Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SARA2009

JEDNO MARZENIE...

Polecane posty

Inka, uwierz, że cuda się zdarzają :) Gratuluję :) !!!!!!!! Egz, trzymam kciuki bardzo mocno :) Myszka, dziekuję że pytasz. U nas wszystko dobrze :) Synek rośnie, ma 10 mc i nie wyobrażam sobie, że miałoby Go nie być ;) Życzę Wam z serca spełnienia tego jedynego marzenia bo każdej z Was się uda !!! Całusy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka🌻 wielkie gratulacje kochana👄🌻:):):):) bardzo ale to bardzo sie ciesze:):) Dbaj teraz o siebie:)Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka-Boże kochana gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):)Ja cały czas miałam dobre przeczucia i jak mi wczoraj siostra powiedziała o Twojej becie (bo nie miałam już wtedy neta) to normalnie aż mi się łezka zakręciała z rodości!:):):) Tyle czekałaś na tą ciążę i Twoje marzenie właśnie się spełnia!!!Ale musisz być szczesliwa:) Pewnie z wrażenia nie spałaś co?:) I zobacz jak to jest-ciąża najczęsciej przychodzi wtedy gdy sie jej nie spodziewamy.I jest to niezależne od tego jak o bardzo o siebie dbamy i na siebie chuchamy-przy wczesniejszym transferze tak dbałaś o siebie,miałaś urlop, a teraz musiałaś wrócić od razu do pracy i chyba to że nie siedziałaś w domu i rozmyślałaś na dobre Ci wyszło:)Jak ciąża jest zdrowa i ma się utrzymać to się utrzyma niezależnie od okoliczności.A to że Ci się udało w naszej klinice jest dla mnie dodatkowym argumentem że dobrze wybrałyśmy i klinikę i lekarza:)A zamierzasz dziś dzwonić do dr M? On jest juz co prawda na urlopie ale mówił że będzie pod telefonem w razie co,także dzwoń z dobrą nowiną:) A dzis w pracy to pewnie się nie bedziesz mogła na niczym skupić, rany ale fajnie!!:) Ja jeszcze dzis odpiszę Ci na maila,teraz mam problem z zalogowaniem sie do poczty a musze sie szykowac na wizytę,jeszcze raz wielkie gratulacje!!!!!!Nawet nie wiesdz jak się cieszę:) Kobieto jesteś w ciąży!!!!!!!:) Teraz musi wszystko się ułożyć!!Całusy!! A dla wszystkich forumowiczek gorące pozdrowienia i dzięki za kciuki!Mam nadzieję że dobra passa na naszym topiku będzie trwała długo:)Odezwe się po wizycie,pa!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez trzymam
inka najserdeczniejsze gratulacje!!! ja rowniez mialam dobre przeczucia :) teraz pozostaje Ci zyczyc jednego: spokojnych, zdrowych 9 mcy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Inka moje gratulacje :):) życzę Ci wszystkiego dobrego i super przyrostu bety ::) cieszę się Twoim szczęściem :):) dbaj o Siebie i o swojego maluszka ::) pozdrowienia dla wszystkich :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka - ogromne gratulacje!!!!!! wczoraj napisałam posta, ale mi wcieło,a nie miałam czasu, żeby pisac drugiego. Napisałam, że objawy okresowe bardzo często oznaczaja ciąże. Miałam dobre przeczucia co do ciebie :) super, cieszę sie :) Egz - teraz kolej na twoją dobra wiadomość. Trzymam mocno kciuki. Coś czuje, że jednak zostanę sama na placu boju, tzn. sama z naszej trójki, bo została jeszcze Margi, Asiulka, Myszka i parę innych. Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka1975 :) moje gratulacje :D zycze ci cudownych 9 miesiecy :) dbaj o siebie i malenstwo/a :) ale sie ciesze, moze wkoncu ten topik bedzie tylko nalezal do szczesliwych mam ! egz30 :) kochana a teraz czas na ciebie :) mocno w to wierze :) dziewczyny ciezka nasza droga do tego jednego marzenia ale wkoncu musi sie udac, bo ilez mozna czekac ... pozdrawiam was i caluje z moja coreczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny lala79 dzisiaj jest 9 dzień po transferze, wczoraj troszkę plamiłam, a dzisiaj to napięcie było nie do wytrzymania, kupiłam dwa testy ciążowe i ...... .nie mogłam uwierzyć w te dwie piękne czerwone kreski, więc pobiegłam do apteki po kolejne trzy ale różnych firm.i .......... i tam też są dwie kreski W poniedziałek id na betkę - dopiero chyba wtedy do mnie dotrze. Tylko co oznacza to wczorajsze plamienie? A może za wcześnie się ciesze ? Póki co uśmiech nie schodzi mi z twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! superancko!!!!! genialnie!!! gratuluję!!! Egz dołączaj do Inki!!!! ale czad!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia_jasio :) hehehe kochana a nie mowilam, znaczy sie pisalam :D ze taki objaw tez mialam :) ten metaliczny smak w ustach do dzis mi sie sni bo mialam go do 20 tygodnia ciazy :) i znaczyl tylko jedno - ciaza :D:D:D aaa skad wiedzialas, ze jestem na tym forum ? co do plamienia tez mialam :) a cieszyc powinnas sie jak najbardziej :) teraz tylko betke zrob dla potwierdzenia i na pamiatke oczywiscie :) ale mam piekny weekend, same dobre wiesci :D sciskam i caluje mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka1975
witajcie Kochane! przepraszam, ze pisze do Was dopiero dziś, ale jestem w takim szoku ze po prostu w niedziele w ogóle nie właczaliśmy z męzem kompa bo trwaliśmy w niekonczącym się zdumieniu i szczęściu. A więc przede wszystkim chaiałm bardzo podziękowac Wam za gratulcaje: Egz, Siostra Egz, kalpek, kiki34, ja też trzymam, myszka 24, Alicja, Światełko 29, Margi77, lal79, asiulka358 - jesteście wspaniałe i opgromnie Wam dziękuje za doping, gratulacje i pozytywne fluidy, to niesamowite jak można poczuć to Wasze wsparcie na tym topiku- jestem za nie ogromnie wdzięczna!!!!!!!DZIĘKUJE!!!!! Jestem na tym forum juz 2,5 roku i powiem wam, że lepszego nie ma!!! jesteście jak przyjaciele -wielkie dzięki SARO- dla Ciebie sa osobne podziękowania: za to że załozyłaś ten topic, za nadzieję, i osobiście za to że mnie pokierowałaś do tej kliniki i tdo ego lekarza- i za ostatnie dni - za Twoje maile- nigdy Ci się nie odwdzięczę, dziękuje.Ściskam Twoją Córcię;-) Kochani, u mnie szczęście miesza się z ogromnym lękiem - czy ta ciąża się utrzyma? czy się uda? ja już kiedyś miałam taką sytuację ze poroniłam w 2 miesiącu, niestety.. więc trauma pozostanie i ten lęk. Zamierzam jutro pójśc na bete zeby zobaczyć przyrost, będzie to 15 dzien od transferu i dopiero zadzwonię do swojego lekarza.. Kochani, ale najważniejksze jest teraz nasza EGZ - prosze was o modlitwę za powodzenie jej podejścia- ja cały czzas trzymam kciuki i wierzę ze się uda, a Egz dołaczy do zadowolonych klinetek naszej kliniki;-) Kochana EGZ- z całych sił zaciskam kciuki i wysyłam Ci pozytywne fluidy ( teraz już oby ciążowe) i wiem ze będzie dobrze, musi