Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SARA2009

JEDNO MARZENIE...

Polecane posty

U mnie to już chyba koniec oczekiwań i radości.W nocy dostałam plamień, trwają do tej pory.Dzwoniłam do kliniki-dr. kazał mi odstawić jeden z leków :clexane i czekać do poniedziałku...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt tu mnie nie za - kiedyś dawno coś pisałam ale już się nie udzielam bo moja marzenie się spełniło i głupio mi troche pisać o swoich radościach podczas gdy Wy tu macie takie problemy... u mnie też nie było łatwo ale udało się i to dzięki in vitro i to za pierwszym razem....moja Natasza ma już 19 mies :) Egz !!! co za nowina !!! mam nadzieje, że się wszystko ułoży wspaniale !! :) bardzo Ci kibicuje od dawien dawna !!! pozdrawiam Was wszystkie bardzo gorąco !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tosiu - nie rozumiem dlaczego lekarz kazał ci odstawić lek. Przecież plamienie może oznaczać zagnieżdżenie zarodka. Ja bym na twoim miejscu nie odstawiła jeszcze leku. tylko poczekała do wyniku bety. Trzymam kciuki aby wszystko poszło dobrze. Egz - czekamy na kolejną dobrą nowinę :) Moluś - pamietamy cię ;) twoja mała ma juz 19 miesięcy? ale ten czas pedzi. Szok. Co tam u ciebie i córeczki? pozdrawiam :) pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani moja beta w 13dpt wynosi 920:):) :) Bardzo się cieszę:):) Ale jednoczesnie trochę się martwię czy nie za duży ten przyrost- 2 dni temu było 340..Wiecie ja po tym strasznym zaśniadzie boję się żeby nic złego się nie powtórzyło (tfu,tfu odpukać!!) a bardzo szybko rosnąca beta może (choć nie musi!!!) o nim świadczyć..Dzowniłam do lekarza i oczywiście bardzo ucieszył się (pamiętał dokładnie mój ET o czym rozmawialiśmy w trakcie i o tym że oboje się za powodzenie w trakcie ET modliliśmy:) ),ale też mówił że jak na ten dzień to beta rzeczywiście wysoka (dr jest kochany że do rany przyłóż ale czasem wali prosto z mostu i trzeba się do tego przyzwyczaić,ja tam lubię że nie owija w bawełnę), kazał trzymać rekę na pulsie ze względu na ten zaśniad, ale też nie stresować tylko czekać do usg za 2 tyg i to wszystko wyjaśni, nie będę jechała do BS (choć bardzo bym chciała do swojego kochanega lekarza) tylko znajdę jakiegoś dobrego lekarza na miejscu, tak więc za 2 tyg wszystko się okaże co tam mam w środku:)Mam nadzieję,że teraz jest mój szczęsliwy czas i chociaż raz wszystko będzie dobrze...Badałam też progesteron i jest 16,72 więc chyba ok. W tym tyg już bety nie zamierzam sprawdzać, póki co dr kazał mi odstawić tylko estrofem a resztę leków brać. Dziękuję Wam za kciuki kochani i ciągle proszę jeszcze nie puszczajcie, jeszcze daleka droga...Chyba odetchnę choć trochę po tym pierwszym usg.... Tosia- a duże są te plamienia??? Który masz dpt? Z tego co czytam to naprawdę plamienia (a czasem krwawienia) często się zdarzają, nawet u nas na topiku dziewczyny o tym pisałay, gdzieś na forum bocianowym czytałam że czasem przy plamieniach lekarze karzą odstawić clexane bo może za bardzo ukrwiło macicę .Na razie postaraj się nie stresować i może zrób jednak już jutro betę,ja ciągle trzymam kciuki!!!!! asiulka-mam nadzieję że te dodatkowe leki pomogą!!A czy przy poprzednim ivf też miałaś probelmy ze stymulacją? Pamiętaj że tak naprawdę potrzebne są 2 komóreczki,a nie raz jest tak,że dziewczyny miały na punkcji pobraną tylko 1 komórkę i ciąża była, glowa do góry, będzie dobrze!!! I oczywiście trzymam kciuki!!! Wszystkim bardzo dziękuję za kciuki, tym często tu piszącym i tym rzadziej (Moluś oczywiscie ze Cię pamiętam, do tej pory na mailu mam Twoją piękną sesję zdjęciową z ciąży:) ), przepraszam ze nie odpisuję wszystkim,ale staram się za długo przy kompie jednak póki co nie siedzieć, całusy dla wszystkich i nieustannie trzymam kciuki za te najbardziej potrzebujące, kochani jak mi się uda to naprawdę swoją historię będę opisywać na forach ku pokrzepieniu serc, trzeba wierzyć w swoje marzenia, trzeba wierzyć w siebie, w swoją intuicję ( Boże dobrze że ja nie zmieniłam kliniki!! Przecież te dwie podobno b.dobre kliniki które mam na miejscu postawiły na mnie krzyżyk!! I już przeciez myślałam o KD..) , ja uparłam się na BS i mam nadzieję że ta cudowna klinika przyniesie mi szczęście, może małymi krokami się uda..Eh chciałabym już być po pierwszym trymestrze, a najlepiej już po porodzie:):) Inka,Alicja,Guzia- z całych sił wiecie że zaciskam za Was kciuki najmocniej jak się da, jesteście mi szczególnie bliskie,znamy się tak długo i wiecie jak bardzo bardzo bardzo mocno życzę Wam szczęscia!! I modlę się za to!! Całusy!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez trzymam
