Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SARA2009

JEDNO MARZENIE...

Polecane posty

Gość helenka_w
załamana- jak w laboratorium wyryli tylko 2 plemniki ?- u mnie to najzwyczajniej w %. nie na sztuki-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
Helenka ja tez myslalam ba...bylam pewna ze to oznaczenia dla milionow czy tysiecy ale niestety to sa sztuki.......:( tylko tyle ich bylo......dopiero o tym sie dowiedzialam na interpretacji u gina a ilosc w ejakujacie mam 0 a to dlatego ze ich jest tylko pare sztuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
helenka ja robilam odplatnie to badanie w przychodni.....podejscie Pani z laboratorium troszke nie na miejscu......wiesz w takich sprawach powinni byc bardziej delikatni.....Ona M mowila ze ma isc do lekarza zbadac przyczyne i ze bedzie bral sterydy....ale gin stwierdzil ze duzych szans nie daje.......zobaczymy......Helenka nie przejmuj sie bedzie dobrze w najgorszym wypadku in vitro ale wazne ze ma plemniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
a gin co Wam powiedzial????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
a poki co to radze jakies witaminki dietka ruchu troszke i isc do specjalisty jak zrobicie kolejne to mozecie byc mile zaskoczeni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka_w
ja nie poszłam do gin, nie wiem sama czemu? a do jakiego lekarza poszedł Twój mąż? urolog lub androlog? a to jest w przychodni, czy trzeba szukać gabunetu? orientujecie się? ja to w sumie już ponad miesiąc czekam, tylko sama nie wiem na co...... chyba na zbawienie i cud Pana Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
Helenka ale na badanie nasienia kto Was pokierowal???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka_w
ginekolog. byłam na badaniach ogólnych i cyt - powiedziałąm, że już ok rok staramy sie o dzidzię powiedział, ze jęsli do końca roku nie zajdę w ciąże to trzeba najpierw zbadać nasienie, - tak tez zrobiliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
Helenka ja sie leczylam u gina bo mam pco i musial mi wywolac owulacje jak nie zachodzilam w ciaze to kazal zrobic badanie nasienia po wynikach zadzwonilam do gin i umowilam sie na inteerpretacje wynikow powiedzial swoje....chcial nas pokierowac do androloga ale my idziemy najpierw do znajomego urologa na usg jader zobaczymy co powie a pozniej bedziemy sie kierowac d androloga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
Helenka lec do gina co Ci powie i szukaj androloga i urologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka_w
Jestem przed okresem, po pójdę do gin i chyba zaczniemy poważne leczenie... załamana-dziękuję Ci bardzo za pokierowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka_w
jedno pytanie: -pco to jest cykl bezowulacyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
Helenka policystyczne jajniki to znaczy ze ma sie mnostwo drobnych pecherzykow ale nie ma tego dominujacego czesto przejawia sie nieregularnymi @ bakiem owulacji mase zmian w organizmie robi hormony sa rozne nic fajnego to pco......i przez pco mozesz mniec hirsutyzm tarczyce cukrzyce bla bla bla:) jak nie masz to sie ciesz:) ale idzie z tym zyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
Helenka działajcie działajcie bo jesli chcecie to robic na nfz to troszke czasu Wam to zajmnie....urolog u nas kilka miechow androlog nie wiem ale podejrzewam ze podobnie my do androloga prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
Karina pochwal sie jutro jak pieknie Ci beta przyrosla:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
Helenka nie ma sprawy jak tylko bede potrafila w czyms pomoc...to odpowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka_w
po okresie zacznę wszystkim się orientować, tak sobie myślę, że może nie warto tyracic czasu i od razu do jakiegoś dobrego specjalisty do bialegostoku jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
Karinaaa..:):):) Mamusiu:p jak dziewczyny pisaly to dzien po dniu przyrost 100% wiec wszystko w idealnym porzadku:) Helenka a daleko masz do Bialego????jak blisko to jak najbardziej....a jak daleko to raczej lepiej zaczac moze na miejscu..???my zaczynamy na miejscu dopiero pozniej siegniemy gdzies dalej:) pierwsze to sie umow do urologa i androloga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
Karinaaa..:):):) Mamusiu:p jak dziewczyny pisaly to dzien po dniu przyrost 100% wiec wszystko w idealnym porzadku:) Helenka a daleko masz do Bialego????jak blisko to jak najbardziej....a jak daleko to raczej lepiej zaczac moze na miejscu..???my zaczynamy na miejscu dopiero pozniej siegniemy gdzies dalej:) pierwsze to sie umow do urologa i androloga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
Karina jednak sie mylilam....na jakims forum pisalo ze po 48h przyrasta 66% i znalazlam wytyczne ,normy :) z lewej sa podane tygodnie ciazy:) mam nadzieje ze to Cie uspokoi:) 3-4 : 9-130 4-5 : 75-2600 5-6 :850-20,800 6-7 :4000-100,200 7-12:11,500-289,000 12-16:18,300-137,000 16-29:1,400-53,000 29-41: 940-60,000 tak pisalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina wszystko idealnie!!! Dzidziuś rośnie pięknie!! superowo!! Załamana bardzo dobra scieżka obrana, usg jader warto zrobić raz dwa...plemniki są podawane w milionach chyba że są pojedyncze sztuki wtedy pisza ile ich jest sztukowo...ja tak miałam był 1.2 mln w ejakulacie a pojedyncze w polu widzenia...nawet nam nie napisali ile :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka_w
u mnie jest: 2mln z czego: ruch progresywny szyki 0% ruch progresywny wolny 9% ruch w miejscu 18% brak ruchu 73% co o tym sądzicie? załamana - do białego mam 100km. to raczej nie dużo- jednak nawet nie wiem do której kliniki - chyba do bociana, ciężko mi wyciągnąć jakiekolwiek wnioski z opinii na forach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina - piękna beta :):):) idealna !!! helenka - pytałaś jaka była u nas droga leczenia? Po badaniu nasienia zrobiliśmy jeszcze posiew gdzie wyszła ta bakteria. Mąż dostał antybiotyk i wziął chyba z trzy opakowania aż do momentu gdy leukocyty były w normie. Badanie nasienia w sumie robiliśmy 3 razy, leczenie trwało równo pół roku i powiem Ci, że mimo iż nie było później już tej bakterii, to parametry niewiele się zmieniły. Dlatego po ostatnim badaniu nasienia umówiliśmy się do urologa. Do wizyty nie doszło ponieważ niespodziewania cel został osiągnięty :) Poza tym brał też witaminy typu salfazin i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka - czyli u Was było 1.2 mln w całym ejakulacie a jak później się przestawiało po tej poprawie? Bo chyba u Was była bardzo duża zmiana na korzyść !!! I mówisz, że na poprawę mogła mieć wpływ alergia i to, że mąż przybrał na wadze? Dobrze pamiętam, czy mi się coś pomieszało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamana - bardzo dobre podejście :) mówisz, że gin Wam dużych szans nie daje ale to powinien urolog, androlog ocenić robiąc określone badania. Myślę, że androlog zleci też badanie hormonów, bo może tam jest coś nie halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
Helenka ja zastanawiam sie nad bocianem i invimed w warszawie......ale jakas glupia intuicja podpowiada bocian:) 100 km to nie duzo:) my do adrologa jedziemy 70 ale tak naprawe to sa malutkie ilosci w porownaniu do bociana dla nas:) tak jak mowilam szukajcie urologa i androloga...:)bo moze sie duzo rozwiazac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×