Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SARA2009

JEDNO MARZENIE...

Polecane posty

Gość martina1983
hej dziewczyny witam i dołaczam sie do was w moich staraniach:) ucałowania,staramy sie z M już rok o fasolke i na razie cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
asiulka poczytam o tym specyfiku:)jesli nie bedziecie juz potrzebowac:p to oczywiscie odkupie od Ciebie:) ale dam znac:) mowww jak po wizycie!!!!!!:) ile ma juz dzidzia:) co mowil gin????daj znac ciekawa jestem:) moja znajoma jak byla w ciazy z córka to zajadala sie slodyczami najtanczymi sokami bo takie jej smakowalo i zupkami z biedronki:p z kolei inna ciaglo jej do kwasnego a chciala córke wszyscy jej mowili ze na pewno chłopaka bedzie miala poszla na wizyte i niespodzianka..dziewczynka:):):) inni tez mowia ze podobno dziewczynka "urode odbira"......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
Światełko wiesz....ja sie troche martwie abysmy szanse mieli chociaz na in vitro jesli kiedys by wyszlo naturalnie super:)boje sie ze cos wynajda i nie da sie nic zrobic ogromnie sie boje:( a jak Twój brzdac???:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
karina i co?????nie masz???:) jesli chodzi o pco to moja mama miala tarczyce chyba nic wiecej mowisz ze bole brzucha to endometrioza????ale chyba nie bo moje endo wynosi ok 12 mm a tak byloby chyba wyzsze...a mysle ze te bole wskazywaly ze cos nie tak....kiedys gdzies tam wyczytalam ze to sa sygnaly jakby.....ja cere mialam sliczniutka niejedna sie dziwila ze taka gladziutka bez niczego.....pozniej zaczelo sie psuc:/ tak jakos od 19 roku zycia....a jesli chodzi o wypadanie wlosow to tez objaw niestety tak mysle aby zrobic badanie testosteronu ale co z tego jak lekarz nic z tym nie zrobi......kobietki a powiedzcie mi jak sie ma podwyzszony testosteron to mozna ciazy nie utrzymac????wie ktos moze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
hejka martina:) a macie jakis problem ze Wam sie nie udaje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
Witaj Mela:) gratuluje dzidzi:):):) nna kiedy termin???? Chłopiec czy dziewczynka????wszystko juz gotowe????:) wszystkiego dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margi - nie koniecznie, ja nie miałam żadnej zgagi ale plecy, oj bolały ;) A u nas w sumie po staremu ... Antoś rządzi na całego :):):), całymi dniami chodzę i za Nim sprzątam, jest co robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina - witaj :) robiliście już wszystkie badania? załamana - mam nadzieję, że nic już u Was więcej nie wynajdą! Bądź dobrej myśli a czy podwyższony testost. wpływa na utrzymanie niąży? chyba raczej nie, może utrudniać zajście w ciążę ale wiele kobiet ma wysoki a jednak dzieci mają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
Światełko moja Droga tez mam nadzieje dni sie ciagna do lutego prawie jak testowanie:) boshhh takiego klienta mialam:/ pol dnia u mnie siedzial bo "mu sie nudziło" całą energię ze mnie wyssał tłumaczysz tłumaczysz a ten dalej nie kapuje..dziecko mądrzejsze.... Musiałam sie wyżyć:p Światełko a myslicie o drugim maluszku??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
Karina Asiulka co jest??? Daliii zdawać relacje..:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
no nareszcie:):):) 3mam kciuki oby bylo dobrze:) a mierzysz sobie temperature???bo niektore kobiety w ten sposob wyznaczaja owulacje i jak maja wysoka tzn ze sie udalo:) a jak spada tzn. Ze niedlugo @ przyjdzie...ja to stosowalam 2 mce ale sam gin stwierdzil ze bez sensu bo ja i tak mialam monitoring cyklu ale bylam ciekawa czy spadnie czy nie:p i termometr lezy w szufladzie jak milion innych rzeczy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
Asiulkaaaa melduj sie..:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
Karina widzisz jaka zachłanna???:p:p:p nie chce sie niczym pochwalić i całą wiedze zostawictylko dla siebie:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalamana2012 - nigdy nie mierzyłam temperatury, więc nie wiem czy teraz miałoby to sens. Mam jakieś pozytywne przeczucie, ale boję się cieszyć. Przez ostatni tydzień jestem senna, przypomniało mi się, że w tamtym tygodniu któregoś wieczora zrobiło mi się niedobrze, ale tylko na chwilę i ten apetyt miałam nieziemski, teraz już trochę mniej jem. Może jeszcze dzisiaj wynik odbierze mój mąż, bo jeszcze pracuje, a babka z laboratorium powiedziała, że dzisiaj można późnym wieczorem. asiulka pochwal się trochę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