być!!!! Spojrzyj na bociana na biurku naszego dr M - i pomyśl ze prawie jestem tam z Tobą!!! czekamy na wieści z BS z wielką niecerpliwością i nadzieją! EGZ - sukces jest bliżej niż kiedykolwiek i musisz w to po prostu uwierzyć!!!! buźka Siostra Egz- wielka buźka i uściski dla Ciebie, jesteście wspaniałe dziewczyny i z Tobą tez kiedyś napiję się kawy;-) Alicjo -spokojnie , to tylko znak, ze czas na naszą wielką trójkę, teraz Egz, a potem Ty kochana czekamy na Ciebie !! kiedy planujesz podejście? ściskam wszystkich i pozdrawiam lipcowo, buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witacie kochani! Ale radość zaponowała na naszym topiku za sprawą Inki!:)Aż miło się czyta:) Inuś Twój sukces tak dodał mi skrzydeł że hej!:) Wiem że warto walczyć do końca- prędzej czy później marzenia się spełniają!:) Inuś wiem że się boisz,dokładnie Cię rozumiem bo miałam i mam obawy tak samo, chyba każdy kto długo próbuje zajść w ciążę, kto tą upragnioną ciążę kiedyś stracił będzie bać się do końca..Ale stawiaj sobie małe cele, małe kroki-teraz czekaj do kolejnej bety=jak będzie ok ( a na pewno będzie!!!) to już jest sukces i możesz odetchnąć.Potem kolejny krok to usg,potem zakończenie 1go trymestru itd itd.To pomoże Ci przetrwać w miarę spokojnie całą ciążę..Ja jak tylko myślę sobie że Ci się w końcu udało to mam uśmiech od ucha do ucha:):):) Inuś dziękuję Ci za wsparcie i za kciuki, to jest teraz Twój czas a Ty wokól całej tej radości,ekscytacji pamiętasz jeszcze o mnie-kochana jesteś!!:) U mnie na szczęście już dobre wiadomości:)Okazuje sie że będzie wiecej komórek niż myślałam=może nawet 10:) Już teraz jest 6 pięknych dojrzałych,dlatego czekamy z punkcją jeden dzien dłuzej żeby dać szansę tym mniejszym na podrośnięcie (Boże dziewczyny ja pierwszy raz mam szansę na mrozaczki:):) ) Lekarz był z usg bardzo zadowolony (ten nowy gin okazał się bardzo sympatyczny i rzeczowy-wszystko dokładnie i starannie mi zbadał i wytłumaczył),także punkcja nie w środę a w czwartek,dziś dostałam chyba po raz ostatni 5 menopurow.Jeśli chodzi o endo to jest 6mm-niby nie dużo,ale lekarz uspokoił mnie że liczy się nie tyle grubość endometrium co jego jakość a ja mam jakosciowo całkiem dobre i zarodek spokojnie moze sie i w takim zagnieżdzic,poza tym przy mojej jednoroznej macicy nigdy nie bede miec nie wiadomo jak wielkiego endo.Hormony tez miałam dzis piekne,także bardzo się cieszę:) W ogóle jestem jakoś pozytywnie nastawiona po sukcesie naszej Inki, a te piękne podlaskie tereny wpływają tak cudnie na psychikę że jestem dziwnie spokojna (póki co:) :) Wczoraj cały dzień łaziliśmy z mężem po puszczy białowieskiej-było fantastycznie:)Także tyle u mnie-mam nadzieję że wszystko do końca będzie już szło dobrze i zakończy się happy endem:) Inuś-trzymam kciuki za jutrzejszą betę!!!! Alicja-nie martw się!!Prędzej czy pozniej uda się i Tobie i mi i wszystkim czekającym na ciążę! Mam nadzieję że Inka na dobre zapoczątkuje dobre passę:) Pozdrowienia dla wszystkich z pięknej krainy żubra!:) Witacie kochani! Ale radość zaponowała na naszym topiku za sprawą Inki!:)Aż miło się czyta:) Inuś Twój sukces tak dodał mi skrzydeł że hej!:) Wiem że warto walczyć do końca- prędzej