Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SARA2009

JEDNO MARZENIE...

Polecane posty

karina1212 ja miałam robione badanie HSG drożność jajowodów w zeszłym tygodniu i wszystko wyszło dobrze oba jajowody są drożne. A w poniedziałek byłam u mojej pani doktor i powiedziała ze teraz to mamy starać się z całych sił bo dni płodne mam w ten weekend i lekarka kazała przez te dwa dni nie wychodzić z łóżka :-) no i mam się do niej wstawić 10 lutego to zobaczymy co powie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina - czyli leczysz się teraz u zwykłego ginekologa? Ciekawe czy jest dobry. Bo jak coś to radziłabym Ci klinikę, ale na to jeszcze jest czas. Słuchaj teraz tej lekarki i działajcie bigosik - Tobie radzę tak samo jak martinie. Działajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
Karinka kochanaaaaaa jupiiii jupii jupiiii:):):):):):) gratuluje:):):) modlilam sie:):):):)moze w mojej sprawie tez mnie kiedys wyslucha:):) dzisiaj sie dowiedzialam ze moja bliska kumpela jest w ciazy:):) ciesze sie:):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
Karina M juz wie???:) czy jakos specjalnie planujesz powiedziec:p dzisiaj dwie cudowne wiadomosci:)wiecie??? W piatek wykrakalam mojej kumpeli ihihi moze mam jakas moc:p:p:p Karina nie opuszczaj nas:p zdawaj relacje co u Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
Światełko moze w rownym czasie bedziemy mamusiami:) bo jak wszystko ok bedzie to in vitro planujemy na jasien:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
mam pytanieorientuje sie ktos na temat macierzynskiego i wychowawczego???jesli kobieta jest w ciazy i ma np....pol etatu a w czasie ciazy np. W 2 mc dostanie na caly etat i w 4 mc np pojdzie na chorobowe jak to jest liczone???czy zus macierzynskie bedzie liczyl od nowych xarobkow nowej umowy czy dochod z calego roku w tyl????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, Bigosik, Martina witamy na forum :):) Katrina gratuluję wysokiej bety :D:D:D Imiona w mojej miejscowości imię Amelia nie jest popularne. Dużo się u nas za to narodziło Zuzanek, Nikolek i Oliwii. ;p Asiulka który to już tydzień???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
Asiulka hihihi plecki ma ladne mowisz:) a jak gin chcial Dzidzie rozbudzic???ciekawa jestem co robi bo nie wiem:) Dzidzia w nocy szaleje w dzien spi:) Babo jedna uparciuchu:p rece opadaja....:p Ty bedziesz zadowolona ze masz udzial w mojej ciazy a ja ze bedzie to rozwiazane uczciwie:) i mozesz kupic cos maluszkowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
Imiona a no właśnie a Ty jakie imię wymysliłas????:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
Hejka Margi:) jak sie czujesz???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynik miałam już wczoraj wieczorem, ale chciałam ochłonąć. Mąż odbierał, więc niespodzianki nie było :) Obleciał mnie teraz lekki strach czy wszystko będzie dobrze. Zrobię jeszcze jedną betę, a potem zapiszę się do lekarza. Życzę Wam tak samo wysokiej bety i trzymam kciuki cały czas, tak jak Wy trzymałyście za mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
bigosik to udanego weekendu zycze:p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
Karina nie martw sie broń Panie Boże...!!!!jestes w ciazy udało sie bedziesz miala maluszka:):):) napewno wszystko bedzie ok:):) mysl tylko o pozytywnych rzeczach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamana - zanim ja zajdę w drugą ciążę, to Ty już będziesz po porodzie ;) :P ... ale w sumie, nie mam już teraz takiej presji, to może szybciej zmajstrujemy karina - napewno wszystko będzie ok :) a kiedy druga beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamana czuje się rewelacyjnie, żadnych dolegliwości ciążowych, a moja dziewczynka też nie chce się pokazać na USG w całej okazałości, bo cięgle się wierci i kręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