Egz wciskałam F5 i odświeżałam stronę kafeterii od godziny czekając na wieści od Ciebie przeczytałam teraz tylko 1 zdanie wiec nie wiem co jest dalej ale najpierw jeszcze raz składam Ci najserdeczniejsze GRATULACJE :D to zrozumiale że się martwisz, ale akurat przyrostem bety chyba nie należy, prawda? ;-) i oczywiście znów się poryczałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez trzymam
mocno ściskam, będzie dobrze :) już jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocahontas8k
EGZ- dopiero dzisiaj przeczytałam te wspaniałe wieści od Ciebie. Bardzo, ale to bardzo cieszę się że Twoja betka :) tak ładnie rośnie. Teraz to już MUSI się udać. Trzymaj się kochana, będzie dobrze- a kciuki oczywiście cały czas zaciśnięte (chociaż teraz to już chyba można trochę "poluzować" :) BUZIAKÓW 1000 dla Ciebie i dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Do tej pory byłam kolejną "podczytującą w krzakach", ale przy tak radosnych nowinach to trzeba się ujawnić. Egz, niesamowicie się cieszę i nie stresuj się teraz niepotrzebnie, wszystko będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosiu 75 śledzę twój wątek bo ja tak jak ty mam testować w piątek a mój 14 dzień po transferze jest w poniedziałek .Czytałam że dostałaś plamienia i lekarz kazał odstawić clexane ,nie denerwuj się bo po clexanie czasami sa mocne plamienia za bardzo ukrwiła się macica .Duzo leż i odpoczywaj leżenie czyni cuda w naszym stanie ,dużo spokoju po to teraz najważniejsze ,wiem coś o tym bo sama to przechodziłam już nie raz.Amoże u ciebie to plamienie implantacyjne i wszystko będzie dobrze ,napisz prosze jaki leki bierzesz ,pozdrawiam cię serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz,bardzo się cieszę z Twojej bety.Z taką wysokim wynikiem na pewno wszystko będzie dobrze.Ja nie mam krwawienia tylko minimalne plamienia.Transfer miałam 14.11 w piątek.Nie wiem czy to się liczy jako pierwszy dzień, czy ten następny jest pierwszym.wychodzi na to,że dziś jest 9 lub 10dpt.Chyba trochę za późno na implatację?Egz w którym dniu ty miałaś plamienia?I kiedy Ci ustąpiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Egz bardzo ładnie u ciebie ta beta przyrasta aby tak dalej, ja w 9dpt miałam 64 a w 14 dpt 1300 więc nie jest tak źle :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz, JESTEŚ W CIĄŻY! to pewne, no i cos mi sie wydaje ze z bliźniakami :) Przyrost betki to znaczy ze dzidzius sie rozwija, a beta no jest duża ale żeby od razu miałby to być zaśniad...eeee juz nie takie bety widziałam na tym etapie ciąży. Ja w swojej pierszej ciąży tez miałam wysoką bete bo na tym etapie betka była 720 a był jeden zarodek. Bardzo ci gratuluję i cały czas kibicuje i z chęcią bedę śledziła wszystkie etapy twojej ciąży aż do rozwiazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podczytująca sierpniówka 2008
EGZ COŚ MI TU PACHNIE BLIŹNIĘTAMI :D żaden tam zaśniad !!!!! Gratulować będę po pierwszym usg :D Kochana kibicuję, podczytuję ukradkiem ;) Za Was wszystkie trzymam kciuki Wy dzielne kobiety !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże dziewczyny kochane jesteście!!:) Bardzo mnie pocieszyłyście, widzicie człowiek czeka na wysoką betę latami a jak w koncu jest wysoka to się i tak zamartwia:) Ale taki już nasz urok-długodystansowych staraczek:) Chyba całą ciąże się bedę martwić, bo ciężko mi uwierzyć że po tylu latach,tylu przeszkodach po drodze, tylu tragediach w koncu może mi się udac...To jakaś abstrakcja:) Ale chcę w nią wierzyć:) Jeszcze raz dzięki, a zatem nie myślę już o zasniadzie tylko czekam na usg:) Całusy!!! tosia-ja własnie od 9dpt mialam plamienia i tez takie nie duze wiec to naprawde nic złego nie musi oznaczac, leć na betkę i głowa do góry, miałaś piękne zarodki i musi być dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egz Ty jesteś kochana :) i będziesz fajniutką matulką :) buziaki!! ja od wczoraj ryczę bo już mam dość tego wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EGZ piekna beta :-) uwierz, ze jestes