czy później marzenia się spełniają!:) Inuś wiem że się boisz,dokładnie Cię rozumiem bo miałam i mam obawy tak samo, chyba każdy kto długo próbuje zajść w ciążę, kto tą upragnioną ciążę kiedyś stracił będzie bać się do końca..Ale stawiaj sobie małe cele, małe kroki-teraz czekaj do kolejnej bety=jak będzie ok ( a na pewno będzie!!!) to już jest sukces i możesz odetchnąć.Potem kolejny krok to usg,potem zakończenie 1go trymestru itd itd.To pomoże Ci przetrwać w miarę spokojnie całą ciążę..Ja jak tylko myślę sobie że Ci się w końcu udało to mam uśmiech od ucha do ucha:):):) Inuś dziękuję Ci za wsparcie i za kciuki, to jest teraz Twój czas a Ty wokól całej tej radości,ekscytacji pamiętasz jeszcze o mnie-kochana jesteś!!:) U mnie na szczęście już dobre wiadomości:)Okazuje sie że będzie wiecej komórek niż myślałam=może nawet 10:) Już teraz jest 6 pięknych dojrzałych,dlatego czekamy z punkcją jeden dzien dłuzej żeby dać szansę tym mniejszym na podrośnięcie (Boże dziewczyny ja pierwszy raz mam szansę na mrozaczki:):) ) Lekarz był z usg bardzo zadowolony (ten nowy gin okazał się bardzo sympatyczny i rzeczowy-wszystko dokładnie i starannie mi zbadał i wytłumaczył),także punkcja nie w środę a w czwartek,dziś dostałam chyba po raz ostatni 5 menopurow.Jeśli chodzi o endo to jest 6mm-niby nie dużo,ale lekarz uspokoił mnie że liczy się nie tyle grubość endometrium co jego jakość a ja mam jakosciowo całkiem dobre i zarodek spokojnie moze sie i w takim zagnieżdzic,poza tym przy mojej jednoroznej macicy nigdy nie bede miec nie wiadomo jak wielkiego endo.Hormony tez miałam dzis piekne,także bardzo się cieszę:) W ogóle jestem jakoś pozytywnie nastawiona po sukcesie naszej Inki, a te piękne podlaskie tereny wpływają tak cudnie na psychikę że jestem dziwnie spokojna (póki co:) :) Wczoraj cały dzień łaziliśmy z mężem po puszczy białowieskiej-było fantastycznie:)Także tyle u mnie-mam nadzieję że wszystko do końca będzie już szło dobrze i zakończy się happy endem:) Inuś-trzymam kciuki za jutrzejszą betę!!!! Alicja-nie martw się!!Prędzej czy pozniej uda się i Tobie i mi i wszystkim czekającym na ciążę! Mam nadzieję że Inka na dobre zapoczątkuje dobre passę:) Pozdrowienia dla wszystkich z pięknej krainy żubra!:) Witacie kochani! Ale radość zaponowała na naszym topiku za sprawą Inki!:)Aż miło się czyta:) Inuś Twój sukces tak dodał mi skrzydeł że hej!:) Wiem że warto walczyć do końca- prędzej czy później marzenia się spełniają!:) Inuś wiem że się boisz,dokładnie Cię rozumiem bo miałam i mam obawy tak samo, chyba każdy kto długo próbuje zajść w ciążę, kto tą upragnioną ciążę kiedyś stracił będzie bać się do końca..Ale stawiaj sobie małe cele, małe kroki-teraz czekaj do kolejnej bety=jak będzie ok ( a na pewno będzie!!!) to już jest sukces i możesz odetchnąć.Potem kolejny krok to usg,potem zakończenie 1go trymestru itd itd.To pomoże Ci przetrwać w miarę spokojnie całą ciążę..Ja jak tylko myślę sobie że Ci się w końcu udało to mam uśmiech od ucha do ucha:):):) Inuś dziękuję Ci za wsparcie i za kciuki, to jest teraz Twój czas a Ty wokól całej tej radości,ekscytacji pamiętasz jeszcze o mnie-kochana jesteś!!:) U mnie na szczęście już dobre wiadomości:)Okazuje sie że