Karina no tak teraz bezsensu myslalam ze moze mierzylas....ale sie ciesze:) ja sie ciesze za Ciebie:) wiec nie zapesze:) jak tylko bedziesz cos wiedziala daj znac:) juz nie moge sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hejka, dopiero wróciłam do domu :) Dzidzia sie dobrze ma, ma 3,7 cm i sobie spała tyłkiem do nas...także powiem tylko ze plecy ma fajne, serducho już ogromne i nic więcej nie było widać, także nie wiem jak buzia, jak pępowina i stóp nie widziałam...spała mimo jakiś tam działan na obudzenie ale wcale się nei dziwię bo ja całą noc latam siusiu chyba się troszkę denerwowałam i brzuch mnie dziś bolał w nocy więc pewnie odsypiało sobie maleństwo noc... Załamana kochana mimo, ze ten specyfik kosztuje 200 zł od pudełka ja dziś policzę ile mam nie chcę od Ciebie kasy...mi moje wydatki już zamieniły się w małe szczęście także nie myśli o pieniądzach tylko wysyłaj adres na maila to zaraz wrzucę w jakąś kopertkę...myślę że to może Twojemu mega pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajebiście, myslałam że mam chociaż całe pudełko a tu mam pół pudelka co starcza na jakieś 4 dni jak się bierze dwa razy dziennie, ale mam jeszcze do tego salfazin, który też polecają na forach. i nie otwarte nawet pudelko androvitu a on też troszkę kosztuje..ja Ci wyślę a Ty pomyślisz co bedzie Twój brał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigosik - nie martw się pół roku to krótki czas, jeszcze się uda. A robiłaś badania hormonalne? I czy mąż się badał? Może za bardzo chcecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
kurcze wywala mnie i nie moge wszystkiego przeczytac:( jeszcze w miedzy czasie klienci nie jest to latwe:/..... asiulka...nie szalej Kochana:p hehe Dziękuje za szczere chęci ale ja takich biznesow nie robie:> jak juz to moge od Ciebie kupic:):):) serduszko mocne.....az mam łzy w oczach jak to pisze cos pieknego bardzo sie ciesze:):) to teraz znowu za 2 tygodnie????jak dobrze sie orientuje to bedzie lew z Niej/Niego bedzie bardzo silny/silna:):):) macie juz Imiona dla chłopca lub dziewczynki???? Za duzo nie bylam wstanie przeczytac:( jutro powalcze moze bedzie lepiej....wiec troche popisze:p potruje Wam dupska heheh:p Asiulka buziaczki wypoczywaj:) Karinka daj znac jak bedziesz wiedziec:) jutro z rana odczytam jak dam rade:) bede sie modlic abys zobaczyła dobrą bete cały czas myślę co u Ciebie......buzka papapa miłego wieczorq Wam zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imiona
Margi nie takie kosmiczne imiona miałam na myśli jako oryginalne:) Wiem ze każdy podejmuje decyzje sam ale ja wszędzie słyszę Amelki. Imię ładne ale jeśli jest dużo dziewczynek o tym imieniu to dla mnie odpada. To prawda ze wiecej chłopców sie rodzi. Ja mam dla córeczki w zanadrzu imię ale nie zdradze. :-p Nie krytykuje nikogo wyrażam swoje zdanie. Wiem ze po tym serialu własnie same Amelki sie rodziły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamana to będzie takie powitalne na forum, słuchaj ja to wyrzucę za jakiś czas a Ty mozesz wykorzystać bo wszystko jest ważne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martina 1983
załamana2012 ,karina1212 , wiec tak jestem juz po 2 wizytach u ginesa:) na jednej zlecil mi tylko zrobić przeciwciala w kierunku rozyczki, cytomegali i tokspolazmozy, wyszło ze jest oki,tylko mam bardzo wysoki ponad norme pozimo przeciwcial w klasie IGG rozyczka czyli przebyta ,ale chyba niedawno, i w sumie rok temu pamietam taka dziwna wysypke z goraczka, pani gin mowila ze to nie ma znaczenia te wysokie przeciwciala ,ale poszukalam w necie i zdania sa podzielone.... wiec moze to jest przyczyna, pozatym wiecej nic nie robilam ,a usg dopochwowe nic szegolego nie pokazalo, czyli na razie moja diagnostyke zostawiamy, ustaliłam z gin ze jezeli do wielkanocy niezaskocze to w kwetniu badamy nasienie i zobaczymy co dalej, ot tak sie sprawy przedsawiaja buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamana - może na jesień jak dobrze pójdzie, to zaczniemy się starać o drugiego dzidziusia :) chociaż teraz się nie zabezpieczamy ale też spacjalnie intensywnie nie staramy ;) karina - trzymam kciuki mocno za bete !!! :) asiulka - cieszę się, że wszystko ok :) następnym razem przed usg zjedz sobie smacznego batonika, to jest szansa, że się rozbudzi i będzie brykać ;) bigosik - witaj :) martina - w takim razie życzę, by do Wielkanocy zawitał do Was Bobasek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×