Światełko jeszcze moze trójke urodzisz zanim mi sie uda:p Margi czyli dobrze znosisz ciaze:) to super a powiedzcie jak kopie to tak troszke boli czy gilota????:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
Margi widze ze masz porod w dniu moich imienin:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
Karina tak sie martwilas z ta luteina i pco i udalo sie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina gratulacje!!!!!!!!!!!, moze powiesz kto Cie na tę betę wykopał hehehe?? będzie dobrze , choć obawy nie opuszczają do końca pierwszego trymestru więc to naturalne że teraz będziesz zmartwiona i zdołowana, wszystko minie (ja czekam na to) z 4 miesicem i obawy ponoć zamieniają się w euforię :) ja wiem że jak się niecierpliwię to zawsze jest dobrze i jak widać ta zasada działa...zreszta kilkanascie stron temu widać jaką chorobe psychiczną miałam ale opłacało się bo to mi dało również pozytywną betę :):):):) Karina betę warto robić co dwa dni, wtedy można wykryć prawidłowość :) Margi u mnie się zaczął 11 tydzień, z usg wczoraj pokazywało 10 tygodni i 4 dni więc dzidziuś jest ciutek do przodu niż wyliczenia Swiatełko dziękuję za radę o batoniku, faktycznie cukier na dzieci działa a ja w tym dniu akurat nie jadlam :) Załamana co do informowania męża to miałam tak jak Ty, że marzyłam jak o tym powiem...ale w rzeczysitości jest zupełnie inaczej, bez przedstawień jest dużo bardziej spontanicznie, ja wyszlam z wynikiem sapiąc jak przy zawale a jak mój M go przeczytał to dopóki nie dojechaliści do domu i nie łyknął % to się nie odezwał słowem (20 min myslałam że się pogniewał czy coś), potem powiedział że chciał płakać na głos wiec musiał milczeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście super dziewczyny, nie znamy się tak naprawdę, a tak mi dopingujecie. Tak, martwiłam się i martwię dalej. Nie dociera to jeszcze do mnie. Tak czekałam na ten moment, a teraz przed oczami stanęło mi wszystko związane z ciążą, czy wszystko będzie ok., czy przeżyję ból porodowy:), że będę gruba:), czy sobie poradzę ze wszystkim,wiem to pewnie głupie, ale tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka - sama się wykopałam na tą betę, ponieważ nie czułam nic związanego z @ i już nie chciałam czekać do środy (do dzisiaj) :) Teraz już wiem dlaczego przez ostatni tydzień byłam taka senna i miałam wilczy apetyt. Pamiętacie jak pytałam o objawy ciąży? Jednak intuicja mnie nie zawiodła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
hihhii Asiulka fajna reakcja meza:) ciekawa jestem jak mow zareaguje:p do tej pory na pewno :bym chciala mu to jakos fajnie powiedziec....ale jak juz troszke czlowiek sie stara....to tak naprawde mino wszystko jak zobaczy te 2 kreseczki czy bete to nie da sie!!! Tak sie czlowiek cieszy ze nie idzie ukryc:) ja nie bede potrafila ukryc jak sie dowiem od razu powiem....zreszta przed moim nie idzie NICZEGO ukryc w tajemnicy ma jakies szczescie ze wszystkiego sie dowie:p a juz tak mnie zna ze jakby mnie widzial caly czas usmiechnieta bez powodu to od razu by zalapal:p wiem ze napewno sa obawy porod itd...ale chodzi o to aby sie nie denerwowac....zreszta sama bym byla posrana:p:p hihii:) a chcialabys chlopca czy dziewczynke Karina????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
my tez:) a imie tez macie wybrane???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z imieniem będzie problem, bo się z mężem nie zgadzamy, ale może problem się rozwiąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę powiedzieć, że w ogóle nie jesteśmy przygotowani, ale to chyba normalne. Będę liczyła na pomoc mamy. Cała wyprawka, kosmetyki, ale jeszcze długa droga do tego. Na razie nie będziemy nikomu mówili o nowinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×