będzie wiecej komórek niż myślałam=może nawet 10:) Już teraz jest 6 pięknych dojrzałych,dlatego czekamy z punkcją jeden dzien dłuzej żeby dać szansę tym mniejszym na podrośnięcie (Boże dziewczyny ja pierwszy raz mam szansę na mrozaczki:):) ) Lekarz był z usg bardzo zadowolony (ten nowy gin okazał się bardzo sympatyczny i rzeczowy-wszystko dokładnie i starannie mi zbadał i wytłumaczył),także punkcja nie w środę a w czwartek,dziś dostałam chyba po raz ostatni 5 menopurow.Jeśli chodzi o endo to jest 6mm-niby nie dużo,ale lekarz uspokoił mnie że liczy się nie tyle grubość endometrium co jego jakość a ja mam jakosciowo całkiem dobre i zarodek spokojnie moze sie i w takim zagnieżdzic,poza tym przy mojej jednoroznej macicy nigdy nie bede miec nie wiadomo jak wielkiego endo.Hormony tez miałam dzis piekne,także bardzo się cieszę:) W ogóle jestem jakoś pozytywnie nastawiona po sukcesie naszej Inki, a te piękne podlaskie tereny wpływają tak cudnie na psychikę że jestem dziwnie spokojna (póki co:) :) Wczoraj cały dzień łaziliśmy z mężem po puszczy białowieskiej-było fantastycznie:)Także tyle u mnie-mam nadzieję że wszystko do końca będzie już szło dobrze i zakończy się happy endem:) Inuś-trzymam kciuki za jutrzejszą betę!!!! Alicja-nie martw się!!Prędzej czy pozniej uda się i Tobie i mi i wszystkim czekającym na ciążę! Mam nadzieję że Inka na dobre zapoczątkuje dobre passę:) Pozdrowienia dla wszystkich z pięknej krainy żubra!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsss:) Skopiowałam swój wpis,zeby mi nie wcięło jak ostatnio i niestety jakimś cudem pojawił się dwa razy:) Sorki!A ten adre mailowy jaki się pojawia czasem przy niku nie jest mój,nie mam poczty na tlenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Egz to super, że tak wszystko pięknie się Tobie układa, że lekarz jest ok i że pęcherzyków masz więcej:D 3mam kciuki za czwartkową punkcję :) Ja też mam dobre wieści, dzwoniąc do swojej kliniki dowiedziałam się, że mają już dla mnie zarodki do adopcji, a poniedziałek wizyta. :D:D Trochę to wszystko się przyspieszyło, no ale trzeba chwytać okazję póki jest. Dam znać jak tam po wizycie. pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziele się ze wszystkimi cudowna nowiną ...już do mnie dotarło JESTEM W CIĄŻY !!! Dzisiaj odebrałam betkę HCG 124,81 mlU/ml - w 11 dniu po transferze TO NIESAMOWITE UCZUCIE Życzę tego cudu każdej z was Pozdrawiam buźka, buźka,buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was No to się dzieje :) :) :) wreszcie jakies dobre wiadomości. Inkuś- gratuluję tobie pozytywnej betki i życze tobie aby ładnie przyrastała a wraz z nia twoje maleństwo, ta malutka kruszynka która żyje w twoim brzuszku. Z niecierpliwością czekam na twój kolejny wynik. A ja to sie uśmiałam, kiedy mówie "mężowi niedługo Inka testuje", a mój maż popatrzył ze zdziwieniem i mówi : "jakiego inka testujesz?" nie zrozumiał o co chodzi... :) No ale najważniejsze że teścik wypadł pomyślnie. Zuzia jasio-no to też wspaniała wiadomość i jaka duża betka :) gratulacje mamusiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Egz-z przyjemnością czyta sie twoje wpisy, są takie pełne optymizmu. Boże, jak ja bardzo bym chciała żebys