pelni zasluzone! Nastepny etap 9ciomiesieczny przed Toba babeczko:-) Magiczny czas (moze tak oprocz 9tego miesiaca w moim przypadku:) )Kciuki trzymane sa dalej, za przyrastajaca ladnie bete i bezkomplikacyjna ciaze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz no pewnie ze bedzie dobrze!!!Mrugacz ma reke do dzieci!!!Ja tez mialam zle przeczycia rok temu,tez sie balam i co? I mam corcie i chce mi sie dzis zyc.Nawet nie wiesz jak ja sie ciesze...😍 Misia czekam na Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kochani:) Własnie dzwoniłam do dr M i mówił że wynik ciążowy,ale żeby się nie emocjonować i powtórzyć betę,żeby zobaczyc czy przyrasta. Na razie mam spokojnie dalej brac leki i za 2 tyg na wizytę do niego, tylko nie wiem czy pojade, to taki kawał drogi i boje sie czy mnie znowu na tych drogach nie wytrzęsie..zobaczymy jeszcze.Co do zwolnienia to nie za bardzo chce mi dać tak na odległość,nawet mnie nie widząc i nie badając, ja mam co prawda jeszcze tylko tydzien pracy i potem wakacje wiec moze jednak pojde na ten ostatni tydz do pracy..Najgorzej tylko ze ja musze dojeżdząc komunikacja miejska i droga do mojej pracy jest pod koniec bardzo wyboista (akurat są tam teraz roboty drogowe) wiec znowu boje sie (moze niepotrzebnie) o "wytrzęsienie".Ale kurcze nie bylo mnie juz 3 tyg w pracy wiec moze warto sie pokazac na ten ostatni tydz?Jak myslicie? No nic,zobacze jak wyjdzie beta jutro, bo tak naprawde powinnam zrobic ja 14dni po transferze a nie..10:) mam nadzieje,ze teraz wszytsko sie dobrze ułozy...:):):) I wstąpie Sara razem z Tobą do Koła Miłośników Mrugacza:) Misia- trzymam kciuki za Ciebie teraz!!!!!!! Szkoda ze jest ta różnica czasu bo tak pewnie tez bys juz znala wyniki:) Duży całus dla Was wszystkich!! I prosze nie puszczajcie jeszcze kciuków, jeszcze daleka droga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka1975
Egz - HURA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HURA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HURA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPER, SUPER, SUPER, o rany wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!! Boze jak sie ciesze, Kobieto, nawet nie wiesz jak nam tu dobrze zrobiiłas tym wpisem!!!!!!!!!!!!!!!! Boże dzieki za modlitwy;-) Tak sie ciesze, tym bardziej ze tak Cię namawiałam na tego Mrugacza ( pod wpływem naszej Kochanej Sary) Egz jesteś dowodem ze się udaje, trzeba walczyc!!!!!!!!!!!! No to teraz to juz na bank podążam śladem naszej Saruni i Egz, ( zresztą i tak nie miałbym wątpliwosći) Boże jak super, Egz wyczekałas sobie to szczęście na maxa!!!! rewelacja, bardzo sie za was wszystkich modliłam i tez miałam przeczucie ze się uda, o rany cudowna wiadomosć na weekend, zaraz musze mojemy staremu powiedziec ( bo razem Wam kibicujemy ) Jezu ale sie ciesze, - Egz i teraz olej całą rsztę ( a Ty wiesz o kim ja móiwę) po zwolnionko i brzuch do góry na 9 miesięcy;-) Hip Hip hurra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bosko prosze nam tutaj wysylam fluidki!!!!!!!!!!!!!! Egz - napisze3 do Ciebie na priva, musze leciciec bo mam młyn w robocie, buźka buźka p.s. mam przeczucie na chłopczyka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321
Egz - OGROMNE GRATULACJE!!!!! PEWNIE, ŻE BĘDZIEMY TRZYMAĆ DALEJ KCIUKI!!!!!! Aż mi się łzy zakręciły....Super, że Wam się udało :-) ;_D Od razu człowiekowi lepiej sie robi ma sercu :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz wielkie gratulacje !!! Dbaj o siebie teraz koniecznie. Jak bardzo chcesz się pojawić w szkole w ten ostatni tydzień i pożegnać ze swoimi uczniami to zawsze możesz wsiąść taxi i podjechać, ale jak się obawiasz to równie dobrze możesz iść na zwolnienie od razu. Mi lekarz rodzinny jak poszłam z wynikiem bety w zeszłym roku od razu od ręki wypisała L4. Zasłużyłaś na to szczęście swoją postawą, optymizmem i miłością, którą się dzielisz z nami tutaj też, i wreszcie się los do Ciebie uśmiechnął - super ! Teraz niech beta pięknie przyrasta :) Misia mam nadzieję ze też masz dla nas tak radosne nowiny, czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egz30 Serdeczne Gratulacje. Teraz tylko dbaj o siebie i groszka a praca nie ucieknie. Najważniejsze są te pierwsze miesiące i jeśli mogę doradzić to zostań na L4 i dmuchaj na zimne. Georgio na Was też przyjdzie czas, wiara czyni Cuda 🌻 podczytuje Was regularnie i za wszystkich trzymam kciuki. Naprawdę sie Uda ! Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz !!!!!!!!! Gratuluję! Podczytuje Was kazdego dnia, i wszystkim mocno kibicuje! Wiedzialam, ze nie moze byc inaczej, ze ciaza musi sie przyjac :) Czekamy jeszcze na Misie... trzymam mocno! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×