w cazy :-) to sie dzieje na prawde, ja tez mialam wysoki przyrost, wiec nie zdziwi mnie jak na USG uslyszysz 2 cudowne bicia serduszek :-) czego ci zycze z calego serca:-) taka fajna parka za jednym zamachem, nie ma nic piekniejszego, jeden trud, porod a 2 szczescia :-) Nie mysl o zasniadzie nie sciagaj zlych mysli, mysl tylko o dobrych rzeczach. Wiem, ze strach bedze towarzyszyl dosc dlugo, to naturalne po latach staran. Ja drzalam chyba az do 6tego miesiaca, potem juz mniej, bylam spokojna dopiro po 7ym miesiacu. Trzymam kciuki zeby ciaza rozwijala sie prwidlowo I zdrowo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do mojej stymulacji rok temu to po menopurze miałam 9 komórek ale wtedy mieliśmy problem z nasieniem i zapłodniły się 2. a teraz...nie wiem ile będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATUULUJĘ, EGZ!!!! Ja wierzę, że ta beta przyrasta tak dlatego, bo rosną tam sobie dwa małe Egziątka :D I to przejaw tego, że pięknie się rozwijają :) 7 chudych lat już było. Teraz czas na zmiane! 🌻 Molus, pamietam jak mialas w swojej stopce zdjecie z pozytywnym wynikiem testu ciazowego. Takiego usmiechu sie nie zapomina!!!! Zagladaj tu czesciej, jak tylko czas Ci pozwoli... Powodzenia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz - jeszcze raz ogromne gratulacje!!! jetseś w ciązy, dziewczyno :) i niech tak zostanie przez 9 miesięcy. Teraz dużo odpoczywaj, myśl pozytywnie i odkładaj pieniądze na wyprawkę, bo ceny rzeczy dzieciecych są kosmiczne. Niedawno chodziłąm po sklepach i się lekko przeraziłam. Buziaki dla ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W.i.o.l.k.a
Egz:) beta jest piękna:) bez stresu PROSZĘ :) ja trzymam i będę trzymała bardzo bardzo mocno :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz - hurrrrrrraaaaaaaa :D wygląda na to, że spełnia się Twoje jedyne marzenie :) Wszystko będzie dobrze, dalej trzymam kciuki i chyba będzie dwójeczka ... ach :) Tosiu - nie martw się na zapas, zrób betę i wtedy będziesz więcej wiedzieła. Trzymam kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki 34
EGZ cos mi sie wydaje, ze Twoje marzenie o uwijaniu sie i przebieraniu dzeci spelni sie juz wkrotce i to chyba podwojnie. Dokladnie pamietam Twoj wpis kiedy napisalas, ze o niczym bardziej nie marzysz jak on nieprzespanych nocach i krzataniu sie przy dziciach. Powiem Ci szczerze, ze macierzynstwo jest niesamowite i warto o nie walczyc. A Ty jestes tego wspanialym dowodem, ze nie mozna sie poddawac. Moje majszczersze gratulacje :):) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kszewuszka
Tosia ...zaciskam z całych sił!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia-tzrymam kciuki z calych sił kochana!!!!!! Wierzę że i Tobie dr M przyniesie szczęście!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę!!! JESTEM W CIĄŻY!!!!!!!!!! Jestem najszczęśliwszą osobą na świecie! Wszystkim myślącym o mnie i trzymającym kciuki - wielkie dzięki!!! Egz Tobie szczególnie dziękuję- za wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kszewuszka
Gratulacje Tosia !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia-wiedziałam!!!!!:):) Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):) Ale dobrą passę ma nasz doktorek-najpierw trolewna, ja a teraz Ty Tosia:) Inka jedziesz po mrozaczki do BS kochana i jesteś następna:) Jak to dobrze że nasza Sara odkryła tego lekarza i tą klinikę tu na topiku...:) Tosia a jaką masz betę i ktory dziś jest dzień? Naprawdę z całego serca Ci gratuluję:):) Teraz będziemy razem wymieniać się doświadzczeniami ciążowymi bo idziemy praktycznie równo:) A jak plamienia-ustały? Ja odpukać już ich nie mam,trwały tylko 3 dni i oby nie wróciły.Czy bierzesz jeszcze clexane? dzwonilas do dr M? Coś Ci kazał odstawić z leków? kiedy powtarzasz bete?Jejku jak dobrze że na naszym topiku w końcu zaczyna się dobra passa:) asiulka- a jak u Ciebie? Czy juz wiadomo kiedy punkcja? Wierzę że u Ciebie finał bedzie szczesliwy:) A wydwało mi się zawsze że listopad to najsmutniejszy miesiąc w roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaolaAlessandra
Amen i Alleluja! :-)) Ale pieknie sie Wam tu ten rok konczy, oby Nowy przyniosl wiele bezzebnych usmiechow i nieprzespanych nocy:-)) Serdeczne gratulacje Tosia!A jaka beta wyszla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×