zaszła w ciążę, możesz sobie tylko wyobrazić jaką imprezę byśmy tu tobie zgotowali, już nie mogę sie doczekać. Oczywiście impreza bedzie bezalkoholowa :) Masz dobre wyniki stymulacji a to dobrze wróży. Będę za ciebie trzymać kciuki i chłodzic w lodówce bezalkoholowego szampana :) A co do mojego Maciusia, no to ma 5 i pół miesiąca, waży 7400g, zrobił się z niego taki klocek!! Jest na etapie przekręcania sie w łóżeczku na wszystkie możliwe strony, tam gdzie zwykle ma główkę to obraca sie tak że ma w tym miejscu nóżki i śpi zupełnie na odwrót. Zrobił sie bardzo marudny bo swędza go dziąsła. Wydaje z siebie takie piskliwe dżwięki że aż uszy bolą. Często nazywam go moim słoneczkiem, bo jest jak świecące słoneczko które rozświetliło moje pochmurne dotąd życie i codziennie mi świeci swoim uśmiechem. Warto było przejśc przez tyle trudów dla takiego uśmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka, super wieści, ogromne gratulacje i z neicierpliwością czekam na wyniki jak skoczyła beta dzisiaj :) Zuzia_Jasio również gratuluje, tu już beta powyżej 100 - super :) Egz tak się martwiłaś że nie będzie lekarza Twojego, a tu widać że na dobre wyszło i dużo komóreczek jest - trzymam dalej kciuki aby do czwartku całe 10 albo i więcej dorodnie wyrosło 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cambodiaaa
Wielkość penisa nie wpływa na jakość plemników jednak znacząco poprawia jakość życia seksualnego. Tę prostą prawdę wcielił w życie posiadacz największego polskiego penisa. Dowiedz się jak: http://seksbaza.com/forum-czlonek-meski/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz - bardzo sie cieszę :D widzisz, to jest dla ciebie dobry czas. Bez stresu, nerów zwiazanych z pracą, za to ze słoneczkiem, ciepłem i pozytywnym nastawieniem. Będzie dobrze, zobaczysz, razem z INką bedziecie niedługo świetowac. Trzymam cały czas kciuki!!! Inka - jaka druga betka?? jak się czujesz? Margi - super, że i do ciebie uśmiechneło się szczęscie. Pewnie niedługo dołączysz do grona radosnych zaciązonych :) bedziesz podchodziła w polmedzie? Zuzia Jasio - gratulacje!! Dosia - buziaki dla Maciusia :) Pozdrowienia dla całej reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Zuzia Jasio gratuluję:) Alicja - tak, będę podchodzić w Polmedzie, bo w Invimedzie jeszcze się nie zapisywałam :) pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska59
Witam Sledze to forum od dluzszego czasu,czytam was wszystkich po koleji poniewaz tesz staramy sie z mezem o dzidziusia.Nasza starania trwaja juz ponad 5 lat w tym osiagnelam 2 ciaze ale niestety jedno polecialo a drugie przestalo sie rozwijac.Czy mozna sie do was dolaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia75
Witam,też chciałabym dołączyć do Waszego grona.Podczytuję Was od początku, ale dopiero teraz odważyłam się napisać.Staramy się od 2,5 roku i dużo przeszłam.Wasze historie napawają mnie optymizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska59
ja tesz duzo przeszlam i jest oczym pisac czasami mam juz dosc ale narazie niepoddaje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egz :) kochana bardzo sie ciesze, ze tak cudnie rosna twoje jajeczka :) obys miala ich z 20 :D niezla z ciebie kurka nioska ;) ale prosze mi wiecej optymizmu i wiary wykrzesac bo to tez zalicza sie do polowy sukcesu :) egz cos czuje, ze ta zmiana dr na dobre ci wyjdzie hihihi ciekawa jestem co powie na to dr M :) caly czas mysle o Tobie i modle sie dla ciebie o ten cud, nie nie lepiej by bylo, zeby to byly dwa cudki :) ale by sie dzialo tu na forum fiu fiu :):):) sciskam i caluje mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja jak zwykle pendem przeczytalam co sie dzialo sorry ze dopiero teraz ale INKA -ogromne graaaaaaaaaaaaaaaatulacje tak sie ciesze ze sie udalo, nie martw sie znam ten strach dbaj o siebie wszystko bedzie dobrze, ten strach to normalne za chwile bedziesz cieszyc sie tylko ciaza i myslec o kupowaniu ubranek :) EGZ - kochana super wiesci teraz kolej na ciebie, musi sie udac trzymam kciuki :) Dosia nasze malenstwa sa w tym samym wieku dokladnie 5 i 2 tyg. moja mala wydaje takie same dzwieki az straszy czasem braciszka on wiecej gaworzy, a slinia sie jak zwariowani ciagle maja mokre bluzeczki:) pozdrawiam cieplo Sorry chcialabym napisac do kazdego mam was wszystkich na sercu i wszystkich pozdrawiam ale musze zmykac moje maluchy nie czuja sie dzis dobrze sa po szczepieniu troche goraczkuja, ale juz od 2 dni probuje cos napisac :) wiec teraz udalo sie choc pare slow Buzka dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki 34
Egz, mysle o Tobie i trzymam kciuki. Witam nowe dziewczyny. U mnie czas plynie, malenstwo rosnie. Troche czesto wymiotuje, zastanawiam sie czy ona nie ma alergi na moje mleko. Misia, Dosia jak ten czas leci. Juz ponad piec miesiecy. Misia jak sobie dajesz rade z dwojeczka ? Pozdrawiam reszte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka1975
witam, EGZ - ogromnie się ciesze z tych dobrych wieści z placu boju - tak właśnie myślałam, ze wszystko ruszy u Ciebie z kopyta w trakcie stymulacji i tak się właśnie stało. Super że hormony podgoniły a i komórki pięknie podrosły!!!! czuję ze to będzie niezły zbiór w tej czwartkowej punkcji - kciuki cały czas mam zaciśnięte za Ciebie!!!! Musi być dobrze!!!!!!!!!! Natomiast u mnie złe wieści - az żal mi do Was o tym pisać, zeby nie podłamywać dziewczyn . Moja beta spada, .. niestety znowu nic z tego nie będzie. W piątek beta była 43, a wczoraj tylko 27, 5, także nietsty, kolejny raz.. wiem ze się nie uda, bo całe to obrzmienie już prawie mi zeszło i czuję jak puściło... Rozmawiałam z dwoma lekarzami, dr G ( b. miły i rzeczowy- Egz naprawde fajny) i z moim dr M ( który oddzwonił do mnie z urlopu i to mu się chwali ) kazali czekać, brac dalej leki, powtórzyć beta za 2, 3 dni jesli spadnie to odstawić wszystko, no ale już generalnie wiadomo ze nie tym razem... Nie pisałam do Was wczoraj bo tak mnie rozłożyło ze nie byłam w stanie. Dziś juz wiem - to nie koniec tej walki, a kolejny etap, na jesieni będę podchodzić do ostatnich mrozaków. Może to zabrzmi głupio, ale i tak się w jakimś sensie ciesze ze do ciąży w ogóle dosżło ( b. wczesnej) bo znak dla lekarza w którym kierunku iść... Ok, dość tych smutów, EGZ, teraz to już nie masz wyjścia, musi zaciążyć zeby nam się buźkai znowu uśmiechały, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×